Autor
Wiadomość
   Pogoń On-Line -> Opinie, pytania odnosnie serwisu << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7138 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 01/08/2008 16:18
Te reklamy ERY to na stałe są wstawione, czy tymczasowo? :)
pozdro


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 05/10/2008 22:41
Tak dziś zauważyłem przeglądając terminarz...niby mała rzecz a jednak wali po oczach...

Obrazek jpg wstawiony na forum


Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7138 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 26/10/2008 22:34
Coś się zrobiło z tematem, o wyjeździe do Sosnowca. Nie pokazuje ostatnich wypowiedzi. Dopiero jak sie wcisnie pisanie wiadomosci, to widać te posty.


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7504 dni

*




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 20/12/2008 12:29
Forum przegladam na lapku pod Vistą za pomocą przegladarki Opera (wersja 9.61) i czesto przy wejsciu w dowolny temat gorny duży baner reklamowy (flash) zaczyna mi pływać po całym ekranie. Wyglada to mniej wiecej tak ze przy przegladaniu poszczegolnych postów ile bym nie przewinał strony w dół czy w górę to baner reklamowy zawsze mi zjedzie na srodek ekranu i zasłoni tekst na ktory akurat patrze. Probowalem blokowac wyświetlanie jego zawartości ale zmieniło sie tylko to, że w tej chwili jest to wielki biały prostokąt ale zachowuje sie dalej tak samo, tj nadal ustawia sie na srodku ekranu. Czy to wina przegladarki Opera? Bo na lapku przez IE strona prezentuje sie wzorowo, tak samo na kompie stacjonarnym (Win XP, Opera 9.52)

Obrazek jpg wstawiony na forum

Ostatnio edytowany przez: Sampaio, 20 grudnia 2008, 12:44 [1 raz(y)]


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6485 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 20/12/2008 12:40

  Sampaio napisał:  
Forum przegladam na lapku pod Vistą za pomocą przegladarki Opera (wersja 9.61) i czesto przy wejsciu w dowolny temat gorny duży baner reklamowy (flash) zaczyna mi pływać po całym ekranie. Wyglada to mniej wiecej tak ze przy przegladaniu poszczegolnych postów ile bym nie przewinał strony w dół czy w górę to baner reklamowy zawsze mi zjedzie na srodek ekranu i zasłoni tekst na ktory akurat patrze. Probowalem blokowac wyświetlanie jego zawartości ale zmieniło sie tylko to, że w tej chwili jest to wielki biały prostokąt ale zachowuje sie dalej tak samo, tj nadal ustawia sie na srodku ekranu. Czy to wina przegladarki Opera? Bo na lapku przez IE strona prezentuje sie wzorowo, tak samo na kompie stacjonarnym (Win XP, Opera 9.52)



Najnowszy Firefox + wtyczka "Adblock Plus" i ja mam spokój z reklamami :)

==EDIT==

Na Firefoxie nic takiego (przynajmniej u mnie) nie miało miejsca (ten biały baner)
Zainstaluj FF + Adblock Plus i sprawdz

Ostatnio edytowany przez: kuleK, 20 grudnia 2008, 12:54 [1 raz(y)]


Obrazek gif wstawiony na forum
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni

*




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 21/12/2008 16:05
Dodatkowo do tej kompozycji poleciłbym jeszcze admunchera; "zżera" wszystko ;)


Obiektywny3
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5593 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 30/12/2008 11:12
Ja wiem co by się przydało...

Ktoś nowy w redakcji.

Dziś jest 30-12-2008, a ostatni news mamy z:

środa, 24 grudnia 2008 r., godz: 15:06



Gratulacje dla Was! ;)


kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6485 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 30/12/2008 16:23

  Obiektywny3 napisał:  
Ja wiem co by się przydało...

Ktoś nowy w redakcji.

Dziś jest 30-12-2008, a ostatni news mamy z:

środa, 24 grudnia 2008 r., godz: 15:06



Gratulacje dla Was! ;)


A zauważyłeś że w tym okresie niema o czym pisac ?


Obrazek gif wstawiony na forum
Pogoniarz666
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5569 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 24/01/2009 18:29
Sądzę że Pogononline.pl powinna być bardziej mobilna ;) Wydaje mi się że tv internetowa powinna być ok:)... Częstsza aktualizacja news-ów ;) powinno się też pobawienie się w zbliżenie graczy do kibiców czyli powiedzmy czaty z zawodnikami :) to napewno urozmaici serwis


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6398 dni

*




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 28/02/2009 23:54
Na głównej po prawej w sparingach jest błędny wynik dzisiejszego meczu z Chemikiem :] chyba tak już z przyzwyczajenia 1-1 się napisało :]


Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7404 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 01/03/2009 08:05

  kiko napisał:  
Na głównej po prawej w sparingach jest błędny wynik dzisiejszego meczu z Chemikiem :] chyba tak już z przyzwyczajenia 1-1 się napisało :]



faktycznie to z przyzwyczajenia :]


Sz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5869 dni

*




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 02/05/2009 21:15
Nie wiem, czy coś czarowaliście przy stronie głównej, ale wchodząc na nią za każdym razem avast wywala mi trojana.
Może to kwestia bardziej indywidualna, bo bywa też tak, ale piszę dlatego, że warto na to zwrócić uwagę.


Pilar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 02/05/2009 21:46

  Tur napisał:  
Nie wiem, czy coś czarowaliście przy stronie głównej, ale wchodząc na nią za każdym razem avast wywala mi trojana.
Może to kwestia bardziej indywidualna, bo bywa też tak, ale piszę dlatego, że warto na to zwrócić uwagę.




u mnie to samo

dodatkowo po wejsciu na forum na samej gorze pojawia sie

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /include/cnf.main.php:8Cfaniak in /include/inc.start.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /include/cnf.main.php:8Cfaniak in /include/inc.start.php on line 12


Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6419 dni

**




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 03/05/2009 15:31
Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /include/cnf.main.php:8Cfaniak in /include/inc.start.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /include/cnf.main.php:8Cfaniak in /include/inc.start.php on line 12

taki komunitkat rowniez u mnie i antywir pokazuje mi ,ze jest niebezpiecznie polaczenie z witryna.


mikos
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6265 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 04/05/2009 07:10
potwierdzam , sprawdziłem na 2 różnych kompach ....


=ZDR=
antek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8098 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 04/05/2009 21:44
Na glownej fotorelacje z meczu z Polonia Slubice znajduja sie omylkowo w rubryce "nastepny mecz".


PIJEMY AŻ JEBNIEMY !
tttttt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6824 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 05/05/2009 10:06
Czy tylko ja nie widze na glownej stronie 2 dzialow forum? :> Hyde park i typowanie :>


Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7404 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 05/05/2009 14:36

  turzyn napisał:  
Czy tylko ja nie widze na glownej stronie 2 dzialow forum? :> Hyde park i typowanie :>



zgadza się dział HP, typowanie i reprezentacja zostały usunięte ze strony głównej z przyczyny technicznej związanej zza dużą ilością linków na stronie głównej


antek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8098 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 05/05/2009 16:41
Sadze, ze dzial HP powinien powroci na glowna, kosztem pamiatek, do ktorych odnosnik jest i tak kawalek wyzej...


PIJEMY AŻ JEBNIEMY !
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6222 dni

*




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 16/05/2009 15:40
Apeluję serdecznie o bana dla niejakiego Bossa/Zegarmistrza czy jak mu tam.. Swoimi durnymi wpisami dobrowadza mnie juz do nerwicy.. Przysłuży się to wszystkim użytkownikom forum..


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005