Autor
Wiadomość
   Pogoń On-Line -> Opinie, pytania odnosnie serwisu << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7400 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 28/06/2005 20:18

  Plus napisał:  
Dla czego w sondzie nie ma takiej opcji jak nie powinnien sie wzmacniac??



a według Ciebie Pogoń nie musi się wzmacniać?? jeśli tak to gratuluje optymistycznego podejscia, takiego jak ma Claudio Milar mowiac, ze Pogo nstac na zajecie 1-3 miejsca w lidze
juz pewna osoba rok temu mowila o 5 miejscu i Pucharze Polski, jak to sie skonczylo chyba nie musze pisac

mi jako autorowi sondy nie przyszlo do glowy, ze taka opcja wchodzi w rachube, wzmocnienia są potrzebne, w kazdej formacji oprocz bramki!!


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7000 dni

***




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 03/07/2005 17:06

  Cobra_S napisał:  

  Plus napisał:  
Dla czego w sondzie nie ma takiej opcji jak nie powinnien sie wzmacniac??



a według Ciebie Pogoń nie musi się wzmacniać?? jeśli tak to gratuluje optymistycznego podejscia, takiego jak ma Claudio Milar mowiac, ze Pogo nstac na zajecie 1-3 miejsca w lidze
juz pewna osoba rok temu mowila o 5 miejscu i Pucharze Polski, jak to sie skonczylo chyba nie musze pisac

mi jako autorowi sondy nie przyszlo do glowy, ze taka opcja wchodzi w rachube, wzmocnienia są potrzebne, w kazdej formacji oprocz bramki!!


A mi sie zdaje ze w bramce Pogon powinna sie wzmocnic na poczatku. Ale nie o to chodzi. Chcialem sie spytac czemu tak zadko uaktualniacie dane? Chyba nie jest to takie meczace ze robicie to tylko raz dziennie?


Against modern wszystko!
christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7944 dni

**




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 03/07/2005 20:34
Mam pytanko, kiedy podsumowanie konkursu typowania ? zaczęliśmy już nowy sezon ( intertoto ), a edycja ciągle ta sama i pkt. też...


Dziękuję :)
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7400 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 03/07/2005 20:43

  Lord napisał:  
Chcialem sie spytac czemu tak zadko uaktualniacie dane? Chyba nie jest to takie meczace ze robicie to tylko raz dziennie?



proszę rozwiń myśl, bo nie łapie za bardzo :]
chodzi Ci o aktualizacje strony? jest o roznych porach dnia, czasem rano, popoludniu i wieczorem
w zaleznosci, kiedy redakcja jest przy kompach, a zwlaszcza glowny newsmen czyli ja.


christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7944 dni

**




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 05/07/2005 23:40

  christoph napisał:  
Mam pytanko, kiedy podsumowanie konkursu typowania ? zaczęliśmy już nowy sezon ( intertoto ), a edycja ciągle ta sama i pkt. też...




Ponawiam swoje pytanie...ponieważ brak odzewu


Dziękuję :)
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 06/07/2005 21:59

  christoph napisał:  

  christoph napisał:  
Mam pytanko, kiedy podsumowanie konkursu typowania ? zaczęliśmy już nowy sezon ( intertoto ), a edycja ciągle ta sama i pkt. też...




Ponawiam swoje pytanie...ponieważ brak odzewu



do typowania wlaczylismy rozgrywki intertoto poniewaz sa to atrakacyjne mecze, a takze nie bedzie przerwy w typowaniu


AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7035 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 07/07/2005 17:32
Kiedy beda wszystkie zdjecia z meczu z Sigma???


A ja i tak wierzyc nie przestane...
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 07/07/2005 19:57

  Pogon v Wieden napisał:  
Kiedy beda wszystkie zdjecia z meczu z Sigma???



pojawia sie w weekend, poniewaz admin wyjechal


christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7944 dni

**




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 08/07/2005 08:32

  JuN napisał:  
do typowania wlaczylismy rozgrywki intertoto poniewaz sa to atrakacyjne mecze, a takze nie bedzie przerwy w typowaniu




Jak nie będzie przerwy to kiedy będą przyznane nagrody ? czy może w ogóle ich nie będzie... ?


Dziękuję :)
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 08/07/2005 10:24
czy napisalem ze nie bedzie nagrod ?
czlowieku odpusc sobie bo sie nie chce czytac Twoich zaloznych i tylko i wylacznie meczacych i wytykajacych bledy postow, typowanie zostanie zakonczone przed startem nowego sezonu, wiec jeszcze moga byc do typowania mecze, jezeli oczywiscie wygraja z sigma....


christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7944 dni

**




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 08/07/2005 22:58
No cóż...nawet nie będę tego komentował, bo szkoda słów...widzę, że krytyka bardzo boli, trudno skoro tak bardzo przeszkadzam to mnie zbanuj...a gwoli ścisłości to nowy sezon rozpoczął się właśnie wraz z pucharem intertoto i stąd moje pytanie...ups chyba znów jestem męczący...


Dziękuję :)
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7400 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 09/07/2005 09:30

  christoph napisał:  
...a gwoli ścisłości to nowy sezon rozpoczął się właśnie wraz z pucharem intertoto i stąd moje pytanie...ups chyba znów jestem męczący...



a mi się wydaje, że rozgrywki Pucharu Intertoto nalezy zaliczyć do poprzedniego sezonu 2004/2005 gdyż to własnie Pogoń zgłosiła się w ubiegłym sezonie do tych rozgrywek
przecież występy z Tiligulem i Sigmą, ewentualnie z Borusią ( na pewno tak będzie) nie odbywają się w sezonie Idea Ekstraklasy 2005/2006 ani nie wynikają z udziału Pogoni w tym sezonie
wniosek - jak dla mnie sezon trwa

inna sprawa - Pogoń zajęła w sezonie 2004/2005 miejsce gwarantujące grę w Pucharze UEFA (no moze teraz sie uda) to zaczęłaby grać w nowym sezonie ekstraklasy.
<i>"W pierwszej rundzie kwalifikacyjnej Pucharu UEFA wystąpi 50 drużyn. Do następnej dołączy 37, w tym i trzy polskie ekipy. Kto z kim zagra - zadecyduje losowanie 29 lipca w Nyonie.</i>
więc mecze będą odbywały się podczas trwania Idea Ekstraklasy 2005/2006

ogólnie rzecz ujmując christoph już kiedyś mówiliśmy załóż swój serwis o Pogoni i ja go z pewnością również ocenię pod paroma względami, wiem wiem napiszesz, że nie masz na to czasu itd.
mnie krytyka nie boli - już o tym rozmawialiśmy kiedyś, drażni za to pewien nadmiar z Twojej strony zwracania uwagi (za częste), dziwi mnie to, ze akurat w zalozonym przez Ciebie temacie od samego poczatku w nim tylko czujesz się najlepiej (analiza ilości wpisów)

tak czy inaczej pozdrawiam


christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7944 dni

**




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 09/07/2005 14:29
Chciałem coś napisać ale stwierdziłem, że nie warto bo i tak zawsze macie racje...po za tym już bardzo dawno nie zwracałem uwagi na żadne błędy, gdyż stwierdziłem, że każdemu się zdarza, a wierz mi, że można coś znależć codziennie...
Tyle, że w tym wszystkim nie o to chodziło, zadałem proste pytanie, a wy od razu przyjmujecie pozycję obronną...

ps. po co zakładać serwis o czymś czego tak naprawdę nie ma ?

ups znowu post w moim temacie...

Zapomniałem o tym sezonie...więc jeśli się nie mylę to udział w intertoto jest chyba konsekwencją poprzedniego zakończonego sezonu...i to tyle w tym temacie, pzdr. bez "mimo to"

Ostatnio edytowany przez: christoph, 9 lipca 2005, 14:41 [1 raz(y)]


Dziękuję :)
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 12/07/2005 14:17

  christoph napisał:  

Jak nie będzie przerwy to kiedy będą przyznane nagrody ? czy może w ogóle ich nie będzie... ?



Miło jest nam poinformować, iż VI edycja typowania w serwisie PogonOnline.pl dobiegła końca.
Zwycięzcą został czytelnik o nicku "petrus", który uzyskał 81 punktów, drugie miejsce "Benito" z 76 pkt. natomiast trzecie miejsce "Greg" z 73 punktami.
Nagrodami w konkursie są bony do wykorzystania w serwisie bukmacherskim bet-at-home.com.
Pierwsza osoba dostanie bon na 50PLN
Druga i trzecia osoba - dostaną bony na 25PLN
Następne 27 osób (!) dostanie bony na 10PLN

Jak informuje regulamin, aby otrzymać nagrodę należy mieć konto w serwisie bet-at-home.com już od marca 2005, a nie założone dopiero po wygraniu konkursu typowania.

Jeżeli znajdujesz się na liście prosimy o kontakt pod Pogoń@home.pl w wiadomości musi się znaleźć: Imię i nazwisko, login z konkursu typowania a także koniecznie numer konta gracza z bet-at-home.com. Aby uniknąć wszelkiego rodzaju oszustwa, prosimy pisać z adresów pod którymi zapisaliście się do konkursu typowania.

Listę wszystkich zwycięzców prezentujemy niżej.:

1. petrus
2. Benito
3. Greg
4. znawca
5. pmari
6. mslk
7. galer
8. PORTowiec
9. major
10. pm53
11. wolski
12. Masib
13. seba20
14. Wuju_ASR
15. 4567
16. qbajag
17. Chris
18. smielak
19. boriano
20. greg18
21. najrello
22. pszczolek
23. DJ-Mario
24. mateo81
25. przemeq
26. szczeciniak
27. Pietrek
28. Bialy19
29. abra
30. Miniek

Serdecznie gratulujemy wszystkich laureatom, i zapraszamy wkrótce do VII edycji zabawy!
Na kontakt od zwycięzców czekamy do niedzieli wieczora!


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 27/07/2005 15:36
prosze o opinie na temat ostattniej fotorelacji, a takze ocena fotografii tygodnia


Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6888 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 28/07/2005 15:38

  JuN napisał:  
prosze o opinie na temat ostattniej fotorelacji, a takze ocena fotografii tygodnia



Mowisz i masz.
Jak dla mnie to fotorelacja za dluga (niektore zdjecia bardzo podobne - jakas selekcja by sie przydala).
Ja badziej wole zdjecia z trybun (oprawy, 12-tka, znane osoby, jakies naprawde ladne szmule), niz z murawy - jak dla mnie szczegolnie ich jest zbyt duzo.
No i teraz zdjecie tygodnia - perelka - zycze jak najwiecej takich zdjec.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
Zalayeta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6903 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 01/08/2005 22:50

  JuN napisał:  
prosze o opinie na temat ostattniej fotorelacji, a takze ocena fotografii tygodnia



Pozwole sobie wypowiedzieć swoją opinię na temat fotorelacji Tak więc Fotorelacja tak jak to ujął moj przedmówca troszkę przydługa ale dobrze zrobiona, A co do fotki tygodnia to istne cudeńko brawo za refleks.Dobra starczy tych pochwał bo komfort pracy spadnie ale naprawde kawał solidnej roboty


PS do końca życia !
Mick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7478 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 03/08/2005 22:23
do Mq:

mógłbys mi przybliżyc za co to ostrzezenie bo nie bardzo rozumiem :D


Obrazek jpg wstawiony na forum
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 04/08/2005 23:36
Bo mnie zdenerwowalo to ze twoja odpowiedz skladala sie z dwoch wyrazow, a wczesniej byla cala strona cytatu, jakbys nie mogl tego wyciac zeby ludzie nie musieli przewijac, przewijac strony... przeciez tego sie nie da czytac!

pozniej te ostrzezenia zdejme, nauczcie sie ciac cytaty!


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7638 dni

**




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 08/08/2005 07:27
W ocenie pilkarzy z meczu z Zaglebiem 2 x jest Michalski. To pierwsze, drugie napiszcie jasno ze 6 maksymalna nota jaka moze uzyskac zawodnik.

Ostatnio edytowany przez: Pszczółek, 8 sierpnia 2005, 12:33 [2 raz(y)]


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005