Autor
Wiadomość
   Pogoń On-Line -> Opinie, pytania odnosnie serwisu << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 08/08/2005 12:28
Dzieki za uwagi, zamiast Bugaja Michalskiego wstawilem :)


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
mks-1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7093 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 12/08/2005 10:36
Mam taką propozycje czy nie można by było zrobić na stronie działu zatytuowanego szaliki dział ten zawierał by zdjęcia szalików Pogoni. Czasami fajnie by było poprzeglądać sobie jakie są wzory szalików Pogoni zwłaszcza jeśli chodzi o te starsze wzory. Co prawda jest temat na forum "Wasze szale" ale gdyby powstał dział to by było wszystko przejżyście i były by tam tylko szaliki Pogoni.

P.S. To była tylko moja propozycja prosze o komentaż do niej :). Pozdrawiam.


Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7400 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 12/08/2005 19:22

  Kibic-Płonia napisał:  
Mam taką propozycje czy nie można by było zrobić na stronie działu zatytuowanego szaliki dział ten zawierał by zdjęcia szalików Pogoni. Czasami fajnie by było poprzeglądać sobie jakie są wzory szalików Pogoni zwłaszcza jeśli chodzi o te starsze wzory. Co prawda jest temat na forum "Wasze szale" ale gdyby powstał dział to by było wszystko przejżyście i były by tam tylko szaliki Pogoni.

P.S. To była tylko moja propozycja prosze o komentaż do niej :). Pozdrawiam.



pomysl ciekawy, ale spokojnie wszystko powoli, pewne sprawy nie dlugo rusza do przodu i byc moze ten pomysl wezmiemy pod uwage, nie tylko z szalikami


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7184 dni

*




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 18/08/2005 12:43
Mysle ze moznaby zalozyc osobny dzial dla kolekcjonerow(szale,bilety,proporczyki),wiem ze taki temat byl juz poruszany,w kazdym badz razie napewno wiele osob byloby usatysfakcjonowanych.


GKSBełchatów
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6967 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 24/08/2005 19:14
Ja chciałem przekazać swoją opinię nt. tego forum. I może niezamierzenie, ale będzie tu sporo wazeliny:P Bo forum moim zdaniem prezentuje bardzo wysoki poziom, zarówno pod względem wypowiedzi, jest stosunkowo niewiele głupich, bezsensownych, wulgarnych (w czym zasługa moderatorów bo z tego co zauważyłem działają szybko), jak i funkcjonalności. Naprawdę wiele forów odwiedziam (zazwyczaj przy okazji meczów poczytać co tam słychać w obozie przeciwnika, na to bodajże przy okazji transferu Pilarza), ale na niewielu zostaję i się od czasu do czasu udzielam. A na tym robię to z przyjemnością i za to całemu zespołowi, który o tworzy chciałbym z tego miejsca pogratulować. Keep it up! Pozdro...


TYSIĄCE SPRAW - JEDEN GKS. ANTY wIDZEW I rADOMSKO
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 27/08/2005 22:14
czekamy na opinie odnosnie relacji live ze spotkania z Gornikiem, uwagi, propozycje, skargi :)


KoniO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 27/08/2005 22:21

  JuN napisał:  
czekamy na opinie odnosnie relacji live ze spotkania z Gornikiem, uwagi, propozycje, skargi :)



w nawiasie pod wynikiem powinno byc chyba 1:1 gdyż to własnie taki wynik był do przerwy a nie 0:0 no ale to taki szczególik:P


... Burza mózgów ... NAPIERDALA
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 27/08/2005 22:22
Tak, to byl blad skryptu (czyli moj :P) i nie bylismy w stanie tego w trakcie meczu naprawic (brak czasu), juz poprawione


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
Plus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6912 dni




relacja live - 27/08/2005 23:40
Jak podobala wam sie relacja z meczu Pogoń gornik ?? Ja bylem na meczu wiec tylko czytam fakty.


Przegląd Sportowy- Codziennie nowy
christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7944 dni

**




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 28/08/2005 11:04

  JuN napisał:  
czekamy na opinie odnosnie relacji live ze spotkania z Gornikiem, uwagi, propozycje, skargi :)



Była ok. Najważniejsze, że w ogóle się pojawiła. Wcześniej musiałem wchodzić na oficjalkę. Wiadomo, że zawsze może być lepiej ale z czasem na pewno będzie. Na pierwszy ram było dobrze.


Dziękuję :)
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni

**




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 28/08/2005 11:12

  JuN napisał:  
czekamy na opinie odnosnie relacji live ze spotkania z Gornikiem, uwagi, propozycje, skargi :)



Relacja ok, ale bramki dla Gornika nie strzelil Stoimenov, a Aleksander:)


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7400 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 28/08/2005 11:57

  eJay napisał:  

  JuN napisał:  
czekamy na opinie odnosnie relacji live ze spotkania z Gornikiem, uwagi, propozycje, skargi :)



Relacja ok, ale bramki dla Gornika nie strzelil Stoimenov, a Aleksander:)



no to moja gafa i osoby podajacej strzelca bramki :)


Maroon 55
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7043 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 30/08/2005 20:44

  JuN napisał:  
czekamy na opinie odnosnie relacji live ze spotkania z Gornikiem, uwagi, propozycje, skargi :)



Nie mam C+ tak węc relacja live jest super wydarzeniem dła kibicóew mieszkających daleko od Szczecina . A na marginesie dobrze byłoby wyróżnić strzelenia gola np kolorem czerwonym.
Duże brawa dla ekipy tworzacej relacje . Dzięki Wam za to.


[...] i przyszedł Pan i spojrzał
na prace naszą,
i był zadowolony,
a gdy spytał o zarobki nasze,
usiadł i zapłakał [...]

z Listu św.Pawła Apostoła do Pracowników
malolat_ps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7634 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 14/09/2005 09:37

  JuN napisał:  
czekamy na opinie odnosnie relacji live ze spotkania z Gornikiem, uwagi, propozycje, skargi :)



tzn mogla by byc podawana minuta meczu dokladnie a nie " trwa druga polowa " i po ostatnich akcjach trzeba sie domyslac ktora jest min.....


z frajerami kosa z przyjaciolmi sztama
kibic24
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6805 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 20/10/2005 12:28
jak sie wkleja fotki na forum


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 20/10/2005 14:34

  wapp napisał:  
jak sie wkleja fotki na forum



[img=http://link.do.obrazku/image]

wystarczy poszukac w menu: Pomoc
:)


kibic24
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6805 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 20/10/2005 14:46
ok dzieki ,szukam na forum,niemyslalem ze w pomocy bedzie i ze jest taki dzial :)


tReB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6750 dni




HELP ME!!! - 26/10/2005 22:09
Bardzo prosę, aby mi ktoś pomógł. Od kilku dni nie mogę sie zalogować do mojego konta, żeby wytypować wyniki Ekstraklasy. Nie wiem, co mam zrobić. POMÓŻCIE, proszę...


Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: HELP ME!!! - 27/10/2005 18:38
Proszę podać "objawy" jakie sie pojawiaja. Przez jaki adres laczysz sie ze strona, czy cos sie pojawia, czy na pewno logujesz sie na login/haslo do typowania (bo w tej edycji jest inne niz na forum)?


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
tReB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6750 dni




Odp: HELP ME!!! - 27/10/2005 21:33
Wygląda to tak: wchodzę na www.pogononline.pl, zakładka typowanie i zaczynam wpisywać login: tReB i hasło:*******, dalej enter i... Tu zaczynają się schody. Wyświetla się ekran "Podane dane są nieprawidłowe" Tyle...


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005