Autor
Wiadomość
   Pogoń On-Line -> Opinie, pytania odnosnie serwisu << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8294 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 17/10/2004 15:16
bo to jakis "dziwny" sposob zarabiania kasy w internecie, czasy zarabiania, odbierania mali, ogldania reklam juz sie skonczyly, sam tak roblem 3 lata temu... a teraz sa tylko i wylacznie oszustwa


Zieny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7284 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 25/10/2004 12:45
nie mam juz problemu ;)

Ostatnio edytowany przez: Zieny, 25 października 2004, 16:26 [1 raz(y)]


Łobez zawsze z Pogonią
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni

*




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 26/10/2004 13:49
Miałem przypomnieć o sprawie założenia plebiscytu na najlepszego piłkarza według naszych forumowiczów więc przypominam, nie to żebym się uparł i namolnie nalegał tylko taka była prośba któregoś z adminów żeby przypomnieć o temacie za jakiś miesiąc i tyle chyba już minęło od mojej propozycji.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7923 dni

**




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 02/11/2004 15:37
Tak wiem, że miałem się już nie czepiać ale panowie, taki błąd na głównej to wstyd...pisze się austriacki, a nie austryjacki, jeśli nie wymagam zbyt wiele to prosiłbym o poprawkę
pzdr.


Dziękuję :)
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 02/11/2004 15:55

  christoph napisał:  
Tak wiem, że miałem się już nie czepiać ale panowie, taki błąd na głównej to wstyd...pisze się austriacki, a nie austryjacki, jeśli nie wymagam zbyt wiele to prosiłbym o poprawkę
pzdr.



już poprawione
pewne sprawy można załatwić przez gg (w profilu) i nie to żebym to ja się czepiał :)

pzdr


christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7923 dni

**




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 02/11/2004 18:13

  Cobra_S napisał:  
już poprawione
pewne sprawy można załatwić przez gg (w profilu) i nie to żebym to ja się czepiał :)

pzdr



OK będę pamiętał, pzdr.


Dziękuję :)
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8294 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 02/11/2004 20:31
taka mała wiadomosc, dziala tez domenka
www.pogon.home.pl


ARO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7314 dni

*




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 08/11/2004 10:34
Admini: jest błędzik na głównej zamiast "Chwałony Magdoń" powinno być "Chwalony Magdoń" :D:D:D To tylko dla poprawności - żadnej złośliwości :D


Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 08/11/2004 10:42

  ARO napisał:  
Admini: jest błędzik na głównej zamiast "Chwałony Magdoń" powinno być "Chwalony Magdoń" :D:D:D To tylko dla poprawności - żadnej złośliwości :D



sprawa bardzo szybko została poprawiona ( w momencie wrzucenia fotki)
ale ARO jesteś spostrzegawczy :D


Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7617 dni

**




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 08/11/2004 22:48
Pomysl z podsumowaniem kolejki bardzo dobry i dobrze ze cos takiego sie pojawilo nalezalo by tylko aby Redakcja na kazda kolejke zakladala osobny temat do dyskusji na forum.

aha i brakuje mi tu na stronce jeszcze jednej rzeczy a wiec oceniania pilkarzy Pogoni po meczach i mowie tu tylko o meczach u siebie bo jak wiadomo ciezko jest oceniac mecze wyjazdowe skoro wiekszosc z nas nie ma mozliwosci ich obejrzenia moglo by to byc wprowadzone na dwa sposoby:
1. ocenianie pilkarzy na wzor tego jak sie to robi na stronie www.legialive.pl czyli ocenianie wszystkich pilkarzy wystepujacych w meczu w skali od 1 do 10 lub w skali od 1 do 6
2. lub po prostu wybieranie trzech najlepszych lub najbardziej wyrozniajacych sie pilkarzy w meczu i przynajac za kazde miejsce jakas ilosc punktow.

Czekam na opinie na ten temat. Pozdrawiam


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
ARO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7314 dni

*




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 10/11/2004 09:27
Admini znowu błędzik na pierwszej stronie: jest w tytule niusa "Juto" zamiast "Jutro" - oczywiście bez złośliwości ale porządek musi być :D :D :D


Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 10/11/2004 09:49

  ARO napisał:  
Admini znowu błędzik na pierwszej stronie: jest w tytule niusa "Juto" zamiast "Jutro" - oczywiście bez złośliwości ale porządek musi być :D :D :D



ja chyba zablokuje ten temat :D
dzięki
od żeby nie było tutaj takichy spraw poruszanych, ten kto ma gg (inny komunikator) niech wali od razu do mnie, moj numerek 3147352 pozwoli to na ekspresową poprawkę bo na forum trudniej to przechwycić :)

pzdr


Werft
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7377 dni

*




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 13/11/2004 08:07
Zastanawiałem sie czy dla wygody użytkownika na forum nie mozna byloby zrobic dodatkowego menu na dole strony. Przynajmniej z opcjami Home i Dzialy.Nie trzeba by bylo wtedy przewijac strony po przeczytaniu tematu tylko klik i juz jestes na spisie tematow
pozdro dla Zalogi


Zawsze wierni. Emigracja 2004.
Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7617 dni

**




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 18/11/2004 15:33
Do Redakcji : co z podsumowaniem 12 kolejki ekstraklasy ,czyzby ktos o tym zapomnial zeby wrzucic na stronke
aha i pod drugie co z moim pomyslem na to zeby wprowadzic wybieranie najlepszych zawodinkow Pogoni po meczach u siebie lub ogolnie oceniania calej druzyny w skali punktowej :>? Pozdrawiam


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7923 dni

**




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 21/11/2004 14:42
No i teraz na głównej jest git.....dzięki i za to.


Dziękuję :)
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7140 dni

***




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 21/11/2004 15:57
Jak kazdy sie o cos czepia to ja tez:)W dziale flagi brakuje nowej sektorowki i flag Pomorska sila i Tifos Clan.Zdjecie sektorowki macie,tifos clan tez gdzies na pewno jest w fotorelacjach np.na Lechu a jak nie ma to jej zdjecie jest na v.pl z fotrorelacji z Jagiellonii co prawda inna strona ale zdjecie jest:)


www.sectorshop.net
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 21/11/2004 16:07

  christoph napisał:  
No i teraz na głównej jest git.....dzięki i za to.




no przecież pisałem, że jesteśmy elastycznymi adminami a nie twardzielami :P


zenit
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7541 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 23/11/2004 19:02
Jun a gdzie podzialy się gadżety COCA- COLI za poprzednia edycje konkursu typerów?


j27
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8294 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 23/11/2004 19:20
Są i beda w tej edycji do wygrania.... a dlatego w tej poniewaz z poprzedniej nie zglosil sie zwyciezca po ukazaniu sie newsa o zakonczeniu konkursu...

pozdrawiam, i w razie takich pytan zapraszam na gg.


RUDY 20
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7165 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 26/11/2004 09:07
bym mógł prosić o gwiazdke?


na zawsze w moim sercu POGOŃ gool SZCZECIN
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005