Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 27/11/2015 21:44

  Ambasador napisał:  
Dziś brama Mikiego w Gdyni - może jeszcze jedną wciśnie... :)



Prezes Wisły mówił, że dostaje oferty z Ekstraklasy za niego i kilku innych, ale nigdzie ich nie puści. Wreszcie Miki odżył po przygodach w Szwecji czy Bielsku. Super !


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 16/12/2015 20:10

  Cytat:  
Zawodnik Wisły Płock Dominik Kun doznał urazu naderwania mięśnia przywodziciela i jeszcze przed Bożym Narodzeniem przejdzie zabieg operacyjny.



Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 18/12/2015 11:08
Janota dla PS: Postanowiłem, że teraz, na Śląsku, nie będę imprezował. Stuprocentowe poświęcenie. Może jestem za bardzo wyluzowany? Może za mało poważnie myślę o życiu?

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 18 grudnia 2015, 11:51 [1 raz(y)]


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 18/12/2015 11:47
Chyba link pomyliłeś :P

Jeśli Janota rzeczywiście tak powiedział z tym imprezowaniem, to słusznie go wyjebali z Pogoni.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 18/12/2015 11:51
Sorry, już poprawione.

Tu jpg ale nieczytelny.
http://weszlo.com/wp-content/uploads/2015/12/ps5-1.jpg

Tytuł wielce wymowny.


londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 18/12/2015 16:05
Chwila z Janotą


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 18/12/2015 23:24
Wywiad z Maksem Rogalskim

"Radosław Janukiewicz, który odszedł z Pogoni razem z panem powiedział, że lojalność w dzisiejszych czasach się nie opłaca. Zgodzi się pan?

-Sam nie wiem. Ja nie żałuję lat spędzonych w Pogoni. Klub, jak i samo miasto, dało mi bardzo dużo. Byłem i jeśli nadarzy się okazja, będę w stosunku do niego lojalny. Stało się jak się stało, ale niczego nie żałuję."

Różnica klas między nim a Janukiewiczem.


londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 19/12/2015 14:50

  Icar napisał:  
Wywiad z Maksem Rogalskim

Różnica klas między nim a Janukiewiczem.



Bo Radek nie bawił się w dyplomację? Nonsens... Zresztą, to co opowiada Maks: że od różnych osób słyszał różne wersje dot. swojego zwolnienia chluby naszym włodarzom nie przynosi...


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 19/12/2015 14:59
Icarowi chodzi raczej o to że Radek wychwala kibiców w Zabrzu mówiąc np. "8 tysiecy ludzi, kiedys tego nie mialem" itd

Maks raczej spokojniej podchodzi do tematu dlatego ze gra w 1 lidze w jakimś Płocku...

Cieszy jednak to ze nie obrazil sie i chce tu wrocic - i bedzie mile widziany :)

co do Płocka jeszcze to tam jest niesamowita kolonia naszych eks pilkarzy - Kun, Maks, Bąk, Lebedynski, do tego trener Kaczmarek ktory byl i pilkarzem i trenerm Pogoni :)


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 19/12/2015 15:14
No dokładnie o coś takiego jak napisał combat. Maks też się czuje zdradzony, ale nie wali tekstów, że Pogoni to już nigdy nie zaufa, że nie warto z nimi gadać, że przy pierwszej lepszej okazji lepiej stąd spieprzać, co sugerował Radek, przy newsach, gdy ktoś od nas negocjował kontrakt. Całkowita różnica klas między nimi. Obaj spędzili tutaj kupę czasu, ale jak widać to Maks się ze Szczecinem mocniej zżył i zamierza wrócić po zakończeniu kariery.


M.Wo-lski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3164 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 22/12/2015 18:03
Golla w "11" kolejki w Holandii

Czy ktoś to potrafi racjonalnie wytłumaczyć ?
Mi do głowy przychodzą 3 możliwości:
1. Najmniej prawdopodobna - nauczył się grać w piłkę
2. Mało prawdopodobna - W Holandii mają bardziej ogórkową ligę niż My (ja wiem że doły Eredivisii to poziomy naszych ligowców, ale góra wydaje mi się jednak być poważnymi ekipami)
3. Najbardziej prawdopodobna - u nas wiedział, że kończy się kontrakt, nie chciał ryzykować kontuzji i generalnie po co się starać skoro pierwsza 11tka i wypłata pewna ...

Dojdzie do tego, że go Nawałka zacznie powoływać (choć już lepszy Wojtuś niż ten Cionek)


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 22/12/2015 18:10

  M.Wo-lski napisał:  
Golla w "11" kolejki w Holandii

Czy ktoś to potrafi racjonalnie wytłumaczyć ?
Mi do głowy przychodzą 3 możliwości:
1. Najmniej prawdopodobna - nauczył się grać w piłkę
2. Mało prawdopodobna - W Holandii mają bardziej ogórkową ligę niż My (ja wiem że doły Eredivisii to poziomy naszych ligowców, ale góra wydaje mi się jednak być poważnymi ekipami)
3. Najbardziej prawdopodobna - u nas wiedział, że kończy się kontrakt, nie chciał ryzykować kontuzji i generalnie po co się starać skoro pierwsza 11tka i wypłata pewna ...

Dojdzie do tego, że go Nawałka zacznie powoływać (choć już lepszy Wojtuś niż ten Cionek)



Odpowiedź jest inna i prosta. Gra to samo co u nas za najlepszych czasów. Miał dobrą rundę gdzie dzielił i rządził na środku obrony. Grał bardzo pewnie, dobrze wyprowadzał piłkę, nie popełniał błędów. Spłynęło dużo pochwał i siadł na dupie. Pewnie stracił motywację, zaczęły pojawiać się błędy, mniejsza koncentracja. Pojechał teraz do nowej ligi, nowego miejsca, więc musi pracować na maksa jeśli chce się pokazać, więc bardzo możliwe, że wskoczył na wysoki poziom. U nas już by pewnie do tego nie powrócił, więc zmiana miejsca była wskazana aby odzyskać chęć rozwoju i większe zaangażowanie.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 05/01/2016 10:41
"Robak po badaniach kontrolnych. Powrót do zdrowia napastnika pyrlandii potrwa co najmniej osiem tygodni"

Czyli jeszcze przez dwa miesiące murawy nie powącha. Sezon już ma stracony. Tak napisałem, bo niektórzy jego powrót do Pogoii widzieli.


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3520 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 08/01/2016 17:14
Tadrowski na testach w Stali Mielec, a tak dobrze się zapowiadał LINK


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 15/01/2016 20:07
Claudio był idolem, był gwiazdą.


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 19/01/2016 11:03
Murayama nie będzie jedynym byłym Portowcem w lidze tajlandzkiej. W czołowym zespole tej ligi - Buriram United - występuje Danilo.

Obrazek png wstawiony na forum

Obrazek png wstawiony na forum

PS. Całkiem niezła kariera jak na sprzedawcę krawatów z Copacabany.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 28/01/2016 15:01

  Cytat:  
Działacze Olimpii Grudziądz rozwiązali za porozumieniem stron kontrakt z 25-letnim kameruńskim napastnikiem Donaldem Djoussé.

Djoussé w tym sezonie wystąpił w siedemnastu spotkaniach I ligi, strzelił jedną bramkę.



To już jego koniec...


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 30/01/2016 20:31
Piłkarze nie szanują się wzajemnie. To efekt strachu i głupoty. Za dużo jest w Polsce Celebanów

Popis dalszej głupoty. Dobrze się stało, że nie trafił do Pogoni.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 01/02/2016 19:08

  M.K 74 napisał:  

  Cytat:  
Działacze Olimpii Grudziądz rozwiązali za porozumieniem stron kontrakt z 25-letnim kameruńskim napastnikiem Donaldem Djoussé.

Djoussé w tym sezonie wystąpił w siedemnastu spotkaniach I ligi, strzelił jedną bramkę.



To już jego koniec...



I tenże Donald zakotwiczył w portugalskim Maritimo.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 01/02/2016 23:12
Leszek Bartnicki @lbartnicki 3 godz
Donald Djousse z prezydentem Maritimo Carlosem Pereirą (słynie z oglądania meczów z ławki rezerwowych).

Obrazek jpg wstawiony na forum


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005