Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 17/09/2018 16:53

  Cytat:  
Borussia Dortmund and AC Milan are among the clubs watching HNK Gorica's Lukasz Zwolinski, according to Sportske Novosti. #BVB #ACMilan #HNK



Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 17/09/2018 17:11
Nie wiem czym to jest spowodowane, ale duża część piłkarzy odchodząca od nas ze statusem drewna, niewypału itd. odnajduje się i świetnie radzi sobie w innych klubach. Piłkarze mają tu za dobrze i mają wyjebane w gre na pełnych obrotach "czy się stoi czy się leży..." a może my nie potrafimy wykorzystać ich potencjału piłkarskiego?


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 17/09/2018 17:21
Jak maja sie czuc pilkarze, ktorzy po serii slabszych spotkan sa wyzywani od najgorszych? Najczesciej jeszcze obrywa sie wychowankom wiec niech Kosta odda przysluge Benedyczakowi i czym predzej go od pierwszego skladu odstawi. Kortowi czy Zwolakowi zmiana miejsca dobrze zrobila, tutaj juz by nie odpalili. Przyczyn pewnie byloby wiecej. Jak juz odeszli to niech im sie wiedzie jak najlepiej. Nie wierze, ze Zwolak trafi do ktoregos z tych klubow, ale z chorwackiej ligi podejrzewam, ze latwiej trafic do niemieckiego sredniaka niz z Pogoni czy ogolnie polskiej ligi.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 17/09/2018 17:44
Uf, doszliśmy do genezy ich słabej gry - to przez wyzywających kibiców.
Dobrze, że światowe tuzy pokroju Ronaldo, Messiego etc. Nie maja na głowie fali hejtu i wyzywania z trybun.
That makes sense.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 17/09/2018 18:33
Nie zapominajmy, że jest też spora grupa, która nie wypaliła, tak więc przestańmy dopisywać jakieś teorie, że wszyscy stają się zajebiści poza Szczecinem.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 17/09/2018 19:40
Każdy patrzy z takiego punktu widzenia jak mu wygodnie. Przypominam, że Zwoliński rzeczywiście świetnie sobie radził po zmianie klimatu na Wrocław. Wręcz perfekcyjnie - 13 meczów i słownie ZERO bramek. No, ale przecież tylko Pogoń gniecie biednych wychowanków.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 17/09/2018 20:31

  eF^ napisał:  
Uf, doszliśmy do genezy ich słabej gry - to przez wyzywających kibiców.
Dobrze, że światowe tuzy pokroju Ronaldo, Messiego etc. Nie maja na głowie fali hejtu i wyzywania z trybun.
That makes sense.



Brawo. Bo najpierw były zaczepki z trybun a potem słabsza gra. Najdziwniejsze jest to, że jak grał cienko to go trzymali, a jak zaczął grać jako tako to oddali go za czapkę gruszek.


Siwy86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6776 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 17/09/2018 21:46

  Przema napisał:  
Jak maja sie czuc pilkarze, ktorzy po serii slabszych spotkan sa wyzywani od najgorszych? Najczesciej jeszcze obrywa sie wychowankom wiec niech Kosta odda przysluge Benedyczakowi i czym predzej go od pierwszego skladu odstawi. Kortowi czy Zwolakowi zmiana miejsca dobrze zrobila, tutaj juz by nie odpalili. Przyczyn pewnie byloby wiecej. Jak juz odeszli to niech im sie wiedzie jak najlepiej. Nie wierze, ze Zwolak trafi do ktoregos z tych klubow, ale z chorwackiej ligi podejrzewam, ze latwiej trafic do niemieckiego sredniaka niz z Pogoni czy ogolnie polskiej ligi.



No tak bo jak to powiedział Kort w ostatnim wywiadzie "Jestem w nowym otoczeniu i NA POCZĄTKU daję z siebie wszystko, tak abym mógł po każdym dniu spojrzeć w lustro i powiedzieć, że zrobiłem dziś maksimum." W Pogoni już nie musiał, "Kabaret" był na całego, myślał, że będzie leciał na tym, że jest "wychowankiem", a kasa się zgadzała. Za chwilę to kibicowi nie będzie nic wolno bo się "gwiazdki" poobrażają i nie będą chciały grać.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 18/09/2018 09:14
A kto tych wychowanków tak rozpiescil? To jest właśnie patologia, że najpierw każdy domaga się gry np. Benedyczaka a jak poziom irytacji narosnie to jedzie się z nimi jak z gownem. Juz nawet nie chodzi tylko o wychowanków, ale o ogół. To na co czasem sobie pozwalają trybuny to wstyd. Ja rozumiem krytykę, ale gdy gość wchodzi na boisko w 60 minucie i jest witany gwizdami.. Np. Zwolak. Mi też nie chcialoby się wypruwac flakow, bo niby dla kogo. Chociaż jemu akurat brak walki ciężko było zarzucić. Niech się chłopakom wiedzie.


Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 18/09/2018 10:31

  Przema napisał:  
A kto tych wychowanków tak rozpiescil? To jest właśnie patologia, że najpierw każdy domaga się gry np. Benedyczaka a jak poziom irytacji narosnie to jedzie się z nimi jak z gownem. Juz nawet nie chodzi tylko o wychowanków, ale o ogół. To na co czasem sobie pozwalają trybuny to wstyd. Ja rozumiem krytykę, ale gdy gość wchodzi na boisko w 60 minucie i jest witany gwizdami.. Np. Zwolak. Mi też nie chcialoby się wypruwac flakow, bo niby dla kogo. Chociaż jemu akurat brak walki ciężko było zarzucić. Niech się chłopakom wiedzie.



Przecież nikt nie buczał, gwizdał nie obchodził się jak z gównem z zawodnikiem który się starał, zapierdalał na boisku wkładał serce do każdego meczu. Irytacja się pojawia jeżeli przechodzi obok meczu , nie chce mu się, nie biega, nie ustawia się ........ Nie raz na Twardowskiego mieliśmy mecze które przegrywaliśmy ale po zawodnikach widać było że to co mogli zostawili na boisku i nikt nie miał pretensji.
Ostatni mecz ...... prąd odcięło praktycznie wszystkim ..... Pytanie dla czego zajechani ? ... nie sądzę. Czyżby szatnia chciała zmienić trenera ? Możliwe
Każdy z nas wie jakie zawodnicy mają umiejętności i to po prostu widać kiedy mają wszystko w dup....
Straciliśmy podstawowych zawodników którzy trzymali szatnie za mordy i jakoś to wychodziło. Teraz pewnie u młodych gniewnych powstały dwa obozy które się ścierają.
Dochodzimy do momentu kiedy wymienimy ( oby nie ) trenera i nagle ci sami młodzi zaczną zapierdalać na meczu ..... To właśnie ich się powinno wypierdolić.....


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 18/09/2018 11:06
Oczywiście, że byli witani gwizdami zanim w ogóle piłkę kopneli. Przynajmniej kilka razy tak było w przypadku Zwolaka.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 18/09/2018 11:16

  Przema napisał:  
Oczywiście, że byli witani gwizdami zanim w ogóle piłkę kopneli. Przynajmniej kilka razy tak było w przypadku Zwolaka.



Trzeba jednak rozgraniczyć kiedy to było i z czego się to wzięło. Łukasz przez pewien czas wolał świecić na instagramie, a nie na boisku i w mojej ocenie takim podejściem sobie zapracował - jeszcze gdyby wykorzystywał okazje to pewnie by tak nie dostał, ale za takie patelnie co miał, zebrał swoje żniwa.

Mam wrażenie, że końcówka poprzedniego sezonu, to już normalizacja relacji na linii Łukasz-kibice i rozstanie w miarę pozytywnie zakończyło się.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 18/09/2018 12:03
Ok. Jak nie grał dobrze, to każdy powód był dobry żeby dowalic. Jednak trzeba rozgraniczyc krytykę w internecie od jechania po swoich na trybunach w trakcie meczu. Nigdy tego chyba nie zrozumiem.


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 18/09/2018 12:34
W ogóle dziwie się, że ktoś wierzy w taki głupoty jak obserwacja Zwolińskiego ze strony BVB czy Milanu. Gość ma za chwilę 26 lat i ŻADNEGO dobrego sezonu chociaż w miarę porządnej lidze. To nie jest wiek w którym nagle odpali, wskoczy poziom wyżej i zacznie grać na europejskim poziomie.

Macie tu wyjaśnienie tej bzdury: https://laczynaspasja.pl/zwolinski-w-borussii-czy-milanie-tak-samo-jak-kucharczyk-pod-lupa-bayernu/


Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 18/09/2018 12:52

  Przema napisał:  
Ok. Jak nie grał dobrze, to każdy powód był dobry żeby dowalic. Jednak trzeba rozgraniczyc krytykę w internecie od jechania po swoich na trybunach w trakcie meczu. Nigdy tego chyba nie zrozumiem.



A co mam ich chwalić?
Kurwa Pogoń jest ich pracodawcą, płaci im za to. Ty idąc na mecz kupując bilet/karnet po części płacisz im pensję.
Jeszcze raz powtarzam nie mam pretensji jak jadą na dupie i zapierdalają na boisku ale przegrają.
Mam pretensję jeżeli jest ZERO WALKI ZERO ZAANGAŻOWANIA.
Co mam im bić brawo na trybunie ? Bez jaj. Jak kurwa im się nie chce to niech wypierdalają sta i zwolnią pensję dla kogoś kto będzie chciał walczyć.
Mam ich głaskać po głowie ? Przytulić ? - bez przesady.
Jak inaczej im zwrócić uwagę ? Ja nie zarabiam na miesiąc tak jak oni że mam wyjebane czy wydam pieniądze na mecz na kino czy na inna zachciankę.
Ostatni raz powtarzam jak będą zaangażowani to nie mam do nich pretensji, jak będą jechać na dupie to nie mam pretensji.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 18/09/2018 18:52
Co to jest wg Ciebie zaangazowanie? Jak zawodnik ma pokazac zaangazowanie i zagluszyc gwizdy skoro wchodzi na zmiane w 60 minucie i na dzien dobry witaja go gwizdy?
Kurwa, kurwa.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 18/09/2018 18:54
Czyli sugerujesz, że sprowadzają nam samych inwalidów zarówno fizycznych jak i psychicznych?


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 18/09/2018 19:01

  Icar napisał:  
Czyli sugerujesz, że sprowadzają nam samych inwalidów zarówno fizycznych jak i psychicznych?



Nie wiem gdzie to odczytales, ale winszuje kreatywnej interpretacji.

Chodzi mi o to, ze ludzie roznie moga na to reagowac. Jak w pracy ktos czegos nie ogarnia to stosuje sie ostracyzm i jebie go przy wszystkich ludziach i widowni czy stosuje sie jednak inne metody? Ja osobiscie na ich miejscu sam mialbym wyjebane zarowno na tych ludzi jak i na klub. Sprowadzam to glownie do Zwolaka, ktoremu czesto obrywalo sie najmocniej, a mimo to walecznosci nie potrafilbym mu odmowic. Co innego gra z pilka, bo to czesto byl najgorszy dramat.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 18/09/2018 19:21
Naginasz fakty do maksimum.
Zwoliński dostawał masę szans od kibiców jeśli chodzi o pobłażliwość w marnowaniu sytuacji.
Po ~10-tym meczu, gdzie się kopał w czoło na 5-10 metrze w polu karnym ta pobłażliwość (słusznie) się skończyła.
To są piłkarze, zarabiający (pewnie Zwoliński też w tym przedziale, mając na uwadze samochodziki które sobie kupował) dziesiątki tysięcy złotych miesięcznie, to ich pieprzony zawód, który wykonują przez całe życie. Jeśli nie sprawdza się 10-ty mecz z rzędu i indolencja strzelecka jest na poziomie dzieciaków z Orlika, nietrafiających z metra do pustaka to znaczy że coś jest nie tak i szczerze śmiem wątpić, że to chodzi o presję trybun.
Na Matrasa też swojego czasu gwizdano bo miał fatalne wejście do drużyny, a co się potem stało wszyscy dobrze pamiętamy,.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 18/09/2018 19:21
Zwolak naprawdę długo dostawał wsparcie. Jakby policzyć jego patelnie, to pewnie z kilkadziesiąt spokojnie by ich było. Zresztą pod koniec jego pobytu w Pogoni, znów było dobrze na linie kibice-Zwolak i czy to na cokolwiek się przełożyło? nic.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005