Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3672 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 29/02/2016 21:05
Pamiętam jak po strzelonych bramkach wskakiwał na płot. Był pierwszą ofiarą nowych przepisów, które karały za to żóltą kartką. Kurwa aż się łezka w oczach kręci. Handel nie handel ale to był przekot. Te klepki z Hawrylewiczem, te rogale Ostrowskiego, bracia Sokołowscy. Pierwszy sparing w barwach Leverkusen i od razu bramę wjebał PSV, które wtedy było zdobywcą pucharu Europy. A teraz nawet nie mogę się na forum odezwać bo mnie gimbaza tyra. Odkąd ta kurwa jest trenerem to nie bylem na meczu Pogoni, jak ściągali Akę z Rosji po wypożyczeniu( czy tam sprzedaży) pisałem, że to żart - śmiali się. Cygan miał być mega hitem a jest paziem. ehh...


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7407 dni

*




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 29/02/2016 21:32
Ale o co Ty walczysz?
Nikt Leśniakowi tutaj, ani nigdzie indziej umniejszać nie będzie, ale to oznacza że dobrych piłkarzy już nie będzie? Jest legendą klubu i to fakt, piłka od Jego czasów się zmieniła i paru dobrych piłkarzy przez naszą kadrę się już zdążyło przewinąć.
Akurat Lado w tym roku gra dobrze, jest jednym z najlepszych w drużynie - a nikt hitu nie przewidywał z tego co pamiętam, bardziej przeważały tutaj obawy o jego wagę/zwinność, co potwierdziło się w pierwszej rundzie.

  Cytat:  
Odkąd ta kurwa jest trenerem to nie bylem na meczu Pogoni

Jest się czym chwalić, nie ma co. Na mecze dla trenera chodzisz czy dla drużyny?

e. Ja nie jestem zdenerwowany, ciekawi mnie Twój punkt widzenia kiedy piszesz takie rzeczy. Nazywać Węgra cyganem, z tym się jeszcze nie spotkałem.

Ostatnio edytowany przez: eF^, 29 lutego 2016, 21:46 [1 raz(y)]


Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3672 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 29/02/2016 21:40

  eF^ napisał:  
Ale o co Ty walczysz?
Nikt Leśniakowi tutaj, ani nigdzie indziej umniejszać nie będzie, ale to oznacza że dobrych piłkarzy już nie będzie? Jest legendą klubu i to fakt, piłka od Jego czasów się zmieniła i paru dobrych piłkarzy przez naszą kadrę się już zdążyło przewinąć.
Akurat Lado w tym roku gra dobrze, jest jednym z najlepszych w drużynie - a nikt hitu nie przewidywał z tego co pamiętam, bardziej przeważały tutaj obawy o jego wagę/zwinność, co potwierdziło się w pierwszej rundzie.

  Cytat:  
Odkąd ta kurwa jest trenerem to nie bylem na meczu Pogoni

Jest się czym chwalić, nie ma co. Na mecze dla trenera chodzisz czy dla drużyny?



Wyluzuj chłopie. O nic nie walczę. Po co te nerwy? Cygan to Węgier. O Lado nic nie pisalem. Z Michniewiczem nie jarzysz to chyba mlody jesteś. Ale na pewno się nie chwalę. Tak wymieniam uwagi ze starszymi kolegami. Luz kolego.
W środę pogrzeb Arka Zająca, w Pogoni tylko 12 spotkań, bez historii ale w Stargardzie trochę pograł. 41 lat i jebany rak go w pół roku załatwił.

e.: Ja pierdolę, chłopie. Ja też lubię gadać. Ale zaraz z urodzin Leśniaka zrobi się syf na kilka stron bo Maxymalny coś napisal i trzeba się przyczepić. Ja już to nie raz tlumaczylem. Węgra nazwałem cyganem bez podtekstów. Taki typ urody. A cyganie są drugą nacją na Węgrzech. Nie ma się co chwalić niewiedzą(też już o tym pisalem) A wątek kutafona co pobierał nauki u handlarzy z Wronek ciągnął się tu nie raz. I to nie tylko w moim wydaniu. To jest jakaś dekada w historii Polskiej pilki.
Jest trochę ludzi, którzy chodzą ze względu na kolegów i chęć bycia w grupie. Są tacy co chodzą dla drużyny i tacy, którzy kochają ten klub bez względu na wszystko. A ja nie chodzę póki on jest trenerem.

Ostatnio edytowany przez: Maxymalny, 29 lutego 2016, 22:02 [3 raz(y)]


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4224 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 01/03/2016 08:51
Co do Marka to symboliczna była jego ucieczka przed wszechmogącą Legią.Jak okazało sie ze jest kozak to dostał powołanie do wojska gdzie Legia juzwitala sie z gąską.Z tego co pamiętam to zwiał przez Szwecje do Niemiec i warszawce pokazał środkowy palec.Mało kto tez pamięta ze piłkę zaczął kopać dość późno,wcześniej był niezłym szczypiornistą.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6756 dni

****




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 01/03/2016 09:43
dawaj swoje zdjęcie, też dobierzemy kilka adekwatnych epitetów do "twojego typu urody".


nie mam pojęcia co cie gniecie i wnikać nie chcę, ale współczuję.

napisałeś jedną mądrą rzecz:


  Cytat:  
To jest jakaś dekada w historii Polskiej pilki.



więc czemu się tylko do Michniewicza czepiasz? nie bronię go w żadnym wypadku, dziś jest, za chwilę go nie będzie, na tą chwilę dla mnie najważniejsze jest co robi dla Pogoni. swoje prywatne wojenki to prowadź w swojej głowie. jeszcze zapomniałeś po Murawskim pojechać.

co do cytatu, bądź konsekwentny i bojkotuj całą polską piłkę. docieknij ile Błękitni opylili punktów za zgrzewkę wódki.


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3672 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 01/03/2016 16:12

  TeHaCe napisał:  

więc czemu się tylko do Michniewicza czepiasz? nie bronię go w żadnym wypadku, dziś jest, za chwilę go nie będzie, na tą chwilę dla mnie najważniejsze jest co robi dla Pogoni.



Jesteś w błędzie, kiedyś może się zorientujesz, że to jest typ, który wszystko robi dla siebie-nie dla Pogoni.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3881 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 08/03/2016 17:15
Wiosnę udanie zaczął bydgoski Zawisza, który pokonał 1:0 Pogoń Siedlce i wciąż trzyma się w czubie tabeli. Karol Danielak oraz Kamil Drygas zaliczyli pełne zawody. Ten pierwszy miał udział przy bramce (asysta drugiego stopnia), a ten drugi pozostał kapitanem zespołu.


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3686 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 13/03/2016 18:10
Janukiewicz stracił miejsce w bramce Zabrza i siedzi na ławce.


Pes2009
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4238 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 16/03/2016 16:56
Dzis na Polsacie Sport Legia - Zawisza w 1/2 pucharze Polski, Drygas pewnie zagra więc można na żywo zobaczyć w jakiej jest formie i jakie ambicje ma jego zespół grająć o puchary.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4224 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 16/03/2016 19:37

  Pes2009 napisał:  
Dzis na Polsacie Sport Legia - Zawisza w 1/2 pucharze Polski, Drygas pewnie zagra więc można na żywo zobaczyć w jakiej jest formie i jakie ambicje ma jego zespół grająć o puchary.



Drygas na razie nieżle,Danielak mało widoczny.Widoczne jest tylko to że sędzia pilnuje by stołecznym krzywda się nie stała.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6769 dni

**




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 16/03/2016 19:50

  Maxymalny napisał:  

  TeHaCe napisał:  

więc czemu się tylko do Michniewicza czepiasz? nie bronię go w żadnym wypadku, dziś jest, za chwilę go nie będzie, na tą chwilę dla mnie najważniejsze jest co robi dla Pogoni.



Jesteś w błędzie, kiedyś może się zorientujesz, że to jest typ, który wszystko robi dla siebie-nie dla Pogoni.



Na całe szczęście my już dawno się zorientowaliśmy, że Ty jesteś typem który wszystko robi dla siebie (czyt. Błękitnych), nie dla Pogoni.


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3686 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 21/03/2016 15:18
Janukiewicz najpierw stracił miejsce w składzie, a teraz nawet na ławce... Gra Kasprzik, Przyrowski siedzi, a Radek gra w III ligowych rezerwach.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3881 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 21/03/2016 15:59
Jeszcze się okaże, że wróci do nas po sezonie.


j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3453 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 21/03/2016 17:26

  Gonzalez13 napisał:  
Janukiewicz najpierw stracił miejsce w składzie, a teraz nawet na ławce... Gra Kasprzik, Przyrowski siedzi, a Radek gra w III ligowych rezerwach.



I tam się poznali na jego umiejętnościach...


londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5011 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 21/03/2016 17:49

  j27 napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  
Janukiewicz najpierw stracił miejsce w składzie, a teraz nawet na ławce... Gra Kasprzik, Przyrowski siedzi, a Radek gra w III ligowych rezerwach.



I tam się poznali na jego umiejętnościach...



Żałosny jesteś...


j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3453 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 22/03/2016 14:27

  j27 napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  
Janukiewicz najpierw stracił miejsce w składzie, a teraz nawet na ławce... Gra Kasprzik, Przyrowski siedzi, a Radek gra w III ligowych rezerwach.



I tam się poznali na jego umiejętnościach...



Radek plus pieciu z I zespołu bęcki u siebie w meczu z bks...


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5011 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 22/03/2016 20:57
Kibice NEC na meczu z Den Haag. Ciekawa flaga :P

Obrazek jpg wstawiony na forum


londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5011 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 23/03/2016 09:47

  j27 napisał:  

  j27 napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  
Janukiewicz najpierw stracił miejsce w składzie, a teraz nawet na ławce... Gra Kasprzik, Przyrowski siedzi, a Radek gra w III ligowych rezerwach.



I tam się poznali na jego umiejętnościach...



Radek plus pieciu z I zespołu bęcki u siebie w meczu z bks...



Wyniki rezerw Górnika interesują mnie mniej, niż zeszłoroczny śnieg. Natomiast brak szacunku dla zawodnika Pogoni (bo Radek wciąż nim jest) jest dla mnie niezrozumiały, zwłaszcza ze strony kibica Pogoni (bo zapewne nim jesteś?)
Ja nie przepadam za jednym z naszych aktualnych bramkarzy, ale nie kłapię o tym dookoła. Gość zakłada bluzę z Gryfem na sercu, stara się bronić naszej bramki, dlaczego mam go wyśmiewać? Szanujmy się nawzajem!


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3881 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 25/03/2016 11:03
Górnik raczej nie wykupi Radka


Zabawnie by było. Czesiu ma chyba do czerwca kontrakt i ciekawe czy zostanie u nas. Bo, np. w takim Lechu Urbanowi kończy się też umowa i może Czesio zechce dla swoich pyrek pracować. I wtedy może nowy trener byłby Radkiem zainteresowany.
Jeśli jednak Michniewicz przedłuży kontrakt, to Radek nawet nie ma co tutaj szukać. Może Śląsk by go przyjął ? W końcu tam mają kiepskiego bramkarza.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5011 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 30/03/2016 16:29
uhu, ktoś tu jest urażony... Radek Janukiewicz niszczy klub kokosa


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005