Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 02/02/2016 01:04

  Niepokonany napisał:  

  M.K 74 napisał:  

  Cytat:  
Działacze Olimpii Grudziądz rozwiązali za porozumieniem stron kontrakt z 25-letnim kameruńskim napastnikiem Donaldem Djoussé.

Djoussé w tym sezonie wystąpił w siedemnastu spotkaniach I ligi, strzelił jedną bramkę.



To już jego koniec...



I tenże Donald zakotwiczył w portugalskim Maritimo.



Aż nieprawdopodobne.. :)


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 02/02/2016 09:55

  M.K 74 napisał:  

  Niepokonany napisał:  

  M.K 74 napisał:  

  Cytat:  
Działacze Olimpii Grudziądz rozwiązali za porozumieniem stron kontrakt z 25-letnim kameruńskim napastnikiem Donaldem Djoussé.

Djoussé w tym sezonie wystąpił w siedemnastu spotkaniach I ligi, strzelił jedną bramkę.



To już jego koniec...



I tenże Donald zakotwiczył w portugalskim Maritimo.



Aż nieprawdopodobne.. :)



Nieprawdopodobne to bedzie jak zacznie strzelac bramki w tej Portugalii. Nie takie cuda juz sie w pilkarskim swiecie zdarzaly :) ze wspomnimy tylko historie Paulinho, ktory nie lapal sie na lawke w ŁKS by po latach zagrac na mundialu w koszulce Brazylii :)


Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 06/02/2016 21:12
Donald dziś zadebiutował w ekstraklasie portugalskiej


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 07/02/2016 16:12
"26 letni były napastnik Pogoni Szczecin Donald Djousse zadebiutował w lidze portugalskiej w barwach drużyny CS Maritimo. Jego nowa drużyna zremisowała na wyjeździe z Vitorią Setubal 1:1.
Transfer Djousse był bardzo zaskakujący i już po zaledwie kilku treningach dostał szansę gry w pierwszym możliwym meczu. Kameruńczyk wszedł na boisko w 73 min., a szykowany do wejścia był przy stanie 0:1. W momencie, gdy gotowy był do wejścia, sędzia podyktował dla jego drużyny rzut karny – później wykorzystany.
Djousse grał na prawym, lub lewym skrzydle, ale niczym nie zaimponował. Nie przeprowadził żadnej skutecznej akcji, nie umiał się utrzymać przy piłce i raczej potwierdził te wszystkie cechy, z jakich znany był podczas gry w szczecińskim klubie. Był chaotyczny i mocno nieprzewidywalny."


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 16/02/2016 10:01
"W Wiśle chcą nauczyć Małeckiego pokory. Cały mecz ze Śląskiem przesiedział na ławce.
Jak się okazuje, nie był to przypadek. Małecki został odstawiony od składu, aby zastanowić się nad swoją grą. – Niemal po każdym sparingu trener miał do niego sporo pretensji – mówi anonimowo jeden z piłkarzy. Zarzucano mu grę pod siebie i nierealizowanie nakreślonej taktyki. W sztabie liczbą, że 28-letni skrzydłowy szybko wyciągnie odpowiednie wnioski. Jeśli tak – zaraz wróci do składu. W innym przypadku – ławka rezerwowych grozi mu na dłużej."

Małecki po staremu :) Jak bardzo się cieszę, że już go u nas nie ma.


Taktyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2966 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 16/02/2016 22:06
Radek w antyjedenastce kolejki


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 22/02/2016 14:06
Jeszcze spotyka się głosy, że szkoda iż odpalono Janotę :

Żałość

Cały Janota. Podobnie wracał u nas za piłką, gdy leciała akcja na bramkę. Nawet sędzia dogonił go tam :D

Szkoda Górnika, że w takim meczu, mieli i nadaj mają takich piłkarzy.


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 22/02/2016 16:06

  Taktyk napisał:  



Również i w tej kolejce Janukiewicz się nie popisał. Przyspawany do linii przy pierwszej bramce a przy drugiej dla odmiany niepotrzebnie wybiegł. Oczywiście Radek ma tu swoich wiernych fanów ale jego występy w rundzie wiosennej bronią raczej decyzję sztabu Pogoni o rozstaniu.

Ostatnio edytowany przez: kryta, 22 lutego 2016, 16:34 [1 raz(y)]


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 22/02/2016 16:39

  strzyga napisał:  
[cytat=Taktyk] Przyspawany do linii przy pierwszej bramce a przy drugiej dla odmiany niepotrzebnie wybiegł. Oczywiście Radek ma tu swoich wiernych fanów ale jego występy w rundzie wiosennej bronią raczej decyzję sztabu Pogoni o rozstaniu.



tak kurna, akcja praktycznie sam na sam i mial stac w bramce... Dobrze wybronil, ale ze pilkarki gornika zamiast sie wracac juz myslaly o roladce z modrą kapustą na kolacje to padła brama...


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3895 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 22/02/2016 16:48

  Icar napisał:  
Jeszcze spotyka się głosy, że szkoda iż odpalono Janotę :

Żałość

Cały Janota. Podobnie wracał u nas za piłką, gdy leciała akcja na bramkę. Nawet sędzia dogonił go tam :D

Szkoda Górnika, że w takim meczu, mieli i nadaj mają takich piłkarzy.



Ciekawe czy na tramwaj biegłby szybciej


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 22/02/2016 16:59

  strzyga napisał:  

  Taktyk napisał:  



Również i w tej kolejce Janukiewicz się nie popisał. Przyspawany do linii przy pierwszej bramce a przy drugiej dla odmiany niepotrzebnie wybiegł. Oczywiście Radek ma tu swoich wiernych fanów ale jego występy w rundzie wiosennej bronią raczej decyzję sztabu Pogoni o rozstaniu.



Przy drugiej bramce trudno go winic o cokolwiek. Wyszedl, skrocil kat i wybronil sam na sam ze Stepinskim, a ze pilka niefortunnie odbila sie do niepilnwanego Mazka to skonczylo sei jak skonczylo. Pierwsza bramka to najwieksza trudnosc Radka, czyli gra na przedpolu...chociaz mam wrazenie, ze tutaj lepiej powinni byli zachowac sie obroncy. Co jak co, ale przegrywac pojedynki glowkowe z Kojem....


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 22/02/2016 17:10

  avelyn napisał:  

  strzyga napisał:  
[cytat=Taktyk] Przyspawany do linii przy pierwszej bramce a przy drugiej dla odmiany niepotrzebnie wybiegł. Oczywiście Radek ma tu swoich wiernych fanów ale jego występy w rundzie wiosennej bronią raczej decyzję sztabu Pogoni o rozstaniu.



tak kurna, akcja praktycznie sam na sam i mial stac w bramce... Dobrze wybronil, ale ze pilkarki gornika zamiast sie wracac juz myslaly o roladce z modrą kapustą na kolacje to padła brama...



Właśnie nie była to typowa akcja "sam na sam" , Stępiński leciał z piłką a obok miał obrońcę a gdyby miał uderzać to z daleka pod dość ostrym kątem. Wcześniej była podoba sytuacja gdzie Radek został minięty w dość łatwy sposób a piłkę z linii wybijał obrońca. Przy pierwszym golu co prawda obrona zgubiła krycie ale Janukiewicz powinien do tej piłki wyjść zwłaszcza że strzelec wyskoczył tuż przed nim.
Trzeba jednak przyznać że obrońcy Górnika nie dają mu spokoju a to co zrobił Janota to kwintesencja jego piłkarstwa.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 22/02/2016 19:13
Małecki korzysta dzięki znokautowaniu Guerriera i trener wpuszcza go na boisko. W ten sposób zalicza "debiut" po przyjściu do klubu.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 28/02/2016 06:08
Pozbycie się Radka Janukiewicza i Maxa Rogalskiego , a teraz Małeckiego ,Murayamy , i tam paru innych u niektórych z Nas było przyjete z wielkim oburzeniem... Lecz teraz patrząc na to chłodnym okiem , kiedy już emocje opadły , żadnej krzywdy Nam nie przyniosło... A wręcz korzyści... Bardzo mądra polityka kadrowa...

A co jest z Kozłowskim??? On jest jeszcze Naszym piłkarzem?


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4211 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 28/02/2016 09:35
Dzisiaj z Niecieczą przyjedzie do nas stary znajomy - Krzysiu Pilarz :D


W imię zasad i naszej wizji świata!
Berliński FC ´09
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4186 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 29/02/2016 12:08
dzisiaj 52 urodziny Valdano


[email protected]
Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 29/02/2016 12:16

  Berliński FC ´09 napisał:  
dzisiaj 52 urodziny Valdano



gimby nie znajo


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 29/02/2016 15:01

  Berliński FC ´09 napisał:  
dzisiaj 52 urodziny Valdano



Był bardzo nieskuteczny, ale miał taki gaz, że w każdym meczu miał po kilka sytuacji, gdyż obrońcy nie byli w stanie go dogonić i został królem strzelców:D


Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 29/02/2016 19:50

  Niepokonany napisał:  

  Berliński FC ´09 napisał:  
dzisiaj 52 urodziny Valdano



Był bardzo nieskuteczny, ale miał taki gaz, że w każdym meczu miał po kilka sytuacji, gdyż obrońcy nie byli w stanie go dogonić i został królem strzelców:D



Mam nadzieję, że to żarty z Twojej strony a ja po prostu jestem przewrażliwiony. Na Marka złego słowa nie dam powiedzieć. Nieskuteczny? Bayernowi 3 bramki zapakowal w jednym meczu, o innych nie wspomnę.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 29/02/2016 20:20

  Maxymalny napisał:  

  Niepokonany napisał:  

  Berliński FC ´09 napisał:  
dzisiaj 52 urodziny Valdano



Był bardzo nieskuteczny, ale miał taki gaz, że w każdym meczu miał po kilka sytuacji, gdyż obrońcy nie byli w stanie go dogonić i został królem strzelców:D



Mam nadzieję, że to żarty z Twojej strony a ja po prostu jestem przewrażliwiony. Na Marka złego słowa nie dam powiedzieć. Nieskuteczny? Bayernowi 3 bramki zapakowal w jednym meczu, o innych nie wspomnę.



Wiadomo, że Leśniak to był jeden z najlepszych, a pewnie nawet najlepszy napastnik w historii Pogoni. Niemniej w wielu meczach tych sytuacji miewał po kilka, a wykorzystywał tylko jakiś nieznaczny %. Tworzył je sam, potem sam je marnował. Dzisiaj takich napastników w Ekstraklasie już nie ma.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005