Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Byli Portowcy oraz wypożyczeni - raport z boisk - 08/08/2014 02:18
Chyba nie ma takiego tematu na forum, a widzę że wątki byłych zawodników Pogoni co jakiś czas przewijają się w innych działach.

Trochę jestem zdziwiony tym, że Aka poszedł za dobre pieniądze do Ufy, a w pierwszym meczu nawet nie załapał się do kadry meczowej. W Rosji ławka rezerwowych liczy 12 zawodników. Kontuzja, czy się nie łapie? Dziś grają ligowy z Amkarem Perm, ale nigdzie nie mogę znaleźć kadry meczowej Ufy na to spotkanie.

Ostatnio edytowany przez: Gonzalez13, 18 sierpnia 2014, 16:09 [1 raz(y)]


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Byli Portowcy - raport z boisk - 08/08/2014 05:52
Można jeszcze dodać w nazwie tematu zawodników wypożyczonych ;)


Made in China
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3676 dni




Odp: Byli Portowcy - raport z boisk - 08/08/2014 22:04

  Gonzalez13 napisał:  
Chyba nie ma takiego tematu na forum, a widzę że wątki byłych zawodników Pogoni co jakiś czas przewijają się w innych działach.

Trochę jestem zdziwiony tym, że Aka poszedł za dobre pieniądze do Ufy, a w pierwszym meczu nawet nie załapał się do kadry meczowej. W Rosji ławka rezerwowych liczy 12 zawodników. Kontuzja, czy się nie łapie? Dziś grają ligowy z Amkarem Perm, ale nigdzie nie mogę znaleźć kadry meczowej Ufy na to spotkanie.



Aka powownie nie poniuchał murawencji.Może jakieś sprawy poza boiskowe go blokują jeszcze,albo za cieńki w uszach.


Tylko Pogoń Szczecin MKS!
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Byli Portowcy - raport z boisk - 09/08/2014 04:08
Za cienki i dlatego ruskom tak na nim zależało i wypłacili hajs ? :P Może po prostu u nich nie dają miejsca nowym od razu tylko musza swoje odczekać.


Made in China
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3676 dni




Odp: Byli Portowcy - raport z boisk - 09/08/2014 09:53
Stać ich na takie transfery,to,że kosztował ile kosztował nie oznacza,że będzie grał za darmo,musi coś pokazać na treningach.Stawiam jednak,że trenerio powoli będzie go wprowadzał do zespołu,ma trochę zaległości treningowych.


Tylko Pogoń Szczecin MKS!
Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Byli Portowcy - raport z boisk - 09/08/2014 13:19
Na jego pozycji gra jakiś Brazylijczyk i z tego co wczoraj zerkałem na mecz z Amkarem Perm, to ładnie piłki rozdzielał. Aki nawet na oficjalnej stronie Ufy nie ma w kadrze. Są nowi zawodnicy, którzy przyszli w tym okienku, a Aki brak ;)


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Byli Portowcy - raport z boisk - 09/08/2014 15:23
Mouhamadou Traoré strzelił właśnie bramkę w meczu Arka - Sandecja, dobił z 5 metrów. Nie wiedziałem nawet, że on jeszcze w Polsce jest...


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Byli Portowcy - raport z boisk - 09/08/2014 22:30
Jak widać, w Polsce można i po czterdziestce strzelać :D


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Byli Portowcy - raport z boisk - 13/08/2014 15:45
Ufa przegrywa dzisiaj 0:2, a Aki znów nie było nawet na ławce.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Byli Portowcy - raport z boisk - 13/08/2014 17:42

  Niepokonany napisał:  
Ufa przegrywa dzisiaj 0:2, a Aki znów nie było nawet na ławce.



Ciekawe co sobie myśli, tutaj był gwiazdą ligi, miałby zaliczone już 4 mecze a tam nawet na ławce się nie pojawia przez już długi okres czasu.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Byli Portowcy - raport z boisk - 13/08/2014 17:45
Bo nawet do ligi jest nie zgłoszony (Mówili komentatorzy podczas transmisji w polsat sport)

Może problem z paszportem/wizą ? Nie znam się na papierkach...
Piłkarsko im się podobał ?


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Byli Portowcy - raport z boisk - 13/08/2014 20:02
W Rosji jest jakiś limit z obcokrajowcami, może go kupili, zorientowali się, że mają nadmiar "obcych" i Akę odstawili na boczny tor :D

E: Z tego co się doczytałem, to na boisku, jednocześnie może przebywać max 6 obcokrajowców. W ostatnim meczu z Dynamem Moskwa zagrało właśnie 6 + 4 innych było na ławce.

Ostatnio edytowany przez: Gonzalez13, 13 sierpnia 2014, 20:07 [1 raz(y)]


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Byli Portowcy - raport z boisk - 13/08/2014 20:37

  WRT1948 napisał:  
Piłkarsko im się podobał ?



Nie, piłkarsko im się nie podobał dlatego go kupili :P
Mam nadzieję, że kasę Pogoń już dostała i nie będzie skruszonego powrotu kolejnej gwiazdki bo już nam całkowicie wszystko się zjebie.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Byli Portowcy - raport z boisk - 13/08/2014 21:18

  Cytat:  
Mam nadzieję, że kasę Pogoń już dostała i nie będzie skruszonego powrotu kolejnej gwiazdki bo już nam całkowicie wszystko się zjebie.



No tak bo po przyjściu Robaka na którego ciągle narzekasz na tym forum wszystko się zjebało hahaha Chuj z tym że Zwolaka przerasta o dwie klasy i jest królem strzelców. Musi po prostu dojść do formy po tym wszystkim, a ty jeszcze będziesz się radował jego bramkami :) Poza tym kurwa, jesteśmy w czołówce, nie przegraliśmy meczu a tu narzekanie. Ja pierdole...

Byli Portowcy (i wypozyczeni) w PP dzisiaj

W meczu Flota - Wigry od początku grał Kort, w 75 minucie zmieniony przez Zielińskiego
Traore wszedł w 61 minucie meczu Belchatow - Sandecja
Wojciech Lisowski grał 45 minut w meczu Błękitni - Chojniczanka, W tym samym meczu grało też 2 innych byłych obrońców Pogoni - Radler oraz Pietruszka (pełne 90 minut na boisku)
Chałas i Łuszkiewicz pełne 90 minut w meczu Radomiak - Dolcan
Piotr Kołc cały mecz w meczu Gryf - Arka, w tym samym meczu Ława od 42 minuty na boisku
Piotr Prędota cały mecz w barwach Stali Rzeszów która grała przeciwko Łęcznej

Poza tym z byłych piłkarzy Pogoni grali też Magdoń, Masternak czy Napierała ;]


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Byli Portowcy - raport z boisk - 13/08/2014 21:24
Nie narzekam na Robaka a na jego wrzucanie z miejsca w pierwszy skład gdy jest nieprzygotowany. Wiele razy mówiłem, że Robak to świetny piłkarz i w końcu wystrzelili ale niech pracuje nad tym co utracił i przez ten czas niech ogrywa się inny napastnik bo jak Robak wróci do formy to wiadomo jak będzie to wyglądać ;) Tylko, że pisanie tutaj o ławce dla Robaka jest niemal świętokradztwem i od razu padają teksty o jechaniu po nim i mieszaniu go z gównem ;)


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Byli Portowcy - raport z boisk - 13/08/2014 22:22

  Icar napisał:  

  WRT1948 napisał:  
Piłkarsko im się podobał ?



Nie, piłkarsko im się nie podobał dlatego go kupili :P
Mam nadzieję, że kasę Pogoń już dostała i nie będzie skruszonego powrotu kolejnej gwiazdki bo już nam całkowicie wszystko się zjebie.



Nie ironizuj, bo nie wypada zwyczajnie w twojej sytuacji. Pisz mniej a z sensem. Taka moja dobra rada, osobista bym powiedział, z własnego punktu widzenia. Wkurwianie ludzi to nie jest dobry pomysł na obecność tutaj.

Wychodzi na to, że źle że Robak wrócił. Tragedia, faktycznie. Zespół został osłabiony.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Byli Portowcy - raport z boisk - 13/08/2014 22:30
Serio ? ty to piszesz ? ty ? w twojej sytuacji ? komuś takie coś piszesz ? żebyś ty wstydu nie miał , że akurat ty to napisałes :D pan mistrz pieprzenia bez sensu i pan pójścia na rekord w pisaniu postów byle co, byleby było ?
Wyraźnie napisałem post wyżej o co chodziło więc sobie nie dopowiadaj nobie, tworząc tutaj kolejny post tylko dla nabicia licznika postów i nie graj wielece oburzonego tym bo sam się z tym zgadzałeś . Mam zacytować twoje posty o Robaku i ławce cwaniaczku ?

Edit i zapraszam do tematu Wzmocnienia i osłabienia jak chcesz cwaniaczku podyskutować bo nie miejsce tutaj na ten temat ;)

Ostatnio edytowany przez: Icar, 13 sierpnia 2014, 22:35 [1 raz(y)]


grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6585 dni

*




Odp: Byli Portowcy - raport z boisk - 13/08/2014 22:37

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

Nie ironizuj, bo nie wypada zwyczajnie w twojej sytuacji. Pisz mniej a z sensem. Taka moja dobra rada, osobista bym powiedział, z własnego punktu widzenia. Wkurwianie ludzi to nie jest dobry pomysł na obecność tutaj.



Zygi jak ty coś takiego piszesz to brzmi jak bardzo niesmaczny żart.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Byli Portowcy - raport z boisk - 14/08/2014 02:57

  Icar napisał:  
Serio ? ty to piszesz ? ty ? w twojej sytuacji ? komuś takie coś piszesz ? żebyś ty wstydu nie miał , że akurat ty to napisałes :D pan mistrz pieprzenia bez sensu i pan pójścia na rekord w pisaniu postów byle co, byleby było ?
Wyraźnie napisałem post wyżej o co chodziło więc sobie nie dopowiadaj nobie, tworząc tutaj kolejny post tylko dla nabicia licznika postów i nie graj wielece oburzonego tym bo sam się z tym zgadzałeś . Mam zacytować twoje posty o Robaku i ławce cwaniaczku ?

Edit i zapraszam do tematu Wzmocnienia i osłabienia jak chcesz cwaniaczku podyskutować bo nie miejsce tutaj na ten temat ;)



No widzisz sam się w tym bełkocie zaplątałeś aź tak,że nie wiadomo co dokładnie napisałeś.Ja ciebie nie obrażam więc szkoda,że ty to robisz wobec mnie.Wyluzuj już więc naprawdę bo jesteś pośmiewiskiem nawet większym niż ja.
Grzela nie żart.Każdy ma prawo do autorefleksji,czyż nie?

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 14 sierpnia 2014, 03:12 [3 raz(y)]


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Byli Portowcy - raport z boisk - 14/08/2014 11:47
No widzisz, że ty jesteś żartem jednym. W swoim poście opisałeś samego siebie więc się nie dziw postowi grzeli. Sam w sumie w ten sposób zareagowałem jak on. Przecież dobrze wiesz, że w ten sposób o tobie mówi tutaj multum ludzi. Próbowałeś się przyjebać mimo, że praktycznie post z wyjaśnieniem był jeszcze przed twoim postem. Wszędzie gdzie o Robaku pisze to właśnie w ten sam sposób a ty nagle kurwa wielki nieświadomy i niewiedzący o co chodzi, gdzie kurwa sam moje posty czytałeś i się z nimi zgadzałeś co do ławki. Jedynym wyjaśnieniem jest to, że po prostu jak zwykle jebiesz ten post jeden za drugim byleby tylko sobie statystyki powiększać jak zwykle.
A co do mojego pierwszego postu, to chyba było jasne o co chodzi. Robak wrócił i od razu go wepchnął do składu niszcząc tym samym koncepcję. Gdyby jeszcze Aka wrócił to też pewnie od razu do pierwszego składu by wlazł ;) (żarcik-ironia) Więc tak jak w wyjaśnieniu napisałem, nie chodzi tutaj o samego piłkarza a sposób jego wprowadzania do drużyny ;) To nie było trudne do zrozumienia, dla tych których którzy wcześniej czytali moje posty. A ty byłeś jedną z tych osób, tylko jak mówiłem tobie nie zależy na sensie ale na jak największej ilości postów/
i coś ci chyba mówiłem ? że jeśli chcesz ciągnąć ten temat to do innego tematu zapraszam a nie tradycyjnie śmietnik robisz w temacie nie do tego przeznaczonym.

Ostatnio edytowany przez: Icar, 14 sierpnia 2014, 12:01 [3 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005