Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Dostawcy internetowi ... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7617 dni

**




Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 12:32
Interesuje mnie tak z ciekawosci z jakich dostawcow internetowych sposrod wielu korzystacie, ile placicie miesiecznie i jaka szybksoc osiaga wasze lacza i oglnie czy jestescie zadowleni z ich uslug?

Ja obecnie korzystam z uslug sieci CNS 2 ktora ma siedzibe na Bukowym place 60 zl miesiecznie ,predkosc lacza mam dobra(hula az milo) ,w sieci znajduje sie 20 osob ,jedyne co mnie denerwuje to ograniczenie sciagania...


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7274 dni

*




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 12:37
ja jestem w SMSNET. place 65 zeta miesiecznie, transfer max 16kb/s ale i tak tego sie nie wyciagnie:( ogolnie nie polecam:P ale im antyreklame zrobilem:D;) jedynym plusem jest to ze ostatnio prawie caly czas net dziala:P


100% PD
KMT
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7468 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 12:43
Ja jestem w Espolu.W sumie nie narzekam na net,choć czasem sa jakies małe przerwy w dostawie netu.Transfer 80kb/s płace 61 zł miesiecznie:]


Bądz dumny z tego kim jesteś...
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 12:45
Internet partner nikomu nie polecam:P czasami nie ma neta 256 kb/s prawei nigdy nie osiagalne za 64 zł
transfer ok 30 kb/s przy dobrych wiatrach:P


MaT
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7360 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 12:46
ja korzystam w firmy FLASHNET nie narzekam tylko ostatnio cos kombinuja :P place 70 zl a transfer zalerzy ale 25-30 KB/s wyciagam nieraz wiecej zalerzy :)



ekil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7482 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 12:49
Helion, domena: internet.v.pl predkosc 25 kb/s (w porywach do 40) 65 zl miesiecznie nie pamietam :) ogolnie nei narzekam :) wszystko dziala sprawnie internet mam juz dosyc dlugo...i moze ze trzy razy netu nie mialem (najdluzej 1,5 dnia)


M@ZUR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7549 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 12:55
Shentel. Prędkośc do 30kb/s. PIng do wp.pl 10-20. Domena shentel.pl. Konto poctowe 50 merga i serwer 30 mega. U mnie działa dobrze natomiast sporo ludzi sie skarzy.


God, I'm glad I'm not me.

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7290 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 12:55
Ja tam mam w jakimś Gryfnecie (od razu kablówa leci).Płace 50 zł (ale zapłaciłem z góry i wyszło taniej :) ) Nie znam sie tych liczbach, ale pisze że mam szybkość 100 Mb/s (mi tam to starcza).Ogólnie jestem zadowlony chociaż czasem mnie wkurza.A i jeszcze strasznie długo czekałem na założenie.

P.S: Jak się przelicza Mbs na kbs ??


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7923 dni

**




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 13:04
Ja mam noestrade, jeszcze bez limitów, prędkość coś około 600 kb/s podzielone na 4 kompy, płacę miesięcznie ok. 40 zł. i 10 zł. dodatkowo sąsiadowi za prąd, bo ma całą dobę włączony komp, który jest serwerem....duży plus, że jest bezawaryjna w zasadzie (mam ją ok. 1,5 roku i może były ze dwie awarie i to nie dłuższe niż 2-3 godz.) Teraz podobno wprowadzili niestety limity ściągania ale mnie to nie tyczy :-)


Dziękuję :)
Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7532 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 13:12
NITKA NET szybkość 256kb/s płacę 50zełków nie narzekam sieć liczna


kln
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7206 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 13:16
A ja mam 240 kB/s za 30 zl miesiecznie w takiej mojej sieci ktora byla najpierw osiedlowa a tera sie powoli rozrasta na cale Gryfino :P Narazie ok. 80 osob w sieci :D


PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7315 dni

****




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 13:20
..::śmiel@q::.. Ja tez mam gryfneta . Taki sobie jest !


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
borsuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8293 dni

**




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 13:20
A ja nie wiem jakiego mam dostawce...ale w kazdym badz razie nie polecam go:P net chodzi chujowo...o transferach przy sciaganiu to nawet juz nie wspomne..aha...i place 50 zl.


"Badz uprzejmy miec watpliwosc"
seeedzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7425 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 13:23
> Ja mam noestrade, jeszcze bez limitów, prędkość coś około 600 kb/s podzielone na 4 kompy, płacę miesięcznie ok. 40 zł. i 10 zł. dodatkowo sąsiadowi za prąd, bo ma całą dobę włączony komp, który jest serwerem....duży plus, że jest bezawaryjna w zasadzie (mam ją ok. 1,5 roku i może były ze dwie awarie i to nie dłuższe niż 2-3 godz.) Teraz podobno wprowadzili niestety limity ściągania ale mnie to nie tyczy :-)

Cii bo namierza was ze dzielicie neo i bedziecie mieli wizyte pani/pana z tepsy :D
Co do neo to oplacalo sie brac przed limitami na czas nieokreslony i teraz nie ma problemy z limitami (nie maga sila wcisnac nowej umowy) teraz z limitami to kicha, o dzieleniu juz nie wspomne



"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders
FLN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7436 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 13:24
Ja tam nie wiem jaka mam predkosc, ale wiem ze mam z Espolu i place 61 zl miesiecznie:D


RosSi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7493 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 13:36
> Ja tam nie wiem jaka mam predkosc, ale wiem ze mam z Espolu i place 61 zl miesiecznie:D

ja to samo :P


Bosman
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7299 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 13:42
Ja tez nie wiem jaka mam predkosc ale jestem w firmie OMEGA SZCZECIN.Predkosc nie jest rewelacyjna ale jedno co jest dobre to serwer w ktorym sa filmy, muza, gry...


Nasza Pogoń najlepsza w Polsce jest !!!

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7290 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 13:42
> ..::śmiel@q::.. Ja tez mam gryfneta . Taki sobie jest !

A ile czekałeś na założenie ?? Bo ja poł roku od założenia klablówki....Dopiero jak się ich zjechało to coś zrobili.Ważne że miarę tanie i że wogule jest :)


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
kawek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7519 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 13:44
> ja korzystam w firmy FLASHNET nie narzekam tylko ostatnio cos kombinuja :P place 70 zl a transfer zalerzy ale 25-30 KB/s wyciagam nieraz wiecej zalerzy :)
>
>

Ta sama firma ten sam abonament raczej nie narzekam


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni

*




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 13:59
a ja jestem w osiedlowej sieci którą ziom z klatki założył parę chyba juz lat temu, ja jestem jakieś półtora roku w sieci i trzeba powiedzieć że ciągle się poprawia transfer, teraz mamy 1 MB DSL na kilkanaścioro masek co daje mi transfer max przeważnie w nocy w granicach 120 kb/s jedynym minusem jest zakaz używania w ciągu dnia Emula Kaazy itp.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005