Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Legia << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Ramzes_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6561 dni




Odp: Legia - 13/08/2006 19:28
W poprzednim sezonie Legii na początku tez nie szło za dobrze...a jednam zdobyli Mistrza!
A co do el.LM mam nadzieje ze na Łazienkowskiej piłkarze pokażą charakter i wygraja ten mecz-awansuja do fazu grupowej LM:)


Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7431 dni




Odp: Legia - 13/08/2006 19:39

  Pogoniarz73 napisał:  
Legia 1:2 z Belchatowem,nie ma co ukrywac niemila niespodzianka...



to było do przewidzenia, z taką grą Legii (z takim atakiem)... Dałem nawet taki wynik w typowaniu;]


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
.Mejdys
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6499 dni




Odp: Legia - 13/08/2006 23:04
Wszystko okaże się w rewanżowym meczu el. LM. mam nadzieję że pokażą twarz i awansuje do fazy grupowej. a mecz z Bełchatowem można uznać nieudanym, zdarza się.


Nigdy nie oddamy naszych miast
Nigdy nie oddamy naszych ulic
Nigdy !
Obrazek jpg wstawiony na forum
Ramzes_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6561 dni




Odp: Legia - 13/08/2006 23:19

  .Mejdys napisał:  
Wszystko okaże się w rewanżowym meczu el. LM. mam nadzieję że pokażą twarz i awansuje do fazy grupowej. a mecz z Bełchatowem można uznać nieudanym, zdarza się.



wypadek przy pracy...


BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6507 dni




Odp: Legia - 14/08/2006 00:49
no fakt , każda porażka (L) to wypadek przy pracy...
Juz od dawna wiadomo że Wdowczyk nie przygotował zbyt dobrze tego zespołu do rundy jesiennej i że ten zespół niestety nie nadaje sie na LM a jesli nawet cudem do niej awansuje to życze powodzenia z samotnym " Kłodarczykiem " w ataku gdyż ponoć (naprawde niezly) Elton lubi jezdzic po pijaku a Gottwald to nieporozumienie , jedyna nadzieja w Jańczyku który ostatnio też nie gra zbyt często...
lajf is brutal , poraz kolejny nadzieje i poraz kolejny gówno z tego wyjdzie.


qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7792 dni

**




Odp: Legia - 14/08/2006 09:38

  don Omar napisał:  
no fakt , każda porażka (L) to wypadek przy pracy...
Juz od dawna wiadomo że Wdowczyk nie przygotował zbyt dobrze tego zespołu do rundy jesiennej i że ten zespół niestety nie nadaje sie na LM a jesli nawet cudem do niej awansuje to życze powodzenia z samotnym " Kłodarczykiem " w ataku gdyż ponoć (naprawde niezly) Elton lubi jezdzic po pijaku a Gottwald to nieporozumienie , jedyna nadzieja w Jańczyku który ostatnio też nie gra zbyt często...
lajf is brutal , poraz kolejny nadzieje i poraz kolejny gówno z tego wyjdzie.



Zgadzam się, że drużyna jest źle przygotowana.
Większość graczy bez formy. Do tego doszy kontuzje i Elton :(
Ale nie zgodze się, że Gottwald jest słaby.Tak naprawdę to wogóle jeszcze szans nie dostawał więc niespecjalnie miał się gdzie pokazać.
A Legia zrobiła straszny błąd który ja zaobserwowałem już jakiś czas temu...strasznie krótka ławka rezerwowch!!! Jak na drużynę która ma grać o LM?
Wdowczyk oddał: Rzeźniczaka, Karwana, Magierę,Sokołowskiego, Klatta...zgadzam się, że drużynie może by się nie przydali ale w ich miejsce sprowadzono Eltona i Radovica...troche malo.
A pozbyt się moim zdaniem bardzo pochopnie Veselina Djokovica.


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7123 dni




Odp: Legia - 14/08/2006 12:51

  qbajag napisał:  

  don Omar napisał:  
no fakt , każda porażka (L) to wypadek przy pracy...
Juz od dawna wiadomo że Wdowczyk nie przygotował zbyt dobrze tego zespołu do rundy jesiennej i że ten zespół niestety nie nadaje sie na LM a jesli nawet cudem do niej awansuje to życze powodzenia z samotnym " Kłodarczykiem " w ataku gdyż ponoć (naprawde niezly) Elton lubi jezdzic po pijaku a Gottwald to nieporozumienie , jedyna nadzieja w Jańczyku który ostatnio też nie gra zbyt często...
lajf is brutal , poraz kolejny nadzieje i poraz kolejny gówno z tego wyjdzie.



Zgadzam się, że drużyna jest źle przygotowana.
Większość graczy bez formy. Do tego doszy kontuzje i Elton :(
Ale nie zgodze się, że Gottwald jest słaby.Tak naprawdę to wogóle jeszcze szans nie dostawał więc niespecjalnie miał się gdzie pokazać.
A Legia zrobiła straszny błąd który ja zaobserwowałem już jakiś czas temu...strasznie krótka ławka rezerwowch!!! Jak na drużynę która ma grać o LM?
Wdowczyk oddał: Rzeźniczaka, Karwana, Magierę,Sokołowskiego, Klatta...zgadzam się, że drużynie może by się nie przydali ale w ich miejsce sprowadzono Eltona i Radovica...troche malo.
A pozbyt się moim zdaniem bardzo pochopnie Veselina Djokovica.



Niestety jest to prawda, że zespół kompletnie się rozleciał. Legia apogeum swojej formy miała osiągnąć na mecze eliminacyjne do LM. Tymczasem wygląda na to, że zamiast na walkę o CL przyszła na sezon przygotowawczy i to całe mini Tour de France.


Obecnie sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej. Nie dosyć, że drużyna gra słabo, to jeszcze, tak na dokładkę doszły kontuzje (w szczególności ta Choto mnie martwi, dlatego teraz przydałby się właśnie taki Djoković), plus kolejna pijacka wrona. I w zasadzie Legia nie ma kim grać.

Ja oczywiście życzę Legii jak najlepiej i bardzo chciałbym nareszcie ujrzeć polską drużynę w takich elitarnych rozgrywkach, ale czarno widzę środową rywalizację z Szachtarem...


hoł hoł hoł
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6653 dni




Odp: Legia - 15/08/2006 15:09
Gottwald nieporozumienie ? :| Nie przesadzaj, on dopiero dostaje szansę gry w pierwszej 11 i czas pokaże co z niego będzie. Wdowczyk i Piekarski twierdzą, że to właśnie Gottwald jest najlepszym napastnikiem Legii.

Włodarczyk to Włodarczyk nie ma o czym mówić

Janczyk ( nie wiem czemu większość pisze JaŃczyk ? ) myśle, że jest w stanie grać lepiej niż Włodarczyk. Mieć nadzieje, że to zaskoczy wszystko...

Zresztą... Jak ta drużyna ma dobrze grać ? Obrona - Polak, Brazylijczyk po kontuzji mówiący tylko jednym językiem, Choto gadający po angielsku, kolejny Brazylijczyk grający jak zagubiony w akcji :| Wrazie czego można do obrony dać Senegalczyka, który też nie znajdzie wspólnego języka z innymi...
W Pomocy podobnie - Brazylijczyk, Vuković, Polak, kolejny Serb, bądź Surma i Szałachowski....
W ataku też troche zagranicznie... Tu nie ma komunikacji to raz.
Dwa - Brazylijczyków jest 4 i prawda teraz jest taka, że oni mają w dupie za przeproszeniem reszte drużyny. Nie odczuwają potrzeby bycia z resztą drużyny, nie czują potrzeby uczenia się języka polskiego. Może po zawieszeniu Eltona jakoś się ogarną
3- Pada atmosfera w drużynie. Widzi to każdy :/ Jeszcze ta cała jazda z Eltonem. No i Gottwald, który się wkurzył i rzucił bidonem w ławkę rezerwowych.
Początek końca ? :(
pzdr.


rico
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6949 dni

*




Odp: Legia - 15/08/2006 16:37

  Szkopek napisał:  
Gottwald nieporozumienie ? :| Nie przesadzaj, on dopiero dostaje szansę gry w pierwszej 11 i czas pokaże co z niego będzie. Wdowczyk i Piekarski twierdzą, że to właśnie Gottwald jest najlepszym napastnikiem Legii.

Włodarczyk to Włodarczyk nie ma o czym mówić

Janczyk ( nie wiem czemu większość pisze JaŃczyk ? ) myśle, że jest w stanie grać lepiej niż Włodarczyk. Mieć nadzieje, że to zaskoczy wszystko...

Zresztą... Jak ta drużyna ma dobrze grać ? Obrona - Polak, Brazylijczyk po kontuzji mówiący tylko jednym językiem, Choto gadający po angielsku, kolejny Brazylijczyk grający jak zagubiony w akcji :| Wrazie czego można do obrony dać Senegalczyka, który też nie znajdzie wspólnego języka z innymi...
W Pomocy podobnie - Brazylijczyk, Vuković, Polak, kolejny Serb, bądź Surma i Szałachowski....
W ataku też troche zagranicznie... Tu nie ma komunikacji to raz.
Dwa - Brazylijczyków jest 4 i prawda teraz jest taka, że oni mają w dupie za przeproszeniem reszte drużyny. Nie odczuwają potrzeby bycia z resztą drużyny, nie czują potrzeby uczenia się języka polskiego. Może po zawieszeniu Eltona jakoś się ogarną
3- Pada atmosfera w drużynie. Widzi to każdy :/ Jeszcze ta cała jazda z Eltonem. No i Gottwald, który się wkurzył i rzucił bidonem w ławkę rezerwowych.
Początek końca ? :(
pzdr.




ciekawa analiza ... ostatnio mam wrażenie że ta drużyna jest najlepsza tylko pod względem medialnym,


Polskę trzeba nie wywalczyć, ale wypracować.
www.piotrkrzystek.pl - Piotr Krzystek i nowy stadion w Szczecinie
hoł hoł hoł
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6653 dni




Odp: Legia - 15/08/2006 17:57
Ot tak sobie to rozkminiłem :D A co do tej medialności, to chyba normalne ;) W końcu Legia to aktualny mistrz kraju, więc media trochę latają koło klubu. pozdrawiam zgoda


qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7792 dni

**




Odp: Legia - 15/08/2006 23:09

  rico napisał:  

  Szkopek napisał:  
Gottwald nieporozumienie ? :| Nie przesadzaj, on dopiero dostaje szansę gry w pierwszej 11 i czas pokaże co z niego będzie. Wdowczyk i Piekarski twierdzą, że to właśnie Gottwald jest najlepszym napastnikiem Legii.

Włodarczyk to Włodarczyk nie ma o czym mówić

Janczyk ( nie wiem czemu większość pisze JaŃczyk ? ) myśle, że jest w stanie grać lepiej niż Włodarczyk. Mieć nadzieje, że to zaskoczy wszystko...

Zresztą... Jak ta drużyna ma dobrze grać ? Obrona - Polak, Brazylijczyk po kontuzji mówiący tylko jednym językiem, Choto gadający po angielsku, kolejny Brazylijczyk grający jak zagubiony w akcji :| Wrazie czego można do obrony dać Senegalczyka, który też nie znajdzie wspólnego języka z innymi...
W Pomocy podobnie - Brazylijczyk, Vuković, Polak, kolejny Serb, bądź Surma i Szałachowski....
W ataku też troche zagranicznie... Tu nie ma komunikacji to raz.
Dwa - Brazylijczyków jest 4 i prawda teraz jest taka, że oni mają w dupie za przeproszeniem reszte drużyny. Nie odczuwają potrzeby bycia z resztą drużyny, nie czują potrzeby uczenia się języka polskiego. Może po zawieszeniu Eltona jakoś się ogarną
3- Pada atmosfera w drużynie. Widzi to każdy :/ Jeszcze ta cała jazda z Eltonem. No i Gottwald, który się wkurzył i rzucił bidonem w ławkę rezerwowych.
Początek końca ? :(
pzdr.




ciekawa analiza ... ostatnio mam wrażenie że ta drużyna jest najlepsza tylko pod względem medialnym,





Jeszcze co do medilaności...trudno dziwić się mediom, że interesuje ich czemu mistrz Polski gra taki piach i to w najważniejszym momencie sezonu...


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7212 dni

*




Odp: Legia - 15/08/2006 23:18
Drużyny naszpikowane obcokrajowcami grają bez jaj bez ambicji a nawet po porażce brak im honoru bo przecież nic się nie stało.
P.S. Temat szerszy niż ocean nie komentować nie odpowiadać czytać i wyciągać wnioski


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Jachu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6848 dni




Odp: Legia - 21/08/2006 19:21

  qbajag napisał:  

  don Omar napisał:  
no fakt , każda porażka (L) to wypadek przy pracy...
Juz od dawna wiadomo że Wdowczyk nie przygotował zbyt dobrze tego zespołu do rundy jesiennej i że ten zespół niestety nie nadaje sie na LM a jesli nawet cudem do niej awansuje to życze powodzenia z samotnym " Kłodarczykiem " w ataku gdyż ponoć (naprawde niezly) Elton lubi jezdzic po pijaku a Gottwald to nieporozumienie , jedyna nadzieja w Jańczyku który ostatnio też nie gra zbyt często...
lajf is brutal , poraz kolejny nadzieje i poraz kolejny gówno z tego wyjdzie.



Zgadzam się, że drużyna jest źle przygotowana.
Większość graczy bez formy. Do tego doszy kontuzje i Elton :(
Ale nie zgodze się, że Gottwald jest słaby.Tak naprawdę to wogóle jeszcze szans nie dostawał więc niespecjalnie miał się gdzie pokazać.
A Legia zrobiła straszny błąd który ja zaobserwowałem już jakiś czas temu...strasznie krótka ławka rezerwowch!!! Jak na drużynę która ma grać o LM?
Wdowczyk oddał: Rzeźniczaka, Karwana, Magierę,Sokołowskiego, Klatta...zgadzam się, że drużynie może by się nie przydali ale w ich miejsce sprowadzono Eltona i Radovica...troche malo.
A pozbyt się moim zdaniem bardzo pochopnie Veselina Djokovica.


Dacie radę w środę mam nadzieję,musicie.Najważniejszy mecz od 10 lat od czasu meczu z IFK w 1995 roku.Ten Włodarczyk mnie tylko załamuje.Zresztą nie tylko mnie bo przyjaciół w Doniecku tez załamał.Z LKSem nic się nie zmieniło w grze ukochanej Legii,ale my w Szczecinie trzymamy kciuki za mecz z Szachtarem.Włodar w Lodzi był chyba najbardziej walecznym zawodnikiem mimo porażki 1-2.I jako pierwszy podszedł do kibiców przybić piątkę.Za to Elton przegina powoli pałkę,za mecz w Lodzi z LKS wiele sobie przesrał z tego co się dowiedziałem od przyjaciół z Warszawy.Ale nic trzeba się zebrać do kupy na mecz w środę w LM bo godzina zero nadchodzi.Pogoń&Legia na zawsze razem.


www.legia-video.com
www.krwiodawstwo.szczecin.pl
BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6507 dni




Odp: Legia - 22/08/2006 10:57
Co tu dużo mówic , po obejrzeniu ostatniego meczu Legii z ŁKS "odkrywczo" stwierdzam iż w srode możemy liczyć tylko i wyłącznie na cud...


hoł hoł hoł
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6653 dni




Odp: Legia - 22/08/2006 20:22
Cud ? Może i cud ;) Ja pocieszam się tym, że do meczy ligowych piłkarze podchodzą troche inaczej niż pucharowych ;) Co prawda profesjonaliści powinni w każdym meczu dawać z siebie wszystko, ale niestety różnie z tym w Legii jest. Kibice Legii liczą na to, że swoim dopingiem troszke wgniotą piłkarzy z Doniecka i pomogą swoim :D Wiara czyni cuda ;)

Scarface dyskusji na temat obcokrajowców było multum. Nie nam wyciągać wnioski lecz działaczom ;)
pozdrawiam :)
piwo

p.s.
Świetne emoty :D


Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6985 dni




Odp: Legia - 23/08/2006 22:22
Tylko kibice Legi pokazali że zasługują na Ligę Mistrzów :]


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7443 dni

*




Odp: Legia - 23/08/2006 22:23
W 2 polowie tez juz zwatpili, ale Legia grala beznadziejnie w calym meczu chyba tylko te 2 bramkowe sytuacje byly


BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6507 dni




Odp: Legia - 23/08/2006 23:24
No niestety , ale zdążyłem sie juz przyzwyczaic bo co roku jest to samo...


hoł hoł hoł
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6653 dni




Odp: Legia - 24/08/2006 12:33
No niestety :( Legia pokazała się tylko na trybunach. Szkoda... Po pierwszej bramce byłem jedną z wielu osób, które aż się popłakały, a po chwili wszystko szlag trafił :(


vicente
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6504 dni




Odp: Legia - 25/08/2006 15:26
Odbyło się losowanie par pierwszej rundy PUEFA.
Podopieczni trenera Dariusza Wdowczyka, którzy w trzeciej rundzie kwalifikacji Ligi Mistrzów nie sprostali ukraińskiemu Szachtarowi Donieck (0:1 i 2:3), jako nierozstawieni mogli wylosować: Panathinaikos Ateny, Herthę Berlin, Paris Saint-Germain, Austrię Wiedeń lub Liteks Łowecz (Bułgaria).
Zespół Legii ostatecznie zagra dwumecz z Austriakami.


Dziś zgodnym rytmem biją nam...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005