Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Legia << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7204 dni




Odp: Legia - 13/05/2006 00:53

  Bart1987 napisał:  
Dzis okolo 00:00 czterech 'kozakow' w wieku okolo 20-22 lat postanowilo sie przylansowac w watpliwy sposob i pod mak kwakiem naprzeciwko aleji kwiatow zaczeli bluzgac Legie. Mieli pecha ze przechodzilem tamtedy z koleszka i zostali ostro przekopani. A pisze to tutaj co by ostrzec co bardziej wyrywnych ze w Szczecinie jednak na Legie sie jechac nie oplaca, jako ze mysle ze wiekszosc braci z Pogonki nie pozwolilaby jechac po przyjacielu. A tych 4 delikwentom (jesli czytaja to forum) obiecuje ze jesli zobacze ich w okolicach mlyna to od razu zaczynamy druga runde. Ku przestrodze.



+ za akcje:) LEGIA&POGOŃ


Ko nie pije,ten kapuje
AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7068 dni




Odp: Legia - 13/05/2006 09:53
Pierwsza sprawa Gratulacje za Mistrzostwo, bardzo chcialbym poznac jakie to uczucie jak ukochany klub zdobywa to trofeum
Po drugie czytalem wywiad z Janasem ze nie widzi pilkarzy Legi w kadrze to ja sie KURWA pytam tego barana gdzie jest Marcin Burkhardt Fabianski i Surma. Bo jezeli pojada na MS tacy pilkarze jak Kosowski czy Rasiak to ja przestane wierzyc w jakikolwiek wygrany mecz Polakow. No i Wasilewski widze ze prezes Rutkowski ma niezla sile przebicia.


A ja i tak wierzyc nie przestane...
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7792 dni

**




Odp: Legia - 13/05/2006 10:34

  Pogon v Wieden napisał:  
Pierwsza sprawa Gratulacje za Mistrzostwo, bardzo chcialbym poznac jakie to uczucie jak ukochany klub zdobywa to trofeum
Po drugie czytalem wywiad z Janasem ze nie widzi pilkarzy Legi w kadrze to ja sie KURWA pytam tego barana gdzie jest Marcin Burkhardt Fabianski i Surma. Bo jezeli pojada na MS tacy pilkarze jak Kosowski czy Rasiak to ja przestane wierzyc w jakikolwiek wygrany mecz Polakow. No i Wasilewski widze ze prezes Rutkowski ma niezla sile przebicia.



Brak Fabiańskiego mogę jeszcze Janasowi wybaczyć...bramkarzy mamy teraz 5 dobrych i tylko 3 może pojechać(choć Ja bym zabrał Fabiańskiego, Boruca i Kowalewskiego).
Surmę od biedy też bo są Sobolewski oraz Radomski(choć nie wiem czy Surma nie jest teraz w wyższej dyspozycji niż Radomski).
Natomiast jeśli na MŚ pojedzie Giza a nie Burkhard to dla Mnie będzie pomyłka Janasa.

Co do Wasilewskiego to jest kłopot bo niespecjalnie Polska ma prawego obrońcę na MŚ poza Baszczyńskim.
Wolę już Wasilewskiego od Kusia.
Ja osobiście wziąłbym Bronowickiego bo i w pomocy w razie czego może zagrać, ale już słyszę Janasa, że Bronowicki większość rundy grał na prawej pomocy nie obronie...co nie zmienia faktu, że jest prawym obrońcą a w pomocy grał w Legii z konieczności.


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7068 dni




Odp: Legia - 13/05/2006 11:27

  qbajag (LEGIA Mistrz!!!) napisał:  

  Pogon v Wieden napisał:  
Pierwsza sprawa Gratulacje za Mistrzostwo, bardzo chcialbym poznac jakie to uczucie jak ukochany klub zdobywa to trofeum
Po drugie czytalem wywiad z Janasem ze nie widzi pilkarzy Legi w kadrze to ja sie KURWA pytam tego barana gdzie jest Marcin Burkhardt Fabianski i Surma. Bo jezeli pojada na MS tacy pilkarze jak Kosowski czy Rasiak to ja przestane wierzyc w jakikolwiek wygrany mecz Polakow. No i Wasilewski widze ze prezes Rutkowski ma niezla sile przebicia.




Brak Fabiańskiego mogę jeszcze Janasowi wybaczyć...bramkarzy mamy teraz 5 dobrych i tylko 3 może pojechać(choć Ja bym zabrał Fabiańskiego, Boruca i Kowalewskiego).
Surmę od biedy też bo są Sobolewski oraz Radomski(choć nie wiem czy Surma nie jest teraz w wyższej dyspozycji niż Radomski).
Natomiast jeśli na MŚ pojedzie Giza a nie Burkhard to dla Mnie będzie pomyłka Janasa.



Co do Wasilewskiego to jest kłopot bo niespecjalnie Polska ma prawego obrońcę na MŚ poza Baszczyńskim.
Wolę już Wasilewskiego od Kusia.
Ja osobiście wziąłbym Bronowickiego bo i w pomocy w razie czego może zagrać, ale już słyszę Janasa, że Bronowicki większość rundy grał na prawej pomocy nie obronie...co nie zmienia faktu, że jest prawym obrońcą a w pomocy grał w Legii z konieczności.



Zgodze sie z toba ale mi chodzi bardziej o aktualna forme pilkarzy i mysle ze Surma czy Burkhard sa teraz w gazie i nalezalo by wykorzystac to w kadrze.Jezei chodzi o Wasilewskiego wydaje mi sie ze pod wplywem presji staje sie on bardziej agresywny tzn moze szybko zobaczyc czerwona kartke za glupe faule
Reasumujac - lubu dubu... i wszystko jasne ,chociarz moze bede mile zaskoczony i cos ugramy i nasi beda w dobrej formie fizycznej i psychicznej i Janas wybierze naprawde tych ktorzy naprawde potrzebuja sukcesu a nie wycieczki do Niemiec


A ja i tak wierzyc nie przestane...
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7080 dni




Odp: Legia - 13/05/2006 14:41

  Freezer napisał:  
Moja kompilacja o Legii przedstawiajaca droge do mistrzostwa,brakuje kilku bramek,ale wiekszosc jest.
PS. Muzyka moze niektorym sie nie spodobac ale to kwestia gustu:)
Czas trwania: 20 min
Link:Legia



coś nie da rady tego ściągnąć :)


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7073 dni

**




Odp: Legia - 13/05/2006 23:31

  Rosa napisał:  

  Freezer napisał:  
Moja kompilacja o Legii przedstawiajaca droge do mistrzostwa,brakuje kilku bramek,ale wiekszosc jest.
PS. Muzyka moze niektorym sie nie spodobac ale to kwestia gustu:)
Czas trwania: 20 min
Link:Legia



coś nie da rady tego ściągnąć :)



ściągaj przez IE, musisz mieć zainstalowane to arestra czy jak to się tam zwie ;)


hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7051 dni

****




Odp: Legia - 14/05/2006 00:25
Bravo bravo i jeszcze raz bravo. Legia na ten tytuł jak najbardziej zasłuzyła nie tylko pod wzgledem piłkarskim, ale takze kibicowskim. Pokazała jak jeździć na wyjazdy jak dopingować u siebie i przede wszystkim jak bawic sie na całego. Tego przedmistrzostwa mogłem poczuć na własnej skórze przez dosłownie 1h na starówce ( wtedy kiedy gralismy w stolicy z polonią ) i muszę przyznać ze jest to niedoopisania heh. Moim marzeniem jak chyba kazdego kiica Pogonii jest poczuc to mistrzostwo i tą atmosferę jaka teraz panuje w Warszawie. Nam jedynie pozostaje pogratulowac przyjacielom z Warszawy za ten emocjonujący i szczęśliwy sezon. Mieliśmy jeździc po Europie za Pogonią w pucharach to pojeździmy sobie z Legią :D dozobaczyska...


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7792 dni

**




Odp: Legia - 14/05/2006 02:38

  Łysy napisał:  
Bravo bravo i jeszcze raz bravo. Legia na ten tytuł jak najbardziej zasłuzyła nie tylko pod wzgledem piłkarskim, ale takze kibicowskim. Pokazała jak jeździć na wyjazdy jak dopingować u siebie i przede wszystkim jak bawic sie na całego. Tego przedmistrzostwa mogłem poczuć na własnej skórze przez dosłownie 1h na starówce ( wtedy kiedy gralismy w stolicy z polonią ) i muszę przyznać ze jest to niedoopisania heh. Moim marzeniem jak chyba kazdego kiica Pogonii jest poczuc to mistrzostwo i tą atmosferę jaka teraz panuje w Warszawie. Nam jedynie pozostaje pogratulowac przyjacielom z Warszawy za ten emocjonujący i szczęśliwy sezon. Mieliśmy jeździc po Europie za Pogonią w pucharach to pojeździmy sobie z Legią :D dozobaczyska...



Właśnie wróciłem za starówki...szczęśliwie byłem na meczu...miałem bilet...jeszcze w głowie szumi.
Byliśmy dziś gorsi od Wisły trzeba to przyznać...słabiutko środek obrony :(
Bardzo dobrze Szałachowski(ten strzał w słupek) i nawet nieźle Włodarczyk...doping całkiem niezły choć na Lechu zazwyczaj lepszy...może dlatego, że na Żylecie było wiele osób pierwszy raz na meczu.
Wręczenie mistrzostwa, sztuczne ognie, runda wokół boiska wszystko fajnie ale jednak zabrkło wejścia na murawę.
Szkoda, że nie było przejazdu piłkarzy na starówkę, ale przemarsz kibiców też coś.
W centrum tylko Legia królowała...wszędzie policja pouciekała, tylko kur.. wszystkie nocne pozamykali a w paru otwartych kilometrowe kolejki...
No nic idę kimać...za rok znów mistrzostwo a PP dla Pogoni!!!


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7080 dni




Odp: Legia - 14/05/2006 10:39
aż się łza w oku zakręciła jak się oglądało tą koronacje :)


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
czerwo13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Legia - 14/05/2006 12:02
Ponad 200 pseudokibiców zatrzymała stołeczna policja, w związku z zamieszkami do jakich doszło w czasie i po sobotnim meczu Legii z Wisłą Kraków w Warszawie.
Rannych zostało ok. 30 funkcjonariuszy - poinformował rzecznik komendanta stołecznego policji Mariusz Sokołowski.

Do pierwszych starć z policją doszło jeszcze w trakcie meczu, gdy część kibiców próbowała wedrzeć się na stadion. W stronę blokujących ich policjantów ruszyło ok. 500 osób.

"Zdołaliśmy jednak szybko opanować sytuację" - powiedział Sokołowski.

Po meczu kilka tysięcy kibiców Legii przeszło na Pl. Zamkowy by tam świętować zdobycie mistrzostwa Polski przez ich klub.

"W pewnym momencie grupa młodych ludzi próbowała dostać się do sklepu monopolowego. Gdy właściciel zamknął go, próbowali wedrzeć się na siłę" - relacjonował Sokołowski.

Gdy do akcji wkroczyli policjanci, zaatakowali ich pseudokibice. Do ich powstrzymania użyto armatek wodnych, gazu i pałek.

"Wyrywali bruk i nim rzucali w policjantów, zdewastowali kilka ogródków przed restauracjami na Pl. Zamkowym - niszcząc krzesła i stoły" - powiedział rzecznik. Dodał, że policjanci starali się powstrzymać chuliganów przed wdarciem się na Starówkę i niszczeniem tamtejszych sklepów.

Podkreślił, że ok. trzy czwarte z biorących udział w zamieszkach młodych ludzi było pijanych.

źródło: onet.pl


Obrazek gif wstawiony na forum
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6944 dni

*




Odp: Legia - 14/05/2006 13:39
Starowka po swietowaniu Mistrza:
Obrazek jpg wstawiony na forum


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Michał51
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6693 dni




Odp: Legia - 14/05/2006 13:54
ale demolka


kto nie skacze ten z policji hop hop hop
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7080 dni




Odp: Legia - 14/05/2006 13:55
Zaplanowana na dziś, na godzinę 15:30 impreza, w której udział mieli wziąć piłkarze i kibice Legii i wspólnie mieliśmy świętować zdobycie przez Legię dziewiątego mistrzostwa, została ODWOŁANA.
Powodem takiej decyzji miasta są chuligańskie zachowania, które miały wczoraj miejsce w Warszawie, a które spowodowali, niestety, sympatycy naszej drużyny. Wstyd!

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7792 dni

**




Odp: Legia - 14/05/2006 14:46
Burdy zaczeły się koło 2 w nocy kiedy już byłem w drodze do domu więc na szczęście nie musiałem oglądać kretynów którzy to zrobili.


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Michał51
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6693 dni




Odp: Legia - 14/05/2006 17:48
58 pseudokibicom, którzy brali udział w sobotnich zamieszkach w trakcie i po meczu Legia Warszawa-Wisła Kraków zostaną postawione zarzuty czynnej napaści na funkcjonariusza publicznego. Grozi za to do 10 lat więziena - poinformował o tym na specjalnej konferencji komendant główny policji Marek Bieńkowski.
Do pierwszych zajść doszło już podczas meczu, kiedy grupa około 600 kibiców usiłowała wedrzeć się bez biletów na stadion. W kierunku policjantów posypały się kamienie. Policjanci zatrzymali około 100 pseudokibiców. Następnie, po meczu, część kibiców świętująca zdobycie przez Legię mistrzostwa Polski przeniosła się w okolice Starego Miasta. Tam policjanci zostali zaatakowani ponownie kamieniami i częściami ogrodzenia oraz elementami znaków drogowych. Funkcjonariusze przywrócili porządek używając armatek wodnych, gazu i pałek.
Zatrzymano w sumie 231 pseudokibiców, obrażenia odniosło 54 policjantów, 34 zostało rannych. Łącznie w zabezpieczeniu meczu wzięło udział 1500 funkcjonariuszy, z Komendy Stołecznej Polcji, a także Radomia, Płocka i Białegostoku.


kto nie skacze ten z policji hop hop hop
Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni




Odp: Legia - 15/05/2006 09:14
Więcej fotek ze świętowania mistrza na starówce :
Starówka


MKS !
Joanna d^Arc
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7030 dni




Odp: Legia - 15/05/2006 15:18

  legialive napisał:  

Miasto chce zamknąć stadion

Jak podało przed kilkoma minutami "Radio Zet", władze miasta st. Warszawy chcą, aby stadion Legii został zamknięty dla publiczności do końca bieżącego roku. Miałaby to być kara za chuligańskie zachowanie na Starówce po meczu Legia-Wisła. Przypomnijmy, że na samym stadionie, który w sobotę pomieścił 14 tysięcy kibiców było spokojnie, a fani Legii zachowywali się w czasie meczu bardzo przyzwoicie, mimo niekorzystnego wyniku gorącym dopingiem wspierając swoją drużynę do samego końca.
Kilka godzin wcześniej Ekstraklasa SA wydała swoją opinię w tej sprawie: "Klub Legia Warszawa nie jest w żaden sposób odpowiedzialny za zachowanie pseudokibiców, którzy wywołali burdy na stołecznym Placu Zamkowym".

"W trakcie meczu służby zabezpieczające zachowały się profesjonalnie i nie dopuściły do żadnych incydentów na stadionie. Jeśli chodzi o wydarzenia na warszawskiej Starówce, sprawa jest ewidentna - klubu nie można łączyć w chuligańskimi zachowaniami, więc Legia nie może za nie ponosić żadnej odpowiedzialności. Od tego są sądy, które indywidualnie powinny zająć się każdym sprawcą wandalizmu i odpowiednio go ukarać. Komisja Ligi Ekstraklasy nie będzie zatem zajmować się tą sprawą." - powiedział dyrektor departamentu logistyki Ekstraklasy SA Marcin Stefański.



eek?


qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7792 dni

**




Odp: Legia - 15/05/2006 17:19

  Giza napisał:  

  legialive napisał:  

Miasto chce zamknąć stadion

Jak podało przed kilkoma minutami "Radio Zet", władze miasta st. Warszawy chcą, aby stadion Legii został zamknięty dla publiczności do końca bieżącego roku. Miałaby to być kara za chuligańskie zachowanie na Starówce po meczu Legia-Wisła. Przypomnijmy, że na samym stadionie, który w sobotę pomieścił 14 tysięcy kibiców było spokojnie, a fani Legii zachowywali się w czasie meczu bardzo przyzwoicie, mimo niekorzystnego wyniku gorącym dopingiem wspierając swoją drużynę do samego końca.
Kilka godzin wcześniej Ekstraklasa SA wydała swoją opinię w tej sprawie: "Klub Legia Warszawa nie jest w żaden sposób odpowiedzialny za zachowanie pseudokibiców, którzy wywołali burdy na stołecznym Placu Zamkowym".

"W trakcie meczu służby zabezpieczające zachowały się profesjonalnie i nie dopuściły do żadnych incydentów na stadionie. Jeśli chodzi o wydarzenia na warszawskiej Starówce, sprawa jest ewidentna - klubu nie można łączyć w chuligańskimi zachowaniami, więc Legia nie może za nie ponosić żadnej odpowiedzialności. Od tego są sądy, które indywidualnie powinny zająć się każdym sprawcą wandalizmu i odpowiednio go ukarać. Komisja Ligi Ekstraklasy nie będzie zatem zajmować się tą sprawą." - powiedział dyrektor departamentu logistyki Ekstraklasy SA Marcin Stefański.



eek?




Jak Kochalski coś wymyśli to pogratulować...za 1000 "kibiców"(albo nawet mniej) karać innych 13tys.
Zresztą zamknięcie stadionu przy ewentualnym awansie do LM będzie przede wszystkim karą dla klubu(wpływy z biletów za LM czy nawet UEFA spore) i niezbyt dobrym wizerunkiem miasta gdyby chcieli do nas przyjechać kibice z zagranicy...

Z LegiaLive: Jak górnicy protestowali,demolowali Warszawę i bili się z Policją, to czy zamknięto kopalnie??? Pis Off. Już niedługo "ptasia grypa" do was przyjdzie, a będa nią jesienne wybory. Gdzie jest obiecywany stadion ??? Precz z kłamcami!!!


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7262 dni

***




Odp: Legia - 15/05/2006 17:44
Zamykanie stadionu moim zdaniem powinno mieć miejsce tylko wtedy gdy, zamieszki miały miejsce na zstadionie, lub bezpośrednio wokół stadionu. Tutaj organiaztor zapewnił bezpieczeństwo, tak więc sam mecz przebiegł w miaręspokojnie. Co Legia, zarządca stadionu ma do zamieszek w innej częsci miasta?


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7213 dni

****




Odp: Legia - 15/05/2006 17:50

  qbajag (LEGIA Mistrz!!!) napisał:  

  Giza napisał:  

  legialive napisał:  

Miasto chce zamknąć stadion

Jak podało przed kilkoma minutami "Radio Zet", władze miasta st. Warszawy chcą, aby stadion Legii został zamknięty dla publiczności do końca bieżącego roku. Miałaby to być kara za chuligańskie zachowanie na Starówce po meczu Legia-Wisła. Przypomnijmy, że na samym stadionie, który w sobotę pomieścił 14 tysięcy kibiców było spokojnie, a fani Legii zachowywali się w czasie meczu bardzo przyzwoicie, mimo niekorzystnego wyniku gorącym dopingiem wspierając swoją drużynę do samego końca.
Kilka godzin wcześniej Ekstraklasa SA wydała swoją opinię w tej sprawie: "Klub Legia Warszawa nie jest w żaden sposób odpowiedzialny za zachowanie pseudokibiców, którzy wywołali burdy na stołecznym Placu Zamkowym".

"W trakcie meczu służby zabezpieczające zachowały się profesjonalnie i nie dopuściły do żadnych incydentów na stadionie. Jeśli chodzi o wydarzenia na warszawskiej Starówce, sprawa jest ewidentna - klubu nie można łączyć w chuligańskimi zachowaniami, więc Legia nie może za nie ponosić żadnej odpowiedzialności. Od tego są sądy, które indywidualnie powinny zająć się każdym sprawcą wandalizmu i odpowiednio go ukarać. Komisja Ligi Ekstraklasy nie będzie zatem zajmować się tą sprawą." - powiedział dyrektor departamentu logistyki Ekstraklasy SA Marcin Stefański.



eek?




Jak Kochalski coś wymyśli to pogratulować...za 1000 "kibiców"(albo nawet mniej) karać innych 13tys.
Zresztą zamknięcie stadionu przy ewentualnym awansie do LM będzie przede wszystkim karą dla klubu(wpływy z biletów za LM czy nawet UEFA spore) i niezbyt dobrym wizerunkiem miasta gdyby chcieli do nas przyjechać kibice z zagranicy...

Z LegiaLive: Jak górnicy protestowali,demolowali Warszawę i bili się z Policją, to czy zamknięto kopalnie??? Pis Off. Już niedługo "ptasia grypa" do was przyjdzie, a będa nią jesienne wybory. Gdzie jest obiecywany stadion ??? Precz z kłamcami!!!



Istnieje takie cos jak"odpowiedzialność zbiorowa"... Przez takich "kibicow" zamiast o zajebistej oprawie czy dopingu to pisza
o wygladzie starowki po"fecie" ... Szkoda, ze tak wyszlo... ale niestety zawsze sie znajda osoy, ktore tak sie zachowuja...

Co do zakazu to... mysle, ze raczej jest to nierealne.. Legia zaduzo $ by stracila za bilety... no ale sie zobaczy... Mam nadzieje, ze bede mogl sobie pojsc na meczyk eliminacji do LM i na mecze rundy jesiennej ...:) Pozdro


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005