Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Legia << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6753 dni

**




Odp: Legia - 24/03/2010 08:23





  Cytat:  
Już wcześniej mówiłem, że chodziłem na mecze Legii od małego. Nigdy nie obraziłem swojego zawodnika, szanowałem każdego. Nie podoba mi się to obrażanie. Jestem z kolegami. I z Bartkiem, i z "Iwanem". Mówię to też jako kibic. Nie tylko ich kolega. Wiem, że nie wszyscy kibice tak się zachowują. Ci, którzy byli z nami w Chorzowie bardzo dobrze nas dopingowali. Ale jest grupa, która zamiast nam pomagać, przeszkadza. Na stadionie Legii brakuje dopingu. W tej ciszy słychać te wszystkie wyzwiska. Te śmichy, chichy. Tak nie powinno być na trybunach - podsumował zawodnik urodzony w Warszawie, który z dwuletnią przerwą na występy w GKS Bełchatów przez całą karierę jest wierny właśnie Legii.



Z takimi żalami to niech Jarza kieruje się do Miklasa i Błedowskiej mendy. Kibice którzy byli z Nimi w Chorzowie to prawdziwi fani Legii z których większość dostała zakazy na Łazienkowską.

"Grupa" która została na stadionie to w dużej mierze pracownicy ITI i inne pajace z darmowymi zaproszeniami.

Chcieli klientów z popcornem i pepsi to mają...


hornetq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6841 dni




Odp: Legia - 24/03/2010 14:29

  Cytat:  
Już wcześniej mówiłem, że chodziłem na mecze Legii od małego. Nigdy nie obraziłem swojego zawodnika, szanowałem każdego..


Powinna dać to do myślenia, czym różnisz się piłkarzyku, od zawodników którzy grali gdy chodziłeś na Legie za młodu.


będę pamiętał.
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7212 dni

****




Odp: Legia - 24/03/2010 22:50
Obrazek jpg wstawiony na forum

:)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7193 dni

***




Odp: Legia - 26/03/2010 14:34

  hornetq napisał:  

  Cytat:  
Już wcześniej mówiłem, że chodziłem na mecze Legii od małego. Nigdy nie obraziłem swojego zawodnika, szanowałem każdego..


Powinna dać to do myślenia, czym różnisz się piłkarzyku, od zawodników którzy grali gdy chodziłeś na Legie za młodu.



Dla mnie prawie wszyscy pilkarze to pajacyki, oczywiscie zdarzaja sie wyjatki jak np Olgierd, do takich wyjatkow tez nalezy Jarza, w czasie gdy odniosl kontuzje, leczyl sie w Sz-nie. Troche z nim porozmawialem przy okazji meczu Arka-Legia bo chodzil do tego samego lekarza co znajomy i sie zakumplowali, malo jest pilkarzy ktorzy z takim szacunkiem mowia o kibicach i wartosciach jakie ma dla nich herb oraz z taka wiedza kibicowska :) co bardziej zasluzone osoby w Warszawie rowniez moga potwierdzic :)


www.sectorshop.net
RosSi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7546 dni




Odp: Legia - 26/03/2010 14:44
http://www.sport.pl/pilka/1,70994,7704692,Kibole_przepraszaja_Legie.html

Lepiej niech już nic nie piszą.


PPS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5317 dni




Odp: Legia - 26/03/2010 20:01
30 sekunda meczu i Lechia prowadzi 1:0 ;o
9 minuta karny dla Lechi i 2:0 ;O

Ostatnio edytowany przez: PPS, 26 marca 2010, 20:10 [2 raz(y)]


http://www.pucharjestnasz.pl/
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6835 dni




Odp: Legia - 26/03/2010 20:09
Karny - 2:0.


P. S.
barcish
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7313 dni

**




Odp: Legia - 26/03/2010 20:09
karny i 2:0 ciekawe czy nastapi duza przebudowa skladu po sezonie :>


POGOŃ SZCZECIN!
PPS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5317 dni




Odp: Legia - 26/03/2010 20:13

  Bart_Emigrant napisał:  
ciekawe czy nastapi duza przebudowa skladu po sezonie :>



Jak dobrze pamieta, koncza sie kontrakty 9-ciu osobom albo i wiecej :p


http://www.pucharjestnasz.pl/
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6753 dni

**




Odp: Legia - 26/03/2010 20:22

  PPS napisał:  

  Bart_Emigrant napisał:  
ciekawe czy nastapi duza przebudowa skladu po sezonie :>



Jak dobrze pamieta, koncza sie kontrakty 9-ciu osobom albo i wiecej :p



Jakoś nie ma co liczyć na wielkie roszady w składzie , a szkoda , bo połowa tych jebanych , nażelowanych pizdeuszy z pasemkami nie zasługuje aby grać w koszulce z L-ką na piersi.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6753 dni

**




Odp: Legia - 07/04/2010 13:31
Hit z gówna.pl eek?


  Leszek z Iławy napisał:  
"Będzie więcej kibiców i wierzę, że będzie doping. Wiele osób chce organizować doping, kwestia tylko, kiedy się zbiorą. Dopingowanie to nie jest wiedza tajemna, już zgłaszają się kibice, którzy go zorganizują"



Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7183 dni




Odp: Legia - 07/04/2010 13:36
hehe Łolter ma swoich ludzi od dopingu, którym będzie płacić oczywiście :)


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7212 dni

****




Odp: Legia - 07/04/2010 13:41
Ogólnie cały ten wywiad to niezła beka..

   Bodziach, źródło: GW napisał:  

Znany jest już termin rozpoczęcia kampanii mającej zachęcić kibiców do przychodzenia na nowy stadion. Ta ruszy 19 kwietnia w Warszawie i okolicach. Nadal nie opublikowano szczegółowych cen biletów na nowy stadion, ale prezes Miklas w rozmowie z Gazetą Wyborczą zdradza, że ceny biletów na nową trybunę wschodnią (czyli dawną Żyletę) będą zróżnicowane w zależności od miejsca. "Im bliżej środka, tym drożej. Najdroższe wejściówki będą kosztować ponad 100 zł.
Na trybunie południowej, od strony kanałku, będzie w rogu sektor rodzinny. Karnet roczny dla czteroosobowej rodziny będzie kosztował mniej niż 1000 zł, czyli taniej niż na trybunę ultras. Zniżki będą dla kobiet, seniorów, uczniów, studentów" - mówi w rozmowie z Gazetą Miklas. To zmiana, bo obecnie uczniowie nie mogą liczyć na jakiekolwiek zniżki. Przypomnijmy, że obecnie najdroższy bilet na mecz ligowy przy Łazienkowskiej kosztuje 110 złotych.

Wiadomo również, że abonamenty całosezonowe obejmować będą mecze ligowe i Pucharu Polski. Jeżeli nie będzie wiadomo, czy wznowione zostaną rozgrywki Pucharu Ekstraklasy, klub nie wspomni o nich przy sprzedaży karnetów, obawiając się powtórki z obecnego sezonu. Wtedy ostatecznie karneciarzom zaproponowano "zadośćuczynienie", w postaci tańszego karnetu lub biletu na mecz otwarcia.

Loże, na których Legia chce zarabiać najwięcej, znajdować się będą na trybunie zachodniej, która powstanie jako ostatnia i zostanie oddana do użytku w lutym 2011 roku. Tymczasowo powstanie natomiast loża pokazowa na trybunie wschodniej. "Prawdopodobnie taka pokazowa loża powstanie na trybunie wschodniej. Loże będą sprzedawane nie wcześniej niż w sierpniu 2010" - mówi prezes klubu, który zapewnia, że pierwszeństwo przy kupnie miejsca w loży będą mieli obecni sponsory klubu.

Na nowym stadionie ma być bezpiecznie i kulturalnie. Prezes zapewnia, że osoby wykrzykujące wulgarne hasła będą usuwane z obiektu. "Tak jest dziś. Po każdym meczu kilka osób dostaje list do domu, że na stadion zapraszamy za pół roku, rok czy półtora. Na liście jest w tym momencie kilkadziesiąt osób" - mówi Miklas, który jest przekonany, że na stadionie będzie wielu kibiców, którzy zorganizują doping. Obecnie dopingu nie ma, bo... trybuna Kryta jest za mała i kibicom trudno się zebrać, a ponadto zdaniem prezesa, fani obawiają się reakcji grupy protestującej. "Będzie więcej kibiców i wierzę, że będzie doping. Wiele osób chce organizować doping, kwestia tylko, kiedy się zbiorą. Dopingowanie to nie jest wiedza tajemna, już zgłaszają się kibice, którzy go zorganizują" - przekonuje.

Miklas nie rozumie kibiców, którzy przychodzą na stadion i szydzą z zawodników, kiedy im nie idzie. "Kibic kocha klub miłością rodzicielską, bez względu na wszystko. Na dobre i na złe. Jeżeli kocha Legię tylko wtedy, kiedy wygrywa, to jest kibicem sukcesu, a Legii - tylko przy okazji" - mówi Gazecie.



już się nie mogę doczekać inauguracji otwarcia 3 trybun.... :)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6473 dni




Odp: Legia - 07/04/2010 14:12

  miklas napisał:  

Ale przecież nie grają słabo, bo chcą komuś zrobić na złość. Wiele osób ma pretensje, że zawodnicy nie biegają. Mamy dane z przegranego 0:1 meczu z Odrą i to był jeden z najlepiej wybieganych meczów w sezonie. Może problem w tym, że za dużo biegają? Czasami lepiej mądrze stać. Bywa, że brakuje koncepcji, jak pokonać przeciwnika, a szydzenie podczas meczu na pewno nie pomoże zawodnikom. Zamiast na przeciwniku zaczynają koncentrować się na widowni. Nawet, jeśli piłkarze są przygotowani, by biegać długo, ale w jednym tempie, to czy to jest powód do kpin albo wyśmiewania ich? Kibic kocha klub miłością rodzicielską, bez względu na wszystko. Na dobre i na złe. Jeżeli kocha Legię tylko wtedy, kiedy wygrywa, to jest kibicem sukcesu, a Legii - tylko przy okazji.




  weszlo.com napisał:  

Co za bełkot. Leszek Miklas będzie teraz uczył fanatyków, którzy przejechali za klubem dziesiątki tysięcy kilometrów, czym tak naprawdę jest kibicowanie. I jeszcze ta ocena meczu - jakbyś Pączka słyszeli.



1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7216 dni

*




Odp: Legia - 07/04/2010 18:40
Obrazek gif wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Cool


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7212 dni

****




Odp: Legia - 08/04/2010 22:34
Obrazek jpg wstawiony na forum

30 x 3 m


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6835 dni




Odp: Legia - 18/04/2010 15:13
Poniedziałkowy mecz pomiędzy Legią Warszawa a Jagiellonią Białystok odbędzie się na stadionie Polonii Warszawa. Pismo z prośbą o przeniesienie spotkania od Ministra Sportu i Turystyki Adama Giersza Legia otrzymała w niedzielę rano. Zarząd Legii się do niej przychylił. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności.

"Stadion Legii znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie hali Torwar, w której ma miejsce czuwanie modlitewne nad trumnami ofiar katastrofy prezydenckiego samolotu" - czytamy w piśmie z ministerstwa. "W obliczu narodowej tragedii liczę na zrozumienie tej trudnej decyzji przez wszystkich kibiców piłki nożnej w Warszawie".

Klub przystał na propozycję ministra. Wszyscy którzy kupili bilety na poniedziałkowy mecz, będą mogli wybrać jedną z trzech możliwości rekompensaty. Zwrot pieniędzy, otrzymanie biletu na kolejny mecz Legii przy Łazienkowskiej lub otrzymanie biletu na mecz otwarcia nowego stadionu.


P. S.
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7212 dni

****




Odp: Legia - 19/04/2010 14:12
"Gadżetów" od KP ciąg dalszy...
Obrazek JPG wstawiony na forum
Obrazek JPG wstawiony na forum


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
....
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5509 dni




Odp: Legia - 19/04/2010 15:02
Obrazek JPG wstawiony na forum

Jedyny słuszny herb cheerleader

MKSfazi: to sarkazm ;)

Ostatnio edytowany przez: ...., 19 kwietnia 2010, 15:33 [2 raz(y)]


MKSfazi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7159 dni




Odp: Legia - 19/04/2010 15:23

  RC napisał:  


Jedyny słuszny herb cheerleader



Tylko zapomnieli dodać koloru temu herbu Żólta kartka


A mnie jarają na meczu Pogoni race...racaracaracaracaraca
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005