Autor
Wiadomość
   Kibice -> Śpiewamy k***a!!! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ARO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7342 dni

*




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 15/08/2005 16:53

  Patyk napisał:  

  malolat_ps napisał:  

  Agulek_MKS napisał:  
!Jak ktoś nie spiewa to go wypierdolic z sektoru i po kłopocie!!!



sproboj cieciu , bede czekal specjalnie na ciebie i twoja zaloge " wypierdalaczy "



Małolat toz to Kobieta Ci grozi hehehe....spokojniej ;)...Kolego niespiewajacy, ja Cie chetnie .... zaprosze do innego sektora, na chwilke odprezenia...eLo :D:D:D
ps.fajnie sie ta rozmowa rozwija....Chacialbym widziec efekty tych wszystkich dyskusji, miejmy nadzieje, ze forumowicze jakos zaczna sie udzielac(chocby na prawde glosnym dopingiem na srodku sektora) w rzeczywistosci, zeby to nie byl kolejny temat "bezsensu"



Patyk na forum w wymiarze 666 ... Co za liczba :) To tak z innej beczki...


STARGARD_FC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 15/08/2005 17:52
jestem ciekaw ile bedzie ludzi w mlynie jak nie beda wpuszczali nieletnich;] bo polowa to nieletni


Czy wygrywasz !! Czy nie !! Ja i tak kocham Cie !! Bo najlepsza w Polsce jest !! Pogoń Szczecin MKS !!

Obrazek jpg wstawiony na forum
ofconcern
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7048 dni




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 15/08/2005 20:55

  pogoniarz ze stargardu napisał:  
jestem ciekaw ile bedzie ludzi w mlynie jak nie beda wpuszczali nieletnich;] bo polowa to nieletni



Lepiej mniej ale efektowniej...


spike
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6833 dni




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 15/08/2005 21:14
Moim zdaniem do rozkręcania dopingu powinien wrócić Patyk bo Ci którzy robili to na ostatnich meczach poprostu tego nie potrafia, a jak juz umie krzyknąć to jego repertuar nie przekracza 3 pieśni ... Dlatego milo by bylo zobaczyć go znowu na podwyższeniu bo on cieszy sie szacunkiem wsród kibiców i dzieki temu spiewa więcej wiary przez co jest głośniej.



...::: Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem :::...
kln
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7234 dni




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 15/08/2005 21:54

  spike napisał:  
Moim zdaniem do rozkręcania dopingu powinien wrócić Patyk bo Ci którzy robili to na ostatnich meczach poprostu tego nie potrafia, a jak juz umie krzyknąć to jego repertuar nie przekracza 3 pieśni ... Dlatego milo by bylo zobaczyć go znowu na podwyższeniu bo on cieszy sie szacunkiem wsród kibiców i dzieki temu spiewa więcej wiary przez co jest głośniej.



To teraz odpowiedz sobie na pytanie dla kogo przychodzisz na mecz - dla Pogoni czy Patyka?
Sandał bardzo dobrze rozkręca tylko że przez takich jak Ty tego nie widać. A co do repertuaru to myśle że przy pewnej pomocy jakiejś ogarniętej osoby z czasem nadrobi zaległości bo jakby nie było przez ten czas gdy nie było go w kraju parę pieśni doszło. Radzę Ci się do Niego przekonać bo teraz właśnie on będzie prowadził doping (z mojego skromnego przekonania tak wynika :) ).Zamiast pieprzyć jak rozkapryszony dzieciak włóż troche serca w śpiew, a na pewno będzie to z korzyścią dla Nas wszystkich.
Im prędzej to zrozumiesz tym lepiej bo w jedności siła.


spike
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6833 dni




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 15/08/2005 22:14

  kl@Nu napisał:  

  spike napisał:  
Moim zdaniem do rozkręcania dopingu powinien wrócić Patyk bo Ci którzy robili to na ostatnich meczach poprostu tego nie potrafia, a jak juz umie krzyknąć to jego repertuar nie przekracza 3 pieśni ... Dlatego milo by bylo zobaczyć go znowu na podwyższeniu bo on cieszy sie szacunkiem wsród kibiców i dzieki temu spiewa więcej wiary przez co jest głośniej.



To teraz odpowiedz sobie na pytanie dla kogo przychodzisz na mecz - dla Pogoni czy Patyka?
Sandał bardzo dobrze rozkręca tylko że przez takich jak Ty tego nie widać. A co do repertuaru to myśle że przy pewnej pomocy jakiejś ogarniętej osoby z czasem nadrobi zaległości bo jakby nie było przez ten czas gdy nie było go w kraju parę pieśni doszło. Radzę Ci się do Niego przekonać bo teraz właśnie on będzie prowadził doping (z mojego skromnego przekonania tak wynika :) ).Zamiast pieprzyć jak rozkapryszony dzieciak włóż troche serca w śpiew, a na pewno będzie to z korzyścią dla Nas wszystkich.
Im prędzej to zrozumiesz tym lepiej bo w jedności siła.



Czy ja powiedziałem że nie śpiewam jak rozkręca ktoś inny? Nie potrzebnie od razu najeżdżasz nie wiedząc co robie na stadnionie! Jestem zaangażowany w doping tak samo za każdym razem tylko piszę co zauważyłem gdy rozkręcaja inni, a jeśli chodzi o to dla kogo przychodze to odpiwedz jest oczywista że dla Pogońi z którą jestem na dobre i na złe czego nie mozna powiedziec o wszystkich "fanach" z 12 !! takie pytanie powinno sie zadac bezmózgom ktorzy przychodza na mecze poto zeby pobluzgac i tym ktorzy czekaja tylko na okazje zeby kogos pobic (a takich na 12 nie brakuje) a sama Pogoń ich nie wiele interesuje. Więc zanim coś powiesz to pohamuj swojego rumaka i nie zgrywaj dorosłęgo i doświadczonego kibica bo kontekstu wypowiedzi nie zrozumiałeś. Patyk potrafi poderwac kibicow do glosnego dopingu czego po Sandale nie widziałem (mam nadzieje ze zmieni sie to jak najszybciej) Tak jak mowisz w jedności siła i mam nadzieje ze ta jedność w koncu nastąpi w 100% nie tylko na 12 ale i na calym stadionie bo przy tak biernej postawie 80% kibiców na miano najlepszych ultrasow nie zasluzymy przez dlugie lata.


...::: Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem :::...
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7054 dni




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 15/08/2005 22:23

  spike napisał:  

  kl@Nu napisał:  

  spike napisał:  
Moim zdaniem do rozkręcania dopingu powinien wrócić Patyk bo Ci którzy robili to na ostatnich meczach poprostu tego nie potrafia, a jak juz umie krzyknąć to jego repertuar nie przekracza 3 pieśni ... Dlatego milo by bylo zobaczyć go znowu na podwyższeniu bo on cieszy sie szacunkiem wsród kibiców i dzieki temu spiewa więcej wiary przez co jest głośniej.



To teraz odpowiedz sobie na pytanie dla kogo przychodzisz na mecz - dla Pogoni czy Patyka?
Sandał bardzo dobrze rozkręca tylko że przez takich jak Ty tego nie widać. A co do repertuaru to myśle że przy pewnej pomocy jakiejś ogarniętej osoby z czasem nadrobi zaległości bo jakby nie było przez ten czas gdy nie było go w kraju parę pieśni doszło. Radzę Ci się do Niego przekonać bo teraz właśnie on będzie prowadził doping (z mojego skromnego przekonania tak wynika :) ).Zamiast pieprzyć jak rozkapryszony dzieciak włóż troche serca w śpiew, a na pewno będzie to z korzyścią dla Nas wszystkich.
Im prędzej to zrozumiesz tym lepiej bo w jedności siła.



Czy ja powiedziałem że nie śpiewam jak rozkręca ktoś inny? Nie potrzebnie od razu najeżdżasz nie wiedząc co robie na stadnionie! Jestem zaangażowany w doping tak samo za każdym razem tylko piszę co zauważyłem gdy rozkręcaja inni, a jeśli chodzi o to dla kogo przychodze to odpiwedz jest oczywista że dla Pogońi z którą jestem na dobre i na złe czego nie mozna powiedziec o wszystkich "fanach" z 12 !! takie pytanie powinno sie zadac bezmózgom ktorzy przychodza na mecze poto zeby pobluzgac i tym ktorzy czekaja tylko na okazje zeby kogos pobic (a takich na 12 nie brakuje) a sama Pogoń ich nie wiele interesuje. Więc zanim coś powiesz to pohamuj swojego rumaka i nie zgrywaj dorosłęgo i doświadczonego kibica bo kontekstu wypowiedzi nie zrozumiałeś. Patyk potrafi poderwac kibicow do glosnego dopingu czego po Sandale nie widziałem (mam nadzieje ze zmieni sie to jak najszybciej) Tak jak mowisz w jedności siła i mam nadzieje ze ta jedność w koncu nastąpi w 100% nie tylko na 12 ale i na calym stadionie bo przy tak biernej postawie 80% kibiców na miano najlepszych ultrasow nie zasluzymy przez dlugie lata.



Kolejny człowiek co pisze Pogoń z małej litery !!!!!!


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
spike
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6833 dni




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 15/08/2005 22:31

  Kryniu567 napisał:  

  spike napisał:  

  kl@Nu napisał:  

  spike napisał:  
Moim zdaniem do rozkręcania dopingu powinien wrócić Patyk bo Ci którzy robili to na ostatnich meczach poprostu tego nie potrafia, a jak juz umie krzyknąć to jego repertuar nie przekracza 3 pieśni ... Dlatego milo by bylo zobaczyć go znowu na podwyższeniu bo on cieszy sie szacunkiem wsród kibiców i dzieki temu spiewa więcej wiary przez co jest głośniej.



To teraz odpowiedz sobie na pytanie dla kogo przychodzisz na mecz - dla Pogoni czy Patyka?
Sandał bardzo dobrze rozkręca tylko że przez takich jak Ty tego nie widać. A co do repertuaru to myśle że przy pewnej pomocy jakiejś ogarniętej osoby z czasem nadrobi zaległości bo jakby nie było przez ten czas gdy nie było go w kraju parę pieśni doszło. Radzę Ci się do Niego przekonać bo teraz właśnie on będzie prowadził doping (z mojego skromnego przekonania tak wynika :) ).Zamiast pieprzyć jak rozkapryszony dzieciak włóż troche serca w śpiew, a na pewno będzie to z korzyścią dla Nas wszystkich.
Im prędzej to zrozumiesz tym lepiej bo w jedności siła.



Czy ja powiedziałem że nie śpiewam jak rozkręca ktoś inny? Nie potrzebnie od razu najeżdżasz nie wiedząc co robie na stadnionie! Jestem zaangażowany w doping tak samo za każdym razem tylko piszę co zauważyłem gdy rozkręcaja inni, a jeśli chodzi o to dla kogo przychodze to odpiwedz jest oczywista że dla Pogońi z którą jestem na dobre i na złe czego nie mozna powiedziec o wszystkich "fanach" z 12 !! takie pytanie powinno sie zadac bezmózgom ktorzy przychodza na mecze poto zeby pobluzgac i tym ktorzy czekaja tylko na okazje zeby kogos pobic (a takich na 12 nie brakuje) a sama Pogoń ich nie wiele interesuje. Więc zanim coś powiesz to pohamuj swojego rumaka i nie zgrywaj dorosłęgo i doświadczonego kibica bo kontekstu wypowiedzi nie zrozumiałeś. Patyk potrafi poderwac kibicow do glosnego dopingu czego po Sandale nie widziałem (mam nadzieje ze zmieni sie to jak najszybciej) Tak jak mowisz w jedności siła i mam nadzieje ze ta jedność w koncu nastąpi w 100% nie tylko na 12 ale i na calym stadionie bo przy tak biernej postawie 80% kibiców na miano najlepszych ultrasow nie zasluzymy przez dlugie lata.



Kolejny człowiek co pisze Pogoń z małej litery !!!!!!



jak sie nie ma konkretnego powodu to o szczegół trzeba sie przypierdolic...! shift mi sie zaciął w tym konkretnym przypadku...


...::: Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem :::...
Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7981 dni

***




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 15/08/2005 22:36
Spike a czy tak trudno bylo sprawdzic czy dobrze napisales i poprawic dany blad? wydaje mi sie ze to latwe.


Pogoń To My!
spike
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6833 dni




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 15/08/2005 22:41

  Dejvi napisał:  
Spike a czy tak trudno bylo sprawdzic czy dobrze napisales i poprawic dany blad? wydaje mi sie ze to latwe.



natomiast wydaje mi sie ze wytyknięcie tego blędu było dość upierdliwe bo dany czytający bardziej zainteresowal sie małą litera niż moją wypowiedzią. Więc chciałbym przeprosić szanownego pana "Kryniu567" ze rozzłościłem go pisząc Pogoń z małej litery :]


...::: Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem :::...
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7047 dni

**




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 15/08/2005 22:49

  spike napisał:  

  Dejvi napisał:  
Spike a czy tak trudno bylo sprawdzic czy dobrze napisales i poprawic dany blad? wydaje mi sie ze to latwe.



natomiast wydaje mi sie ze wytyknięcie tego blędu było dość upierdliwe bo dany czytający bardziej zainteresowal sie małą litera niż moją wypowiedzią. Więc chciałbym przeprosić szanownego pana "Kryniu567" ze rozzłościłem go pisząc Pogoń z małej litery :]



Widac ze nic nie kapujesz !!!


spike
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6833 dni




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 15/08/2005 22:53

  K S napisał:  

  spike napisał:  

  Dejvi napisał:  
Spike a czy tak trudno bylo sprawdzic czy dobrze napisales i poprawic dany blad? wydaje mi sie ze to latwe.



natomiast wydaje mi sie ze wytyknięcie tego blędu było dość upierdliwe bo dany czytający bardziej zainteresowal sie małą litera niż moją wypowiedzią. Więc chciałbym przeprosić szanownego pana "Kryniu567" ze rozzłościłem go pisząc Pogoń z małej litery :]



Widac ze nic nie kapujesz !!!



co mam kapowac? to że znieważyłem Pogoń pisząc z malej litery ? ludzie, przesadzacie .... A jeśli nie rozumiem to badz tak mily i mi wytlumacz będe wielce zobowiązany ...


...::: Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem :::...
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7047 dni

**




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 15/08/2005 22:54

  spike napisał:  

  K S napisał:  

  spike napisał:  

  Dejvi napisał:  
Spike a czy tak trudno bylo sprawdzic czy dobrze napisales i poprawic dany blad? wydaje mi sie ze to latwe.



natomiast wydaje mi sie ze wytyknięcie tego blędu było dość upierdliwe bo dany czytający bardziej zainteresowal sie małą litera niż moją wypowiedzią. Więc chciałbym przeprosić szanownego pana "Kryniu567" ze rozzłościłem go pisząc Pogoń z małej litery :]



Widac ze nic nie kapujesz !!!



co mam kapowac? to że znieważyłem Pogoń pisząc z malej litery ? ludzie, przesadzacie .... A jeśli nie rozumiem to badz tak mily i mi wytlumacz będe wielce zobowiązany ...



Ale jak powiedzial kolega D. mogles sprawdzic czy nie zrobiles bledu....w tej chwili zacytuje PogonFana....mala litera sie podpisujesz ??? kurwa wiecej szacunku dla Pogoni !!!


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni

*




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 15/08/2005 23:01
omg nie przesadzajcie z tym, wiadomo Pogon z duzej litery ale jak koles powiedzial, wytlumaczyl sie ze sie mu shift zacial to co ma z tego powodu sie powiesic, a Wy to co po napisaniu kazdego postu czytacie go ejszcze raz by zobaczyc czy sa w nim bledy ? nie prowokujcie glupich klotni : |


spike
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6833 dni




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 15/08/2005 23:04

  K S napisał:  

  spike napisał:  

  K S napisał:  

  spike napisał:  

  Dejvi napisał:  
Spike a czy tak trudno bylo sprawdzic czy dobrze napisales i poprawic dany blad? wydaje mi sie ze to latwe.



natomiast wydaje mi sie ze wytyknięcie tego blędu było dość upierdliwe bo dany czytający bardziej zainteresowal sie małą litera niż moją wypowiedzią. Więc chciałbym przeprosić szanownego pana "Kryniu567" ze rozzłościłem go pisząc Pogoń z małej litery :]



Widac ze nic nie kapujesz !!!



co mam kapowac? to że znieważyłem Pogoń pisząc z malej litery ? ludzie, przesadzacie .... A jeśli nie rozumiem to badz tak mily i mi wytlumacz będe wielce zobowiązany ...



Ale jak powiedzial kolega D. mogles sprawdzic czy nie zrobiles bledu....w tej chwili zacytuje kolege PogonFana....mala litera sie podpisujesz ??? kurwa wiecej szacunku dla Pogoni !!!


zrobilem blad i sie do niego przyznalem. Do Pogoni mam wielki szacunek, inaczej nie nazywałbym sie kibicem Pogońi. Nie wiem czym dla was jest brak szacunku jesli uwazacie TO za zniewage ... Brakiem szacunku sa wyzwiska, burdy stadionowe, RZUCANIE RAC NA BOISKO (wiem o co chodziło z tym Waszakiem aczkolwiek moznabylo to zalatwic w inny sposob niz narazac klub na kary, a takowe odczuwa cala druzyna nie tylko zarząd.) Tacy ludzie głównie myślą o własnych interesach a zapominają o interesach klubu, a zwłaszcza drużyny ...


...::: Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem :::...
spike
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6833 dni




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 15/08/2005 23:05

  R0b3rt napisał:  
omg nie przesadzajcie z tym, wiadomo Pogon z duzej litery ale jak koles powiedzial, wytlumaczyl sie ze sie mu shift zacial to co ma z tego powodu sie powiesic, a Wy to co po napisaniu kazdego postu czytacie go ejszcze raz by zobaczyc czy sa w nim bledy ? nie prowokujcie glupich klotni : |



Dzieki za zrozumienie...


...::: Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem :::...
Pawel211
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7331 dni




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 15/08/2005 23:11
Widze pewna nerwowość to się pojawiła troszeczke spokojniej panowie bo to niemiejsce to kłótni i sprzeczek tylko do rozmawiania o naszej ukochanej Pogoni ;););)


E(L)dudek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6829 dni




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 15/08/2005 23:31
ja troche off topic,jestem spod Warszawy a akurat jestem w Szczecinie ,i planuje zaliczyc Górnika Z,doradzcie gdzie warto sie zabukowac żeby nie siedziec z popkornami,noi gdzie w miare przystepne bileciorypozdro dla wszystkich fanów Pogoni Szczecin!!ps.wasze vlepki są gicior race


spike
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6833 dni




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 15/08/2005 23:38

  E(L)dudek napisał:  
ja troche off topic,jestem spod Warszawy a akurat jestem w Szczecinie ,i planuje zaliczyc Górnika Z,doradzcie gdzie warto sie zabukowac żeby nie siedziec z popkornami,noi gdzie w miare przystepne bileciorypozdro dla wszystkich fanów Pogoni Szczecin!!ps.wasze vlepki są gicior race



11 i 12, najtansze bilety, popkorny są, ale pod kamuflazem wiec ich nie widac(zart oczywiscie:P) polecam te sektory :P


...::: Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem :::...
benny1987
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6838 dni




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 15/08/2005 23:46
Sam niedawno skonczylem 18 lat i nie czuje sie jakims wielkim kumatym kibicem bo zaliczylem tylko 5 wyjazdów. wszystkie to wielkopolska. a co do tematu. ja na kazdym meczu staram sie dac z siebie wszystko. wiadomo... troche gardlo siada. ale od tego jest przerwa aby troche odpoczac pozniej znow dac z siebie wszystko!! mam jeszcze jedno takie małe pytanko czy np. MW w czasie meczu nie mogly by troche pomoc w ogarnieciu młyna?? sam Sandał nie da sobie z tym rady. w tej ekipie jest troche ludzi i mysle ze sa jakims autorytetem i dali by sobie z tym rade.


Ps.

Sandał: świetna propozycja!! trzeba cos z tym zrobic!! gdyby tylko jeszcze troche wiecej ludzi mialo takie samo podejscie do sprawy jak ty to nasz stadion byl by najbardziej rozspiewanym i wspomagajacym stadionem swoja druzyne conajmniej w calej polsce. jeszcze raz ogromne gratulacje!!


Wierni po porażce dumni po Zwycięstwie! TYLKO POGOŃ!!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.27 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005