Autor
Wiadomość
   Kibice -> Śpiewamy k***a!!! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6968 dni




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 14/08/2005 17:46
Oczywiscie. Mi tez zal dupe sciska jak widze umalowanego 11 latka ktory rzuca kurwami we wszystkie strony. Ale przeciez chodzenie na meczy dla umalowanej nastki jest takie TOP TRENDI HIHIHI !! :o

ps. ja po mutacji :F


P.1948.S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7031 dni




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 14/08/2005 18:10

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  

  spl1nt napisał:  
Chyba nie wiesz co mówisz.. Od wieku gimnazjalnego aaaa1 Widziałeś jakie teraz dzieci chodzą do 1 i 2 klasy gimnazjum? Wejście od 15 lat dla chłopaków, od 18 dla dziewczyn.




Dajcie temu debilowi bana, bo juz nie wyrabiam..



heh Vasyl ja też już nie moge wytrzymac co on pisze.........


byku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7168 dni




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 14/08/2005 21:05
Boze smiesza mnie te dywagacje na temat limitow wiekowych.Po pierwsze nikt dowodu ( a raczej legitymacji) sprawdzac nie bedzie.Po drugie glownie powinna sie liczyc mutacja bo te piszczace chlopczyki staja sie nie do zniesienia.Acha i jeszcze jedno - niech 14,15 latkowie przestana wypowiadac sie w tym temacie typu "ja mam 14 lat i bardzo dobrze kibicuje, niech chlopcow wpuszczaja od 14 lat" to sie smieszne robi.Chodzcie sobie na np.16 sektor a po okresie dojzewania zacznimy rozmowe.Ciekawe czy tylko na Pogoni slychac dzieciece krzyki czy na innych stadionach tez tak sie dzieje...


P.1948.S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7031 dni




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 14/08/2005 21:18

  byku napisał:  
Boze smiesza mnie te dywagacje na temat limitow wiekowych.Po pierwsze nikt dowodu ( a raczej legitymacji) sprawdzac nie bedzie.Po drugie glownie powinna sie liczyc mutacja bo te piszczace chlopczyki staja sie nie do zniesienia.Acha i jeszcze jedno - niech 14,15 latkowie przestana wypowiadac sie w tym temacie typu "ja mam 14 lat i bardzo dobrze kibicuje, niech chlopcow wpuszczaja od 14 lat" to sie smieszne robi.Chodzcie sobie na np.16 sektor a po okresie dojzewania zacznimy rozmowe.Ciekawe czy tylko na Pogoni slychac dzieciece krzyki czy na innych stadionach tez tak sie dzieje...



śmieszny to ty czlowieku jesteś i naucz sie pisać........


Ziomall
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7545 dni




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 14/08/2005 21:21
Do wszystkich tych, ktorzy chca wyjebac z sektora 12 malolatow. Pamietajcie o jednym, ze za pare lat to oni beda stanowic o sile mlyna w Szczecinie. Nie mozna tak poprostu ich wyjebac i odrzucic. W ten sposob czesc z nich zniechecimy do chodzenia na mecze i mozemy stracic bezpowrotnie jesli myslimy dlugofalowo.Wydaje mi sie ze nie tedy droga. Wiadomo, ze dzieciak bluzgajacy w dodatku z fajka itd wyglada przypalowo i cos z tym tzreba zrobic. Jednak napewno wiekszosc z malolatow bedac w sektorze 12 zyje tym i jara sie uczestniczac w dopingu. Co do dzieciakow przypalowych nie jest ich chyba az tak wielu i sa do oagrniecia pzrez starszych kibicow. Prosty spobob gowniarz nie spiewajacy wypierdala z sektora i tyle.To zadanie dla tych bardziej juz kumatych:) Musi to zrobic kibic, ktrory ma jakis autorytet i taki szczeniak pzrestraszy sie i albo zacznie z miejsca spiewac albo zostanie wypierdolony z kopniakiem w tylek i na drugi raz albo nie wejdzie na 12 albo przyjdzie i bedzie spiewal. Co do malych lampucer z sektora 12 - moje zdanie wyjebac w pizdu i tyle


Newcastle Upon Tyne FC Pogon Szczecin
P.1948.S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7031 dni




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 14/08/2005 21:30

  Ziomall napisał:  
Do wszystkich tych, ktorzy chca wyjebac z sektora 12 malolatow. Pamietajcie o jednym, ze za pare lat to oni beda stanowic o sile mlyna w Szczecinie. Nie mozna tak poprostu ich wyjebac i odrzucic. W ten sposob czesc z nich zniechecimy do chodzenia na mecze i mozemy stracic bezpowrotnie jesli myslimy dlugofalowo.Wydaje mi sie ze nie tedy droga. Wiadomo, ze dzieciak bluzgajacy w dodatku z fajka itd wyglada przypalowo i cos z tym tzreba zrobic. Jednak napewno wiekszosc z malolatow bedac w sektorze 12 zyje tym i jara sie uczestniczac w dopingu. Co do dzieciakow przypalowych nie jest ich chyba az tak wielu i sa do oagrniecia pzrez starszych kibicow. Prosty spobob gowniarz nie spiewajacy wypierdala z sektora i tyle.To zadanie dla tych bardziej juz kumatych:) Musi to zrobic kibic, ktrory ma jakis autorytet i taki szczeniak pzrestraszy sie i albo zacznie z miejsca spiewac albo zostanie wypierdolony z kopniakiem w tylek i na drugi raz albo nie wejdzie na 12 albo przyjdzie i bedzie spiewal. Co do malych lampucer z sektora 12 - moje zdanie wyjebac w pizdu i tyle



zgadzam sie calkowicie z tym postem..........


barcish
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni

**




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 14/08/2005 22:45

  byku napisał:  
Boze smiesza mnie te dywagacje na temat limitow wiekowych.Po pierwsze nikt dowodu ( a raczej legitymacji) sprawdzac nie bedzie.Po drugie glownie powinna sie liczyc mutacja bo te piszczace chlopczyki staja sie nie do zniesienia.Acha i jeszcze jedno - niech 14,15 latkowie przestana wypowiadac sie w tym temacie typu "ja mam 14 lat i bardzo dobrze kibicuje, niech chlopcow wpuszczaja od 14 lat" to sie smieszne robi.Chodzcie sobie na np.16 sektor a po okresie dojzewania zacznimy rozmowe.Ciekawe czy tylko na Pogoni slychac dzieciece krzyki czy na innych stadionach tez tak sie dzieje...



word! jeden z najmadrzejszych postow w tym temacie. wiecie... moze mlodzi beda kiedys decydowac o tym jak bedzie wygladal mlyn... ale kluczem do tego jest tu słowo "kiedys" i wiadomo ze selekcji nie bedzie na podstawie legitymacj tylko wygladu (o ile bedzie selekcja :] oby była :] ) zrozumcie ze pewnych rzeczy takich jak wiek nie da sie przeskoczyc. Mało tego mysle ze mozecie doskonale sie przysluzyc podniesieniem poziomu dopingu siadajac powiedzmy na 13-14 i rowniez te sektory wlaczyc do dynamicznego dopingowania Pogonce. Zaciekle dopingowac mozna z kazdego sektoru, nie tylko z młyna


POGOŃ SZCZECIN!
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7641 dni




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 14/08/2005 22:57
zgadzam sie na rozwiazanie takie, że niech mlodzi dopinguja na 13, 14 na razie przynajmniej mozna zrobic taka probe, na mlyn nie moga wchodzic przypadkowe osoby a tym bardziej wymalowane nastoletnie lolity ktore nie za bardzo wiedza po co wogole przyszly, pozdro


Pogoń Szczecin MKS!
UI
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7196 dni

*




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 15/08/2005 00:34

  Arturo napisał:  
zgadzam sie na rozwiazanie takie, że niech mlodzi dopinguja na 13, 14 na razie przynajmniej mozna zrobic taka probe, na mlyn nie moga wchodzic przypadkowe osoby a tym bardziej wymalowane nastoletnie lolity ktore nie za bardzo wiedza po co wogole przyszly, pozdro



co do lolit sie z Tobą w zupełności zgodzę...


Obrazek gif wstawiony na forum
ManU
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 15/08/2005 12:34
No to ja tez sie wypowiem ;) gdyz wg mnie takie dyskusje maja sens bo lepsze to niz nie robienie nic.
Pierwsza kwestia to wypowiedzi w stylu "jestesmy najlepsi' - jestesmy dobrzy i mamy potencjal ale nie ma co wpadac w samouwielbienie. Jestesmy czolowa ekipa w Polsce - mamy najwyzsza frekwencje w Polsce, dobre wyjazdy jesli przeliczyc liczbe ludzi na km, umiemy sie zmobilizowac z konkretnymi wyjazdami czy oprawa - ale moze byc lepiej a nawet powinno.
Mlyn - trzeba wpierw sie zastanowic co chcemy osiagnac, poprzez cala ta gadke o limitach wiekowych (poza wyeliminowaniem gowniarzy wsrod ktorych samo stanie dla mnie i wielu ludzi moze byc troche upokarzajace i deprymujace ;)). Mozna by zrobic naprawde zgrany mlyn, ale ile wtedy by nas bylo - 200? Za ciekawie to by nie wygladalo - bo mlyn powinien byc slyszalny ale tez widzialny (z tym drugim u nas juz teraz nie najlepiej - nie ma flag na kijach, wiekszej ilosci koszulek klubowych czy czesto nawet szali :>. Sa dwa rodzaje dopingu - angielski (kilka dlugich przyspiewek-hymnow a poza tym same okrzyki - nie ejst to doping przez caly mecz - ale za to spiewa caly stadion) i wloski - dlugie rytmiczne piosenki spiewane przez olbrzymi mlyn tylko. Obecnie chyba blizej nam do Wloch, ale ja bardziej bym sklanial sie ku temu wzorcowi angielskiemu. Duzo jest na duzej trybunie ludzi, ktorzy nie maja ochoty spiewac caly mecz - chca po prostu obejrzec mecz, ale pod wplywem adrenaliny potrafia tez ryknac. Uwazam ze powinnismy miec swoj hymn spiewany na wyjscie pilkarzy (Dzis zgodnym rytmem najlepiej) ktory by spiewal caly stadion. Do tego okrzyki typu "Kto wygra mecz", Pogon czy MKS MKS - do ktorych wlaczal by sie caly stadion i spiewane troche rzadziej niz obecnie ale glosniej pisoenki typu Od Szczecina... czy Do boju MKS. Sadze ze lepiej zaspiewac jedna dluzsza piosenke rytmicznie przez caly stadion raz na pare minut, niz jak 100-osobowa grupa zdziera gardla przez caly mecz, a i tak jest prawie nieslyszalna. Do takiego dopingu potrzebny jest nieduzy ale zgrany mlyn (wtedy limit mialby sens bo dzieciaki by rozkrecaly atmosfere na innych sektorach).
Inna sprawa to organizacja - kibice powinni miec wiecej do powiedzenia niz maja obecnie. Wtedy by nie dochodzilo do sytuacji jak ta z Waszakiem. Jednak z ta organizacja nie ejst najlepiej skoro nie ma nawet osob ktore zajely by sie organizacja wyjazdow (specjali np) ktore pozwolilyby jezdzic po tanszych cenach wiekszej ilosci kibicow. Tu widomo ze chodzi jednak o kase (tak jak przy oprawach - dlatego mimo wszystko powinna byc dobra wspolpraca na linii klub-kibice, no ale klub tego nie chce to musimy dzialac sami).
No i ostatnia kwestia - czemu nasz stadion jest taki szary? Czemu ludzie nie przychodza an mecz z szalami czy koszulkami? Na mlynie duzo wiecej ejst bluz Everlasta niz koszulek Pogoni...Chcialbym by to sie zmienilo - w bluzach mozna chodzic caly tydzien a mecz to mecz - zobaczcie jak swietnie wyglada taka Jaga gdy wszyscy ubiora te (moze i troszke obciachowe ;)) koszulki w barwach. Sadze ze powinnismy pare razy (glownie na wyjazdach typu Wronki czy Poznan) zrobic akcje by wszyscy przyszli w koszulkach granatowo-bordowych.


"Bo jest wśród Sopliców taka choroba,
że nic prócz Pogoni im się nie podoba".
Adam Mickiewicz "Pan Tadeusz" ks. VII
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

***




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 15/08/2005 13:30
Gadanie na temat czy wpuszczać od konkretnego wieku nie ma sensu,bo równie dobrze mozna mieć i 14 i 18 i 20 i nie śpiewać tylko wcinać słonecznik jak równiez można mieć tyle samo lat i dopingować z całego serca.Więc nie liczy się wiek tylko zaangażowanie...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7017 dni

****




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 15/08/2005 14:05

  KloceK napisał:  

  maks napisał:  

  spl1nt napisał:  
Obrazek jpg wstawiony na forum

TUTAJ pięknie widać, jak dolna część piekła się opierdala. Ci siedzący po prawej też nieźle mają..


  Paweł ze Stragrdu napisał:  

Powiem Ci jedno, dzieciaki młode owszem ale niktórzy tacy jak 15-latkowie spierwają i to bardzo dużo. Np. ja ma się mieszcze w tych granicach "lat".Myśle że Ci tacy mlodzi ale są dobrymi kibicami patrzac z perspektywy czasu.. Bo za jakiś czas to oni właśnie będą POGOŃ dopingowaĆ. Co do dziewcząt owszem...

Pozdrawiam



Już o tym pisałem. Dzieciaków w wieku 15-16 lat zostawcie w spokoju (sam się mieszcze w tym przedziale wiekowym), ale pomyślcie o dzieciakach 11-13 letnich no i tych pustych dziewczynach.. Jak tego nie ogarniemy to nie ogarniemy niczego innego.



heh a 14 lat może zostać :P



pamietaj ze niekazdy 13-14latek jest nieogarnbiety... jazeli sie zadaje z tymi 20latkami to norma ze tak samo sie zachowywuje nawet tak samo spiewa ^^

Edit : Kurwa tyle w tym temciku sier rozpisaliscie ze na 2 dni wyjechac i juz sie pogubilem :( 3dni lekturki jest :P)



kurwa mać jak mnie to wkurwia kiedy tam połowal udzii stoi i sie gapia :[ po chuj tam przychodza . Weźmy zrobmy tak : Zobaczysz malolata na sektorze to powiedz mu grzecznie " wypierdalaj " nie tu jest twoje miejsce . Ja osobiscie tka bede robic i mam nadzieje ze wiekszosc tez . Jezeli na młynie bedize konkretniej to i wiekszosc ludzi wroci z innych sektorów własnie do młyna i bedzie kapitalnie . Najwyzsza pora aby kurwa cos z tym zrobic . Wszyscy są za to na co czekac . Już na groclinie zróbmy przemeblowanie . A dzieciaki niech rozkręcają na innych sektorach . Ja nie widze innego wyjscia jesli mamy liczyc sie w kraju . Jeśli lech tak potrafi to nie widze problemu abysmy my nie porafili . A dzieciaki bojcie hihih :):D


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
Agulek_MKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6901 dni




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 15/08/2005 14:27
Co wy chcecie od dziewczyn , niektóre owszem przychodza na mecze by sie przypodobac chłopakom(nie wiedza co sie dzieje na boisku, nie znaja zadnej piosenki) ale to tylko niektóre reszta spiewa i wogle!!Nie wszystkie sa takie!!!Niektóre dziewczyny spiewaja wiecej niz Ci na dole !!!Jak ktoś nie spiewa to go wypierdolic z sektoru i po kłopocie!!!


Bo fantazja jest od tego aby bawic sie na całego :D:D:D
malolat_ps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7633 dni




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 15/08/2005 14:34

  Agulek_MKS napisał:  
!Jak ktoś nie spiewa to go wypierdolic z sektoru i po kłopocie!!!



sproboj cieciu , bede czekal specjalnie na ciebie i twoja zaloge " wypierdalaczy "


z frajerami kosa z przyjaciolmi sztama
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 15/08/2005 14:41
hehe wlasnie sie zastanawiam kto ma zamiar ogarniac nie spiewajacych bo jak to maja byc tutejsi forumowicze(przynajmniej coponiekotrzy) to niezbyt dobrze to widze
a co do fotki nie spiewajacych akurat ci co nie stoja tylem i nie spiewaja najwiecej znacza dla 12 ;)


Better dead than red!
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7487 dni

*****




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 15/08/2005 14:55

  malolat_ps napisał:  

  Agulek_MKS napisał:  
!Jak ktoś nie spiewa to go wypierdolic z sektoru i po kłopocie!!!



sproboj cieciu , bede czekal specjalnie na ciebie i twoja zaloge " wypierdalaczy "



Małolat toz to Kobieta Ci grozi hehehe....spokojniej ;)...Kolego niespiewajacy, ja Cie chetnie .... zaprosze do innego sektora, na chwilke odprezenia...eLo :D:D:D
ps.fajnie sie ta rozmowa rozwija....Chacialbym widziec efekty tych wszystkich dyskusji, miejmy nadzieje, ze forumowicze jakos zaczna sie udzielac(chocby na prawde glosnym dopingiem na srodku sektora) w rzeczywistosci, zeby to nie byl kolejny temat "bezsensu"


Sami przeciw wszystkim!!!
malolat_ps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7633 dni




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 15/08/2005 15:11

  Patyk napisał:  

  malolat_ps napisał:  

  Agulek_MKS napisał:  
!Jak ktoś nie spiewa to go wypierdolic z sektoru i po kłopocie!!!



sproboj cieciu , bede czekal specjalnie na ciebie i twoja zaloge " wypierdalaczy "



Małolat toz to Kobieta Ci grozi hehehe....spokojniej ;)...Kolego niespiewajacy, ja Cie chetnie .... zaprosze do innego sektora, na chwilke odprezenia...eLo :D:D:D
ps.fajnie sie ta rozmowa rozwija....Chacialbym widziec efekty tych wszystkich dyskusji, miejmy nadzieje, ze forumowicze jakos zaczna sie udzielac(chocby na prawde glosnym dopingiem na srodku sektora) w rzeczywistosci, zeby to nie byl kolejny temat "bezsensu"



to w takim razie polecam jej SOS Piha ....


z frajerami kosa z przyjaciolmi sztama
byku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7168 dni




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 15/08/2005 15:25

  Plum napisał:  
Gadanie na temat czy wpuszczać od konkretnego wieku nie ma sensu,bo równie dobrze mozna mieć i 14 i 18 i 20 i nie śpiewać tylko wcinać słonecznik jak równiez można mieć tyle samo lat i dopingować z całego serca.Więc nie liczy się wiek tylko zaangażowanie...



nie chodzi kurwa o brak zaangazowania tylko o piszczenie wysokim glosem jak jakas laleczka ! ja mlodym zaangazowania nie odbieram tylko trzeba ustalic jakas hierarchie, a mlodzi bez mutaci sa w tej hierarchii za samym dole.


Agulek_MKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6901 dni




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 15/08/2005 16:47

  malolat_ps napisał:  

  Patyk napisał:  

  malolat_ps napisał:  

  Agulek_MKS napisał:  
!Jak ktoś nie spiewa to go wypierdolic z sektoru i po kłopocie!!!



sproboj cieciu , bede czekal specjalnie na ciebie i twoja zaloge " wypierdalaczy "



Małolat toz to Kobieta Ci grozi hehehe....spokojniej ;)...Kolego niespiewajacy, ja Cie chetnie .... zaprosze do innego sektora, na chwilke odprezenia...eLo :D:D:D
ps.fajnie sie ta rozmowa rozwija....Chacialbym widziec efekty tych wszystkich dyskusji, miejmy nadzieje, ze forumowicze jakos zaczna sie udzielac(chocby na prawde glosnym dopingiem na srodku sektora) w rzeczywistosci, zeby to nie byl kolejny temat "bezsensu"



to w takim razie polecam jej SOS Piha ....




No to czekaj!!!:D


Bo fantazja jest od tego aby bawic sie na całego :D:D:D
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

***




Odp: Pokażmy kto ma naprawdę najlepszych Ultras - kiboli w Polsce - 15/08/2005 16:48
Moim zdaniem na samym dole są Ci nie spiewający a dopiero potem "polskie słowiki przed mutacją"...:P
A tak na serio to nie ustalajmy jakiś niepoważnych limitów bo sami niedawno mieliśmy te 16 lat i w ten sposób mozemy więcej stracić niż zyskać,większość 16-latków potrafi juz zapamiętać teksty piosenek ,mutację mają już za sobą i zaangażowania im nie brakuje...
Owszem zgadzam się aby jakość odseparować tych najmłodszych ...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.19 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005