Autor
Wiadomo¶ć
   Kibice -> ¦piewamy k***a!!! << pocz±tek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idĽ na dół   
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7182 dni




Odp: ¦piewamy k***a!!! - 19/03/2010 22:39

  Zielo napisał:  

  L. napisał:  

  Ozino napisał:  
Odrazu sory ze w tym temacie, lecz zagl±da tu najwięcej osób.
O to własnie rzecz któr± znalazłem na internecie-http://www.youtube.com/watch?v=6nmuDrekjNs&feature=related
Przeciez to Pogoń Melodie schaczyła i tekst wymy¶liła, czyzby Gornik doslownie zerżn±ł od nas piosenke????
Bardzo prosze o odpowiedz kogos m±drego.
Pozdro

Edytuje, data tej piosenki dodania na internet 24 VIII 2009
Czy Pogoń Wiedziała o tym ze Torcida tak± spiewke posiada?



To już Ci odpowiadam. Przy układaniu melodii, nikt z Naszych kręgów nie kojarzył tej melodii, a s± osoby, które dosłownie nurkuj± na youtubie, by takie kwiatki sie nie zdarzały. po kilku dniach dostali¶my informacje, że wła¶nie ta melodia jest wykorzystana przez Zabrzan, ale po długich rozmowach doszli¶my do porozumienia i wpu¶cimy j± w Nasz obieg. Jest szansa by pokazać Górnikowi jak należy ¶piewać t± melodie.
Jezeli chodzi o moja osobe no to pewien niedosyt jednak został.



;]



Wcale nie pomin±łem tego w±tku bo na pewno czytałem wypowiedĽ L. na ten temat..zryty beret niestety
Ale co do słów L. na temat pokazania Górnikom jak się to powinno ¶piewać to musimy się w huj pospieszyć z nauk± bo jak na razie to pokazać to mog± oni nam..niestety..


No One Like Us....We don't Care...
efekt92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5682 dni




Odp: ¦piewamy k***a!!! - 20/03/2010 09:28

  badboy napisał:  

  Zielo napisał:  

  L. napisał:  

  Ozino napisał:  
Odrazu sory ze w tym temacie, lecz zagl±da tu najwięcej osób.
O to własnie rzecz któr± znalazłem na internecie-http://www.youtube.com/watch?v=6nmuDrekjNs&feature=related
Przeciez to Pogoń Melodie schaczyła i tekst wymy¶liła, czyzby Gornik doslownie zerżn±ł od nas piosenke????
Bardzo prosze o odpowiedz kogos m±drego.
Pozdro

Edytuje, data tej piosenki dodania na internet 24 VIII 2009
Czy Pogoń Wiedziała o tym ze Torcida tak± spiewke posiada?



To już Ci odpowiadam. Przy układaniu melodii, nikt z Naszych kręgów nie kojarzył tej melodii, a s± osoby, które dosłownie nurkuj± na youtubie, by takie kwiatki sie nie zdarzały. po kilku dniach dostali¶my informacje, że wła¶nie ta melodia jest wykorzystana przez Zabrzan, ale po długich rozmowach doszli¶my do porozumienia i wpu¶cimy j± w Nasz obieg. Jest szansa by pokazać Górnikowi jak należy ¶piewać t± melodie.
Jezeli chodzi o moja osobe no to pewien niedosyt jednak został.



;]



Wcale nie pomin±łem tego w±tku bo na pewno czytałem wypowiedĽ L. na ten temat..zryty beret niestety
Ale co do słów L. na temat pokazania Górnikom jak się to powinno ¶piewać to musimy się w huj pospieszyć z nauk± bo jak na razie to pokazać to mog± oni nam..niestety..



Niestety... widać poprostu u niektórych zero ambicji... albo że stoj± bo musz±...


Joint i sport to nie rozł±czna para.
zPS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5653 dni




Odp: ¦piewamy k***a!!! - 20/03/2010 11:10
Trzeba na młyn przestać wpuszczać jakiekolwiek pudernice, strzelić raz lub dwa tego co przyszedł popatrzeć na mecz i popstrykać sobie fotki (nie raz jak kto¶ dostał blachę to wszyscy ¶piewali jak najgło¶niej tylko mogli) ;]
Jeste¶my już na zapleczu ekstraklasy, musimy podwyższać z meczu na mecz swój poziom dopingu... ¦PIEWAĆ KURWA!!!

Ostatnio edytowany przez: zPS, 20 marca 2010, 13:00 [3 raz(y)]


Mejdys
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5351 dni




Odp: ¦piewamy k***a!!! - 21/03/2010 02:55
Popieram przedmówcę, ile razy było , że inni ¶piewali jak ich się "przycisnęło". tylko niektórzy na taki znak - "kto nie ¶piewa- blacha" się pesz± i wychodzi jak wychodzi, że się boj± to zrobić. Jak pojedzie taka osoba na wyjazd i będzie zmuszona do reakcji to co wtedy powie, że z większym się nie napierdala bo nie ma odwagi? ;/ no Panowie tak nie może być - to musi być jedno¶ć a ł±czy nas TYLKO jedno - POGOŃ! Po co chodzimy razem na młyn - już się skończyła era lansowania, pozowania do zdjęć na młynie, teraz tych co nie interesuje doping powinni zaj±ć się czym¶ innym, gdzie¶ indziej poszukać dobrego miejsca w plenerze do trzaskania fotek niż te DWA nasze sektory, które służ± do czego¶ innego - do wspierania oraz do wyżycia swoich emocji poprzez Najgło¶niejszy doping! Powinni¶my się ogl±dać bez względu czy zasugeruj± to gniazdowi czy nie bo jak kto¶ będzie miał to w dupie to kolejny też będzie miał itd. a będzie to wychodziło tak jak wychodzi dotychczas. Następny mecz w ¶rodę i mam nadzieję, że będzie tyle osób, które nie szanuj± gardeł a dla pozostałych krótko - wypierdalaj! Do zobaczenia i tyle w tym temacie ode mnie. Pozdrawiam


sebek
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5574 dni




Odp: ¦piewamy k***a!!! - 21/03/2010 10:37

  Zielony Tryb Życia napisał:  
Trzeba na młyn przestać wpuszczać jakiekolwiek pudernice, strzelić raz lub dwa tego co przyszedł popatrzeć na mecz i popstrykać sobie fotki (nie raz jak kto¶ dostał blachę to wszyscy ¶piewali jak najgło¶niej tylko mogli) ;]
Jeste¶my już na zapleczu ekstraklasy, musimy podwyższać z meczu na mecz swój poziom dopingu... ¦PIEWAĆ KURWA!!!



a po co ich tam chlastac?
Jak tam przychodza na darmo to niech wgl nie przychodza!


Pogoń Szczecin to więcej niż religia , to wiara która napędza cały region.

Obrazek jpg wstawiony na forum
zPS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5653 dni




Odp: ¦piewamy k***a!!! - 21/03/2010 12:43
To im to wytłumacz ;]


sebek
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5574 dni




Odp: ¦piewamy k***a!!! - 21/03/2010 13:46
Trzeba zrobic tak...
a wiec jak juz wejda :D to juz nie wypuszczac :] nastepnym razem jak przyjda na mecz , no to nie wejda do mlynu ;pp


Pogoń Szczecin to więcej niż religia , to wiara która napędza cały region.

Obrazek jpg wstawiony na forum
zPS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5653 dni




Odp: ¦piewamy k***a!!! - 21/03/2010 14:55
Przerwa w meczu jest od tego, aby wyj¶ć np. odlać się... Więc nie można trzymać ich jak za kratami ;) Po młynie powinni pochodzić ogarnięci i rozgl±dać się za pajacami z aparatami i telefonami w ręku... Jak za pierwszym razem się nie wytłumaczy to za drugim wynie¶ć i nie wpuszczać! :) Trzeba zacz±ć robić selekcję, bo jak ma być tak jak ostatnio, czyli pełny młyn, a zero zaangażowania to lepiej zaj±ć się lansiarstwem i zostawić połowę, wtedy będ± efekty...
Wystarczy spojrzeć na takiego leszka, czy tam kto¶ na ich młynie stoi i tylko patrzy na mecz? Nie! Wszyscy oddaj± swoje serca swojej drużynie... Jak chcemy, żeby wróciła atmosfera przed kilku lat to czas się zabrać za siebie, nie patrzyć na kogo¶ co robi tylko zaj±ć się ¶piewem z całego serca dla swojej drużyny, w końcu chyba o to chodzi ;)
Trzeba zbudować stał± ekipę, która będzie przychodziła na młyn (łatwiej będzie zorganizować się z tymi koszulkami (granat i bordo)), nie wpuszczać zbyt wielu małolatów, żeby ten doping miał męskie brzmienie... Może i jest trochę przy tym roboty, ale jak się chce mieć doping na poziomie ekstraklasy, a nawet lepszy to trzeba działać! ;)

Ostatnio edytowany przez: zPS, 21 marca 2010, 15:15 [3 raz(y)]


J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5401 dni

*




Odp: ¦piewamy k***a!!! - 21/03/2010 15:25

  Zielony Tryb Życia napisał:  
Trzeba zacz±ć robić selekcję, bo jak ma być tak jak ostatnio, czyli pełny młyn, a zero zaangażowania to lepiej zaj±ć się lansiarstwem i zostawić połowę, wtedy będ± efekty...


Pomysł selekcji był wałkowany ze sto razy, więc po co zaczynać ten temat sto pierwszy raz?


  Zielony Tryb Życia napisał:  
Przerwa w meczu jest od tego, aby wyj¶ć np. odlać się... Więc nie można trzymać ich jak za kratami ;) Po młynie powinni pochodzić ogarnięci i rozgl±dać się za pajacami z aparatami i telefonami w ręku... Jak za pierwszym razem się nie wytłumaczy to za drugim wynie¶ć i nie wpuszczać! :)


Było już mówione na Flocie, niech każdy daje z siebie 110% i pilnuje swoich s±siadów. Tylko tyle i aż tyle.

FANtAsTYCZNEJ zabawy w ¶rodę wszystkim życzę ;)

¦PIEWAMYYYYYYYYYY!!!


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległo¶ć
siłę i pewno¶ć, je¶li czujesz to chodĽ ze mn±
jak nie zostawiam na którym¶ przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umiej± spełnić tylko w snach
zPS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5653 dni




Odp: ¦piewamy k***a!!! - 21/03/2010 15:35

  Jeran napisał:  
Pomysł selekcji był wałkowany ze sto razy, więc po co zaczynać ten temat sto pierwszy raz?



No to na to wygl±da, że czas by do niego wrócić ;) Bo jak gniazdowy dalej ma bluzgać i przez lansiarzy zdzierać gardło to przydałoby się co¶ z tym zrobić ;)


sebek
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5574 dni




Odp: ¦piewamy k***a!!! - 21/03/2010 17:00

  Zielony Tryb Życia napisał:  
Przerwa w meczu jest od tego, aby wyj¶ć np. odlać się... Więc nie można trzymać ich jak za kratami ;) Po młynie powinni pochodzić ogarnięci i rozgl±dać się za pajacami z aparatami i telefonami w ręku... Jak za pierwszym razem się nie wytłumaczy to za drugim wynie¶ć i nie wpuszczać! :) Trzeba zacz±ć robić selekcję, bo jak ma być tak jak ostatnio, czyli pełny młyn, a zero zaangażowania to lepiej zaj±ć się lansiarstwem i zostawić połowę, wtedy będ± efekty...
Wystarczy spojrzeć na takiego leszka, czy tam kto¶ na ich młynie stoi i tylko patrzy na mecz? Nie! Wszyscy oddaj± swoje serca swojej drużynie... Jak chcemy, żeby wróciła atmosfera przed kilku lat to czas się zabrać za siebie, nie patrzyć na kogo¶ co robi tylko zaj±ć się ¶piewem z całego serca dla swojej drużyny, w końcu chyba o to chodzi ;)
Trzeba zbudować stał± ekipę, która będzie przychodziła na młyn (łatwiej będzie zorganizować się z tymi koszulkami (granat i bordo)), nie wpuszczać zbyt wielu małolatów, żeby ten doping miał męskie brzmienie... Może i jest trochę przy tym roboty, ale jak się chce mieć doping na poziomie ekstraklasy, a nawet lepszy to trzeba działać! ;)




Konfiskowac aparaty przed wejsciem :D

Ostatnio na Flocie , we mlynie stal kolo mnie dziadek ;D jego tez mam pilnowac?;p
Jak tanczylismy "Labada":D to nie bylo jak bo dziadek sie ruszyc nie chcial:P

Ostatnio edytowany przez: sebek, 21 marca 2010, 17:06 [1 raz(y)]


Pogoń Szczecin to więcej niż religia , to wiara która napędza cały region.

Obrazek jpg wstawiony na forum
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6197 dni

*




Odp: ¦piewamy k***a!!! - 21/03/2010 18:39
dobra kurwa przestańcie pierdolic od rzeczy jeden z drugim. To poważny temat a wy sobie jakies jaja robicie. Jak przychodzicie na młyn to nie ma wygłupów jest dyscyplina i ostry zapierdol. Każdy pilnuje s±siada i nie bać sie zwrócić uwagę czy sprzedać blache jak widzicie takie co bo prawda leży po waszej stronie. I przestańcie rozmywać temat

no i przypominam o koszulkach branatowych i bordowych. Na kolejny mecz młyn w barwach!

Ostatnio edytowany przez: Castaway, 21 marca 2010, 18:45 [3 raz(y)]


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie ¶wiat!" - J. Piłsudski
....
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5456 dni




Odp: ¦piewamy k***a!!! - 21/03/2010 18:39

  komor212 napisał:  

  Zielony Tryb Życia napisał:  
Przerwa w meczu jest od tego, aby wyj¶ć np. odlać się... Więc nie można trzymać ich jak za kratami ;) Po młynie powinni pochodzić ogarnięci i rozgl±dać się za pajacami z aparatami i telefonami w ręku... Jak za pierwszym razem się nie wytłumaczy to za drugim wynie¶ć i nie wpuszczać! :) Trzeba zacz±ć robić selekcję, bo jak ma być tak jak ostatnio, czyli pełny młyn, a zero zaangażowania to lepiej zaj±ć się lansiarstwem i zostawić połowę, wtedy będ± efekty...
Wystarczy spojrzeć na takiego leszka, czy tam kto¶ na ich młynie stoi i tylko patrzy na mecz? Nie! Wszyscy oddaj± swoje serca swojej drużynie... Jak chcemy, żeby wróciła atmosfera przed kilku lat to czas się zabrać za siebie, nie patrzyć na kogo¶ co robi tylko zaj±ć się ¶piewem z całego serca dla swojej drużyny, w końcu chyba o to chodzi ;)
Trzeba zbudować stał± ekipę, która będzie przychodziła na młyn (łatwiej będzie zorganizować się z tymi koszulkami (granat i bordo)), nie wpuszczać zbyt wielu małolatów, żeby ten doping miał męskie brzmienie... Może i jest trochę przy tym roboty, ale jak się chce mieć doping na poziomie ekstraklasy, a nawet lepszy to trzeba działać! ;)




Konfiskowac aparaty przed wejsciem :D

Ostatnio na Flocie , we mlynie stal kolo mnie dziadek ;D jego tez mam pilnowac?;p
Jak tanczylismy "Labada":D to nie bylo jak bo dziadek sie ruszyc nie chcial:P



Skończ kurwa pierdolić, bo aż się rzygać chce. Nie szukaj dziury w całym. Jest tylko jedna recepta - widzisz, że kto¶ obok ciebie nie ¶piewa to krzyknij mu to, a zacznie ¶piewać. Pierdolicie, płaczecie, a niemal nikt tego nie robi. Skończcie beczeć na forum tylko ogarnijcie się sami, a potem ogarniajcie innych.


sebek
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5574 dni




Odp: ¦piewamy k***a!!! - 21/03/2010 20:18

  RC napisał:  

  komor212 napisał:  

  Zielony Tryb Życia napisał:  
Przerwa w meczu jest od tego, aby wyj¶ć np. odlać się... Więc nie można trzymać ich jak za kratami ;) Po młynie powinni pochodzić ogarnięci i rozgl±dać się za pajacami z aparatami i telefonami w ręku... Jak za pierwszym razem się nie wytłumaczy to za drugim wynie¶ć i nie wpuszczać! :) Trzeba zacz±ć robić selekcję, bo jak ma być tak jak ostatnio, czyli pełny młyn, a zero zaangażowania to lepiej zaj±ć się lansiarstwem i zostawić połowę, wtedy będ± efekty...
Wystarczy spojrzeć na takiego leszka, czy tam kto¶ na ich młynie stoi i tylko patrzy na mecz? Nie! Wszyscy oddaj± swoje serca swojej drużynie... Jak chcemy, żeby wróciła atmosfera przed kilku lat to czas się zabrać za siebie, nie patrzyć na kogo¶ co robi tylko zaj±ć się ¶piewem z całego serca dla swojej drużyny, w końcu chyba o to chodzi ;)
Trzeba zbudować stał± ekipę, która będzie przychodziła na młyn (łatwiej będzie zorganizować się z tymi koszulkami (granat i bordo)), nie wpuszczać zbyt wielu małolatów, żeby ten doping miał męskie brzmienie... Może i jest trochę przy tym roboty, ale jak się chce mieć doping na poziomie ekstraklasy, a nawet lepszy to trzeba działać! ;)




Konfiskowac aparaty przed wejsciem :D

Ostatnio na Flocie , we mlynie stal kolo mnie dziadek ;D jego tez mam pilnowac?;p
Jak tanczylismy "Labada":D to nie bylo jak bo dziadek sie ruszyc nie chcial:P



Skończ kurwa pierdolić, bo aż się rzygać chce. Nie szukaj dziury w całym. Jest tylko jedna recepta - widzisz, że kto¶ obok ciebie nie ¶piewa to krzyknij mu to, a zacznie ¶piewać. Pierdolicie, płaczecie, a niemal nikt tego nie robi. Skończcie beczeć na forum tylko ogarnijcie się sami, a potem ogarniajcie innych.





tak tak , dziadek jakis a ja bede do niego krzyczal zeby spiewal? ja chlopak 15 lat bede mowil staremu czlowiekowi co on ma robic?
czlowieku zastanow sie


Pogoń Szczecin to więcej niż religia , to wiara która napędza cały region.

Obrazek jpg wstawiony na forum
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6073 dni




Odp: ¦piewamy k***a!!! - 21/03/2010 20:29

  komor212 napisał:  

  RC napisał:  

  komor212 napisał:  

  Zielony Tryb Życia napisał:  
Przerwa w meczu jest od tego, aby wyj¶ć np. odlać się... Więc nie można trzymać ich jak za kratami ;) Po młynie powinni pochodzić ogarnięci i rozgl±dać się za pajacami z aparatami i telefonami w ręku... Jak za pierwszym razem się nie wytłumaczy to za drugim wynie¶ć i nie wpuszczać! :) Trzeba zacz±ć robić selekcję, bo jak ma być tak jak ostatnio, czyli pełny młyn, a zero zaangażowania to lepiej zaj±ć się lansiarstwem i zostawić połowę, wtedy będ± efekty...
Wystarczy spojrzeć na takiego leszka, czy tam kto¶ na ich młynie stoi i tylko patrzy na mecz? Nie! Wszyscy oddaj± swoje serca swojej drużynie... Jak chcemy, żeby wróciła atmosfera przed kilku lat to czas się zabrać za siebie, nie patrzyć na kogo¶ co robi tylko zaj±ć się ¶piewem z całego serca dla swojej drużyny, w końcu chyba o to chodzi ;)
Trzeba zbudować stał± ekipę, która będzie przychodziła na młyn (łatwiej będzie zorganizować się z tymi koszulkami (granat i bordo)), nie wpuszczać zbyt wielu małolatów, żeby ten doping miał męskie brzmienie... Może i jest trochę przy tym roboty, ale jak się chce mieć doping na poziomie ekstraklasy, a nawet lepszy to trzeba działać! ;)




Konfiskowac aparaty przed wejsciem :D

Ostatnio na Flocie , we mlynie stal kolo mnie dziadek ;D jego tez mam pilnowac?;p
Jak tanczylismy "Labada":D to nie bylo jak bo dziadek sie ruszyc nie chcial:P



Skończ kurwa pierdolić, bo aż się rzygać chce. Nie szukaj dziury w całym. Jest tylko jedna recepta - widzisz, że kto¶ obok ciebie nie ¶piewa to krzyknij mu to, a zacznie ¶piewać. Pierdolicie, płaczecie, a niemal nikt tego nie robi. Skończcie beczeć na forum tylko ogarnijcie się sami, a potem ogarniajcie innych.





tak tak , dziadek jakis a ja bede do niego krzyczal zeby spiewal? ja chlopak 15 lat bede mowil staremu czlowiekowi co on ma robic?
czlowieku zastanow sie



To Ty się zastanów co za farmazony wypisujesz, wprowadzasz lament na forum. Pierdolisz o zabieraniu aparatów to zwróć uwagę jednemu, drugiemu lanserowi a nie żalisz się na forum i rozpierdalasz jeden z ważniejszych tematów. Zamilcz i już nie odpisuj bo się tylko syf zrobił a kariery na forum Ci nie wróżę.

PS: Posty do kasacji, ł±cznie z moim.


My¶lę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
efekt92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5682 dni




Odp: ¦piewamy k***a!!! - 21/03/2010 21:54
Pożal się Boże...ludzie to jest forum kibiców Pogoni Szczecin a nie przedszkola ....
Poza tym wyjebane mam w jakiego¶ dziadka i nie obchodzi Mnie czy jest starszy czy nie.... ma ¶piewać...zapamiętaj to...


Joint i sport to nie rozł±czna para.
kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6460 dni




Odp: ¦piewamy k***a!!! - 21/03/2010 22:02
Wkurwia mnie lament o jakiego¶ dziadka , przychodzi na młyn to niech zapierdala , po to s± wyznaczone te dwa sektory ! Nie ¶piewa to niech zmieni sektor , to samo tyczy się wszystkich pseudo gangsterów przychodz±cych na młyn dla lansu , żeby mógł się pochwalic że ja to na młynie byłem ostatnio. Co do ¶piewania , każdy niech pilnuje swojego s±siada , nie ¶piewa ? Zwróc uwagę , niech zacznie zapierdalac , młyn to nie miejsce na obijanie się , przychodzisz to daj co¶ z siebie kurwa , nie przylazłe¶ tu stac jak kołek , ogl±dac mecz , palic szlugi czy dłubac słonecznik !


W ¦RODĘ WSZYSCY NA MŁYN, ZAPIERDALAMY Z CAŁYCH SIŁ I PAMIĘTAC O KOSZULKACH


Obrazek gif wstawiony na forum
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7374 dni

****




Odp: ¦piewamy k***a!!! - 21/03/2010 23:30
Kończcie z tym lamentem kurwa !!
Tak samo jest kurwa na stadionie! Stoi banda idiotów po solarium i damskim fryzjerze i nikt nie zareaguje tylko wróci do domu i płacz, lament, wyrywanie włosów z głowy...
Tak jak już tu parę osób zaznaczyło, ogarnijcie najpierw siebie, póĽniej s±siadów obok (bez względu czy ma 15 czy 90 lat!!), a dopiero wtedy zaczynajcie płacz.


MW'03
PS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6038 dni




Odp: ¦piewamy k***a!!! - 22/03/2010 10:08
Żesz kurwa mać, jak dziadek przyszedł na młyn to ma ZAPIERDALAĆ, a jak Ty nie chcesz mu mówić co ma robić, to może przepro¶ go i sam wyjdĽ z młyna. Ludzie kurwa, ogarnijcie się!


'Z Tob± jest zabawa fajna, dobrze, że jeste¶ legalna, ćpaj± Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*****




Odp: ¦piewamy k***a!!! - 22/03/2010 10:18
Jak sie czyta ten temat to na prawde czlowiek ma coraz mniej zapalu.Normalnie odechciewa sie przychodzic na mlyn.Moze to juz czas odpuscic, bo te nowe pokolenie jakos dziala mi na nerwy...


Sami przeciw wszystkim!!!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 

idĽ do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jeste¶ zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomo¶ć lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.21 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzaj±cych, którzy s± w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005