Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Gdzie na urlop ??? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Bronek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6776 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 27/04/2009 21:19
Interesuje mnie zwlaszcza wyjazd na domki za w miarę rozsądną cenę.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Nie myślę "jak to będzie wyglądać", ale myślę "jak to zrobić"!
Bolo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6132 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 21/06/2009 18:18
Mozecie polecić w Międzyzdrojach jakieś tanie domki?? Nie chodzi mi o wygodę tylko o cenę :)


M_1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6526 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 21/06/2009 18:44
moze ktos mi powiedziec jaka pogoda bywa w zakopanym tak od polowy lipca ? zawsze jezdze pod koniec sieprnia i wtrafiam na upały ale teraz urlop przypada wczesniej wiec jesli ktos bywa w lipcu to na co wtrafia ?


''...to my przeżyjemy życie tak jak się powinno.. na całego! ''
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7406 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 21/06/2009 19:16

  Mateusz1948 napisał:  
moze ktos mi powiedziec jaka pogoda bywa w zakopanym tak od polowy lipca ? zawsze jezdze pod koniec sieprnia i wtrafiam na upały ale teraz urlop przypada wczesniej wiec jesli ktos bywa w lipcu to na co wtrafia ?



podłączam się do pytania. Rok temu wypadło na środek września, a jak wyglądało to w pierwszej połowie sierpnia?


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
M_1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6526 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 21/06/2009 19:20

  Pit. napisał:  

  Mateusz1948 napisał:  
moze ktos mi powiedziec jaka pogoda bywa w zakopanym tak od polowy lipca ? zawsze jezdze pod koniec sieprnia i wtrafiam na upały ale teraz urlop przypada wczesniej wiec jesli ktos bywa w lipcu to na co wtrafia ?



podłączam się do pytania. Rok temu wypadło na środek września, a jak wyglądało to w pierwszej połowie sierpnia?



ja pamietam rok temu jak jechalem 18 sieprnia to pamietam ze obawiałem sie ze urlop cały do dupy bo z tego co pamietam to w pierwszej polowie bylo zalamanie pogodu non stop padal deszcz ale wiadomo jaki to nasz polski klimat nie wieadomo co teraz bedzie ;)


''...to my przeżyjemy życie tak jak się powinno.. na całego! ''
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7406 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 21/06/2009 19:41
no w sumie nic się nie wywróży niestety;-) W tamtym roku w połowie września na 9 dni tylko dwa deszczowe.
W tym roku od 31 lipca do 15 sierpnia, zobaczymy...


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5453 dni

**




Odp: Gdzie na urlop ??? - 21/06/2009 22:04
a co polecacie na przelonie wrześnie i października w "ciepłych krajach". Coś Last Minute w AE i z jakimi kosztami musze się liczyć?


Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7406 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 23/06/2009 15:39

  Mateusz1948 napisał:  

  Pit. napisał:  

  Mateusz1948 napisał:  
moze ktos mi powiedziec jaka pogoda bywa w zakopanym tak od polowy lipca ? zawsze jezdze pod koniec sieprnia i wtrafiam na upały ale teraz urlop przypada wczesniej wiec jesli ktos bywa w lipcu to na co wtrafia ?



podłączam się do pytania. Rok temu wypadło na środek września, a jak wyglądało to w pierwszej połowie sierpnia?



ja pamietam rok temu jak jechalem 18 sieprnia to pamietam ze obawiałem sie ze urlop cały do dupy bo z tego co pamietam to w pierwszej polowie bylo zalamanie pogodu non stop padal deszcz ale wiadomo jaki to nasz polski klimat nie wieadomo co teraz bedzie ;)



a jeśli chodzi o pogodę długoterminową, to znalazłem na necie:

"pogoda na lato":
"Prognoza pogody na lato kalendarzowe od 22 czerwca 2009 do 23 września 2009. Czerwiec: koniec czerwca upalny z groźnymi burzami i opadami deszczu mogącymi w województwach południowych powodować podtopienia. Lipiec: zmienny, pierwsza dekada lipca to dni na przemian pogodne z dniami burzowymi. Druga dekada lipca pogoda ustabilizuje się. Gorąco, a nawet upalnie i pogodnie. Lokalnie niewykluczone są popołudniowe burze. Trzecia dekada lipca będzie przypominać pierwszą jednego dnia słońce drugiego burze. Sierpień: najlepszy czas na wypoczynek. Pierwsza dekada i druga dekada sierpnia przyniosą wysokie temperatury i pogodne niebo. Zdarza się pojedyncze dni kiedy popada i zagrzmi, ale nie będzie ich wiele. Trzecia dekada sierpnia przyniesie więcej dni z opadami i chłodniejszą masę powietrza. Wrzesień: pierwsza dekada września chłodna i deszczowa, bardziej przypominać będzie jesień niż lato. Druga dekada września cieplejsza z opadami. "

i

"pogoda na lato w górach"
Prognoza pogody na lato kalendarzowe od 22 czerwca 2009 do 23 września 2009. Czerwiec: koniec czerwca upalny z groźnymi burzami i opadami deszczu mogącymi w województwach południowych powodować podtopienia. Lipiec: zmienny, pierwsza dekada lipca to dni na przemian pogodne z dniami burzowymi. Druga dekada lipca pogoda ustabilizuje się. Gorąco, a nawet upalnie i pogodnie. Lokalnie niewykluczone są popołudniowe burze. Trzecia dekada lipca będzie przypominać pierwszą jednego dnia słońce drugiego burze. Sierpień: najlepszy czas na wypoczynek. Pierwsza dekada i druga dekada sierpnia przyniosą wysokie temperatury i pogodne niebo. Zdarza się pojedyncze dni kiedy popada i zagrzmi, ale nie będzie ich wiele. Trzecia dekada sierpnia przyniesie więcej dni z opadami i chłodniejszą masę powietrza. Wrzesień: pierwsza dekada września chłodna i deszczowa, bardziej przypominać będzie jesień niż lato. Druga dekada września cieplejsza z opadami.


A ile w tym prawdy, a ile wymyślania to się okaże:) Bo w sumie wymyślić taką pogodę, to każdy może.

Ostatnio edytowany przez: Pit., 23 czerwca 2009, 15:44 [1 raz(y)]


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7344 dni

****




Odp: Gdzie na urlop ??? - 23/06/2009 15:56
Jw wybieram sie w1 połowie sierpnia do Gizycka . Był ktoś tam może coś polecić jakieś wskazówki ??


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7972 dni

***




Odp: Gdzie na urlop ??? - 23/06/2009 17:16

  -mgr napisał:  
a co polecacie na przelonie wrześnie i października w "ciepłych krajach". Coś Last Minute w AE i z jakimi kosztami musze się liczyć?



Turcja, Alanya, pogoda we wrześniu bardzo dobra, ceny powoli spadają po sezonie, nie ma już takiego tłoku.
Leciałem z biura GTI travel, hotel Blue Star w 100% mogę polecić, nie można było się do niczego przyczepić.
Koszt ok 2tys wyjazd + warto zabrać jakieś 100-200E na wydatki, imprezy itp.


Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6960 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 03/07/2009 01:31
Mógłby ktoś polecić jakiś fajny nocleg w Pobierowie lub innej nadmorskiej miejscowości tak do 45zł za dobę? :) z góry dzięki


Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7506 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 03/07/2009 10:02
Był ktoś może autem w Toksani we Włoszech? Jeżeli tak to prosiłbym o jakieś opinie.


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7344 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 03/07/2009 10:25

  Mati. napisał:  
Był ktoś może autem w Toksani we Włoszech? Jeżeli tak to prosiłbym o jakieś opinie.



Ja byłem na urlopie w Tarquinia to miasteczko wypoczynkowe w regionie Toksani jakieś 2 lata temu i samochodem tam byłem ;)

To była połowa wrzesnia morze +26 powietrze +32 kompie się w morzu a kuzyn kobiet który na stałe tam mieszka stoi na brzegu i ma gesią skurke, pytam się chłopa co tobie jesteś chory a on domnie no wiesz unas to już jesień :D

Ostatnio edytowany przez: tarpan, 3 lipca 2009, 10:31 [1 raz(y)]


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7344 dni

****




Odp: Gdzie na urlop ??? - 03/07/2009 15:37
Moze ktos polecic coś w Gizycku ? Miałem nocleg lecz woda zalała i trzeba nowe szukać ...


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
karloss
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5957 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 09/07/2009 19:14
jak ktos szuka miesjca blisko Szczecina nad jeziorem w dobrych warunkach to polecam www.folwarknapolwyspie.pl nad jeziorem drawskim, cisza,spokoj,warunki bardzo dobre i maja swoja plaze z pomostem:)

pozdro


=obecnie ZDR=
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

*




Odp: Gdzie na urlop ??? - 26/09/2009 11:13
Nie polecam wyjazdow do Wloch brudno, brzydko, drogo, jedzenie niesmaczne jazda samochodem to nieopisany koszmar, wlosi to gbury i prostaki.
Nigdy wiecej tam nie popjade jak na razie ze swojego doswiadczenia polecam Hiszpanie szczegolnie Barcelone bo to piekne miaasto i dookola masa swietnych plaz i innych ciekawych miejsc a jak ktos chce tylko polezec na plazy i bardzo dobrze zjesc to polecam Krete.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 26/09/2009 11:15

  Scarface napisał:  
Nie polecam wyjazdow do Wloch brudno, brzydko, drogo, jedzenie niesmaczne jazda samochodem to nieopisany koszmar, wlosi to gbury i prostaki.
Nigdy wiecej tam nie popjade jak na razie ze swojego doswiadczenia polecam Hiszpanie szczegolnie Barcelone bo to piekne miaasto i dookola masa swietnych plaz i innych ciekawych miejsc a jak ktos chce tylko polezec na plazy i bardzo dobrze zjesc to polecam Krete.



Ja polecam Włochy - południowe - okolice Catanzaro, Cropani Marina, La Castello.
Dość tanio, świetne warunki mieszkaniowe - ośrodek Lungomare
Dość blisko na Sycylię :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Kaczmar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5418 dni

*




Odp: Gdzie na urlop ??? - 24/02/2010 17:58
Ja osobiście polecam Hiszpanię i piękną miejscowość Lloret de Mar. Cudowne miejsce i niezapomnijcie targować sie ze sprzedawcami !! :D


Obrazek gif wstawiony na forum
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5317 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 24/02/2010 18:26
mam taka propozycje zeby w razie mozliwosci rpzy polecaniu danej miejscowosci mniej wiecej przyblizac jakies koszta i ewentualne namiary na osrodki jak ktos gdzies byl ;)

http://www.wakacje.pl/hotele/egipt/sindbad-aquapark-6373.html bylem w pazdzierniku, zajebiscie cieplo - jak to w Afryce, hotel bardzo wporzadku, za 5$ w lape dostalismy bardzo ladny pokoj codziennie sprzatany itp, kuchnia Egipska srednia, ale sa poza Egipska jeszcze 3 restauracje - Wloska, Grecka i jakas tam ;)
aquapark w miare ciekawy, najwiekszy minus to ze bary krotko otwarte ;), kiepska plaza i jest kawalek drogi z hotelu do dzielnic w ktorych wiecej sie dzieje w nocy, jednak tam wacha tansza niz woda wiec za pare dolcow mozna cale miasto zjechac.
za wycieczke all inclusive na tydzien ze wszystkimi kosztami wyszlo nie cale 2k za osobe, polecam.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6226 dni

*




Odp: Gdzie na urlop ??? - 31/05/2010 22:02
Poleci ktoś hotel/miejscowość w Tunezji dla 2 osób na spoko warunkach i ogarniete biuro podrozy?


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005