Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Gdzie na urlop ??? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
donald duck
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6903 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 08/06/2005 12:41
Ja proponuje bulgarje. Tania wodeczka, browarki i jak sie komus zachce to dziweczki. Oczywiszcie jak sie ma hajs na podroz a jak nie to polecam jezioro glebokie, piwko z promocji i zarcie w Rabie. jesli chodzi o panienki to trzeba sie wykazac umiejetnosciami lowelasa.


FLN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7468 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 08/06/2005 17:15

  Orło napisał:  
Ja polecam Dziwnówek :D:D:D Co roku tam bywam, ogólnie looozik.



Jadę tam z kolesiami, więc mam nadzieje, że będzie zajebiście:P.Najlepiej jakbyś podał jakieś lokale warte zwiedzenia:D. Co do wakacji polecam Pobierowo


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8327 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 08/06/2005 17:39
P-O-B-I-E-R-O-W-O :D

rok temu fajnie bylo co K. ? :)


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7163 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 08/06/2005 18:44
w Dziwnowie bylem na obozie wiec dobrze wspominam tym razem na oboz do Wisniowej Gory kolo Lodzi tam tez jest zaje*** tylko szkoda ze jest tam tez dobra miejscowa do biegania =|


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7196 dni

*




Odp: Gdzie na urlop ??? - 08/06/2005 19:29
Jakby ktos trafil 6 w totka to polecam lazurowe wybrzeze :) Nicea,Cannes,Monaco,St.tropez... warto to wszystko zobaczyc.


ZCH 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7394 dni

*




Odp: Gdzie na urlop ??? - 08/06/2005 22:05
Ja tam bym polecil moj region na aktywny badz tez bierny wypoczynek nad jeziorkami :]
Praktycznie w samym centrum mamy fajne jeziorko jest gdzie zamoczyc dupe :D ale ciekawa tez jest okolica jest bardzo duzo miejsc biwakowych ja bym polecil Lasko kolo biewrznika bardzo fajnie tam jest :) wspomniane miejsce przez HaLa kiedys tam tez jest ciekawe.Wracaja do Laska to mozna tam nawet spotkac szakali(czyt.kapitan).Jeszcze wracajac do mojej miejscowosci to na wakacje zjezdza sie troche ludzi i robi sie calkiem fajnie sa 3 dyskoteki w ktorym mozna sie ostro zmelanzowac ;) Historycznie miesto moze sie prezetowac slabo bo zostalo zniszczone w czasie II wojny swiatowej i odbudowane pozostal tylko kosciol z XVI w i mury obronne,rekreacyjnie za to jest dosc ciekawie rowerki wodne kajaki itp caly sprzet wodny,Volwega statek plywajacy po jeziorze fajnie sie nim plywa dla kumatych ta atrakcja jest za darmo mozna jeszcze wspomniec o basenie krytym i ciekawej lokalizajci wszystkich tych atrakcji turystycznych ktorych z pewnoscia nie znajdziecie u siebie w miescie :P Jest jeszcze jedno miejsce gdzie smigam w plener napewno ktos slyszal a chodzi mi o Dlugie kolo dobiegniewa tez jest elegancko tylko trzeba uwazac na stilon i Leszka :] Jesli chodzi o morze to zdecydowanie Miedzyzdroje i Swinoujscie a za granica to wybrzeze Costa Brava w katalonii.Na Miedwie tez sie smigalo ale jakos nie moj klimat:] a jak juz przy temacie to 12-13 sa Dni Choszczna pozdro dla obecnych w tamtym roku spiewaliscie szybko wracajcie do ligi wszybko wracajcie i chyba wrocimy ;)


Na Ziemi Choszczeńskiej Wychowani Z Pogonią Od Zawsze Związani...
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7527 dni

**




Odp: Gdzie na urlop ??? - 09/06/2005 00:20

  ToMeK MKS napisał:  
12-13 sa Dni Choszczna pozdro dla obecnych w tamtym roku spiewaliscie szybko wracajcie do ligi wszybko wracajcie i chyba wrocimy ;)




Kurwa! nie ma mnie.
beksa


A tak na temat to, nie ważne gdzie, ważne z kim :)


Z daleka nie będzie widać.
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7650 dni

**




Odp: Gdzie na urlop ??? - 09/06/2005 07:15

  ToMeK MKS napisał:  
pozdro dla obecnych w tamtym roku spiewaliscie szybko wracajcie do ligi wszybko wracajcie i chyba wrocimy ;)



A cos Ty taki pewien?? Czyzby mecze byly poukladane Aa O awans walcza 4 druzyny, dla jednej zabraknie miejsca. Jak dla mnie moglaby to byc Zorza Dobrzany... hihi Czwarta liga w przyszlym sezonie zapowiada sie dobrze... Wyglada na to, ze wyladuja w niej takze rezerwy Pogoni...


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7955 dni

**




Odp: Gdzie na urlop ??? - 09/06/2005 14:20
W Dąbkach wcale nie chodzi o ksomitow i DDC tylk o sama miejscowosc ktora jest bardzo fajna, polozona nad jeziorem Bukowo a z drugiej manki morze. Blisko do Koszalina, Darłowa, Kołobrzegu. W lato full ludzi i pieknych dziewczyn, duzo punktow z piwem i zarelkiem, w zeszlym roku byl nawet na jeziorze zjazd na byle czym :)


Szlugi, wóda, gołe baby !
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7409 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 09/06/2005 14:24
Trójmiasto...a w szczególności Gdynia. Można bardzo fajnie spędzić czas;)


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
ZCH 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7394 dni

*




Odp: Gdzie na urlop ??? - 09/06/2005 19:11

  Pszczółek napisał:  

  ToMeK MKS napisał:  
pozdro dla obecnych w tamtym roku spiewaliscie szybko wracajcie do ligi wszybko wracajcie i chyba wrocimy ;)



A cos Ty taki pewien?? Czyzby mecze byly poukladane Aa O awans walcza 4 druzyny, dla jednej zabraknie miejsca. Jak dla mnie moglaby to byc Zorza Dobrzany... hihi Czwarta liga w przyszlym sezonie zapowiada sie dobrze... Wyglada na to, ze wyladuja w niej takze rezerwy Pogoni...


Kto jest liderem?:D przewaga jest wystarczajaca.Dlemnie tez by mogla spasc Zorza ;) No czwarta liga bedzie dobra zapowiadaja sie hitowe kolejki i kilka wyjazdow:D


Na Ziemi Choszczeńskiej Wychowani Z Pogonią Od Zawsze Związani...
ZCH 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7394 dni

*




Odp: Gdzie na urlop ??? - 09/06/2005 19:18

  Pszczółek napisał:  

  ToMeK MKS napisał:  
pozdro dla obecnych w tamtym roku spiewaliscie szybko wracajcie do ligi wszybko wracajcie i chyba wrocimy ;)



A cos Ty taki pewien?? Czyzby mecze byly poukladane Aa O awans walcza 4 druzyny, dla jednej zabraknie miejsca. Jak dla mnie moglaby to byc Zorza Dobrzany... hihi Czwarta liga w przyszlym sezonie zapowiada sie dobrze... Wyglada na to, ze wyladuja w niej takze rezerwy Pogoni...



Na Ziemi Choszczeńskiej Wychowani Z Pogonią Od Zawsze Związani...
Maciek_MKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6913 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 09/06/2005 19:41
Na urlop to tylko do...Słowacjii!!!!!!!


MKSfazi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7139 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 24/06/2005 23:54
Mam takie pytanko:Co robiliscie lub zrobilibyscie jak nad morzem lub gdzie indziej bysciebyli w koszulce Pogoni i zoboczyli kolesia w koszulce innej druzyn???


A mnie jarają na meczu Pogoni race...racaracaracaracaraca
Maroon 55
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7054 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 25/06/2005 09:05
Ja od dzis na urlopie .
Najlepiej odpoczywam u siebie na działeczce w Swidrze koło Otwocka
Woda cieplutka tylko trochę plytko ale jest nadzieja, jak pociągne bronków to nie utopie sie.


[...] i przyszedł Pan i spojrzał
na prace naszą,
i był zadowolony,
a gdy spytał o zarobki nasze,
usiadł i zapłakał [...]

z Listu św.Pawła Apostoła do Pracowników
Maroon 55
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7054 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 25/06/2005 09:08

  MKSfaza napisał:  
Mam takie pytanko:Co robiliscie lub zrobilibyscie jak nad morzem lub gdzie indziej bysciebyli w koszulce Pogoni i zoboczyli kolesia w koszulce innej druzyn???



Zależy jakiej drużyny.
Jeszcze w jakim byłbym stanie ale ogólnie myśle, że byłoby spoko.


[...] i przyszedł Pan i spojrzał
na prace naszą,
i był zadowolony,
a gdy spytał o zarobki nasze,
usiadł i zapłakał [...]

z Listu św.Pawła Apostoła do Pracowników
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7686 dni

*




Odp: Gdzie na urlop ??? - 25/06/2005 12:53

  Maciek87 napisał:  

  Orło napisał:  
Ja polecam Dziwnówek :D:D:D Co roku tam bywam, ogólnie looozik.



Jadę tam z kolesiami, więc mam nadzieje, że będzie zajebiście:P.Najlepiej jakbyś podał jakieś lokale warte zwiedzenia:D. Co do wakacji polecam Pobierowo



Za dużo lokali to tam nie ma:D:D:D:D Napewno pójdziecie na wesołe miasteczko które ma moze ze 4 maszyny :D ale na melanżu jest faza. Co do lokali to piwjarnia Cezar i dyskoteka kiedyś o nazwie Planeta, jak to się tera nazywa to nie mam pojęcia.


Babilon Team
STARGARD_FC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6886 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 25/06/2005 13:19
tomek na 4ligi wpadnij do stargardu :] na derby :]


Czy wygrywasz !! Czy nie !! Ja i tak kocham Cie !! Bo najlepsza w Polsce jest !! Pogoń Szczecin MKS !!

Obrazek jpg wstawiony na forum
W F H
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8057 dni

****




Odp: Gdzie na urlop ??? - 25/06/2005 13:36

  JuN napisał:  
P-O-B-I-E-R-O-W-O :D

rok temu fajnie bylo co K. ? :)



hehe taaaa :D


szczecin-berlin, berlin-szczecin nie jeden wariat tam na kebab leci,ja też lece zresztą... :D
KMT
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7501 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 25/06/2005 14:14
Ja polecam Międzyzdroje:P Może i w wakacje jest tam tłoczno ale bynajmniej jest co robic:) Disco,piwo, plaża i dziewczyny -czy potrzeba czegos więcej?:D Jedyny problem to ceny:/


Bądz dumny z tego kim jesteś...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005