Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Gdzie na urlop ??? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
A K
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7351 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 21/06/2012 22:54
Jakas miejscowosc nad naszym morzem, nie ma znaczenia jaka..ma ktos polecic jakies domki,pokoje do wynajecia na 3-4 dni, cena nie gra zbytnio roli.


PS!
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7000 dni

***




Odp: Gdzie na urlop ??? - 21/06/2012 23:21

  Pms. napisał:  
Jakas miejscowosc nad naszym morzem, nie ma znaczenia jaka..ma ktos polecic jakies domki,pokoje do wynajecia na 3-4 dni, cena nie gra zbytnio roli.



Dworek prawdzic w niechorzu, przyjął na klatę kibolskiego sylwestra to nic im nie straszne. Tuż przy plaży, mają basen i inne cuda. Domki i pokoje.


Against modern wszystko!
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7498 dni

*




Odp: Gdzie na urlop ??? - 22/06/2012 04:46

  AntyC napisał:  
Interesuje mnie wypad z rodziną do: Chorwacji, Bułgarii lub Grecji. jakie Wasze sugestie?
AE, biuro, na własną łape, grupon lub cos podobnego?
Co polecacie i dlaczego właśnie tak?

PS. Duzo jem, duzo pije (nie tylko soki) chce odpoczac na jakims basenie, plazy, zadnych wycieczek etc
Cena też gra role :)

dwojka dorosłych plus dziecko do 6 lat



Wszyscy moj znajomi lataja do Bulgari-dokladnie do Primorsko.Zachwala wypas plaze,nie za drogo ,czego o Chorwacij powiedziec nie mozna.lataja tam co rok i zawsze sobie chwala:)Pozniej dam wiecej info.(hotel itp)


,,Vi är överallt,,- POGON
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8138 dni

*




Odp: Gdzie na urlop ??? - 22/06/2012 06:55

  Mama Stiflera napisał:  
Ktoś był kiedyś z Was w Czarnobylu ? mógłby coś powiedzieć , chcielibyśmy jechać na własną rękę (za rok) lecz trzeba ogarnąć ponoć przez wycieczki zorganizowane (z przewodnikiem) , inaczej się nie wjedzie do ''strefy zero''. Od przyszłego roku chcą zrobić aby już można śmigać samemu , oczywiście z jakimiś tam zaleceniami. Ktoś korzystał może z biur organizujących wycieczki ale w Kijovie ?? byłbym wdzięczny za wszelkie informacje.



Koles co pojechal do Czrnobyla wspomiona chyba jako swoja najlepsza wycieczke, a troche po swiecie pojezdzil.
Mowi, ze nie ma sensu samemu jak mozna jechac wesolym autokarem.
Powiedzial mi tylko abym podal Ci strone Strefa Zero i tam poczytaj, wejdz an forum i najlepiej podlacz sie do jakiegos wyjazdu. Gwarantuje niezapomniane emocje wlacznie z poznaniem Ukrainy od strony ich kultury, zycia nocnego itp;)


  AntyC napisał:  
Co polecacie na wypoczynek nad jeziorkiem. Chodzi o wekend w spokoju, anie gwarne morze. Takie by można było połapać ryby, popływaj na kajaku, rowerku no i z plażą.
Jakie jeziorko wybrać: Moryń, Ińsko... może coś innego?Jakieś namiary na spanie (mogą być domki letniskowe a także mogą być jakieś apartamenty). Ważne ze za rozsądną cenę i blisko jeziorka



Jak chcesz naprawde odpoczac w ciszy, spokoju i w bardzo ustronnym miejscu to polecam Osrodek Karpik w Prostyni kolo Kalisza (100km stad). Osrodek wypasiony w srodku lasu, domki fajne za dobra cene, polozo ny przy samym jeziorze, jezioro od rzeki oddalone o jakies 10m. Duzo ryb, w tym naprawde spore okazy. Niektore domki sa polozone na wodzie.
Karpik 1
Karpik 2

Ostatnio edytowany przez: V..., 22 czerwca 2012, 07:03 [1 raz(y)]


MKS
AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5445 dni

**




Odp: Gdzie na urlop ??? - 22/06/2012 12:57

  spagetti napisał:  

  AntyC napisał:  
Interesuje mnie wypad z rodziną do: Chorwacji, Bułgarii lub Grecji. jakie Wasze sugestie?
AE, biuro, na własną łape, grupon lub cos podobnego?
Co polecacie i dlaczego właśnie tak?

PS. Duzo jem, duzo pije (nie tylko soki) chce odpoczac na jakims basenie, plazy, zadnych wycieczek etc
Cena też gra role :)

dwojka dorosłych plus dziecko do 6 lat



Wszyscy moj znajomi lataja do Bulgari-dokladnie do Primorsko.Zachwala wypas plaze,nie za drogo ,czego o Chorwacij powiedziec nie mozna.lataja tam co rok i zawsze sobie chwala:)Pozniej dam wiecej info.(hotel itp)



Będę wdzięczny


JP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7718 dni

****




Odp: Gdzie na urlop ??? - 22/06/2012 14:50
Ma ktoś jakąś sprawdzoną miejscówkę w Czarnogórze? :)


MW'03
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7498 dni

*




Odp: Gdzie na urlop ??? - 23/06/2012 15:05
Sorry Antyc ale po melanzu spalem dobe:))

Primorsko ceny browara po 1zl,zarcie dobre.Najlepiej uderzyc w lipcu do polowa sierpnia bo morze nagrzane.

Trzeba unikac gettow kurortowych takich jak Sunny Beach, Golden Sands.

Oprocz Primorska dobre sa tez Pomorie(tu prywatne kwatery mozesz za 20 zl za noc wynajac) i Tzarevo.

Polecam bardzo, zwlaszcza ten hotel- w lipcu cena 1 os ze sniadaniem to 70zl, a hotel jest naprawde wypasiony i jest 5 min do plazy (tekstylnej i nietekstylnej)

http://www.plamena-palace.com/index.php

1 lewa= ok 2.50zl

Plaze sa 3 (polnocna najmniej zaludniona).
Na plazy sa budki z jedzeniem, piciem i chodza ludziki sprzedajacy gotowana kukurydze (po 2zl), maliny, jagody itp.

Hotel 4* ze sniadaniem kosztowal na tydzien 600 zl/os
(mozna bylo tez wykupic kolacje w formie bufetu, z alkoholami za 30 zl/os/dzien, a all incl kosztuje 60zl/os/dzien).

To mi napisala znajoma ktora tam lata co rok :)

Jak i z jakich biur juz ci niestety nie pomoge bo znajomi lataja ze Sztokholmu tu gdzie mieszkam,ale juz wiesz gdzie mniej wiecej uderzyc.Chorwacja jest za droga,przereklamowana plus kamieniste plaze. Ps. zaznaczam ze sam jeszcze nie bylem ( zbyt male dzieci) ale podobno WARTO :)

Ostatnio edytowany przez: spagetti, 23 czerwca 2012, 15:13 [1 raz(y)]


,,Vi är överallt,,- POGON
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5129 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 24/06/2012 09:58
Ja byłem w Chorwacji w miejscowości Povlja, jeżeli lubisz spokój, cisze, mało ludzi piekne chorwackie widoki upał i ciepłą wodę to polecam. Natomiast jeżeli chodzi o ceny to tak jak jest napisane wyżej Chorwacja jest bardzo droga a w Czarnogórze masz praktycznie to samo. Osobiście poleciłbym Tobie bardziej Czarnogóre


Bronek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6768 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 25/06/2012 12:55
Poleci ktoś miejscowości na kaszubach na krótki weekendowy wypad?


Obrazek jpg wstawiony na forum
Nie myślę "jak to będzie wyglądać", ale myślę "jak to zrobić"!
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7184 dni

*




Odp: Gdzie na urlop ??? - 25/06/2012 21:42
Polecam całą Mierzeje helską i przede wszystkim sam Hel.
Chałupy,Jastarnia,Władysławowo itd. też piękne okolice tyle że już "wikendu" może ci zbraknąć. :)


WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6182 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 25/06/2012 22:19
Był ktoś w Koper (słowenia) Pula (chorwacja) Trieste (włochy) lub w tamtym rejonie i ma coś do powiedzenia?


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6094 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 25/06/2012 22:42
może ktoś z was zna , jak skombinować najtańszy lot na teneryfę? tzn. jakie połączenie najlepiej np. Dusseldorf-Mediolan-Teneryfa. Potrzebuje jak najtaniej termin wyloty 31.08 lub 01.09 br.


Międzyzdroje
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4497 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 25/06/2012 22:55

  Owczarek napisał:  
Ja byłem w Chorwacji w miejscowości Povlja, jeżeli lubisz spokój, cisze, mało ludzi piekne chorwackie widoki upał i ciepłą wodę to polecam. Natomiast jeżeli chodzi o ceny to tak jak jest napisane wyżej Chorwacja jest bardzo droga a w Czarnogórze masz praktycznie to samo. Osobiście poleciłbym Tobie bardziej Czarnogóre



A kiedy byłeś, ja będę w Cro w połowie września, liczę że będzie jeszcze grzało i większość lokali będzie jeszcze czynna?


Zaczęło się 28 sierpnia 1993 i tak jest do dzisiaj!
RC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6198 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 26/06/2012 14:28
Był może ktoś z forum w tym ośodku w Tucznie ?


Bukowe
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5760 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 20/06/2013 16:40
https://www.couchsurfing.org/

sprawdzal to juz ktos :) ?


abstrakcja!
abc
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6135 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 16/09/2013 11:53
Poleci ktoś niedrogi(do 25zł) nocleg w Zakopanem z niezłą lokalizacją(szlaki)?

Ostatnio edytowany przez: abc, 16 września 2013, 12:07 [1 raz(y)]


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5902 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 16/09/2013 12:04

  John Q. napisał:  
Poleci ktoś niedrogi nocleg w Zakopanem z niezłą lokalizacją?



Co to znaczy niedrogi i niezla lokalizacja? W sensie przy krupowkach czy blizej szlakow?


Berliński FC ´09
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4217 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 30/10/2013 09:43
dla Was mapka metra ( U-Bahn i S-Bahn) po polsku z Berlina :D

Obrazek png wstawiony na forum


[email protected]
ROJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6816 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 30/10/2013 13:18
Jak po Polsku to nie Berlin tylko Branibór.


WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6182 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 30/10/2013 16:21
Szarlotogród:D


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005