Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Gdzie na urlop ??? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6393 dni

*




Odp: Gdzie na urlop ??? - 17/12/2013 16:18
Poleci ktoś jakiś domek na 10 osób w Szklarskie Porębie lub Karpaczu? Bądź też okolicy?


hedorka
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7414 dni

*




Odp: Gdzie na urlop ??? - 22/12/2013 17:45
Willa Wanta Szklarska Poręba byliśmy ze znajomymi 2 lata temu w lutym. Polecam.


Quod Me Nutrit Me Destruit
WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6181 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 08/06/2014 15:45
Poleci ktoś jakiś ośrodek nad morzem na weekedowy wypad (28,29 czerwiec), może ktoś ma znajomych którzy prowadzą albo mogą coś polecić. Wiadomo niska cena, wysoka jakość :)


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
mefisto1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5010 dni

*




Odp: Gdzie na urlop ??? - 31/07/2015 11:44
Panowie potrzebuje namiary na sprawdzoną miejscówkę w Karpaczu 7 dni .Polecicie coś konkretnego ???


Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6999 dni

***




Odp: Gdzie na urlop ??? - 31/07/2015 13:59

  mefisto1969 napisał:  
Panowie potrzebuje namiary na sprawdzoną miejscówkę w Karpaczu 7 dni .Polecicie coś konkretnego ???



Ariston byłem tutaj zimą i mogę polecić z czystym sumieniem. Na grouponie można wyrwać ponad 50% zniżki na nocleg :)


Against modern wszystko!
Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3674 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 31/07/2015 23:21

  Lrd napisał:  

  mefisto1969 napisał:  
Panowie potrzebuje namiary na sprawdzoną miejscówkę w Karpaczu 7 dni .Polecicie coś konkretnego ???



Ariston byłem tutaj zimą i mogę polecić z czystym sumieniem. Na grouponie można wyrwać ponad 50% zniżki na nocleg :)



A to chyba jakiś żart. Z ich strony internetowej, bardzo nędznej nawiasem mówiąc, wynika że dwójka kosztuje 440 zł za dobę. Chyba, ze nie potrafią się wysłowić.

Ostatnio edytowany przez: Maxymalny, 31 lipca 2015, 23:35 [1 raz(y)]


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6999 dni

***




Odp: Gdzie na urlop ??? - 01/08/2015 00:51

  Maxymalny napisał:  

  Lrd napisał:  

  mefisto1969 napisał:  
Panowie potrzebuje namiary na sprawdzoną miejscówkę w Karpaczu 7 dni .Polecicie coś konkretnego ???



Ariston byłem tutaj zimą i mogę polecić z czystym sumieniem. Na grouponie można wyrwać ponad 50% zniżki na nocleg :)



A to chyba jakiś żart. Z ich strony internetowej, bardzo nędznej nawiasem mówiąc, wynika że dwójka kosztuje 440 zł za dobę. Chyba, ze nie potrafią się wysłowić.



Stąd wzmianka o grouponie, bo bez niego faktycznie ceny są dość kosmiczne.


Against modern wszystko!
netoper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4503 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 01/08/2015 13:55
Coś z tym cennikiem nie tak, lepiej wziąć dwie jedynki i wychodzi 240 zł, przy okazji kobieta nie będzie marudzić, że jak się spijesz to chrapiesz ;)


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4500 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 01/08/2015 16:11
Jeśli chodzi o hotele, to polecam Skalny.
Hotel blisko centrum, ale na małym uboczu, przy lasku (wyjście na różne szlaki) 2600 za pokój dwuosobowy z wyżywieniem na tydzień. Dobre jedzenie, codziennie coś innego. Na stronie nie widać, ale jest tam też kort tenisowy. Mały minus to mniejszy i płytki basen - bardziej pod dzieci.


Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5272 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 03/08/2015 11:28

  pogol napisał:  
Jeśli chodzi o hotele, to polecam ... 2600 za pokój dwuosobowy z wyżywieniem na tydzień....



Cena z kosmosu!
Dzięki! Przypomniałeś mi dlaczego nie warto jechać nad polskie morze, oprócz tego, że tłok i zimna woda.
Dołożyć ~500-1000zł i są wypasione wakacje nad morzem Śródziemnym.
Oczywiście organizacja we własnym zakresie, a nie przez biuro podróży, więc tylko nie dla leniwych.


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5421 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 05/08/2015 01:54

  mefisto1969 napisał:  
Panowie potrzebuje namiary na sprawdzoną miejscówkę w Karpaczu 7 dni .Polecicie coś konkretnego ???



Jak jedziesz furą to polecam "Słoneczko", można wynająć pokój u takich ludzi w domku. Warunki bardzo dobre, a i cena spoko za dobę. Właściciele bardzo mili i pomocni, nawet na grilla zaproszą ;) Plusem jest także bliska odległość do Świątyni Wang i wejścia w góry.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5272 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 05/08/2015 08:55
.


kopol79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4502 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 20/08/2015 23:26

  mefisto1969 napisał:  
Panowie potrzebuje namiary na sprawdzoną miejscówkę w Karpaczu 7 dni .Polecicie coś konkretnego ???


A ja polecam plecak i mały rajdzik po schroniskach. Zaczynasz w Karpaczu i kończysz w Szklarskiej albo na odwrót. Polecam schronisko na Szrenicy i Odrodzenie. Właśnie wróciłem z kilkudniowej wyprawy :). Fajne są czeskie schroniska (właściwie to hotele) tylko trochę drogie ale warunki dużo lepsze niż w polskich. Trochę przedeptałem Karkonosze więc w razie co proszę pytać chętnie pomogę :).


Woro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5716 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 21/08/2015 12:32
Jakby ktoś potrzebował fajnej spokojnej miejscówki na agrowczasy wyciszenie się lub jakieś wycieczki po lesie czy cokolwiek innego to polecam Pokoje Gościnne Czarny Wilk w wiosce Wszewilki obok Milicza woj. Dolnośląskie (nie daleko do Milicza wiec zawsze można skoczyć po jakiś prowiant do dyskontów a i w samej wiosce mamy 10 minut spacerem do sklepu). Cena mała 40zł/os/24h, warunki i właściciel spoko, okolica zajebista...

http://www.eholiday.pl/noclegi-kd5940-galeria.html#gal_tab_photo


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.32 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005