Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Gdzie na urlop ??? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5932 dni

*




Odp: Gdzie na urlop ??? - 31/05/2010 22:18

  Kaczmar napisał:  
Ja osobiście polecam Hiszpanię i piękną miejscowość Lloret de Mar. Cudowne miejsce i niezapomnijcie targować sie ze sprzedawcami !! :D



Tu się zgodzę, w Lloret spędziłem najwspanialsze wakacje w życiu! W Hiszpanii jest jak w bajce! ;)



Był ktoś kiedyś w Grecji, w miejscowości Litochoro? Jakieś ciekawe porady? :D


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6217 dni

*




Odp: Gdzie na urlop ??? - 30/07/2010 12:56
Szukam jakiegoś fajnego noclegu na zachodnim wybrzeżu (Świnoujście, Między, Pobierowo, Rewal) na okolice września, polecacie coś?


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7963 dni

***




Odp: Gdzie na urlop ??? - 30/07/2010 13:24

  F. napisał:  
Szukam jakiegoś fajnego noclegu na zachodnim wybrzeżu (Świnoujście, Między, Pobierowo, Rewal) na okolice września, polecacie coś?



Jeśli chodzi o Międzyki http://www.wolin-travel.com/ tutaj mają fajne apartamenty z widokiem nad morze ;)
W Rewalu polecam pensjonat Marcela, namiary znajdziesz na necie ;)


Bronek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6767 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 30/07/2010 14:30
TO ja z innej beczki.
W poniedziałek 9 sierpnia jade w kierunku Władysławowa i mam dwa wolne miejsca (cała tylna kanapa) w aucie (na bagaże też miejsce się spokojnie znajdzie). Szukam oszczędności w transporcie więc jak ktoś potrzebuję transportu w tamtym kierunku to zapraszam.
Szczegóły do ustalenia dla zainteresowanych.
kontakt na mail: [email protected] , gdzie podać numer koma to zadzwonie. (gg odpada bo używam sporadycznie)


Obrazek jpg wstawiony na forum
Nie myślę "jak to będzie wyglądać", ale myślę "jak to zrobić"!
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6217 dni

*




Odp: Gdzie na urlop ??? - 31/08/2010 12:42
Panowie..i Panie ;) Tym razem potrzebowałbym jakiegoś namiaru na ośrodek zimowy w Polsce - dobre stoki, dobra cena czyli to co zwykle najważniejsze. I jak wygląda sprawa wykupienia nauk, sprzętu, czy karnetu na stoki? Są miejsca gdzie od ręki można to załatwić? Z góry dzieki :)

Ostatnio edytowany przez: Castaway, 31 sierpnia 2010, 12:56 [2 raz(y)]


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6911 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 31/08/2010 13:02

  F. napisał:  
ośrodek zimowy w Polsce - dobre stoki, dobra cena



Moim zdaniem niewykonalne. ;)


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6217 dni

*




Odp: Gdzie na urlop ??? - 31/08/2010 13:11

  Cywil napisał:  

  F. napisał:  
ośrodek zimowy w Polsce - dobre stoki, dobra cena



Moim zdaniem niewykonalne. ;)



dobra dobra.. :D musi być w Polsce bo część uczestników nie jest mobilna, pociągiem trzeba będzie uderzyć wiec Czechy raczej odpadają.


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6911 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 31/08/2010 21:28
W takim wypadku warto rozważyć wycieczki autokarowe. W Polsce jest drogo, szczególnie jeśli wziąć pod uwagę stosunek cena/jakość.


Bolo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6123 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 01/09/2010 16:53
Tez bym ci polecił pojechac za granice. Osobiscie bardzo lubie Włochy. Duzo tańsze od Austrii czy Francji. Paganella jest rewelacyjna. Autokarem sobie mozecie smignac.


Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5759 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 15/12/2010 12:13
sezon zimowy jak najbardziej otwarty, nawet u nas! i gdyby ktos mial zamiar sie wybierac ekipa do austrii to
moge polecic sprawdzony dom wczasowy dom w Zillertal w miejscowosci Hippach / Mayrhofen
co prawda wjazd mozliwy pod dom tylko na lancuchach, poniewaz dom jest na wysokosci ok. 1600m,
dom podzielony jest na parter (maks 10 osób) i pietro, w marcu 2009 bylismy tam w ponad 10 osób + dzieciaki, za dzieciaki nie kasowali austryjacy dodatkowo
koszt na tydzien za 10 osób wyniósl 800 euro (rezerwowalismy przez biuro turystyczne, moze bezposrednio troche taniej), czyli 80 euro na osobe, + tam jeszcze dochodzi jakas kwota za posprzatanie i klimatyczne chyba, prawie kazdy pokój ma swoja lazienke (wc + przysznic), sa zdjecia,
jezeli sie zaopatrzy w dobry prowiant (mielone, bigos itd) to wychodzi tani wypad do austrii na narty na tydzien

w razie co, móglbym pomóc z kontaktem ;)

blisko na te stoki: kawalek mapy


abstrakcja!
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6217 dni

*




Odp: Gdzie na urlop ??? - 06/07/2011 19:20
takie pytanie do osób siedzących w Anglii. Wybieram się tam niedługo w takich celach bardziej rekreacyjnych i chciałbym spytać o ceny takich podstawowych produktów zywnościowych. Wiadomo że jak juz jechac to raczej nie tak żeby skąpić na wszystko bo sie okaze ze za malo pieniedzy w kieszeni, dlatego chce sie wczesniej zorientować na ile sie przygotować ;)


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6402 dni

*




Odp: Gdzie na urlop ??? - 06/07/2011 19:32
Temat odkopany to i ja się zapytam. Jak wygląda sprawa płatności w Szwajcarii? Samo euro wystarczy czy lepiej mieć w zapasie kilka franków ?


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6217 dni

*




Odp: Gdzie na urlop ??? - 06/07/2011 19:37

  Pgn. napisał:  
Temat odkopany to i ja się zapytam. Jak wygląda sprawa płatności w Szwajcarii? Samo euro wystarczy czy lepiej mieć w zapasie kilka franków ?



nie wp...alaj sie :D


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7096 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 06/07/2011 19:43

  F. napisał:  
takie pytanie do osób siedzących w Anglii. Wybieram się tam niedługo w takich celach bardziej rekreacyjnych i chciałbym spytać o ceny takich podstawowych produktów zywnościowych. Wiadomo że jak juz jechac to raczej nie tak żeby skąpić na wszystko bo sie okaze ze za malo pieniedzy w kieszeni, dlatego chce sie wczesniej zorientować na ile sie przygotować ;)



Zalezy ile i jak jesz. Jezeli chcesz zaoszczedzic to kupuj w sklepach typu Asda czy Morison - w zaleznosci czy bedzie w miejscu/miescie gdzie jedziesz.
Fajki od razu kupuj w Polsce, chyba ze bedziesz sobie sam krecil tyton ;)


MKS !
Kropek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6394 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 06/07/2011 21:06

  Pgn. napisał:  
Temat odkopany to i ja się zapytam. Jak wygląda sprawa płatności w Szwajcarii? Samo euro wystarczy czy lepiej mieć w zapasie kilka franków ?



Z € to raczej ciężko. Lepiej franków trochę mieć. Ogólnie drożyzna. Jak chcesz coś więcej to pisz na gg.


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6217 dni

*




Odp: Gdzie na urlop ??? - 15/07/2011 19:41
kolejna rozkmina.. :D jak to jest ze składaniem zniosku o EKUZ (Europejską Karte Ubezpieczenia Zdrowotnego) ? Nie mam ubezpieczenia na uczelni, jestem ubezpieczony tylko z zakladu pracy ojca, jednak teraz sie dowiedziałem że mimo wszystko wg NFZ nie jestem ubezpieczony, poniewaz po zakończeniu LO i rozpoczęciu studiow powinienem sie wyrejestrować i zarejestrowac ponownie. To jakas sciema czy naprawde tak jest?


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
mikos
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6260 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 15/07/2011 22:00

  F. napisał:  
kolejna rozkmina.. :D jak to jest ze składaniem zniosku o EKUZ (Europejską Karte Ubezpieczenia Zdrowotnego) ? Nie mam ubezpieczenia na uczelni, jestem ubezpieczony tylko z zakladu pracy ojca, jednak teraz sie dowiedziałem że mimo wszystko wg NFZ nie jestem ubezpieczony, poniewaz po zakończeniu LO i rozpoczęciu studiow powinienem sie wyrejestrować i zarejestrowac ponownie. To jakas sciema czy naprawde tak jest?


jeżeli studiujesz na studiach dziennych to ubezpieczenie taty z zakładu pracy jest pełnoprawne aż do 26 roku życia, potem teoretycznie kończysz studia i wtedy albo do pośredniaka i tam się ubezpieczasz albo zaklad pracy i wtedy wyrabiasz swoją książeczkę ubezpieczeniową , a tam raz na miesiąc zbierasz pieczątki jak śmigasz do lekarza...


=ZDR=
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6947 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 15/07/2011 22:01

  F. napisał:  
kolejna rozkmina.. :D jak to jest ze składaniem zniosku o EKUZ (Europejską Karte Ubezpieczenia Zdrowotnego) ? Nie mam ubezpieczenia na uczelni, jestem ubezpieczony tylko z zakladu pracy ojca, jednak teraz sie dowiedziałem że mimo wszystko wg NFZ nie jestem ubezpieczony, poniewaz po zakończeniu LO i rozpoczęciu studiow powinienem sie wyrejestrować i zarejestrowac ponownie. To jakas sciema czy naprawde tak jest?



Naprawde tak jest, ale.... Idziesz na pale z legitymacją i zaswiadczeniem ubezpieczenia. idzie zalatwic. Jak nie chce urzednik wydac, to sie klocisz do skutku :) a potem i tak masz karte, która psu na bude sie przyda. Wydaj te 30-50 zł na najtansze ubezpieczenie na wyjazd (kosztów leczenia). Byle tylko nie w niektórych tanich firmach ubezpieczeniowych


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6217 dni

*




Odp: Gdzie na urlop ??? - 15/07/2011 23:51
ok dzieki za odp :)


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
mikos
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6260 dni




Odp: Gdzie na urlop ??? - 16/07/2011 06:58

  Tony Montana napisał:  

  F. napisał:  
kolejna rozkmina.. :D jak to jest ze składaniem zniosku o EKUZ (Europejską Karte Ubezpieczenia Zdrowotnego) ? Nie mam ubezpieczenia na uczelni, jestem ubezpieczony tylko z zakladu pracy ojca, jednak teraz sie dowiedziałem że mimo wszystko wg NFZ nie jestem ubezpieczony, poniewaz po zakończeniu LO i rozpoczęciu studiow powinienem sie wyrejestrować i zarejestrowac ponownie. To jakas sciema czy naprawde tak jest?



Naprawde tak jest, ale.... Idziesz na pale z legitymacją i zaswiadczeniem ubezpieczenia. idzie zalatwic. Jak nie chce urzednik wydac, to sie klocisz do skutku :) a potem i tak masz karte, która psu na bude sie przyda. Wydaj te 30-50 zł na najtansze ubezpieczenie na wyjazd (kosztów leczenia). Byle tylko nie w niektórych tanich firmach ubezpieczeniowych



ja też wykupuję ubezpieczenie na całą rodzinkę w prywatnej firmie, koszty na wszystkich jakieś 100 zł na tydzień pobytu np do Włoch i w tym 100 % leczenie jak coś na kwotę wystarczającą żeby być spokojnym...


=ZDR=
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.24 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005