Autor
Wiadomość
   Pamiątki Pogoni i SKPS Portowcy -> więcej gadżetów << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6930 dni




Odp: więcej gadżetów - 19/10/2009 16:32

  L. napisał:  
uhuhu Pani Marto cóż za rarytasy ^^. Nie wiem czy śmiać się czy płakać z tych gadżetów klubowych...Wiatrówka to z wyglądu jest najsłabsza, co dopiero powiedzieć o jakości podczas dotyku tego wynalazku. Kto ją kupi mogę użyczyć do wglądu nasze grupowe wiatrówki by porównać jakość :D

Teraz informacja dla każdego fana. Właśnie przed chwilą odebrałem jeden z reedytowanych gadżetów. Na dniach pojawią się dwa nowe i tak przypuszczam, że SKPS w poniedziałek będzie mieć dla każdego kibica miłą niespodziankę :)



I jak z tą niespodzianką :) ?


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

****




Odp: więcej gadżetów - 19/10/2009 17:23

  Doktor napisał:  

  L. napisał:  
uhuhu Pani Marto cóż za rarytasy ^^. Nie wiem czy śmiać się czy płakać z tych gadżetów klubowych...Wiatrówka to z wyglądu jest najsłabsza, co dopiero powiedzieć o jakości podczas dotyku tego wynalazku. Kto ją kupi mogę użyczyć do wglądu nasze grupowe wiatrówki by porównać jakość :D

Teraz informacja dla każdego fana. Właśnie przed chwilą odebrałem jeden z reedytowanych gadżetów. Na dniach pojawią się dwa nowe i tak przypuszczam, że SKPS w poniedziałek będzie mieć dla każdego kibica miłą niespodziankę :)



I jak z tą niespodzianką :) ?



Wiem, że ciężko to zrobić ale najlepiej jak się powstrzymamy z takimi pytaniami:) Zapewne odpowiednie osoby już od samego rana są mocno zalatane i nikt Ci tu teraz nic nie będzie wklejał, pisał.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: więcej gadżetów - 21/10/2009 20:41

  L. napisał:  

Teraz informacja dla każdego fana. Właśnie przed chwilą odebrałem jeden z reedytowanych gadżetów. Na dniach pojawią się dwa nowe i tak przypuszczam, że SKPS w poniedziałek będzie mieć dla każdego kibica miłą niespodziankę :)



Właśnie co z tą niespodzianką z gadżetami?


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7405 dni

****




Odp: więcej gadżetów - 21/10/2009 22:44
Już odpowiadam :) Miała być w poniedziałek ale był mecz z Widzewem i dużo innych wewnętrznych spraw, że nie wyrobiliśmy. Niespodzianka była dograna na wczoraj ale złośliwość rzeczy martwych nie zna granic. Najlepiej to radzę odwiedzić stoisko na Turzynie, a zobaczycie niespodziankę. Ta która miała być w poniedziałek MUSI być w tym tyg więc błagam o cierpliwość ;)


MW'03
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7405 dni

****




Odp: więcej gadżetów - 22/10/2009 21:54
Już za momencik, już za chwileczkę ... :) Niech każdy się przygotuje na nowy wymiar :)


MW'03
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: więcej gadżetów - 22/10/2009 21:56

  L. napisał:  
Już za momencik, już za chwileczkę ... :) Niech każdy się przygotuje na nowy wymiar :)



Prawie jak reklama jakiejś platformy cyfrowej ;)
Ciekawy jestem co to będzie


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
Fyfy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6036 dni




Odp: więcej gadżetów - 22/10/2009 22:00
L. Tworzy napiecie...

Juz sie doczekac nie moge, szczerze mowiac :)


Brodo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5692 dni

*




Odp: więcej gadżetów - 22/10/2009 22:18
Aż jutro pojade na turzyn zobaczyc :D


Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6930 dni




Odp: więcej gadżetów - 22/10/2009 22:52

  Brodo888 napisał:  
Aż jutro pojade na turzyn zobaczyc :D



A ja tak dobrze nie mam (praca, uczelnia) więc może ktoś wcześniej się tym pochwali co to za niespodzianki to wtedy będę musiał się jakoś urwać żeby zakupić :)


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5798 dni




Odp: więcej gadżetów - 22/10/2009 22:56

  L. napisał:  
Już za momencik, już za chwileczkę ... :) Niech każdy się przygotuje na nowy wymiar :)



Tylko takie właśnie budowanie napięcia i wzbudzanie ciekawosci budzi wyobraźnie i mam nadzieje ze to coś naprawdę dobrego. Po takich zapowiedziach oczekiwania sa zawsze większe. Co by to nie było kazda nowa akcja cieszy.


zch
Piona!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6819 dni

****




Odp: więcej gadżetów - 22/10/2009 23:10

  Brodo888 napisał:  
Aż jutro pojade na turzyn zobaczyc :D



A skąd ta pewność, że będziesz musiał? ;)


mlotecze
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6688 dni




Odp: więcej gadżetów - 22/10/2009 23:21

  Klr napisał:  

  Brodo888 napisał:  
Aż jutro pojade na turzyn zobaczyc :D



A skąd ta pewność, że będziesz musiał? ;)



Czyzby sklep internetowy od jutra :) ?


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6184 dni




Odp: więcej gadżetów - 22/10/2009 23:28
Też mam taką pierwszą myśl że ta niespodzianka to chyba długo zapowiadany sklepik internetowy.

Pozdro


PS 1948
5g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6447 dni




Odp: więcej gadżetów - 22/10/2009 23:34

  Klr napisał:  


A skąd ta pewność, że będziesz musiał? ;)



jak nie zobaczę to nie uwierzę ;P


L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7405 dni

****




Odp: więcej gadżetów - 22/10/2009 23:43

  5g napisał:  

  Klr napisał:  


A skąd ta pewność, że będziesz musiał? ;)



jak nie zobaczę to nie uwierzę ;P



hehe Ja też nie ;) ale kto wie ;) tymczasem 18 minut ... :)


MW'03
mlotecze
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6688 dni




Odp: więcej gadżetów - 22/10/2009 23:46

  L. napisał:  

  5g napisał:  

  Klr napisał:  


A skąd ta pewność, że będziesz musiał? ;)



jak nie zobaczę to nie uwierzę ;P



hehe Ja też nie ;) ale kto wie ;) tymczasem 18 minut ... :)



Hehe. Az tak? rowno o polnocy :D ? A juz mialem isc spac :)


L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7405 dni

****




Odp: więcej gadżetów - 22/10/2009 23:59
Pamiątki kibiców Pogoni – nowe otwarcie!

Stowarzyszenie Kibiców „ Pogoni Szczecin” – Portowcy ma przyjemność zaprezentować uaktualnioną wersję katalogu z pamiątkami kibiców Pogoni. Oprócz nowych produktów uruchamiamy także sklep internetowy pod adresem www.sklep.portowcy.org , by umożliwić zakupy drogą wysyłkową.
Oferta pamiątek została poszerzona o nowe gadżety takie jak bluzy, t-shirty, koszulki damskie, auto szale, kubki, pokale do piwa, kieliszki, miśki, mini koszulki, smycze i zapalniczki. Już wkrótce nasz asortyment zostanie poszerzony o kolejne produkty, w tym odzież zimową taką jak czapki, szale i rękawiczki.
Nasze pamiątki cechuje wysoka jakość wykonania i niska cena, gdyż za cel postawiliśmy sobie poszerzenie ubogiego jak dotąd asortymentu gadżetów Dumy Pomorza i możliwość ich nabycia przez wszystkich kibiców Pogoni niezależnie od posiadanych środków finansowych. Dostępne są one w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie Szczecina i Stargardu oraz poprzez właśnie uruchomiony sklep internetowy.
Przypomnijmy, że na mocy umowy licencyjnej SKPS Portowcy jest pełnoprawnym podmiotem uprawnionym do produkcji i dystrybucji gadżetów granatowo-bordowych. Co warte podkreślenia całkowity zysk Stowarzyszenia Portowcy ze sprzedaży pamiątek zostanie przeznaczony na statutowe działania (organizację opraw meczowych, dopingu, wyjazdów czy akcji propagujących pozytywny wizerunek kibiców Pogoni) oraz na poszerzenie dotychczasowego zestawu pamiątek. Jednocześnie staramy się eliminować z rynku podrabiane pamiątki nieposiadające licencji, z których zyski czerpią wyłącznie ich sprzedawcy.
Szczegółowy asortyment produktów oraz ich ceny zostały zaprezentowane niniejszym katalogu. Wszelkie pytania i uwagi prosimy kierować na adres mailowy [email protected] do zakupów! Od kibiców dla kibiców!

ZAPRASZAMY !!!

Katalog Gadżetów!


MW'03
niebuszewo8308
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5486 dni




Odp: więcej gadżetów - 23/10/2009 00:02

  L. napisał:  
Pamiątki kibiców Pogoni – nowe otwarcie!

Stowarzyszenie Kibiców „ Pogoni Szczecin” – Portowcy ma przyjemność zaprezentować uaktualnioną wersję katalogu z pamiątkami kibiców Pogoni. Oprócz nowych produktów uruchamiamy także sklep internetowy pod adresem www.sklep.portowcy.org , by umożliwić zakupy drogą wysyłkową.
Oferta pamiątek została poszerzona o nowe gadżety takie jak bluzy, t-shirty, koszulki damskie, auto szale, kubki, pokale do piwa, kieliszki, miśki, mini koszulki, smycze i zapalniczki. Już wkrótce nasz asortyment zostanie poszerzony o kolejne produkty, w tym odzież zimową taką jak czapki, szale i rękawiczki.
Nasze pamiątki cechuje wysoka jakość wykonania i niska cena, gdyż za cel postawiliśmy sobie poszerzenie ubogiego jak dotąd asortymentu gadżetów Dumy Pomorza i możliwość ich nabycia przez wszystkich kibiców Pogoni niezależnie od posiadanych środków finansowych. Dostępne są one w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie Szczecina i Stargardu oraz poprzez właśnie uruchomiony sklep internetowy.
Przypomnijmy, że na mocy umowy licencyjnej SKPS Portowcy jest pełnoprawnym podmiotem uprawnionym do produkcji i dystrybucji gadżetów granatowo-bordowych. Co warte podkreślenia całkowity zysk Stowarzyszenia Portowcy ze sprzedaży pamiątek zostanie przeznaczony na statutowe działania (organizację opraw meczowych, dopingu, wyjazdów czy akcji propagujących pozytywny wizerunek kibiców Pogoni) oraz na poszerzenie dotychczasowego zestawu pamiątek. Jednocześnie staramy się eliminować z rynku podrabiane pamiątki nieposiadające licencji, z których zyski czerpią wyłącznie ich sprzedawcy.
Szczegółowy asortyment produktów oraz ich ceny zostały zaprezentowane niniejszym katalogu. Zapraszamy do zakupów! Od kibiców dla kibiców!

ZAPRASZAMY !!!



no to patrze:D


POGOŃ SZCZECIN
5g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6447 dni




Odp: więcej gadżetów - 23/10/2009 00:09

  L. napisał:  


www.sklep.portowcy.org



Flaga Pogoni 1 miejsce Flaga Pogoni


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

****




Odp: więcej gadżetów - 23/10/2009 00:59
Wejście na stronę www.portowcy.org kozackie!!!, layout sklepu też mocny. Teraz oby nowy asortyment pojawiał się jak świeże bułeczki no i oczywiście oby serwery Wam padały od liczby zakupów :D

Brawo dla autorów i osób, które przyczyniły się do powstania sklepu i zwiększenia asortymentu !!!


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.26 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005