Autor
Wiadomość
   Pamiątki Pogoni i SKPS Portowcy -> więcej gadżetów << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni




Odp: więcej gadżetów - 27/02/2007 12:25

  P. napisał:  
Niedlugo pojawia sie t-shirty.Cena to ok.35 zl.Wzor na prawde fajny, juz wewnetrznie jest troche zamowien i wszyscy czekamy kiedy sie pojawia.Koszulki sa granatowe.I teraz najwaznijsza kwestia : zeby ruszyla lokomotywa nowych gadzetow, te poprzednie musza zejsc.Na obecne koszulki zostaly wylozone prywatne pieniadze, po sprzedazy tych, bedzie jakis budzet na zrobienie czegos nasteonego np. bluz.I jesli by bylo zainteresowanie w miare przyzwoite bylyby z tego pieniadze na oprawy i na nastepne gadzety.Caly zysk jest przekazany na cele kibicowskie



Kiedyś były takie ładne gumowe opaski na ręke było ich z 1000 wszystkie poszły a za jedną z ostatnich na aukcji alegro MW sporo zapłaciłem.Gadzet cieszył sie dużą popularnością i ładnie schodził ;) póżniej była akcja lotto z opaskami ale z tego co wiem niezły przypał wyszedł.Więc mam pytanie czy jest szansa ze nowe opaski pojawią sie, tylko tym razem żeby litery oprucz namalowania na opasce były też tłoczone do środka, wtedy tak szybko się nie zetrą. Opaska była bardzo ładna i estetyczna wielu nawet starszych kibiców nosiło ja, mi naprzykład zawsze towarzyszła na siłowni i w nocnych klubach Szczecina :d gdzie kibicowskie gadzety nie zawsze są mile widziane ;)


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
-HL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7460 dni

****




Odp: więcej gadżetów - 27/02/2007 14:35

  tarpan napisał:  


Kiedyś były takie ładne gumowe opaski na ręke było ich z 1000 wszystkie poszły a za jedną z ostatnich na aukcji alegro MW sporo zapłaciłem.Gadzet cieszył sie dużą popularnością i ładnie schodził ;) póżniej była akcja lotto z opaskami ale z tego co wiem niezły przypał wyszedł.Więc mam pytanie czy jest szansa ze nowe opaski pojawią sie, tylko tym razem żeby litery oprucz namalowania na opasce były też tłoczone do środka, wtedy tak szybko się nie zetrą. Opaska była bardzo ładna i estetyczna wielu nawet starszych kibiców nosiło ja, mi naprzykład zawsze towarzyszła na siłowni i w nocnych klubach Szczecina :d gdzie kibicowskie gadzety nie zawsze są mile widziane ;)




W pierwszej kolejnosci pojawia sie t-shirty, ale rzeczywiscie opaski to pomysl wart rozwazenia bo poprzednia seria zeszla bardzo szybko. No i na pewno postaralibysmy sie zeby byly tloczone, tylko czy byloby na taki ponawiany gadzet zainteresowanie?


Miłość do Pogoni jest naszym losem, zwycięstwo naszą nadzieją...
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni




Odp: więcej gadżetów - 27/02/2007 15:26

  -HL napisał:  

  tarpan napisał:  


Kiedyś były takie ładne gumowe opaski na ręke było ich z 1000 wszystkie poszły a za jedną z ostatnich na aukcji alegro MW sporo zapłaciłem.Gadzet cieszył sie dużą popularnością i ładnie schodził ;) póżniej była akcja lotto z opaskami ale z tego co wiem niezły przypał wyszedł.Więc mam pytanie czy jest szansa ze nowe opaski pojawią sie, tylko tym razem żeby litery oprucz namalowania na opasce były też tłoczone do środka, wtedy tak szybko się nie zetrą. Opaska była bardzo ładna i estetyczna wielu nawet starszych kibiców nosiło ja, mi naprzykład zawsze towarzyszła na siłowni i w nocnych klubach Szczecina :d gdzie kibicowskie gadzety nie zawsze są mile widziane ;)




W pierwszej kolejnosci pojawia sie t-shirty, ale rzeczywiscie opaski to pomysl wart rozwazenia bo poprzednia seria zeszla bardzo szybko. No i na pewno postaralibysmy sie zeby byly tloczone, tylko czy byloby na taki ponawiany gadzet zainteresowanie?



Myśle że był by:D kupiłem z 10 tych opasek i często traciłem ją na rzecz nie internetowych kibiców podczas nocnych sobotnich ciężkich bojów w różnych pijalniach :D fakt wtedy dystrybucja była łatwiejsza bo punktów sprzedaży było owiele więcej na mieści ale 500 sztuk to żadna ilość przy tym gadzecie, tym bardziej że jest stosunkowo tani i często służy jako prezent zamiast browarów za załatwienie jakieś sprawy ;)
Ps.Wiem z własnego doświadczenia ;) że z koszulkami,bluzami itd. zawsze jest problem taki że każdy ma inną koncepcje na jej wzór i jak ludzie dają kase to zaczyna się piźdzaczenie że jeden chce polówke, drugi napis gotykiem, trzeci czarną z białymi wstawkami itd. Tu z opaskami za wiele konbinacji nie ma i wszystko robi się na jedno kopyto. Atut też jest taki tego gadzetu że marża jest dość wysoka a i wkład kasy nie aż tak wielki ;) choć moze nie mam racji ;)

Ostatnio edytowany przez: tarpan, 27 lutego 2007, 15:41 [1 raz(y)]


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni




Odp: więcej gadżetów - 28/02/2007 07:44

  tarpan napisał:  

  -HL napisał:  

  tarpan napisał:  


Kiedyś były takie ładne gumowe opaski na ręke było ich z 1000 wszystkie poszły a za jedną z ostatnich na aukcji alegro MW sporo zapłaciłem.Gadzet cieszył sie dużą popularnością i ładnie schodził ;) póżniej była akcja lotto z opaskami ale z tego co wiem niezły przypał wyszedł.Więc mam pytanie czy jest szansa ze nowe opaski pojawią sie, tylko tym razem żeby litery oprucz namalowania na opasce były też tłoczone do środka, wtedy tak szybko się nie zetrą. Opaska była bardzo ładna i estetyczna wielu nawet starszych kibiców nosiło ja, mi naprzykład zawsze towarzyszła na siłowni i w nocnych klubach Szczecina :d gdzie kibicowskie gadzety nie zawsze są mile widziane ;)




W pierwszej kolejnosci pojawia sie t-shirty, ale rzeczywiscie opaski to pomysl wart rozwazenia bo poprzednia seria zeszla bardzo szybko. No i na pewno postaralibysmy sie zeby byly tloczone, tylko czy byloby na taki ponawiany gadzet zainteresowanie?



Myśle że był by:D kupiłem z 10 tych opasek i często traciłem ją na rzecz nie internetowych kibiców podczas nocnych sobotnich ciężkich bojów w różnych pijalniach :D fakt wtedy dystrybucja była łatwiejsza bo punktów sprzedaży było owiele więcej na mieści ale 500 sztuk to żadna ilość przy tym gadzecie, tym bardziej że jest stosunkowo tani i często służy jako prezent zamiast browarów za załatwienie jakieś sprawy ;)
Ps.Wiem z własnego doświadczenia ;) że z koszulkami,bluzami itd. zawsze jest problem taki że każdy ma inną koncepcje na jej wzór i jak ludzie dają kase to zaczyna się piźdzaczenie że jeden chce polówke, drugi napis gotykiem, trzeci czarną z białymi wstawkami itd. Tu z opaskami za wiele konbinacji nie ma i wszystko robi się na jedno kopyto. Atut też jest taki tego gadzetu że marża jest dość wysoka a i wkład kasy nie aż tak wielki ;) choć moze nie mam racji ;)



według mnie opaski to pomysl jak najbardziej trafiony. ostatnio nawet w rozmowie wsrod grupy znajomych rozmawialismy o gadżetach i wiekszosc stwierdzila ze te opaski byly chyba najbardziej trafione ale malo kto juz taka ma bo byly one bardzo nie trwale. Zainteresowanie nowymi opaskami mysle ze by bylo i to nie mniejsze niz poprzednimi.


M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7174 dni

****




Odp: więcej gadżetów - 07/03/2007 23:21
Fajnie tez sie prezentowaly berety(kapelusze) z tego co wiem zainteresowanie tez chyba bylo...mozliwe ze sie myle ale wiem ze troche osob sie ne zalapalo na nie


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
MKS 78
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7014 dni




Odp: więcej gadżetów - 09/03/2007 09:35
koszulki napewno pojda jak woda jak takie fajne- P.
ja z gory prosze o 3 szt jak tylko sie pojawia.


Fanatycy ze stolicy
WWP H.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6438 dni




Odp: więcej gadżetów - 09/03/2007 23:25
Taka opaska to fajna rzecz , bo ja na przyklad mieszkam w wielkopolsce i zabardzo nie moge chodzic w zadnych innych gadzetach a opaske moge miec wszedzie. Na ta ostatnia edycje sie nie zalapalem.


Bo ja kocham ten styl życia ryk na stadionie Tych ludzi te przeżycia!
centrum1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6173 dni




Odp: więcej gadżetów - 26/04/2007 14:49
Wie ktos moze gdzie mozna kupic szalik Pogoni przez internet? Bede wdzieczny :) pozdrawiam :)


[img]http://img507.imageshack.us/img507/3521/pogo3247dm.png[/img]
SISMIC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7038 dni




Odp: więcej gadżetów - 26/04/2007 14:57
A wiadomo coś może z zapowiedzianymi koszulkami? W miare ciepło się robi ;)


Szczecińska albo żadna!
luki_717
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7137 dni




Odp: więcej gadżetów - 26/04/2007 18:24

  centrum1948 napisał:  
Wie ktos moze gdzie mozna kupic szalik Pogoni przez internet? Bede wdzieczny :) pozdrawiam :)



http://www.allegro.pl/item188122804_szalik_pogoni_szczecin_slonce_.html


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders Kliknij PolskieSerce
centrum1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6173 dni




Odp: więcej gadżetów - 26/04/2007 19:25
A gdzies indziej? Jest moze jakis sklepik internetowy Pogoni? Pozdrawiam i dzieki Luki ;)

Ostatnio edytowany przez: centrum1948, 27 kwietnia 2007, 11:50 [1 raz(y)]


[img]http://img507.imageshack.us/img507/3521/pogo3247dm.png[/img]
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7457 dni

*****




Odp: więcej gadżetów - 27/04/2007 11:20
Zapowiedzianych koszulek niestety nie bedzie...Projekt poczeka na lepsze chwile, bo jest na prawde dobry.


Sami przeciw wszystkim!!!
WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6656 dni




Odp: więcej gadżetów - 27/04/2007 17:43

  W(L)KP napisał:  
Taka opaska to fajna rzecz , bo ja na przyklad mieszkam w wielkopolsce i zabardzo nie moge chodzic w zadnych innych gadzetach a opaske moge miec wszedzie. Na ta ostatnia edycje sie nie zalapalem.



ciekawe jestem gdzie w tej wlkp mieszkasz??Ostrów wlkp??


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
Werft
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7367 dni

*




Odp: więcej gadżetów - 28/04/2007 08:13

  P. napisał:  
Zapowiedzianych koszulek niestety nie bedzie...Projekt poczeka na lepsze chwile, bo jest na prawde dobry.



P. szkoda - bo moment tez jest dobry - troche towarzystwo gnusnieje i jakas akcja (niekoniecznie koszulkowa ;) ) by sie przydala zeby go rozruszac.
Sam chetnie kupilbym koszulke ew. bluze z kapturem wiec czekam z niecierpliwoscia na lepsze czasy

pozdrawiam


Zawsze wierni. Emigracja 2004.
Leśny Dziadek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6365 dni




Odp: więcej gadżetów - 28/04/2007 09:46

  P. napisał:  
Caly zysk jest przekazany na cele kibicowskie





z checia cos bym nabyl, jestem tylko ciekaw czy kasa ta idzie na oprawy Pogoni w pierwszej lidze czy Nowej?


HERRING POWER
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7457 dni

*****




Odp: więcej gadżetów - 28/04/2007 09:52

  D.A.W napisał:  

  P. napisał:  
Caly zysk jest przekazany na cele kibicowskie





z checia cos bym nabyl, jestem tylko ciekaw czy kasa ta idzie na oprawy Pogoni w pierwszej lidze czy Nowej?


cele kibicowskie to niekoniecznie oprawy.
Nie ma nowych gadzetow i na razie nie wyglada na to zeby sie pojawily, wiec nie ma o czym mowic.


Sami przeciw wszystkim!!!
Paulinus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7870 dni

***




Odp: więcej gadżetów - 29/04/2007 23:19

  P. napisał:  

  D.A.W napisał:  

  P. napisał:  
Caly zysk jest przekazany na cele kibicowskie





z checia cos bym nabyl, jestem tylko ciekaw czy kasa ta idzie na oprawy Pogoni w pierwszej lidze czy Nowej?


cele kibicowskie to niekoniecznie oprawy.
Nie ma nowych gadzetow i na razie nie wyglada na to zeby sie pojawily, wiec nie ma o czym mowic.



Różnymi kanałami dotarł do mnie nowy gadzet piwa na B;) Dwie połączone opaski gumowe w kolorach granat(?) - czerwien(?). Na czerwieni widnieje napis Pogoń Szczecin na granacie nazwa piwa na B;) tłoczone.


"CSWD" i to się nie zmieni....
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: więcej gadżetów - 29/04/2007 23:54
Na stronie bosmana (http://bosman.byss.pl/) wszystko jest napisane co i jak z tymi opaskami.

Po zakupie 4 piw (Bosman oczywiście) jest szansa na jej zdobycie (lub piłki, otwieraczy do piwa)


Promocja
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6609 dni




Odp: więcej gadżetów - 30/04/2007 11:54

  eF^ napisał:  
Na stronie bosmana (http://bosman.byss.pl/) wszystko jest napisane co i jak z tymi opaskami.

Po zakupie 4 piw (Bosman oczywiście) jest szansa na jej zdobycie (lub piłki, otwieraczy do piwa)



takie opaski podobno są też Błękitnych Stargard i na pewno Sparty Gryfice ;) acha piwo na B. :P zrobił nie tylko opaski ale też otwieracze do piwa i etui na płyty



pozdro


Czasami bywają dni, gdy nie wpada żaden kwit,
Wtedy możesz liczyć tylko na swój wyuczony spryt,
Rozkminie to zakręce, co wykręce to moje,
Od ryzyka nie stronie, za to fartem się raczę,
Wystarczy ruszyć głową, i podążać dalej,
Pamiętaj o tym bracie na mecie i na starcie,
Po drodze na pewno będzie nie jedno wyzwanie,
Wiedz tylko jedno, że przejdziemy to razem,
W ekipie zawsze raźniej, radzić sobie lepiej,
Szacunek dla tych, co podali pomocną ręke,

PS!
centrum1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6173 dni




Odp: więcej gadżetów - 30/04/2007 22:47
Ma ktos ta opaske na sprzedanie? Dam maksimum 10 zlotych... Pozdrawiam!!!


[img]http://img507.imageshack.us/img507/3521/pogo3247dm.png[/img]
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005