Autor
Wiadomość
   Pamiątki Pogoni i SKPS Portowcy -> więcej gadżetów << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
independent
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6212 dni




Odp: więcej gadżetów - 17/01/2008 02:12
Witam :) Widzialem w fali bluzy robione na wzor koszulek z napisem na plecach.
Czy wie ktos gdzie jeszcze mozna takich szukac ,bo w fali akurat male rozmiary byly ?


Mateusz17
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6051 dni




Odp: więcej gadżetów - 17/01/2008 12:44

  nsx napisał:  

  phoenix napisał:  

  Kicek napisał:  

  Mlody_86 napisał:  

  Kicek napisał:  
...bardzo ładny szaliczek... nowe kurtki... haha
jak w tym mieście można dostać 3 rodzaje szalików oczywiście o wspomnianych przeze mnie barwówkach można tylko pomarzyć, a przeciez zaraz po nowym roku miały być... kurtki pewnie też będą! i potem sie dziwić że na trybunach jest więcej barw legii!



To czemu sam nic nie zrobisz tylko narzekasz ? - Tak jest lepiej co ?
Zamilcz w temacie o którym nie masz pojecia... bez odbioru



a wiesz co- nie zostawie tego bez odbioru a wiesz dlaczego??
a powiem Ci! Jak niedawno ktoś wyszukał bluz zrobionych przez kogoś prywatnie na allegro to było wielkie halo że nie kupować bo sam zarobi, że nie od stowarzyszenia, że niby GRYF się nie podoba... widzisz i teraz Ci napisze BEZ ODBIORU.
a do tłumaczenia że nie ma daty w "zaraz po nowym roku" bardzo mnie ubawiły. Zaraz ktoś napisze że chodziło o połowe czerwca, przecież to zaraz po nowym roku...



Ważne jest to co przeżyjesz na trybunach czy to w czym tam jesteś? Jesli dla ciebie sprawa szalika czy innej części odzieży jest ważniejsza od samego zaszczytu bycia na Twardowskiego no to coś jest nie tak. Chcesz sie powozić w galaxy w kurtce Pogoni, i pokazać jaki z ciebie wielki kibic? Zastanów sie nad tym!!



a zreszta.. delet



Wiesz co kicek lepiej się już nie udzielaj w tym temacie ! Wystarczajaco ludzią na nerwach grasz pisząc takie głupoty!


Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6017 dni




Odp: więcej gadżetów - 17/01/2008 14:20
Na Turzynie są szaliki : MKS Pogoń Szczecin, Szczecin
Koszulki meczowe, rękawiczki, czapki
kurtki ZINA,

Jeżeli coś ma być to będzie, co to jest sklep klubowy na Santiago Bernabeu, SZACUNEK, że mamy chociaż to...


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
Kicek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6383 dni




Odp: więcej gadżetów - 17/01/2008 17:13

  P. napisał:  
Prujesz sie jak stara torba.
Nikt gamoniu nie pisal ze cos bedzie na pewno.
Osobiscie nic nie pisalem o innych gadzetach, wiec sie leszczu tutaj nie zastawiaj czyimis wypowiedziami w rozmowie ze mna.Dobrze, ze przybiles sie ze bez odbioru, bo jescze bys tylko wkurwil.Chcesz dyskutowac mozemy pogadac na zywo.



oooo cały poziom Twojej inteligencji - pogadać "na żywo"-pewnie z trzema kumplami , "gamoniu", "leszczu"! Przypominam że ja Cie nie obraziłem, tylko napisałem jak to widze!
Poprostu łatwiej by było napisać prawde - sory chłopaki nowych szali nie bedzie z tego i tego powodu i by było git!


MKS
independent
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6212 dni




Odp: więcej gadżetów - 17/01/2008 17:44

  Kicek napisał:  

  P. napisał:  
Prujesz sie jak stara torba.
Nikt gamoniu nie pisal ze cos bedzie na pewno.
Osobiscie nic nie pisalem o innych gadzetach, wiec sie leszczu tutaj nie zastawiaj czyimis wypowiedziami w rozmowie ze mna.Dobrze, ze przybiles sie ze bez odbioru, bo jescze bys tylko wkurwil.Chcesz dyskutowac mozemy pogadac na zywo.



oooo cały poziom Twojej inteligencji - pogadać "na żywo"-pewnie z trzema kumplami , "gamoniu", "leszczu"! Przypominam że ja Cie nie obraziłem, tylko napisałem jak to widze!
Poprostu łatwiej by było napisać prawde - sory chłopaki nowych szali nie bedzie z tego i tego powodu i by było git!



Wez kurwa odbijaj z tego forum i nie rob tu zamieszania.idiota pajacujesz od paru dni a na forum nic sie dowiedziec nie mozna.


P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7457 dni

*****




Odp: więcej gadżetów - 17/01/2008 17:47

  Kicek napisał:  

  P. napisał:  
Prujesz sie jak stara torba.
Nikt gamoniu nie pisal ze cos bedzie na pewno.
Osobiscie nic nie pisalem o innych gadzetach, wiec sie leszczu tutaj nie zastawiaj czyimis wypowiedziami w rozmowie ze mna.Dobrze, ze przybiles sie ze bez odbioru, bo jescze bys tylko wkurwil.Chcesz dyskutowac mozemy pogadac na zywo.



oooo cały poziom Twojej inteligencji - pogadać "na żywo"-pewnie z trzema kumplami , "gamoniu", "leszczu"! Przypominam że ja Cie nie obraziłem, tylko napisałem jak to widze!
Poprostu łatwiej by było napisać prawde - sory chłopaki nowych szali nie bedzie z tego i tego powodu i by było git!


Jaka prawde hehe...nikt nic nie obiecywal."sory chlopaki".hehe ale kurwac za co mialbym cie przepraszac i sie tlumaczyc.Beda gadzety, bedzie fajnie, nie bedzie - bedzie...normalnie, tzn tak jak jest od dawna.
Piszesz o poziomie mojej inteliogencji i pierdolisz jakies swoje farmazony i domysly.Moze Ty do rozmowy potzrebujesz adowkatow, ja potrafie sam zaltwic sprawe.Miales nie odpisywac, ale jak widac nie potrafisz nawet dostosowac sie do tego co sam napisales.Ze mnie nie obraziles, hehe, nawet jakbys probowal pewnie nie dalbys rady, bo rzadko kiedy przejmuje sie placzkami internetowymi.


Sami przeciw wszystkim!!!
Kicek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6383 dni




Odp: więcej gadżetów - 17/01/2008 18:01

  P. napisał:  

  Kicek napisał:  

  P. napisał:  
Prujesz sie jak stara torba.
Nikt gamoniu nie pisal ze cos bedzie na pewno.
Osobiscie nic nie pisalem o innych gadzetach, wiec sie leszczu tutaj nie zastawiaj czyimis wypowiedziami w rozmowie ze mna.Dobrze, ze przybiles sie ze bez odbioru, bo jescze bys tylko wkurwil.Chcesz dyskutowac mozemy pogadac na zywo.



oooo cały poziom Twojej inteligencji - pogadać "na żywo"-pewnie z trzema kumplami , "gamoniu", "leszczu"! Przypominam że ja Cie nie obraziłem, tylko napisałem jak to widze!
Poprostu łatwiej by było napisać prawde - sory chłopaki nowych szali nie bedzie z tego i tego powodu i by było git!


Jaka prawde hehe...nikt nic nie obiecywal."sory chlopaki".hehe ale kurwac za co mialbym cie przepraszac i sie tlumaczyc.Beda gadzety, bedzie fajnie, nie bedzie - bedzie...normalnie, tzn tak jak jest od dawna.
Piszesz o poziomie mojej inteliogencji i pierdolisz jakies swoje farmazony i domysly.Moze Ty do rozmowy potzrebujesz adowkatow, ja potrafie sam zaltwic sprawe.Miales nie odpisywac, ale jak widac nie potrafisz nawet dostosowac sie do tego co sam napisales.Ze mnie nie obraziles, hehe, nawet jakbys probowal pewnie nie dalbys rady, bo rzadko kiedy przejmuje sie placzkami internetowymi.



jak sie nie przejmujesz to dlaczego odpisujesz... IGNORUJ TO! nara


MKS
Mateusz17
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6051 dni




Odp: więcej gadżetów - 17/01/2008 18:41

  Kicek napisał:  

  P. napisał:  

  Kicek napisał:  

  P. napisał:  
Prujesz sie jak stara torba.
Nikt gamoniu nie pisal ze cos bedzie na pewno.
Osobiscie nic nie pisalem o innych gadzetach, wiec sie leszczu tutaj nie zastawiaj czyimis wypowiedziami w rozmowie ze mna.Dobrze, ze przybiles sie ze bez odbioru, bo jescze bys tylko wkurwil.Chcesz dyskutowac mozemy pogadac na zywo.



oooo cały poziom Twojej inteligencji - pogadać "na żywo"-pewnie z trzema kumplami , "gamoniu", "leszczu"! Przypominam że ja Cie nie obraziłem, tylko napisałem jak to widze!
Poprostu łatwiej by było napisać prawde - sory chłopaki nowych szali nie bedzie z tego i tego powodu i by było git!


Jaka prawde hehe...nikt nic nie obiecywal."sory chlopaki".hehe ale kurwac za co mialbym cie przepraszac i sie tlumaczyc.Beda gadzety, bedzie fajnie, nie bedzie - bedzie...normalnie, tzn tak jak jest od dawna.
Piszesz o poziomie mojej inteliogencji i pierdolisz jakies swoje farmazony i domysly.Moze Ty do rozmowy potzrebujesz adowkatow, ja potrafie sam zaltwic sprawe.Miales nie odpisywac, ale jak widac nie potrafisz nawet dostosowac sie do tego co sam napisales.Ze mnie nie obraziles, hehe, nawet jakbys probowal pewnie nie dalbys rady, bo rzadko kiedy przejmuje sie placzkami internetowymi.



jak sie nie przejmujesz to dlaczego odpisujesz... IGNORUJ TO! nara


Kicek ty ja mam dla ciebie zadanie weź może pomyśl nad nowym tematem o nazwie "Powyzywajmy się!" Bo pierdolisz już farmazony,że czytać się nie da. Kurwa idz i sobie uszyj ten szal i bedziesz miał. Tacy jak ty mi działają na nerwy więc weź się chłopie lepiej już tu nie udzielaj.


WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6656 dni




Odp: więcej gadżetów - 19/01/2008 22:35

  Kicek napisał:  
...bardzo ładny szaliczek... nowe kurtki... haha
jak w tym mieście można dostać 3 rodzaje szalików oczywiście o wspomnianych przeze mnie barwówkach można tylko pomarzyć, a przeciez zaraz po nowym roku miały być... kurtki pewnie też będą! i potem sie dziwić że na trybunach jest więcej barw legii!



Stań z boku-nie prowokuj....jak będą to będą....cierpliwości człowieku.....


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
luki_717
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7137 dni




Odp: więcej gadżetów - 20/01/2008 16:49
Pogon Ultras szal - aukcja WOSP


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders Kliknij PolskieSerce
Mt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5961 dni




Odp: więcej gadżetów - 20/01/2008 18:05

  luki_717 napisał:  



super szaliczek !! polecam bo posiadam taki:D


'na pierwszym planie zaufanie,szczerośc,prawda, wysoko garda dla frajerów jazda!'
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6017 dni




Odp: więcej gadżetów - 20/01/2008 19:05

  mateeo napisał:  

  luki_717 napisał:  



super szaliczek !! polecam bo posiadam taki:D



Jezeli ktoś nie ma to warto zakupić, bo bardzo fajny szalik.
A może kolega co zbiera tak szaliki Pogoni się skusi...


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6063 dni




Odp: więcej gadżetów - 23/01/2008 17:44
Gdzie w SZczecinie można kupic bluze Pogoni???


PORTOWCY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6242 dni




Odp: więcej gadżetów - 23/01/2008 18:50
Nie ma bluz Pogoni tak jak czarnych kurtek z napisem na plecach Pogon Szczecin


Bo najlepsza w Polsce jest POGOŃ SZCZECIN MKS.
independent
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6212 dni




Odp: więcej gadżetów - 23/01/2008 21:52

  endrjus napisał:  
Gdzie w SZczecinie można kupic bluze Pogoni???



Sprawdz w Fali tam wiem ze byly ostatnio bluzy granatowe-bez kaptura ,ale same male rozmiary.
Wie ktos gdzie mozna jescze dostac takie tylko ze wieksze ???


PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

****




Odp: więcej gadżetów - 31/01/2008 18:16
http://i237.photobucket.com/albums/ff186/vlepki/faxw82.jpg

FC Nowy Targ ! Ktoś wie cos o tym FC czy to samowolka kilku osób tak jak fc arki w zakopanym :D
Po za tym vlepki słabe...


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: więcej gadżetów - 31/01/2008 18:21

  Psmks napisał:  
http://i237.photobucket.com/albums/ff186/vlepki/faxw82.jpg

FC Nowy Targ ! Ktoś wie cos o tym FC czy to samowolka kilku osób tak jak fc arki w zakopanym :D
Po za tym vlepki słabe...



Słabe to mało powiedziane, zrobione coś na styl Cracovii, czyli śmierć, nóż i agresja. Ogólnie porażka te vlepy.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: więcej gadżetów - 16/02/2008 11:51
Jak ktoś ma dzisiejszy PS przed oczami niech poczyta o sklepiku z pamiątkami Lecha, nie ma porównania do stoiska w Galaxy.


Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5902 dni

*




Odp: więcej gadżetów - 16/02/2008 12:57

  eF^ napisał:  
Jak ktoś ma dzisiejszy PS przed oczami niech poczyta o sklepiku z pamiątkami Lecha, nie ma porównania do stoiska w Galaxy.



Na chwilę obecną to po prostu inna liga... Depresja


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
kondzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6949 dni




Odp: więcej gadżetów - 17/02/2008 13:29
Czy jest możliwośc zakupu obecnych koszulek Pogoni w Szczecinie,bądz przez internet ?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005