Autor
Wiadomość
   Pamiątki Pogoni i SKPS Portowcy -> więcej gadżetów << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7607 dni

**




Odp: więcej gadżetów - 18/03/2004 10:12
jak to juz ktos powiedzial dobrze ze wogole sie cos ruszylo z sprzedaza pamiatek ale nie sposob dodac ze nie tego oczekiwalismy .mysle ze juz lepszym wyjsciemy byloby naprawde wynajecie jakiegoso malego pomieszczenia w tym Galaxy bo to stoisko to przypominalo lekka prowizorke. zreszta nie bylo tam zadnego nowego gadzetu ktorego jeszcze nie znamy .miejmy nadzieje ze to tylko "zlego milego poczatki " chyba na prawdziwy sklepik przyjdzie nam poczekac az Ptakowi uda sie zakupic ten budynek na Grunwaldzkim i kiedy Adidas wykona dla nas wszystkie gadzety zamowione

w czasie mojej wizyty obecni byli Matlak ,Bilinski,Andruszczak i Pani Ptak [Ostatnio edytowane przez boberek: 2004-03-18 10:18]


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
SISMIC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7038 dni




Odp: więcej gadżetów - 28/12/2005 21:22
Witam! Można kupić podobne bluzy Pogoni jak np. ta Legii?:

Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum


Szczecińska albo żadna!
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7016 dni




Odp: więcej gadżetów - 28/12/2005 21:43
Zamówiłem ta bluze Legii i czekam już od 8 dni i nic nie przychodzi :>


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8284 dni




Odp: więcej gadżetów - 28/12/2005 21:47
http://www.legialive.pl/sklep/koszulki/bluza02.php


BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7002 dni

***




Odp: więcej gadżetów - 28/12/2005 22:14

  Power napisał:  
Witam! Można kupić podobne bluzy Pogoni jak np. ta Legii?:

Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum




Jest pomysł na wypuszczenie takiej serii,już ugadany ale stoji w martwym punkcie bo...pewna osoba dość długo wykonuje projekty.Kiedy będą one gotowe wyjdzie w pełni dostępna seria gadzetów Pogoni w stylu bardziej ''kibicowskim'' niż te dostępne aktualnie.


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6984 dni

**




Odp: więcej gadżetów - 28/12/2005 22:28
Juz dawno się o tym mówiło, żeby takie coś wypuścić, ale jak zawsze niema kto tym sie zająć tzn.nie ma kto kasy wyłożyć...choc temat stary szukam chętnych na bluzy z kapturem (szare i czarne) z newielkim herbem Pogońi na piersi...koszt ok 60-70 zł...musze jeszcze dogadać tylko ta kwestie z MW bo coś na oprawe z tego trzeba by było rzucić...także chetni na meila.
Chusty z herbem Pogoni też nadal są w sprzedaży...na dniach moze koszulki z różnymi ciekawymi motywami ( testuje nową technike nadruku i niewiem jak się ona sprawdzi...a może ktos z Was ma ciekawe projekt na koszulki
Kolejna sprawa to bluzy z tym napisem białym POGON SZCZECIN (gotyk) wykonanym przez U-96. Jeśli by się znalazło na nie chętnych 10 osób to można je wykonać.Koszt 60-65 zł.
Im więcej tych gadzętów na poxczątek by poszło tym bardziej bym się zajął ich produkcją


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
Luk Luk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7353 dni

**




Odp: więcej gadżetów - 29/12/2005 01:08

  antyC napisał:  
Juz dawno się o tym mówiło, żeby takie coś wypuścić, ale jak zawsze niema kto tym sie zająć tzn.nie ma kto kasy wyłożyć...choc temat stary szukam chętnych na bluzy z kapturem (szare i czarne) z newielkim herbem Pogońi na piersi...koszt ok 60-70 zł...musze jeszcze dogadać tylko ta kwestie z MW bo coś na oprawe z tego trzeba by było rzucić...także chetni na meila.
Chusty z herbem Pogoni też nadal są w sprzedaży...na dniach moze koszulki z różnymi ciekawymi motywami ( testuje nową technike nadruku i niewiem jak się ona sprawdzi...a może ktos z Was ma ciekawe projekt na koszulki
Kolejna sprawa to bluzy z tym napisem białym POGON SZCZECIN (gotyk) wykonanym przez U-96. Jeśli by się znalazło na nie chętnych 10 osób to można je wykonać.Koszt 60-65 zł.
Im więcej tych gadzętów na poxczątek by poszło tym bardziej bym się zajął ich produkcją




jak bedziesz na gg to odezwij sie do mnie.


"Wierzę, że inteligencja i strach są nieodłączne. Goście którzy mówią: ja się nie boję niczego - są po prostu głupi!" - Rickson Gracie
STARGARD_FC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6843 dni




Odp: więcej gadżetów - 29/12/2005 12:23

  Rosa napisał:  
Zamówiłem ta bluze Legii i czekam już od 8 dni i nic nie przychodzi :>



mi doszla bo okolo 10dniach:]


Czy wygrywasz !! Czy nie !! Ja i tak kocham Cie !! Bo najlepsza w Polsce jest !! Pogoń Szczecin MKS !!

Obrazek jpg wstawiony na forum
Gregor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6819 dni




Odp: więcej gadżetów - 29/12/2005 12:48

  antyC napisał:  
Juz dawno się o tym mówiło, żeby takie coś wypuścić, ale jak zawsze niema kto tym sie zająć tzn.nie ma kto kasy wyłożyć...choc temat stary szukam chętnych na bluzy z kapturem (szare i czarne) z newielkim herbem Pogońi na piersi...koszt ok 60-70 zł...musze jeszcze dogadać tylko ta kwestie z MW bo coś na oprawe z tego trzeba by było rzucić...także chetni na meila.
Chusty z herbem Pogoni też nadal są w sprzedaży...na dniach moze koszulki z różnymi ciekawymi motywami ( testuje nową technike nadruku i niewiem jak się ona sprawdzi...a może ktos z Was ma ciekawe projekt na koszulki
Kolejna sprawa to bluzy z tym napisem białym POGON SZCZECIN (gotyk) wykonanym przez U-96. Jeśli by się znalazło na nie chętnych 10 osób to można je wykonać.Koszt 60-65 zł.
Im więcej tych gadzętów na poxczątek by poszło tym bardziej bym się zajął ich produkcją



Ja bym się wstępnie pisał na bluzę z napisem gotyckim, tylko jak ona dokładnie miałaby wyglądać ?


Stocznie Szczecina, Gdyni i Gdańska chciały wolności krzyczały basta !
Luk Luk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7353 dni

**




Odp: więcej gadżetów - 29/12/2005 20:44

  Gregor napisał:  

  antyC napisał:  
Juz dawno się o tym mówiło, żeby takie coś wypuścić, ale jak zawsze niema kto tym sie zająć tzn.nie ma kto kasy wyłożyć...choc temat stary szukam chętnych na bluzy z kapturem (szare i czarne) z newielkim herbem Pogońi na piersi...koszt ok 60-70 zł...musze jeszcze dogadać tylko ta kwestie z MW bo coś na oprawe z tego trzeba by było rzucić...także chetni na meila.
Chusty z herbem Pogoni też nadal są w sprzedaży...na dniach moze koszulki z różnymi ciekawymi motywami ( testuje nową technike nadruku i niewiem jak się ona sprawdzi...a może ktos z Was ma ciekawe projekt na koszulki
Kolejna sprawa to bluzy z tym napisem białym POGON SZCZECIN (gotyk) wykonanym przez U-96. Jeśli by się znalazło na nie chętnych 10 osób to można je wykonać.Koszt 60-65 zł.
Im więcej tych gadzętów na poxczątek by poszło tym bardziej bym się zajął ich produkcją



Ja bym się wstępnie pisał na bluzę z napisem gotyckim, tylko jak ona dokładnie miałaby wyglądać ?



mnie rowniez to interesuje.


"Wierzę, że inteligencja i strach są nieodłączne. Goście którzy mówią: ja się nie boję niczego - są po prostu głupi!" - Rickson Gracie
Kula
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7152 dni




Odp: więcej gadżetów - 30/12/2005 00:28

  Gregor napisał:  

  antyC napisał:  
Juz dawno się o tym mówiło, żeby takie coś wypuścić, ale jak zawsze niema kto tym sie zająć tzn.nie ma kto kasy wyłożyć...choc temat stary szukam chętnych na bluzy z kapturem (szare i czarne) z newielkim herbem Pogońi na piersi...koszt ok 60-70 zł...musze jeszcze dogadać tylko ta kwestie z MW bo coś na oprawe z tego trzeba by było rzucić...także chetni na meila.
Chusty z herbem Pogoni też nadal są w sprzedaży...na dniach moze koszulki z różnymi ciekawymi motywami ( testuje nową technike nadruku i niewiem jak się ona sprawdzi...a może ktos z Was ma ciekawe projekt na koszulki
Kolejna sprawa to bluzy z tym napisem białym POGON SZCZECIN (gotyk) wykonanym przez U-96. Jeśli by się znalazło na nie chętnych 10 osób to można je wykonać.Koszt 60-65 zł.
Im więcej tych gadzętów na poxczątek by poszło tym bardziej bym się zajął ich produkcją



Ja bym się wstępnie pisał na bluzę z napisem gotyckim, tylko jak ona dokładnie miałaby wyglądać ?



Tez jestem Zainteresowany tą bluzą ! ona jest z kapturem ??


PS
BINDA
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7112 dni




Odp: więcej gadżetów - 30/12/2005 09:36
chetny na bluze <gotyk> gg.6345226 dajcie znac jak coś bedzie wiadomo


I'm forever blowing bubbles
pretty bubbles in the air
they fly so high
they reach the sky
and like my dreams
they fade and die !
fortune's always hiding
i've looked everywhere
i'm forever blowing bubbles
pretty bubbles in the air !
UNITED !!! UNITED !!!
Cycek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6878 dni




Odp: więcej gadżetów - 30/12/2005 10:59
Tez bylbym chetny na bluze. Proponuje moze jakis temat zrobic z lista kto kupuje, tak jak to bylo z opaskami. Wszcystko by bylo jasno i czytelnie napisane ilu jest chetnych.


...spójrz na te dziurawe szosy, anonimowe blokowiska i stare kamienice, gdzie każdy zna wszystkich sąsiadów z nazwiska. Spójrz na podmiejskie oazy...
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6984 dni

**




Odp: więcej gadżetów - 30/12/2005 12:12
To robimy tak...kto chętny na jakies bluzy niech pisze na meila [email protected] zamowienie tzn kolor i rozmiar oraz czy z herbem czy ten gotyk...co jakiś czas będę informował...myślę, że tym razem pójdzie to już konkretnie i wreści wyjdze.Czas zamowień do 15 stycznia.
Bluzy są z kapturem (grube) w kolorach czarnym i szarym (tzw.melanż)


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
Bronek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6737 dni




Odp: więcej gadżetów - 30/12/2005 12:33
Też bym był zainteresowany. Ma ktoś moze jakieś fotki jak te bluzy by wyglądały??


Obrazek jpg wstawiony na forum
Nie myślę "jak to będzie wyglądać", ale myślę "jak to zrobić"!
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6767 dni




Odp: więcej gadżetów - 30/12/2005 16:13

  Power napisał:  
Witam! Można kupić podobne bluzy Pogoni jak np. ta Legii?:

Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum



moglaby byc taka bluza tyle ze Pogonii z herbem i z napisem :)


Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7872 dni

**




Odp: więcej gadżetów - 30/12/2005 17:07
dokladnie, z przodu herb moze byc na srodku z tylu napis "gotyk", jesli to U96 robil projekt to ja tez wciagam :)


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
A K
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7320 dni




Odp: więcej gadżetów - 30/12/2005 19:36
Ja na Bluze Pogoni od razu jestem chetny, na 100%


PS!
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7120 dni




Odp: więcej gadżetów - 30/12/2005 20:38
hmm ... bede zainteresowany jesli dowiem sie jaka bedzie cena +/- i jakie rozmiary ... ;) no i oczywiscie wykona projekt U-96 albo ... narodowiec (plastyk musi zaprojektowac minimum ladnie :) )


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
dewu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni




Odp: więcej gadżetów - 30/12/2005 22:23
No jak by była bluza to bym był chętny na 99%,bo nie wiem jak by z kasą było moze bym nie miał:) ale dla bluzy Pogoni by sie napewno skołowało:)


W oczach społeczeństwa za dużo we mnie szaleństwa, bo nie mam tolerancji dla pedalstwa i kurestwa!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.24 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005