Autor
Wiadomość
   Pamiątki Pogoni i SKPS Portowcy -> więcej gadżetów << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7174 dni

****




Odp: więcej gadżetów - 08/06/2009 17:29

  kibol napisał:  
Mam pytanie dotyczące bluz i koszulek na Turzynie , a dokładniej o bluzy (Szare i Czarne) pisane czcionką gotycką tj.
Pogoń na plecach , a z przodu na sercu gryf Szczecina , a na lewej ręce na wysokości łokcia cyfry 1948 , kto jest producentem tych bluz ? Czy to są bluzy projektowane przez Stowarzyszenie ? nie ukrywam ,ze są ładne ale dla mnie sie liczy aby zasilić budżet na oprawy.



Ta bluza nie jest gadzetem wydanym przez SKPS co oznacza ,że zysk z jej sprzedaży nie trafia na cele kibicowskie :]


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
Kluczyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7872 dni

*




Odp: więcej gadżetów - 08/06/2009 18:06

  M. napisał:  

  kibol napisał:  
Mam pytanie dotyczące bluz i koszulek na Turzynie , a dokładniej o bluzy (Szare i Czarne) pisane czcionką gotycką tj.
Pogoń na plecach , a z przodu na sercu gryf Szczecina , a na lewej ręce na wysokości łokcia cyfry 1948 , kto jest producentem tych bluz ? Czy to są bluzy projektowane przez Stowarzyszenie ? nie ukrywam ,ze są ładne ale dla mnie sie liczy aby zasilić budżet na oprawy.



Ta bluza nie jest gadzetem wydanym przez SKPS co oznacza ,że zysk z jej sprzedaży nie trafia na cele kibicowskie :]



Tak właśnie myślałem , a kto jest autorem nadruków ? Same bluzy produkuje firma aspendos nie ukrywam ,ze bluzy są jakościowo dobre ,ale tracą na jakości ponieważ nie pochodzą ze stowarzyszenia. Stowarzyszenie tylko ma pełne prawa do wykorzystywania herbu i nazwy klubu. Więc dziwie sie ,ze Pan z Turzyna jeszcze sprzedaje te gadżety ! Chyba ,że sie myle i czegoś nie wiem.


Husker
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5407 dni




Odp: więcej gadżetów - 08/06/2009 19:01
Zenada, ze byle kto moze sobie bezkarnie uszyc jakie szmaty z godlem Pogoni i sprzedawac na allegro czy bazarku.

Pytam po raz kolejny, dlaczego nikt z klubu czy Stowarzyszenia nie reaguje?


Kluczyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7872 dni

*




Odp: więcej gadżetów - 08/06/2009 20:31

  Husker napisał:  
Zenada, ze byle kto moze sobie bezkarnie uszyc jakie szmaty z godlem Pogoni i sprzedawac na allegro czy bazarku.

Pytam po raz kolejny, dlaczego nikt z klubu czy Stowarzyszenia nie reaguje?




Pewnie , juz dawno zareagował a odpowiedź net to zło !

Ostatnio edytowany przez: Kluczyk, 8 czerwca 2009, 20:38 [1 raz(y)]


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: więcej gadżetów - 08/06/2009 20:50

  Husker napisał:  
Zenada, ze byle kto moze sobie bezkarnie uszyc jakie szmaty z godlem Pogoni i sprzedawac na allegro czy bazarku.

Pytam po raz kolejny, dlaczego nikt z klubu czy Stowarzyszenia nie reaguje?



Kolego te "szmaty" (jak sam napisałeś) powstały podczas gdy nie można było kupić nawet małego drobiazgu związanego z Pogonią.
A jak dla Ciebie bluza z herbem Pogoni to SZMATA - to powodzenia w dalszym życiu...


Husker
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5407 dni




Odp: więcej gadżetów - 08/06/2009 21:21

  oczko82 napisał:  

Kolego te "szmaty" (jak sam napisałeś) powstały podczas gdy nie można było kupić nawet małego drobiazgu związanego z Pogonią.
A jak dla Ciebie bluza z herbem Pogoni to SZMATA - to powodzenia w dalszym życiu...




No i co z tego, ze powstawaly kiedy w ogole nie bylo gadzetow? Widze, ze nie rozumiesz mojego przeslania.
Wizerunek Pogoni nie powinien byc na sprzedaz z zyskiem.
Pamietam jak sami dla wlasnych potrzeb robilismy sobie opaski, bluzy czy szaliki. Nikt nie myslal nawet, aby sprzedawac te gadzety na bazarach czy allegro.

Taki Lech czy Legia bolesnie karza takich "biznesmenow", ktorzy chca zarobic na herbie Legii czy Lecha.


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7153 dni

*




Odp: więcej gadżetów - 08/06/2009 21:57

  Cytat:  
Taki Lech czy Legia bolesnie karza takich "biznesmenow", ktorzy chca zarobic na herbie Legii czy Lecha.



Zapewniam cię iż ten który projektował oraz przyczynił się do powstania tych bluz akurat na zarabianiu zależało mu najmniej i rzeczywiście w czasach ogromnej posuchy jakichkolwiek gadżetów czy też wszelakiej odzieży gość starał się ażeby coś jednak było...
także nie znając szczegółow nie oceniaj pochopnie...


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: więcej gadżetów - 08/06/2009 22:41

  Husker napisał:  

  oczko82 napisał:  

Kolego te "szmaty" (jak sam napisałeś) powstały podczas gdy nie można było kupić nawet małego drobiazgu związanego z Pogonią.
A jak dla Ciebie bluza z herbem Pogoni to SZMATA - to powodzenia w dalszym życiu...




ze nie rozumiesz mojego przeslania.


Przesłania? A co to za przesłanie? To, że porządną bluzę z herbem na sercu nazywasz szmatą? Zastanów się chłopcze...Resztę wyjaśnił Tobie Pogoniarz.


Husker
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5407 dni




Odp: więcej gadżetów - 08/06/2009 23:13

  Pogoniarz73 napisał:  

Zapewniam cię iż ten który projektował oraz przyczynił się do powstania tych bluz akurat na zarabianiu zależało mu najmniej i rzeczywiście w czasach ogromnej posuchy jakichkolwiek gadżetów czy też wszelakiej odzieży gość starał się ażeby coś jednak było...
także nie znając szczegółow nie oceniaj pochopnie...



Nie zrozumiales mnie.
Osoba, ktora zrobila te bluzy o ktore Ci chodzi (a takze szaliki, polówki), zrobila to w slusznej sprawie i w slusznym celu, czyli dla jakiejs grupy i bez checi zysku. Dzieki wielki Kolego M., bo sam skorzystałem z gadzetow Twojego autorstwa. I to sie wlasnie chwali. Podobnie jak pare lat temu z opaskami, czy vlepkami z Pepajem i paprykarzem.


Caly czas mam na mysli osoby, czy tez grupy osob ktore bezprawie wykorzystują wizerunek Pogoni. Dla przykladu podam tego typa z pyrlandii, co rzuca na allegro koszulki z herbem Pogoni.
Dlaczego w tej sprawie nie widac zadnego odzewu ze strony klubu, czy Stowarzyszenia??

oczko82, chlopcy to są w agencjach.


SKPS Portowcy
SKPS Portowcy*
IP: zapisany
Na forum od 5460 dni

****




Odp: więcej gadżetów - 09/06/2009 01:10
Stowarzyszenie wlasnie zabiera sie za akcje ukrocenia handlu podrobkami. Wobec tego prosimy o przesylanie na adres [email protected] wszelkich informacji o punktach badz stronach internetowych gdzie prowadzona jest taka sprzedaz


Obrazek jpg wstawiony na forum
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7153 dni

*




Odp: więcej gadżetów - 09/06/2009 07:45

  Husker napisał:  

  Pogoniarz73 napisał:  

Zapewniam cię iż ten który projektował oraz przyczynił się do powstania tych bluz akurat na zarabianiu zależało mu najmniej i rzeczywiście w czasach ogromnej posuchy jakichkolwiek gadżetów czy też wszelakiej odzieży gość starał się ażeby coś jednak było...
także nie znając szczegółow nie oceniaj pochopnie...



Nie zrozumiales mnie.
Osoba, ktora zrobila te bluzy o ktore Ci chodzi (a takze szaliki, polówki), zrobila to w slusznej sprawie i w slusznym celu, czyli dla jakiejs grupy i bez checi zysku. Dzieki wielki Kolego M., bo sam skorzystałem z gadzetow Twojego autorstwa. I to sie wlasnie chwali. Podobnie jak pare lat temu z opaskami, czy vlepkami z Pepajem i paprykarzem.


Caly czas mam na mysli osoby, czy tez grupy osob ktore bezprawie wykorzystują wizerunek Pogoni. Dla przykladu podam tego typa z pyrlandii, co rzuca na allegro koszulki z herbem Pogoni.
Dlaczego w tej sprawie nie widac zadnego odzewu ze strony klubu, czy Stowarzyszenia??

oczko82, chlopcy to są w agencjach.



Zrozumiałem cię tylko trzeba było tak od razu, gdyż na wstępie wspominałeś również o Turzynie... co do allegro i tych wynalazków naturalnie że podzielam twoją opinię; nie dość że "fajans" to robi to ktoś obcy dla własnego zysku oczy


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: więcej gadżetów - 09/06/2009 08:58

  Husker napisał:  
oczko82, chlopcy to są w agencjach.


...ochrony :D

A tak na poważnie....to teraz już wytłumaczyłeś co jest "pięć". Czyli sprawa wyjaśniona. A wystarczyło wytłumaczyć na samym początku.


Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6017 dni




Odp: więcej gadżetów - 26/06/2009 18:20
Nowe Szaliki
Zamiast na te poru roku coś typowo letniego, to szaliki...


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: więcej gadżetów - 26/06/2009 18:31
Ostatnio podczas używania mojego ręcznika Pogoni. Egzemplarz wydany na 45 lecie klubu, zamarzyło mi się bym mógł mieć ręcznik jakiś trochę nowszy... :) jakby nie patrzeć to ręcznik ma grubo koło 15 lat a powiem Wam, że nieźle się trzyma:D Pewnie wiecie o jaki ręcznik chodzi, jednostronny, niebiesko-czerwony z żółtymi elementami, gryf na środku, na dole 4 kwadraciki z sekcjami sportowymi oraz napis MKS Pogoń Szczecin. W sumie jak bywałem nad morzem to często i gęsto widziało się ludzi z tymi ręcznikami :)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7153 dni

*




Odp: więcej gadżetów - 26/06/2009 20:17
No ba ręczniczek ma się dobrze,mało tego nie widać na nim "śladów czasu"... :)
Apropos szaliczków; pasiaki nawet,nawet...
...zgodzę się z tobą Bengoro, myślę iż na tą porę roku jakiś większy wybór letnich czapek by się przydał ;)


Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6017 dni




Odp: więcej gadżetów - 26/06/2009 22:04

  Pogoniarz73 napisał:  
No ba ręczniczek ma się dobrze,mało tego nie widać na nim "śladów czasu"... :)
Apropos szaliczków; pasiaki nawet,nawet...
...zgodzę się z tobą Bengoro, myślę iż na tą porę roku jakiś większy wybór letnich czapek by się przydał ;)


Wiem, zbierasz szale, ja mam tylko 44, ale lato w pełni ręcznik, polówka, plecak czy coś ;)


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: więcej gadżetów - 26/06/2009 22:06
Mi cały czas brakuje koszulek z krótkim rękawem, polówek w barwach, na lato by były jak znalazł.


Husker
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5407 dni




Odp: więcej gadżetów - 26/06/2009 22:09
Jak mozna wydawac szale w lato, kiedy skwar i nie ma sezonu.
Szal kupia pewnie tylko kolekcjonerzy.

Martuchna, zablysnij swoim marketingowym zmyslem i wypuscie jakies czapki, daszki, reczniki, smyczki i inne letnie gadzety. Nie pomyl tylko kolejnosci barw.
Zuch dziewczynka


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: więcej gadżetów - 27/06/2009 00:12
mam pytanie ale do kogoś ze stowarzyszenia. Czy koszulki typu "PS" czy "Wychowani na Twardowskiego", będzie można kupic na necie ? bardziej zalezy mi na tej drugiej bo ostatnio jak wpadam na Turzyny zapytac sie czy maja to pan mowi ze beda na poczatku tygodnia i tak mija czaskwasny. Chodzi mi o to że ze Szczecina nie jestem i nie mam takiej mozliwosci by wpdaac na Turzyn czy Fale codziennie i sie dowiadywac. Gdyby mozna je bylo zamowic na necie to chetnie bym kupił.
Pozdrawiam Sympatyków !usmiech


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7457 dni

*****




Odp: więcej gadżetów - 27/06/2009 00:32
Ze Stowarzyszenia nie jestem, ale odpowiem.Tak beda dostepne na necie, jak i wkrotce w sprzedazy w punktach.


Sami przeciw wszystkim!!!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005