Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6748 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 28/01/2008 20:21

  Janek80 napisał:  
Nie wiem czy pamietacie takie czasy, chociazby rok 1990 gdy Pogon walczyla skutecznie o utrzymanie w II lidze. Przychodzilo regularnie ponad 10tys kibicow i zadne inne miasto w Polsce w tamtym czasie nie mialo tylu kibicow na stadionie co Szczecin, no moze Poznan mial z nami jakies szanse. U nas sa najlepsi kibice w Polsce i dlatego uwazam ze stadion 35tysieczny bedzie za maly.



gadaj z dupą to cie osra ...


- Tylko Pogoń -
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6242 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 28/01/2008 20:52

  g napisał:  

  Janek80 napisał:  
Nie wiem czy pamietacie takie czasy, chociazby rok 1990 gdy Pogon walczyla skutecznie o utrzymanie w II lidze. Przychodzilo regularnie ponad 10tys kibicow i zadne inne miasto w Polsce w tamtym czasie nie mialo tylu kibicow na stadionie co Szczecin, no moze Poznan mial z nami jakies szanse. U nas sa najlepsi kibice w Polsce i dlatego uwazam ze stadion 35tysieczny bedzie za maly.



gadaj z dupą to cie osra ...



dokładnie-koleś miał wtedy 10 lat,jadł jeszcze z cycka matki a mąrzy sie jakby czasy Górskiego pamiętał


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6922 dni

*




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 29/01/2008 03:00

  Janek80 napisał:  
Nie wiem czy pamietacie takie czasy, chociazby rok 1990 gdy Pogon walczyla skutecznie o utrzymanie w II lidze. Przychodzilo regularnie ponad 10tys kibicow i zadne inne miasto w Polsce w tamtym czasie nie mialo tylu kibicow na stadionie co Szczecin, no moze Poznan mial z nami jakies szanse. U nas sa najlepsi kibice w Polsce i dlatego uwazam ze stadion 35tysieczny bedzie za maly.



i ty masz niby 28 lat? idiota


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8194 dni

**




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 29/01/2008 13:20

  Randall McMurphy napisał:  

  Janek80 napisał:  
Nie wiem czy pamietacie takie czasy, chociazby rok 1990 gdy Pogon walczyla skutecznie o utrzymanie w II lidze. Przychodzilo regularnie ponad 10tys kibicow i zadne inne miasto w Polsce w tamtym czasie nie mialo tylu kibicow na stadionie co Szczecin, no moze Poznan mial z nami jakies szanse. U nas sa najlepsi kibice w Polsce i dlatego uwazam ze stadion 35tysieczny bedzie za maly.



i ty masz niby 28 lat? idiota



I do tego krzykacz internetowy :)


1948
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6090 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 29/01/2008 15:33
Dobra niech bedzie stadion 35tysieczny. Jeszcze bedzieci zalowali ze taki maly.


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7011 dni

***




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 29/01/2008 15:48

  Janek80 napisał:  
Dobra niech bedzie stadion 35tysieczny. Jeszcze bedzieci zalowali ze taki maly.



oh, dziękujemy nasz królu, że pozwoliłeś nam zbudować stadion 35 tysięczny. Oczywiście tworząc projekty będziemy konsultować się z Tobą, za każdą taką konsultację płacąc 5000zl za minutę rozmowy. Mamy jednocześnie nadzieję, że nasza śmiała prośba zajmowania cennego czasu Twojej światłości na te konsultacje nie wprowadzi Cię w zły humor, o panie.

HUEHUEHUE :D


Against modern wszystko!
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6090 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 29/01/2008 15:55

  Lord napisał:  

  Janek80 napisał:  
Dobra niech bedzie stadion 35tysieczny. Jeszcze bedzieci zalowali ze taki maly.



oh, dziękujemy nasz królu, że pozwoliłeś nam zbudować stadion 35 tysięczny. Oczywiście tworząc projekty będziemy konsultować się z Tobą, za każdą taką konsultację płacąc 5000zl za minutę rozmowy. Mamy jednocześnie nadzieję, że nasza śmiała prośba zajmowania cennego czasu Twojej światłości na te konsultacje nie wprowadzi Cię w zły humor, o panie.

HUEHUEHUE :D



Nie chce od Was zadnych pieniedzy, za to projektujacy pewnie chetnie skasuja dwukrotnie. Za projekt 35tysiecznego a pozniej rozbudowy. Widocznie tak musi byc...


gregm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6689 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 29/01/2008 16:04

  Janek80 napisał:  

  Lord napisał:  

  Janek80 napisał:  
Dobra niech bedzie stadion 35tysieczny. Jeszcze bedzieci zalowali ze taki maly.



oh, dziękujemy nasz królu, że pozwoliłeś nam zbudować stadion 35 tysięczny. Oczywiście tworząc projekty będziemy konsultować się z Tobą, za każdą taką konsultację płacąc 5000zl za minutę rozmowy. Mamy jednocześnie nadzieję, że nasza śmiała prośba zajmowania cennego czasu Twojej światłości na te konsultacje nie wprowadzi Cię w zły humor, o panie.

HUEHUEHUE :D



Nie chce od Was zadnych pieniedzy, za to projektujacy pewnie chetnie skasuja dwukrotnie. Za projekt 35tysiecznego a pozniej rozbudowy. Widocznie tak musi byc...



Człowieku,po co sie tak upierasz??


WIARA BęDZIE W NAS TRWAć!!!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7421 dni

*




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 29/01/2008 17:05
Widać jesteś szołomiony swoją wizją i nie zwracasz uwagi na argumenty (swoją drogą sensowne i nie do odparcia) ludzi, którzy uważają inaczej.


g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6748 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 29/01/2008 17:05

  Janek80 napisał:  
Dobra niech bedzie stadion 35tysieczny. Jeszcze bedzieci zalowali ze taki maly.



kurwa! ale ty jesteś zajebisty Janek !


- Tylko Pogoń -
Marynarzyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6251 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 29/01/2008 19:27
A jaki dobroduszny...


POGOŃ & LEGIA
JuStyNa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6820 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 29/01/2008 19:56
a wy wszyscy się łapiecie na jego gadane:P i podnosicie mu ciśnienie - mobilizacje do dalszego wypisywania swoich racji, mądrości i ogólnie rzecz biorąc swojego całokształtu na forum internetowym.


Rudi87Sz-n
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6328 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 29/01/2008 21:38
Panowie i Panie a ja powiem tak. W Szczecinie w ciągu najbliższych lat ilu tego nie wiem ale na pewno wielu nie powstanie stadion, hala widowiskowo-sportowa czy kryty basen. Ponieważ nie ma na to pieniędzy wśród inwestorów lokalnych, a liczenie na organy centralne(Totalizator-Sportowy, budżet państwa, i inne takie) jest po prostu naiwniactwem. Szczecin był zawsze przy dzieleniu pieniędzy traktowany jak miasto drugiej kategorii. Nie wspomnę o środkach z UE, które można otrzymać ale trzeba mieć projekt inwestycji, harmonogram prac i wiele innych dokumentów. Co sprawia, że pieniądze te mogą być brane pod uwagę na samym końcu planowania inwestycji. Pieniądze z UE to nie jest łatwa kasa. Trzeba powiedzieć to głośno NIESTAĆ NAS i tyle. I jak się to nie zmieni to możemy tylko marzyć jak ma wyglądać gdzie stać czy jaką pojemność ma mieć.


adam_szafera
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6071 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 30/01/2008 14:34
ziomek basenu czy stadionu to nie wybuduja ale hale tak bo juz buduja to jest jekies 20 m.od mojego domu...


Krzaku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6024 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 30/01/2008 23:25

  adam_szafera napisał:  
ziomek basenu czy stadionu to nie wybuduja ale hale tak bo juz buduja to jest jekies 20 m.od mojego domu...



hala to szkolna czy już taka normalna? bo jak normalna to w połowie budowy powiedzą że brakuje kasy na śrubki.


PS !
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7011 dni

***




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 31/01/2008 09:57

  Krzaku napisał:  

  adam_szafera napisał:  
ziomek basenu czy stadionu to nie wybuduja ale hale tak bo juz buduja to jest jekies 20 m.od mojego domu...



hala to szkolna czy już taka normalna? bo jak normalna to w połowie budowy powiedzą że brakuje kasy na śrubki.



nie chcę tu się wtrącać, bo na Zawadzkiego nie było mnie od tygodnia, a to tam ma stanąć ta hala i to w tamtych okolicach (sugerując się nickiem) zamieszkuje Adam. :) Jednak spytałem się znajomych czy to prawda, to zdecydowanie zaprzeczają, więc czy nie pomyliło Ci się, Adamie, budowanie hali z rozbieraniem starego rynku?


Against modern wszystko!
ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8227 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 31/01/2008 15:30

  Lord napisał:  

  Krzaku napisał:  

  adam_szafera napisał:  
ziomek basenu czy stadionu to nie wybuduja ale hale tak bo juz buduja to jest jekies 20 m.od mojego domu...



hala to szkolna czy już taka normalna? bo jak normalna to w połowie budowy powiedzą że brakuje kasy na śrubki.



nie chcę tu się wtrącać, bo na Zawadzkiego nie było mnie od tygodnia, a to tam ma stanąć ta hala i to w tamtych okolicach (sugerując się nickiem) zamieszkuje Adam. :) Jednak spytałem się znajomych czy to prawda, to zdecydowanie zaprzeczają, więc czy nie pomyliło Ci się, Adamie, budowanie hali z rozbieraniem starego rynku?



Zgadza się, rozebrali ryneczek (obok stoi już nowy), ale rozebrali też cały pas blaszanych garaży i powstało tam nie małe poletko :) Z różnych żródeł słyszłem, że faktycznie ma tam powstać hala widowiskowo - sportowa . Inwestycje poniekąd "blokują" zmiany w infrastrukturze drogowej. Chodzi o rozbudowę ul. Taczaka . A jeśli chodzi o kwestię finansowe to nie mam zielonego pojecia :)


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7101 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 31/01/2008 16:16

  ted napisał:  
Zgadza się, rozebrali ryneczek (obok stoi już nowy), ale rozebrali też cały pas blaszanych garaży i powstało tam nie małe poletko Z różnych żródeł słyszłem, że faktycznie ma tam powstać hala widowiskowo - sportowa . Inwestycje poniekąd "blokują" zmiany w infrastrukturze drogowej. Chodzi o rozbudowę ul. Taczaka . A jeśli chodzi o kwestię finansowe to nie mam zielonego pojecia



Potwierdzam: to jest miejsce przygotowane pod przyszłą halę i pod ul. Taczaka (Nowoszeroką), która połączy się z Wojska Polskiego.
Jeśli chodzi o fundusze - miasto ubiega się o dofinansowanie głównie z UE, ale liczy się również z opcją pokrycia znacznej części projektu z własnego budżetu. Podobno kasa jest.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6560 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 31/01/2008 18:12
chłopaki-tu jest temat na temat stadionu-inwestycje z Szczecinie są gdzie indziej ;) a jeżeli już mowa o niej czy basenie to taka sama mrzonka jak cały ten stadion-narazie nic i nikt swoimi działaniami w mieście nie daje mi powodu do zmiany zdania...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6090 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 31/01/2008 18:56

  anathema napisał:  

  Janek80 napisał:  
Nie wiem czy pamietacie takie czasy, chociazby rok 1990 gdy Pogon walczyla skutecznie o utrzymanie w II lidze. Przychodzilo regularnie ponad 10tys kibicow i zadne inne miasto w Polsce w tamtym czasie nie mialo tylu kibicow na stadionie co Szczecin, no moze Poznan mial z nami jakies szanse. U nas sa najlepsi kibice w Polsce i dlatego uwazam ze stadion 35tysieczny bedzie za maly.



Kolego.komu żenisz kity z tym 90-tym rokiem? O ile pamietem podczas tragicznej rundy jesiennej za Brozyniaka chodziła garsta ludzi. Natomiast podaczas rundy wiosennej już za Rożanskiego kiedy wzmocnilismy sie Kaniszczewem,Afanasjewem,Latałą,szlify zbierali Stolarczyk,Dymkowski Pogon owszem wygrywała praktycznie wszystko u siebie (Ostrovia 4:0,Korona 3:0, Zagłębie Wałbrzych 2:0 bodajrze Szombieraki 4:1 etc) na lige chodziło góra 6 do 8 tys ludzi...dopiero w ostatnim meczu u siebie który ważył losy Pogoni o utrzymanie z Stalą St Wola przyszło nieco ponad 11,000 ludzi. Wiec prosze Cie nie zen ludziom kitu i nie siej taniej propagandy bo są na tym forum jeszcze ludzi którzy dobrze pamietają tamte czasy...



Wiecej przychodzilo niz 6-8tys. Pamietasz np mecz z Widzewem i gola z wolnego Kaniszczewa? Moze i troche z tym regularnym ponad 10tys przesadzilem, ale nigdzie w Polsce wtedy wiecej nie przychodzilo. Zaprzeczysz?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.25 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005