Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6560 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 27/12/2006 23:06

  Szymon75 napisał:  

  Lord napisał:  

  anathema napisał:  
łoj obawiam sie że będą sie z tym jebać jak z podgrzewana murawą...a swoja droga nie mogli o zamontować naprzeciwko łuku? a tak swoja droga widze ze Krzystek juz zapomnial o obiecanym nowym stadionie i nadal bedzie reaktywaacja trupa z rozwidlającymi sie trybunami i przykrótkim dachem na padające pionowo deszcze tropikalne...



na przeciwko luku telebim nie moze stanac, bo tam planowane jest postawienie trybuny, a jezeli nowy stadion powstanie (w co watpie) to telebim mozna w bardzo latwy sposob przetransportowac... to tyle jezeli chodzi o wyjasnienia... PZDR



gdzie Ty slyszales o pomysle postawienia nowego luku :> bo my sie kiedys smialismy wlasnie , ze tam nie moze stac poniewaz , bedzie tam budowana trybuna , ale to byly zarty...:P



Koledze raczej chodziło o zabubowe ala stadion Lecha i zrezygnowanie z łuków..ale mało kto zdaje sobie sprawe jakie to bedzie trudne połaczyć rozchodzące sie trybuny,na Lechu byly ode prostopadłe do siebie u nas tak nie jest...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7240 dni

***




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 27/12/2006 23:37
Ja jestem zwolennikiem rozbudowy tego stadionu, ze względu na przyzwyczajenie i klimat na Twardowskiego, ale też dlatego, że nie wierze w szybko budowę nowego stadionu.
Dlaczego? Krzystek budowę chce sfinansować w części ze sprzedaży gruntów wokół obecnego stadionu, ale najpierw, żeby je z zyskiem sprzedać trzeba trochę zainwestować, szczególnie w infrastrukturę drogową w rejonie Twardowskiego i Witkiewicza, te super atrakcyjne tereny, które od lat leżą odłogiem to w części również działki a likwidacja działek to decyzja trudna do podjęcia, no i zostaje jeszcze kochana rada osiedla... No i wtedy co ze stadionem? Wyburzac stadion zbudowany na wałach ziemnych i byc może niemieckich bunktach ? ;D
Lepszym dla mnie jest zbudowanie drugiej wysokiej trybuny i spięcie tego równoległą do linii boiska czwartą trybuną...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7975 dni

***




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 28/12/2006 00:36

  misiek 33 napisał:  

  Lord napisał:  
a takie jeszcze jedno pytanko dla tych bardziej ogarnietych... wie ktos czy ostatecznie beda na tym telebimie pokazywane powtorki bramek i takie pierdoly??? a jak nie to dlaczego??? PZDR



mają być pokazywane bramki i ładne akcje,jeśli waszak i zarząd klubu sie dogada z c+ :P pzdr



przepisy na to nie pozwalają, więc nie wprowadzaj go w błąd...


Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6426 dni

**




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 28/12/2006 15:45

  Plum napisał:  
Ja jestem zwolennikiem rozbudowy tego stadionu, ze względu na przyzwyczajenie i klimat na Twardowskiego, ale też dlatego, że nie wierze w szybko budowę nowego stadionu.
Dlaczego? Krzystek budowę chce sfinansować w części ze sprzedaży gruntów wokół obecnego stadionu, ale najpierw, żeby je z zyskiem sprzedać trzeba trochę zainwestować, szczególnie w infrastrukturę drogową w rejonie Twardowskiego i Witkiewicza, te super atrakcyjne tereny, które od lat leżą odłogiem to w części również działki a likwidacja działek to decyzja trudna do podjęcia, no i zostaje jeszcze kochana rada osiedla... No i wtedy co ze stadionem? Wyburzac stadion zbudowany na wałach ziemnych i byc może niemieckich bunktach ? ;D
Lepszym dla mnie jest zbudowanie drugiej wysokiej trybuny i spięcie tego równoległą do linii boiska czwartą trybuną...



to bylby bardzo dobry pomysl , ale pomyslmy tak troche inaczej , pierwszy problem to napewno rada osieda . Ciekawe ile przynioslo by zysku sprzedanie terenow z obecnego zrojnowanego basenu ?

Rowniez za rozbudowa.

Ostatnio edytowany przez: Persona non grata, 28 grudnia 2006, 21:50 [1 raz(y)]


markzakole
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6660 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 28/12/2006 18:35

  Plum napisał:  
Ja jestem zwolennikiem rozbudowy tego stadionu, ze względu na przyzwyczajenie i klimat na Twardowskiego, ale też dlatego, że nie wierze w szybko budowę nowego stadionu.
Dlaczego? Krzystek budowę chce sfinansować w części ze sprzedaży gruntów wokół obecnego stadionu, ale najpierw, żeby je z zyskiem sprzedać trzeba trochę zainwestować, szczególnie w infrastrukturę drogową w rejonie Twardowskiego i Witkiewicza, te super atrakcyjne tereny, które od lat leżą odłogiem to w części również działki a likwidacja działek to decyzja trudna do podjęcia, no i zostaje jeszcze kochana rada osiedla... No i wtedy co ze stadionem? Wyburzac stadion zbudowany na wałach ziemnych i byc może niemieckich bunktach ? ;D
Lepszym dla mnie jest zbudowanie drugiej wysokiej trybuny i spięcie tego równoległą do linii boiska czwartą trybuną...



Ja tez jestem zwolennikiem aby rozbudować obecny stadion.


http://www.e-turysta.pl
Thorgal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6808 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 30/12/2006 10:44

  anathema napisał:  
Koledze raczej chodziło o zabubowe ala stadion Lecha i zrezygnowanie z łuków..ale mało kto zdaje sobie sprawe jakie to bedzie trudne połaczyć rozchodzące sie trybuny,na Lechu byly ode prostopadłe do siebie u nas tak nie jest...



Dlatego zanim powstanie trybuna zamykająca stadion od strony ul.Twardowskiego trzeba zburzyć małą trybunę i postawić na nowo tak by była rówoległa do dużej oraz równa jej wysokości.


>cały stadion barwy w górę< Obrazek gif wstawiony na forum
grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6627 dni

*




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 30/12/2006 11:00
a ja jestem za zbudowaniem nowego obiektu. przeciez wyremontowanie i rozbudowa tego stadionu beda kosztowaly ogromna kase. trzeba by chyba wyburzyc wszystko zeby to jakos wygladalo. te smiesze schody na sektorach i waskie przejscia miedzy krzeselkami.. nie..


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8194 dni

**




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 30/12/2006 12:58
Zobaczcie ile juz czasu ciagnie sie ten temat. Nie nudzi Wam sie sprzeczac o to czy powstanie nowy stadion, czy lepiej remontowac obecny obiekt? I tak nic sie nie dzieje w tym temacie.
Poza tym nie kminie okreslenia "Twardowski Arena" w temacie. Dluzszy czas mnie to drazni, nie reagowalem, ale dzis jestem nie w sosie i pewnie dlatego zwrocilem uwage.
Stadion ma swoja nazwe, wiec albo piszemy pelna nazwe, albo po prostu "stadion".

:)


1948
fenster
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7950 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 30/12/2006 23:22
Tyle czasu mineło.Może już czas pokazac kibicom kolejny projekt?Krzystek do dzieła .Może tym razem makietę stadionu Wisły Kraków.Obrazek jpg wstawiony na forum

To ja przypomne moja propozycje.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7411 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 31/12/2006 12:12
w Szczecinie ma stanac cos podobnego

Obrazek jpg wstawiony na forum

to z Łecznej


Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6426 dni

**




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 02/01/2007 18:54
Nie powiem ,że bardzo słabe ;) Elegance wkoncu cos pozadnego ;)


Endless Vibe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7927 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 02/01/2007 23:21

  fenster napisał:  
Tyle czasu mineło.Może już czas pokazac kibicom kolejny projekt?Krzystek do dzieła .Może tym razem makietę stadionu Wisły Kraków.Obrazek jpg wstawiony na forum

To ja przypomne moja propozycje.



ten budyneczek jako pierwszy do zburzenia :D


Po życia kres!
Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6426 dni

**




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 03/01/2007 22:52
Obrazek jpg wstawiony na forum

  Cytat:  
Na stadionie miejskim w Szczecinie rozpoczęto dziś montaż nowoczesnej tablicy elektronicznej, która spełniać będzie zarówno rolę informacyjną podczas odbywających się imprez, służyć też będzie jako nośnik reklam i ogromnych rozmiarów telebim.
Cała inwestycja kosztuje 290 tysięcy złotych i jest drugim co do wartości przedsięwzięciem w ostatnim czasie na obiekcie miejskim, po wykonanej rok temu instalacji podgrzewanej murawy. Zadanie wykonywane na stadionie w Szczecinie to kolejny wymóg licencyjny PZPN na organizację rozgrywek Orange Ekstraklasy.
Dziś od godzin południowych odbywał się montaż konstrukcji stalowej tablicy. Zadanie pod kierunkiem fachowców z firmy z Zabrza wykonali sprawnie pracownicy MOSRiR, który jest właścicielem stadionu w Szczecinie. W czwartek pokaźnych rozmiarów tablica, długości 6 metrów i szerokości 3 metrów zostanie podniesiona przez dźwig i zainstalowana we wcześniej przygotowanej podstawie betonowej. Następnie rozpocznie się montaż elektronicznej części tablicy – zegara, który zakończony zostanie przed końcem pierwszej dekady stycznia.



Tak jak mowili tak zrobili a nawet nie mam jeszcze połowy stycznia ;) Przejade się tam i zobacze jak to wyglada ;)


Pogon oryginal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6380 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 04/01/2007 09:34
czy będą na nim wyświetlane wyniki innych meczów Orange Ekstraklasy, tak jak w berlinie?

Ostatnio edytowany przez: Pogon oryginal, 4 stycznia 2007, 09:40 [1 raz(y)]


G.
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6401 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 04/01/2007 11:03
Wydaje mi sie ,że nie ;) Coś takiego jak w Bełchatowie jest , będzie... Pozdr. ;)


Obrazek jpg wstawiony na forum
mksmarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 04/01/2007 18:19
miejmy nadzieje ze nie bedzie tak jak z murawa ze bedzie trzeba pracownikow zagrzewac do boju zeby chociaz wstali :D


Paulinus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7912 dni

***




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 04/01/2007 18:37
A jak dla mnie ten telebim to po prostu strata kasy i swiadczy tylko o tym ze w najblizszym czasie stadion nie moze liczyc nawet na pozadny remont... lepiej by zrobili jakby krzesełka z mchu moze w koncu wyczyscili a nie dwa sektory polecieli i im za cięzko bylo....telebim nie jest rzecza niezbedna...zreszta po co to wszystko jak i tak 1000 osób wiosna bedzie...:)


"CSWD" i to się nie zmieni....
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7011 dni

***




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 04/01/2007 19:52

  Paulinus napisał:  
A jak dla mnie ten telebim to po prostu strata kasy i swiadczy tylko o tym ze w najblizszym czasie stadion nie moze liczyc nawet na pozadny remont... lepiej by zrobili jakby krzesełka z mchu moze w koncu wyczyscili a nie dwa sektory polecieli i im za cięzko bylo....telebim nie jest rzecza niezbedna...zreszta po co to wszystko jak i tak 1000 osób wiosna bedzie...:)



hym... nie jestem pewny, ale zdaje mi sie ze telebim jest wymogiem PZPNu do uzyskania licencji. jezeli tak nie jest to prosze, zebyscie mnie wyprowadzili z bledu... xD a jezeli chodzi o krzeselka, to tez bylbym za tym zeby je wreszcie wyczyscic... PZDR


Against modern wszystko!
Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6426 dni

**




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 04/01/2007 20:34

  Lord napisał:  

  Paulinus napisał:  
A jak dla mnie ten telebim to po prostu strata kasy i swiadczy tylko o tym ze w najblizszym czasie stadion nie moze liczyc nawet na pozadny remont... lepiej by zrobili jakby krzesełka z mchu moze w koncu wyczyscili a nie dwa sektory polecieli i im za cięzko bylo....telebim nie jest rzecza niezbedna...zreszta po co to wszystko jak i tak 1000 osób wiosna bedzie...:)



hym... nie jestem pewny, ale zdaje mi sie ze telebim jest wymogiem PZPNu do uzyskania licencji. jezeli tak nie jest to prosze, zebyscie mnie wyprowadzili z bledu... xD a jezeli chodzi o krzeselka, to tez bylbym za tym zeby je wreszcie wyczyscic... PZDR



dopisuje się do pomysłu , może wyślemy petycje ;P


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6922 dni

*




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 04/01/2007 20:35

  Szymon75 napisał:  

  Lord napisał:  

  Paulinus napisał:  
A jak dla mnie ten telebim to po prostu strata kasy i swiadczy tylko o tym ze w najblizszym czasie stadion nie moze liczyc nawet na pozadny remont... lepiej by zrobili jakby krzesełka z mchu moze w koncu wyczyscili a nie dwa sektory polecieli i im za cięzko bylo....telebim nie jest rzecza niezbedna...zreszta po co to wszystko jak i tak 1000 osób wiosna bedzie...:)



hym... nie jestem pewny, ale zdaje mi sie ze telebim jest wymogiem PZPNu do uzyskania licencji. jezeli tak nie jest to prosze, zebyscie mnie wyprowadzili z bledu... xD a jezeli chodzi o krzeselka, to tez bylbym za tym zeby je wreszcie wyczyscic... PZDR



dopisuje się do pomysłu , może wyślemy petycje ;P



a co,niema gdzie dupy posadzic?;P


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005