Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Gucio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7120 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 30/01/2007 15:00
pewnie już macie zrobione już zdjęcie ;)


"...patrzę na własne odbicie w witrynie i widzę to, że jest realne, nie będąc hologramem przypomina po której stronie się znalazłem i w jakim celu tak naprawdę..."
Promocja
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6651 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 03/02/2007 17:04
wczoraj byłem to krzesełka typ mył aż w to uwierzyć nie mogłem :D e ten tzw gołębnik z bliska nawet fajnie wygląda :)


Czasami bywają dni, gdy nie wpada żaden kwit,
Wtedy możesz liczyć tylko na swój wyuczony spryt,
Rozkminie to zakręce, co wykręce to moje,
Od ryzyka nie stronie, za to fartem się raczę,
Wystarczy ruszyć głową, i podążać dalej,
Pamiętaj o tym bracie na mecie i na starcie,
Po drodze na pewno będzie nie jedno wyzwanie,
Wiedz tylko jedno, że przejdziemy to razem,
W ekipie zawsze raźniej, radzić sobie lepiej,
Szacunek dla tych, co podali pomocną ręke,

PS!
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7306 dni

*




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 03/02/2007 17:12

  Kojot. napisał:  
wczoraj byłem to krzesełka typ mył aż w to uwierzyć nie mogłem :D e ten tzw gołębnik z bliska nawet fajnie wygląda :)


ten typ to myje krzeselka od listopada z przerwami:P albo i od jeszcze wczesniej:) 11 i 12 caly tydzien meczy. ale trzeba przyznac ze zolte ladnie wyczyszczone sa.ale co z tego jak na krytej i sektorach przylegajacych jest taki gnoj ze nie widac co to za kolor nawet:)


100% PD
Bratan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6635 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 03/02/2007 17:19
To chyba sie męczy na marne bo i tak wszyscy stoją na młynie na krzesłach ...ale i tak dobrze że ktoś coś robi.( i to jeszcze w taką piździawę ) :D


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7421 dni

*




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 20/02/2007 14:38
Dzisiaj byłem na stadionie i jakiś facet również czyścił krzesła, niektóre części stadionu dzięki temu prezentują się naprawdę ładnie (krzesła wyglądają jak nowe). Tylko ta nasza murawa coś strasznie wyblakła, trawa na bocznych boiskach wygląda dużo ładniej.

Ciekawe rzeczy ten nasz nowy prezydent Krzystek mówi. Stadion, hala za rok a teraz osiedlowe boiska - zobaczymy co z tego wyjdzie, ale brzmi naprawdę nieźle.


SISMIC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7080 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 20/02/2007 14:45
Za czasów Jurczyka też wszystko było tak kolorowe... do czasu.


Szczecińska albo żadna!
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7240 dni

***




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 20/02/2007 19:46
Na Dąbiu to teraz można by lodowsiko otworzyć, a nie halę i Stadion budować... chyba że jakby się równo zapadał....


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7843 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 20/02/2007 21:39

  Plum napisał:  
Na Dąbiu to teraz można by lodowsiko otworzyć, a nie halę i Stadion budować....


i co jeszcze? tor gokartowy? a moze od razu tor f1?


  Cytat:  
Stadion, hala za rok a teraz osiedlowe boiska - zobaczymy co z tego wyjdzie, ale brzmi naprawdę nieźle.


no moze w koncu na bezrzeczu nie bedzie trzeba w kolko grac :)


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7029 dni

****




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 20/02/2007 21:58

  Cytat:  
Stadion, hala za rok a teraz osiedlowe boiska - zobaczymy co z tego wyjdzie, ale brzmi naprawdę nieźle.



a za rok bedzie kolejny tymrazem poswiecony na przetarg ktory w koncu nie dojdzie do skutku. Skad ja to znam? Dmuchajcie na zimne panowie bo jeszcze długo tu sie nic nie zmieni... prawdziwe


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7240 dni

***




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 20/02/2007 22:25

  avelyn napisał:  

  Plum napisał:  
Na Dąbiu to teraz można by lodowsiko otworzyć, a nie halę i Stadion budować....


i co jeszcze? tor gokartowy? a moze od razu tor f1?



Chodzilo, mo o zalegającą na tych jakże atrakcyjnych teranach wodę, która przy niskich temperaturch zamraźnie i mamy lodowisko większe i lepsze od lodogryfu. Nic tylko ogrodzić i kasiorę trzepać ;]
Chodzi mi o to, że na podmokłych teranach to można sobie co najwyżej jakąś Ikee posrawić, a nie ciężką halę czy stadion... chyba, że komuś będzie się opłacało robić odwierty, wbijać palę by wszytko nie siadło...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
kaktus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6949 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 20/02/2007 23:14

  Plum napisał:  

  avelyn napisał:  

  Plum napisał:  
Na Dąbiu to teraz można by lodowsiko otworzyć, a nie halę i Stadion budować....


i co jeszcze? tor gokartowy? a moze od razu tor f1?



Chodzilo, mo o zalegającą na tych jakże atrakcyjnych teranach wodę, która przy niskich temperaturch zamraźnie i mamy lodowisko większe i lepsze od lodogryfu. Nic tylko ogrodzić i kasiorę trzepać ;]
Chodzi mi o to, że na podmokłych teranach to można sobie co najwyżej jakąś Ikee posrawić, a nie ciężką halę czy stadion... chyba, że komuś będzie się opłacało robić odwierty, wbijać palę by wszytko nie siadło...



no raczej napewno beda palowac :D


Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6963 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 21/02/2007 07:21

  Plum napisał:  

  avelyn napisał:  

  Plum napisał:  
Na Dąbiu to teraz można by lodowsiko otworzyć, a nie halę i Stadion budować....


i co jeszcze? tor gokartowy? a moze od razu tor f1?



Chodzi mi o to, że na podmokłych teranach to można sobie co najwyżej jakąś Ikee posrawić, a nie ciężką halę czy stadion... chyba, że komuś będzie się opłacało robić odwierty, wbijać palę by wszytko nie siadło...



Ikea jest już budowana w Ustowie. W poprzednim dodatku do wyborczej "Praca" było ogłoszenie, że szukają pracowników do nowo budowanej Ikei w Szczecinie.


kawek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7551 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 21/02/2007 15:33

  SISMIC napisał:  
Za czasów Jurczyka też wszystko było tak kolorowe... do czasu.



Krzystek najwyraźniej ukrywał przed wyborcami swoje pokrewieństwo z Jurczykiem jego tempa wdrażania czegokolwiek nowego do miasta jest zadziwiająca podobna do mariana czyli projekt i cisza


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7848 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 21/02/2007 16:28
" Pieniądze na budowę hali mamy otrzymać z Unii Europejskiej. Udało się tę inwestycje wpisać na listę najważniejszych budowli, które mogą otrzymać dotację ministerstwa sportu.
- Mam nadzieję, że ewentualna zmiana lokalizacji, nie skreśli nas z tej listy - mówi Marcin Pracz, szef wydziału sportu szczecińskiego magistratu."

To zmieniają lokalizacje, a potem zaczną się martwić o to czy będą na tej liscie czy nie? To jakaś paranoja. Po drugie 2mln złotych wydanych na poprzednią lokalizację hali pójdą w błoto, no coż stać nas na to.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7975 dni

***




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 21/02/2007 16:53

  Olaf napisał:  
" Pieniądze na budowę hali mamy otrzymać z Unii Europejskiej. Udało się tę inwestycje wpisać na listę najważniejszych budowli, które mogą otrzymać dotację ministerstwa sportu.
- Mam nadzieję, że ewentualna zmiana lokalizacji, nie skreśli nas z tej listy - mówi Marcin Pracz, szef wydziału sportu szczecińskiego magistratu."

To zmieniają lokalizacje, a potem zaczną się martwić o to czy będą na tej liscie czy nie? To jakaś paranoja. Po drugie 2mln złotych wydanych na poprzednią lokalizację hali pójdą w błoto, no coż stać nas na to.



A może byś zacytował dlaczego chcą zmienić projekt i lokalizację? Obecny zakłada, że w przypakdu koncertów na scenie mogłoby być co najwyżej klikanaście osób, a sytuację drogową na oś. Zawadzkiego chyba wszyscy znają....


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7848 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 21/02/2007 20:36
Nie zabierałem głosu w sprawie zmiany projektu hali, bo to jest oczywiste. Można go zmienić bez przenoszenia inwestycji w inne miejsce, skoro może to spowodować skreślenie jej z listy najważniejszych obiektów. Prezydent i jego ludzie powinni, przed rozpoczęciem medialnej dyskusji na ten temat, poznać stanowisko ministerstwa sportu w tej kwestii, ale to chyba za proste by było. Sama lokalizacja na Szafera nie jest taka zła, ale to moje skromne zdanie.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7240 dni

***




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 21/02/2007 22:06
Co do Ikei w Szczecinie nie był bym pewny:


  "Polskie radio Szczecin" napisał:  

Będzie Ikea w Szczecinie, ale...
Ogłoszenie o naborze do pracy w Szczecinie w charakterze dekoratora wnętrz i komunikacji wizualnej pojawiło się na stronach internetowych szwedzkiego koncernu IKEA. Służby prasowe firmy poinformowały nas jednak, że budowa sklepu w Szczecinie nie rozpocznie się wcześniej niż za trzy lata. Jak nas poinformowano, w tym roku Ikea planuje budowę sklepu w Łodzi, potem w Bydgoszczy, Szczecin czeka w kolejce. Zatrudnieni szczecinianie, najchętniej młodzi plastycy, znający język angielski, po szkoleniu i pracy w innych miastach mają stworzyć zespół, gotowy za kilka lat do pracy właśnie w Szczecinie.



Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
TymoN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6963 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 21/02/2007 23:43
Nie wiem czy ktoś tego nie wrzucał...
Po prostu mnie to wypierdala z krzesła.. oczywiście nie jest to projekt tak jak u nas. Tam na pewno na projekcie się nie skończy. Zresztą jest już on realizowany więc pozostaje tylko czekać aż ujrzymy takie cudeńko. Może na zachodzie to norma... ale to jest Polska:]

Stadion Lecha


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7214 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 22/02/2007 00:54

  TymoN napisał:  
Nie wiem czy ktoś tego nie wrzucał...
Po prostu mnie to wypierdala z krzesła.. oczywiście nie jest to projekt tak jak u nas. Tam na pewno na projekcie się nie skończy. Zresztą jest już on realizowany więc pozostaje tylko czekać aż ujrzymy takie cudeńko. Może na zachodzie to norma... ale to jest Polska:]

Stadion Lecha




Nienawidze ich strasznie....ale powiem jedno oni to zrobią zobaczycie....


No One Like Us....We don't Care...
pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7654 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena - 26/04/2007 19:54
Dzis w Urzedzie Miasta byla konferencja prasowa Krzystka na temat nowego stadionu w Szczecinie.

Nowy stadion w Szczecinie. Budowa ma ruszyć jesienią przyszłego roku na terenie lotniska w Dąbiu. Obiekt pomieści około 30 tysięcy osób i ma spełniać wszystkie kryteria wymagane przez UEFA i FIFA przy organizacji meczy piłkarskich,również tych mistrzowskich.

- Ten stadion powstanie z cała pewnością do roku 2010. Takie są założenia i te założenia są całkowicie realne. W mojej ocenie będzie to jeden z pierwszych obiektów tego typu w Polsce – obiecuje Piotr Krzystek, prezydent Szczecina.

Zdaniem prezydenta pozwoli to na walkę Szczecina o przyznanie miastu organizacji nawet meczów grupowych EURO 2012. Równie szybko ma powstać piłkarski ośrodek szkoleniowy przy obiektach klubu Arkonia. Komendant Wojewódzki Policji już zadeklarował przekazanie miastu terenu należącego w tej chwili do policyjnego klubu sportowego.

Wkrótce mają być zbierane podpisy mieszkańców Szczecina pod listą poparcia organizacji za pięć lat meczów grupowych mistrzostw Europy w piłce nożnej w Szczecinie.


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.15 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005