Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kibic24
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6816 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 22/12/2005 09:10
przyklad na litewskie dowodzi ze jak sie chce to sie zbuduje stadion i to chyba za miasta pieniadze byl i czesc z unii i jakos niebylo zadnych "problemow" jak z ptakiem bekdasem itd. niewiem ile stadion na litewskiej kosztowal,ale napewno skoro zrobili taki i na to kase mieli-pewnie czesc z unii , to i na wiekszy by bylo ,widac miastu to wisi bo jaki pozytek Szczecin i sport ma z tego na litewskiej a jaki mialby z nowoczesnego duzego stadionu ,szczecin jest dobry tylko w jednej dyscyplinie sportu na ktora nietrzeba zadnych nakladow -Warcaby !!! ,nawet pionkami nie jestesmy na mapie polski, dokladnie wiem co to jest rzut mlotem wiec sobie jaj nie rob niby-madry ,forumowiczu czy jak cie tam nazwac ,rownie dobrze moga sobie na lace rzucac tym mlotem,a bieznia byla kiedys na Pogońi i jakos sie gralo


RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8254 dni

**




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 22/12/2005 10:16

  wapp napisał:  
dokladnie wiem co to jest rzut mlotem wiec sobie jaj nie rob niby-madry ,forumowiczu czy jak cie tam nazwac ,rownie dobrze moga sobie na lace rzucac tym mlotem,a bieznia byla kiedys na Pogońi i jakos sie gralo



Dzieciaku - zanim coś napiszesz, zastanów się czy warto, bo po pierwsze strasznie ciężko czyta się te Twoje wypociny (proponuje najpierw edycję w Wordzie), po drugie pieprzysz jak potłuczony. Co ma bieżnia do murawy? Być może wiesz co to młot, natomiast na bank nigdy nie widziałeś skutków upadku takiego młota na murawę. No, chyba, że sądzisz, że na Twardowskiego rzucano młotem na bieżni...


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
muniek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7712 dni

*




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 22/12/2005 10:48

  RAFek napisał:  

  wapp napisał:  
dokladnie wiem co to jest rzut mlotem wiec sobie jaj nie rob niby-madry ,forumowiczu czy jak cie tam nazwac ,rownie dobrze moga sobie na lace rzucac tym mlotem,a bieznia byla kiedys na Pogońi i jakos sie gralo



Dzieciaku - zanim coś napiszesz, zastanów się czy warto, bo po pierwsze strasznie ciężko czyta się te Twoje wypociny (proponuje najpierw edycję w Wordzie), po drugie pieprzysz jak potłuczony. Co ma bieżnia do murawy? Być może wiesz co to młot, natomiast na bank nigdy nie widziałeś skutków upadku takiego młota na murawę. No, chyba, że sądzisz, że na Twardowskiego rzucano młotem na bieżni...



Szkoda strzepic jezyka na odpowiadanie bo kolega wapp nie dosc ze pisze trzy po trzy to jeszcze ma problemy z wyartykulowaniem swoich zali. Jako osoba bedaca "blisko zrodelka" powiedz lepiej na ile Twoim zdaniem mozliwe sa plany sir Antonio.


Kto nie pije ten donosi....
RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8254 dni

**




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 22/12/2005 10:55

  muniek napisał:  
Jako osoba bedaca "blisko zrodelka" powiedz lepiej na ile Twoim zdaniem mozliwe sa plany sir Antonio.



No cóż, jak mawiają nasi byli sojusznicy: pożyjemy - zobaczymy... Ambitnych planów przezywaliśmy juz w ciągu 2lat dość sporo. Kiepsko było tylko z ich realizacją.


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
kibic24
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6816 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 22/12/2005 11:01
pisze bez polskich liter i z malych bo jest szybciej dzieciakiem nie jestem ale jak tu dyskutowac ze wszystko wiedzacymi i tak z tego gowno wyjdzie ptak odejdzie z Pogoni a Pogon wyladuje w 3 albo 4 lidze ,ptak mial mistrza z lksem puchary i co ,jakos tego nie wykorzystal wrecz przeciwnie ,na poczatku tez twierdzil ze zadne tereny itd go nie interesuja ,teraz tez twierdzi ze stadion ma sam wybudowac ,120ml zl takiej kasy chyba nawet ptak niema a mysli ze mu sie to zwroci jak postawi drugi turzyn tylko z dachem ,

[Mq: może małymi szybciej, ale wypada nazwe swojego klubu pisać z wielkiej...]


ARO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7346 dni

*




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 22/12/2005 11:15
Stadion a'la Ptak: moim zdaniem pomysł stadionu i nagłośnienie tej sprawy teraz jest przemyślane - to żadne odkrycie. Ptak wie, że inwestycja będzie ralizowana już przy asyście nowych władz Szczecina (wybory samorządowe niedługo) i tak naprawdę ważne jest to, czy uda się Ptakowi nastroić nową władzę do wsparcia inicjatywy biurokratycznie. Czy Ptaka stać wydać ok. 120 mln złotych developersko lub w wykonastwie barzdziej bezpośrednim - w to wątpie ? Zobaczymy, niestety doświadczenia co do prawdomówności i konsekwencji dotrzymywania założonych celów jest prawie żadna. Tak więc chyba rozpoczął się na dobre kolejny serial w tysiącu odcinków pod tytułem "Stadion dla Szczecina" = "Moda na Sukces". Oprócz bezpośredniego alegorycznego porównania można zauważyć generalnie tzw. "Modę na sukces" jednak czym innym jest "moda" i chcenie a czym innym jest ciężka praca, pozyskanie środków finansowych, i realizacja i w jakimś stopniu społecznictwo. Także szans na stadion w Szczecinie nie widzę, chyba że po 2012 roku.... :)


krzysieek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7184 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 22/12/2005 12:13
Ja widocznie nie jestem sentymentalny i dla mnie nowy stadion może być położony gdziekolwiek na terenie miasta ... jeśli będzie tuż obok obecnego tym lepiej , szczerze mówiąc wizja budowy 4 trybuny i unowocześnienia stadionu im.Floriana Krygiera jakoś do mnie nie trafia z kilku względów min.
1)koszta takiej operacji mogą być porównywalne jeśli nie wyższe niż budowa nowego obiektu
2)stara część trybun będzie przykro wyglądać na tle nowszej


Sajny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6795 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 22/12/2005 12:18
Szczerze mówiąc to ja wierze bardziej Ptakowi niż tym zasranym władzom miasta. Jeśli mieli byśmy czekać aż Szczecin zrobi stadion to nigdy byśmy się nie doczekali.
doping


dewu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6771 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 22/12/2005 12:48
Ja to bym budowała ten nowy stadion!By przydajmniej były 2 normalne stadiony a nie jak teraz tylko jeden:)


W oczach społeczeństwa za dużo we mnie szaleństwa, bo nie mam tolerancji dla pedalstwa i kurestwa!
Gregor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6861 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 22/12/2005 12:51
Wątpię aby Ptak był w stanie samodzielnie sfinansować takie przedsięwzięcie, w Warszawie (może nienajlepszy przykład bo też nie idzie im ta budowa) do przetargów stają konsorcja złożone z kilku poważnych zagranicznych firm.
Bardzo podoba mi się natomiast ewentualna lokalizacja nad starym stadionem.
Niestety wydaje mi się, że mamy do czynienia z elementem kampani wyborczej, bardzo chciałbym się mylić ale przypomnijmy tylko sobie jak Jurczyk ostatnio prezentował makiety.


Stocznie Szczecina, Gdyni i Gdańska chciały wolności krzyczały basta !
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7260 dni

*




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 22/12/2005 13:38
gdyby już daj Boże Ptak ten stadion zbudował, to podejrzewam, że byłby to stadion-ewenement na skalę światową.

Bo przecież taki stadion musi byc "na kółkach" żeby Ptak mógłby go zabrac ze sobą jak mu się znudzi w Szczecinie.

A na poważnie to: uwierzę jak zobaczę :)


SISMIC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7080 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 22/12/2005 14:07
Przecież Ptak wypowiadał się, że stadion zbuduje z WŁASNEJ KIESZENI więc...


Szczecińska albo żadna!
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7260 dni

*




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 22/12/2005 14:31
wypowiadał to się na wiele tematów i nie zawsze się to pokrywało z rzeczywistością.

Poza tym zanim zacznie cokolwiek budowac:

- Od miasta nie oczekuję finansowego wsparcia jedynie szybkiego załatwienia formalności związanych z pozwoleniem na budowę - podkreślił

Znając życie, już to okaże się przeszkodą nie do pokonania.


SISMIC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7080 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 22/12/2005 15:05
No nie dziwie się, że oczekuje on czegoś takiego od miasta.. Za 100-120 mln chyba miasto może się pofatygować :)


Szczecińska albo żadna!
RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8254 dni

**




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 22/12/2005 15:12

  Power napisał:  
No nie dziwie się, że oczekuje on czegoś takiego od miasta.. Za 100-120 mln chyba miasto może się pofatygować :)



Otrzymanie pozwolenia na budowę to nie zakup kilku brassiliero - zwłaszcza na Pogodnie ;). Po pierwsze musi być gotowy plan zagospodarowania przestrzennegoo dla tego terenu - nie pamiętam czy jest już czy nie. Jeżeli dojdą tereny działek, to wywłaszczenie działkowców po zmianie przepisów też nie bedzie proste a na pewno baaaaardzo kosztowne - pytanie dla kogo? Miasta czy Inwestora.
Kwestia protestow Stowarzyszenia Pogodno (to chyba o tych psach ogrodnika m.in było) też pozostaje otwarta.
A temat rusza w przededniu wyborów samorządowych i prezydenckich ;)


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6713 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 22/12/2005 15:24
Ja wierze że wszystko się uda.Mam nadzieje że miasto wszystko załatwi szybko(tylko musi dac tereny i pozwolenie to nie wiele,ale dla Maryjana to może i olbżymia praca) a Ptaszek wybuduje pięknu najlepszy w Polsce stadion.Będzie to dla Szczecina wielka promaocja.Czy kadre będzie grała,czy jakiś puchar.Oby wsztsko zakończyło się dobrze i stanął :) piękny stadionik Pogoni :D


Gregor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6861 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 22/12/2005 17:02

  RAFek napisał:  

  Power napisał:  
No nie dziwie się, że oczekuje on czegoś takiego od miasta.. Za 100-120 mln chyba miasto może się pofatygować :)



Otrzymanie pozwolenia na budowę to nie zakup kilku brassiliero - zwłaszcza na Pogodnie ;). Po pierwsze musi być gotowy plan zagospodarowania przestrzennegoo dla tego terenu - nie pamiętam czy jest już czy nie. Jeżeli dojdą tereny działek, to wywłaszczenie działkowców po zmianie przepisów też nie bedzie proste a na pewno baaaaardzo kosztowne - pytanie dla kogo? Miasta czy Inwestora.
Kwestia protestow Stowarzyszenia Pogodno (to chyba o tych psach ogrodnika m.in było) też pozostaje otwarta.
A temat rusza w przededniu wyborów samorządowych i prezydenckich ;)



Nie bez znaczenia jest fakt, że "szefem" tych pajacy z Pogodna jest bardzo wpływowy mecenas Mikołajczyk, który skutecznie wypędził Begdasa.


Stocznie Szczecina, Gdyni i Gdańska chciały wolności krzyczały basta !
Bronek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6779 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 22/12/2005 18:57

  Zen napisał:  
Ja wierze że wszystko się uda.Mam nadzieje że miasto wszystko załatwi szybko(tylko musi dac tereny i pozwolenie to nie wiele,ale dla Maryjana to może i olbżymia praca) a Ptaszek wybuduje pięknu najlepszy w Polsce stadion.Będzie to dla Szczecina wielka promaocja.Czy kadre będzie grała,czy jakiś puchar.Oby wsztsko zakończyło się dobrze i stanął :) piękny stadionik Pogoni :D



To może jak wybudują nowy stadion o pojemności 33 tys. to Szczecin sie bedzie ubiegał o rozegranie tu finału pucharu UEFA:D
Pozdro 4 all


Obrazek jpg wstawiony na forum
Nie myślę "jak to będzie wyglądać", ale myślę "jak to zrobić"!
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6809 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 22/12/2005 20:49

  Bronek napisał:  

  Zen napisał:  
Ja wierze że wszystko się uda.Mam nadzieje że miasto wszystko załatwi szybko(tylko musi dac tereny i pozwolenie to nie wiele,ale dla Maryjana to może i olbżymia praca) a Ptaszek wybuduje pięknu najlepszy w Polsce stadion.Będzie to dla Szczecina wielka promaocja.Czy kadre będzie grała,czy jakiś puchar.Oby wsztsko zakończyło się dobrze i stanął :) piękny stadionik Pogoni :D



To może jak wybudują nowy stadion o pojemności 33 tys. to Szczecin sie bedzie ubiegał o rozegranie tu finału pucharu UEFA:D
Pozdro 4 all



odrazu Ligi Mistrzow final Barca - Juve :D


hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7029 dni

****




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 23/12/2005 12:24

  Porto napisał:  

  Bronek napisał:  

  Zen napisał:  
Ja wierze że wszystko się uda.Mam nadzieje że miasto wszystko załatwi szybko(tylko musi dac tereny i pozwolenie to nie wiele,ale dla Maryjana to może i olbżymia praca) a Ptaszek wybuduje pięknu najlepszy w Polsce stadion.Będzie to dla Szczecina wielka promaocja.Czy kadre będzie grała,czy jakiś puchar.Oby wsztsko zakończyło się dobrze i stanął :) piękny stadionik Pogoni :D



To może jak wybudują nowy stadion o pojemności 33 tys. to Szczecin sie bedzie ubiegał o rozegranie tu finału pucharu UEFA:D
Pozdro 4 all



odrazu Ligi Mistrzow final Barca - Juve :D



A dlaczego Braca - Juve ?
Mozesz uzasadnic swoją wypowiedz ?


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005