Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nowy stadion czy modernizacja Twardowski Arena << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Irriducibili
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7257 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 25/07/2006 19:11

  Ramzes_ napisał:  

  Firley napisał:  
Najlepiej żeby każdy karnetowicz swoje krzesełko wypucował i już bedzie widac jakiś efekt ;P



Moim zdaniem najlepiej by było wymienic krzesekła emerytom i piknikowcą na lezaki bo nic nie spiewaja:P




najlepiej to zburzyc ten smieszny stadion(wyglad jego wola o pomste;]) i wybudowac nowy w jego miejsca gdzie bedzie mozliwosc godnego ogladania meczow
na Ukrainie ,w Czechach czy na Wegrzech sa zdecydowanie lepsze stadiony nie mowiac juz o krajach wysoko rozwinietych


Pogon & Legia
inblu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7677 dni

**




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 25/07/2006 20:15
Bylem dzisiaj na stadionie i widzialem jak ktos czyscil krzeselka specjalnym urzadzeniem. :P Efekt bylo widac.


Goleniów z Pogonią
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7240 dni

***




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 25/07/2006 20:20
Jak zwykle dopiero po interwencji prasy (popzrednio Głos, a teraz Wyborcza) MOSiR wziął się do roboty.
Z własnej woli oni nic na stadionie nie zrobią a biorą kupę kasy.
Koszty, które ponosi MOSiR na utrzymanie stadionu to 1,7 mln. Gdzie są te pieniądze bo na stadionie ich nie widać, nie widać ich też w pensjach zwykłych pracwoników mosiru)
Dobrym pomysłem byłoby przekazanie Pogoni zarządzania stadionem.

Ostatnio edytowany przez: Plum, 25 lipca 2006, 20:37 [1 raz(y)]


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
...MKS...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6589 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 25/07/2006 22:26
drogi Plumie myślisz że jakby Pogoń dostała stadion to bysmy mieli tu 1 lige? heheh nie ma szans byśmy mieli tutaj drugi Piotrków


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7240 dni

***




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 26/07/2006 11:44
Nie, nigdy tak nie myślałem. Zwracam tylko uwagę, że Mosir niezbyt dobrze dba o ten stadion. Nie widać pieniędzy jakie na jego utrzymanie dostaje od miasta.
Może pod władaniem klubu byłoby lepiej, choć nie wiadiomo. Nie mówię o przekazywaniu terenów wokołstadionu na których zaraz powstałyby hale targowe, a drużyna spadła by na bardzo daleki plan.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
gregm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6689 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 28/07/2006 16:54
ciekawa wiadomostka pojawiła sie z PAP. alternatywa dla planów Ptaka???


WIARA BęDZIE W NAS TRWAć!!!
WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6698 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 28/07/2006 17:05
Gdyby sie udało to byłoby świetnie,ale na to poczekamy jeszcze wiele lat


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
fenster
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7950 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 28/07/2006 17:24

  gregm napisał:  
ciekawa wiadomostka pojawiła sie z PAP. alternatywa dla planów Ptaka???



Kolejni naiwni-niestety!.Dopuki kilku znanych z zamiłowania do zieleni i budownictwa jednorodzinnego na tych terenach ,będących nieformalną władzą w tym mieście, będzie trzymac ręke na pulsie doputy jakiekolwiek inwestycje tego typu skazane są na niepowodzenie.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Ron
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6718 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 28/07/2006 17:53
zejdźcie wreszcie na ziemię...


___________________________
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7421 dni

*




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 28/07/2006 18:17
Optymizm kategorycznie zabroniony ?

Bardzo cieszy fakt ze jednak komus oprocz kibicow na tym zalezy !

Ostatnio edytowany przez: eF^, 28 lipca 2006, 18:25 [1 raz(y)]


Tomasek06
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6505 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 28/07/2006 19:04

  Plum napisał:  
Jak zwykle dopiero po interwencji prasy (popzrednio Głos, a teraz Wyborcza) MOSiR wziął się do roboty.
Z własnej woli oni nic na stadionie nie zrobią a biorą kupę kasy.
Koszty, które ponosi MOSiR na utrzymanie stadionu to 1,7 mln. Gdzie są te pieniądze bo na stadionie ich nie widać, nie widać ich też w pensjach zwykłych pracwoników mosiru)
Dobrym pomysłem byłoby przekazanie Pogoni zarządzania stadionem.




Niestety nie chodzisz za czesto na stadion chyba co?Ja bywam na nim regularnie a w sprawie czyszczenia krzeselek poszedlem nawet sie spytac czy moge pomoc...na to pan w dziale karnety bo to on mnie "obsłużył" informacją stwierdził że to nie Pogoń jest wlascicielem obiektu..tylko MOSiR i zagwarantowal ze na otwarcie sezonu krzesla beda czyste bo naciskają na nich ile mozna.
Jednak martwi mnie fakt ze nikt nie pomysli o dojsciu juz na sam obiekt..przeciez tam jest takie wiecznie piaszczysko albo bloto itd...panowie glupie kamienie duzo by zmieniły!


Lepszy martwy bohater niż żywy tchórz.
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7421 dni

*




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 28/07/2006 19:11
Dzisiaj tez bylem na stadionie i przeciez to jest nieporozumienie jakies poczynajac od pomieszczen z szatniami konczac na krzeselkach - jeden wielki syf, co chwila gdzies jakis piach albo kamienie, wszystko poniszczone i nie wyglada to jak stadion druzyny pierwszoligowej


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7240 dni

***




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 28/07/2006 19:22

  Tomasek06 napisał:  

  Plum napisał:  
Jak zwykle dopiero po interwencji prasy (popzrednio Głos, a teraz Wyborcza) MOSiR wziął się do roboty.
Z własnej woli oni nic na stadionie nie zrobią a biorą kupę kasy.
Koszty, które ponosi MOSiR na utrzymanie stadionu to 1,7 mln. Gdzie są te pieniądze bo na stadionie ich nie widać, nie widać ich też w pensjach zwykłych pracwoników mosiru)
Dobrym pomysłem byłoby przekazanie Pogoni zarządzania stadionem.




Niestety nie chodzisz za czesto na stadion chyba co?Ja bywam na nim regularnie a w sprawie czyszczenia krzeselek poszedlem nawet sie spytac czy moge pomoc...na to pan w dziale karnety bo to on mnie "obsłużył" informacją stwierdził że to nie Pogoń jest wlascicielem obiektu..tylko MOSiR i zagwarantowal ze na otwarcie sezonu krzesla beda czyste bo naciskają na nich ile mozna.
Jednak martwi mnie fakt ze nikt nie pomysli o dojsciu juz na sam obiekt..przeciez tam jest takie wiecznie piaszczysko albo bloto itd...panowie glupie kamienie duzo by zmieniły!



Spookojnie.O co Ci chodzi, przecież jest jasno napisane, że obiektem "opiekuje" się mosir. Tylko jakoś pani dyrektor moisu nie kiwnie palcem, by coś zmienić na lepsze na tym stadionie, a pensję pewnie ma nie małą, w przeciwńestwie do zwykłych pracowników mosiru.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6632 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 28/07/2006 22:11
Jak bedzie nowy stadion w szczecinie to bedzie SUPER bede mial gdzie pojechać na cos fajnego ,zeby byl chociarz taki jak korony a jak przebuduja to tez bedzie oki !!!!!!!!!!!!


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
happy2504
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7025 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 29/07/2006 02:13

  lotto napisał:  
Jak bedzie nowy stadion w szczecinie to bedzie SUPER bede mial gdzie pojechać na cos fajnego ,zeby byl chociarz taki jak korony a jak przebuduja to tez bedzie oki !!!!!!!!!!!!



No to machina przedwyborcz ruszyla..!!! Ciekawe kto zatym stoi???


SISMIC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7080 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 01/08/2006 11:33
Byłem wczoraj na stadionie i porobiłem kilka fotek dotyczących monitoringu ;) Jak zdjęcia zajmują za dużo miejsca to zmienić na linki. Co do krzesełek to jedna osoba wczoraj je czyściła. Nie wyglądają tak tragicznie. W niektórych miejscach potrzeba jeszcze gazet, ale niektóre sektory wyczyszczone są prawie wzorowo. Aż się zdziwiłem, że duża część z nich odzyskała dawny "blask" ;)

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum


Szczecińska albo żadna!
SISMIC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7080 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 07/08/2006 07:20

  Zbigniew Zalewski napisał:  
Jakie miasto ma plany wobec Pogoni?
- W dalszym ciągu będziemy inwestować w obiekt i na najbliższy rok planujemy podwyższenie tzw. małej trybuny oraz instalację kolejnej partii urządzeń monitoringowych. Nie mamy zamiaru natomiast pomagać w zakwaterowaniu zespołu Pogoni w Szczecinie. Chcemy i naciskamy, by drużyna wróciła do naszego miasta, ale utrzymanie jej to już sprawa Antoniego Ptaka. Dlaczego miasto ma dbać o interes Pogoni?



Za 2 lata czwarta trybuna i będzie to jakoś wyglądało.. ;)

Ostatnio edytowany przez: SISMIC, 7 sierpnia 2006, 07:38 [1 raz(y)]


Szczecińska albo żadna!
elo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6997 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 07/08/2006 07:33

  Tomasek06 napisał:  
Niestety nie chodzisz za czesto na stadion chyba co?Ja bywam na nim regularnie a w sprawie czyszczenia krzeselek poszedlem nawet sie spytac czy moge pomoc...na to pan w dziale karnety bo to on mnie "obsłużył" informacją stwierdził że to nie Pogoń jest wlascicielem obiektu..tylko MOSiR i zagwarantowal ze na otwarcie sezonu krzesla beda czyste bo naciskają na nich ile mozna.
Jednak martwi mnie fakt ze nikt nie pomysli o dojsciu juz na sam obiekt..przeciez tam jest takie wiecznie piaszczysko albo bloto itd...panowie glupie kamienie duzo by zmieniły!



Na kamienie napewno nie zgodzi się Policja, wiadomo z jakich względów. :]


Obrazek jpg wstawiony na forum
liga.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6647 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 07/08/2006 10:22

  elo napisał:  

  Tomasek06 napisał:  
Niestety nie chodzisz za czesto na stadion chyba co?Ja bywam na nim regularnie a w sprawie czyszczenia krzeselek poszedlem nawet sie spytac czy moge pomoc...na to pan w dziale karnety bo to on mnie "obsłużył" informacją stwierdził że to nie Pogoń jest wlascicielem obiektu..tylko MOSiR i zagwarantowal ze na otwarcie sezonu krzesla beda czyste bo naciskają na nich ile mozna.
Jednak martwi mnie fakt ze nikt nie pomysli o dojsciu juz na sam obiekt..przeciez tam jest takie wiecznie piaszczysko albo bloto itd...panowie glupie kamienie duzo by zmieniły!



Na kamienie napewno nie zgodzi się Policja, wiadomo z jakich względów. :]



koledze chyba chodziło o takie kamienie jakie są na jezdni (ich raczej nie da sie wyrwać)


Ibdzia15
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6605 dni




Odp: Nowy stadion czy modernizacja Twardowski ArenA :) - 07/08/2006 10:24
no co prawda to prawda z tymi drogami... droga z kamyków by sie przydała!


flaga1 Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem...!flaga1 spiew "Jak Feniks z Popiołów odradzamy sie na nowo!"spiew
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.32 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005