Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5401 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 27/06/2016 10:36
Dostęp do Internetu powinien być niektórym ograniczany, ponadto widzę, że upały już zbierają pierwsze polny.

Skoro przyklepali trenera w Niecieczy od 1 lipca, to gratuluję im wyboru. Jak w tej piłce ma być normalnie skoro dla trenera jest ważniejsze świecenie ryjem w TV i prowadzenie drużyny.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3863 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 27/06/2016 14:14

  M.K 74 napisał:  
Już nawet Janukiewicz na TT poszukuje jakiegoś Długiego co Jego dzieckiem mordę sobie wyciera.. KLIK




On szuka jakiegoś "długiego", który komentarze wrzuca na v.pl. a nie tu u nas. Zresztą z tego jest cała historia, kto ma Twittera, wystarczy, że wjedzie na profil Radka lub Daniela Trzepacza i ogarnie co i jak.
Nasze forum w porównaniu do burdelu, do poziomu komentarzy tam pojawiających się, jest normalnie niczym pięciogwiazdkowy hotel.
Tam na v.pl., co chwile jakieś chuje i gorsze przekleństwa na zawodników, trenera, sztab, prezesa latają. Tam od groma teorii spiskowych jest, może ich określić rynsztokiem. Ubolewam, że czasem niektórzy mylą tamte gówno z naszym forum.


A żeby nie było już, że tak całkiem nie w temacie zakładki.

Nasz nowy trener zauważył problem Łukasza i teraz nasz napastnik po każdym treningu zostaje i trenuje swoje umiejętności w strzelaniu :)

W Wiśle ten trener naprawdę ofensywnie ogarnął ludzi. Brakowało mu tylko napastnika, mam nadzieję, że uda mu się ze Zwolińskim. Bo wtedy możemy mieć naprawdę ciekawy sezon.


Gryfita_Szczeciński
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 2982 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 27/06/2016 20:12

  Icar napisał:  

  M.K 74 napisał:  
Już nawet Janukiewicz na TT poszukuje jakiegoś Długiego co Jego dzieckiem mordę sobie wyciera.. KLIK




On szuka jakiegoś "długiego", który komentarze wrzuca na v.pl. a nie tu u nas. Zresztą z tego jest cała historia, kto ma Twittera, wystarczy, że wjedzie na profil Radka lub Daniela Trzepacza i ogarnie co i jak.
Nasze forum w porównaniu do burdelu, do poziomu komentarzy tam pojawiających się, jest normalnie niczym pięciogwiazdkowy hotel.
Tam na v.pl., co chwile jakieś chuje i gorsze przekleństwa na zawodników, trenera, sztab, prezesa latają. Tam od groma teorii spiskowych jest, może ich określić rynsztokiem. Ubolewam, że czasem niektórzy mylą tamte gówno z naszym forum.


A żeby nie było już, że tak całkiem nie w temacie zakładki.


Nasz nowy trener zauważył problem Łukasza i teraz nasz napastnik po każdym treningu zostaje i trenuje swoje umiejętności w strzelaniu :)

W Wiśle ten trener naprawdę ofensywnie ogarnął ludzi. Brakowało mu tylko napastnika, mam nadzieję, że uda mu się ze Zwolińskim. Bo wtedy możemy mieć naprawdę ciekawy sezon.



Wszędzie znajdzie się jakiś troll i hejter. Tam jest "długi" tutaj jestem min. ja . Środowisko ma do siebie to , że musi być równowaga czyli 50% mądrzy i 50% debile. Z tym chyba się zgodzicie . Inaczej nikt by tu nic nie pisał. 90% wartości postów to albo coś przekazane po kimś albo własne domysły i dywagacje. Napinka jest większa niż w szatni lecha poznań w przerwie sławetnego meczu z Pogonią (5:1)

Co do tematu , to Moskal wskrzesi uśpione ofensywne demony w niejednym naszym piłkarzu.
Zwolak już zostaje po treningach i ma indywidualne zajęcia strzeleckie .


Wierny Pogoni Szczecin.
Piłkarze i trenerzy przychodzą i odchodzą.
UWAGA !!! Z debilami nie podejmuję dyskusji i im nie odpowiadam.
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5401 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 28/06/2016 11:21
Promujesz jakąś markę? Starasz się o angaż do GS? Jesteś studentem dziennikarstwa i prowadzisz jakieś badania? Czy po prostu Twoim celem jest nabicie 10k postów do końca wakacji?


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 29/06/2016 01:15

  M.K 74 napisał:  
Spokój kurwa !!!! Jaki Wy poziom reprezentujecie !!! Jeden przez drugiego , jak nie Zyga to Gryfita.. To forum może czytać każdy , i jakie świadectwo wydajecie o kibicach Pogoni.. Już nawet Janukiewicz na TT poszukuje jakiegoś Długiego co Jego dzieckiem mordę sobie wyciera.. KLIK



Typ powinien sie mianować nie jako "długi" tylko "wąski"


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Gryfita_Szczeciński
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 2982 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 06/07/2016 20:00
Robert Białobrzeski został nowym kierownikiem juniorów młodszych i starszych. Brawo Robert. Bardzo dobra decyzja ze strony władz klubu.


Wierny Pogoni Szczecin.
Piłkarze i trenerzy przychodzą i odchodzą.
UWAGA !!! Z debilami nie podejmuję dyskusji i im nie odpowiadam.
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4838 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 07/07/2016 13:52

  Cytat:  
Miłosz Stępiński został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski kobiet. Na stanowisku zastąpił Wojciecha Basiuka.

Stępiński ostatnio był trenerem reprezentacji Polski do lat 21.



Przymierzany do Pogoni po zwolnieniu Cześka , a tu "cycatej" kadry się zachciało... :)


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7961 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 21/09/2020 14:34
Za kadencji trenera Kosta Runajicia Pogoń rozegrała w EK 100 meczów (1050 dni)

Ogółem 40 - 29- 31, bramki 133 - 125
U siebie 31 - 15 - 11, bramki 74 - 56
Na wyjeździe 17 - 14 - 20 bramki 59 - 69

Statystyki całkiem niezłe, ale chyba za bardzo gramy w kratkę.
Sezon 2018/19 początek tragedia i wielu chciało jego zwolnienia.
Sezon 2019/20 początek wyśmienity i wielu liczyło na mistrza.
Sezon 2020/21 początek taki że oczy bolą, ale są punkty.

Czy zakup napastnika - typu Robak - poprawi grę drużyny ?


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.04 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005