Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7020 dni

**




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 00:31

  Ad napisał:  

Wlasciwie jedyny plus tego sezonu to pojedyncze mecze jak ostatni z cracovia i fakt, że spokojnie sobie kopalismy u góry tabeli nie martwiąc sie spadkiem. jak na klub który jest Dumą Pomorza i takie miasto jak Szczecin uwazam ze to troche za mało, zeby byc zadowolonym. To nie jest jakas Łeczna czy Podbeskidzie ze kazdy sezon walka o przetrwanie i jedno miejsce wyzej swietują na wsi jak mistrzostwo... u nas nikt nie swietuje, tylko Michniewicz ma jakiś żal do kibicow Pogoni o ich rzekome "wymagania" i wywyższa sie tak naprawde nie majac ku temu zadnych podstaw. wypelnil kontrakt, zrealizował plan absolutne minimum a kreuje sie na super gwiazde i ojca najwiekszego sukcesu w historii klubu



Nie bronię go, ale jak na miejsce Michiewicza ma przyjśc ktos pokroju Moskal czy Brosz to średnio to widzę... dobrze że Rumak ma posadę :)

dodatkowo:
ja radze sobie z językiem polskim i odróżniam słowa: marzenia czy wiara od słowa realia
Tak jakze to prawdziwe

nie patrzac pod pryzmatem trenerów ale innych:

  Gonzalez13 napisał:  
Jeszcze nie ogłosili nazwiska trenera, a Wy już lamentujecie. Dajcie mu kurwa popracować, czy to będzie Moskal, czy Smuda, czy Carlos Serrao. Czas go zweryfikuje. .



Tylko że ten czas jest zawsze tym czasem kiedy wypada mi coraz więcej włosów ze łba. Nie pora na dośswiadczenia !


  cfan napisał:  
Co do nowego trenera to czy będzie nim Brosz czy Moskal to chyba wielkiej różnicy nie ma. Niech pograja kilka kolejek (minimum 10- 15) to zobaczymy jaki styl , podejscie i nastawienie ma nowy trener. .



To moze zatrudnić Drumlaka bo mu może sie uda i po 10-15 meczach zweryfinujmy czy sie nadaje- fakt napewno by wzioł nie duże pieniądze

Ostatnio edytowany przez: HardcoreCitySzczecin, 24 maja 2016, 00:39 [1 raz(y)]


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6814 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 01:54
@HardcoreCitySzczecin jak chcesz cytowac to zacytuja całość. Napisałem, że mam nadzieje,że nie będzie to Ojrzyński, Ulatowski czy inny wynalazek, więc skąd Ci ten Drumlak wyskoczył?

Inna rzecz, że wszyscy tu, jak i ogólnie kibice mogą sobie chcieć. Decyzje podejmuje zarząd klubu. Jedyne co kibic może zrobić to przyjść na mecz lub nie przyjść i to jest dość wymowne w rozliczeniu Czesława.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4864 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 03:01
Moskal człowiek z charakterem.. Pieniądze to nie wszystko..


  Cytat:  
Swoją kandydaturę zgłosił również Chorwat Kosta Runjaić, pracujący do niedawna w zespole 2 Bundesligi, FC Kaiserslautern. Dla Pogoni priorytetem był jednak trener z Polski.



Obrazek jpg wstawiony na forum
żródło

Wiadomo że nie będzie trenerem ale warto napisać kto to taki , że przesłał CV do Pogoni :
KOSTA RUNJAIĆ
kariera trenerska :
02/03 do 03/04 DFB-Stützpunkt
04/05 (1 lip 2004) do 06/07 (14 sie 2006) K'lautern II
06/07 (15 lis 2006) do 06/07 (30 cze 2007) SV Wehen U19
07/08 (1 lip 2007) do 07/08 (30 cze 200Cfaniak SV Wehen W. II
08/09 (1 wrz 200Cfaniak do 08/09 (6 maj 2009) VfR Aalen (asystent trenera)
09/10 (23 mar 2010) do 12/13 (2 wrz 2012) SV Darmstadt 98 90 meczy , średnia punktów 1,51
12/13 (3 wrz 2012) do 12/13 (30 cze 2013) MSV Duisburg 31 meczy , średnia punktów 1,39
13/14 (16 wrz 2013) do15/16 (23 wrz 2015) 1.FC K'lautern 77 meczy , średnia punktów 1,65

Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 24 maja 2016, 04:45 [6 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Taktyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3002 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 06:33
Najnudniejszy zespół Ekstraklasy - Pogoń Szczecin


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4506 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 06:58
Dlaczego Moskal ? ....bo był najtańszy no i kolega z boiska Maćka dyrektora .Podejrzewam ,że kontrakt na rok i żegnamy .Chciałbym się mylić ,wszyscy czekają na ofensywną ,widowiskową grę Portowców .Czy Moskal nam to zafunduje ? Czas pokaże ,teraz trzeba okazać mu zaufanie przychodząc na mecze .Trybuny zweryfikują jego robotę .....tak jak Czesia .


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3687 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 07:31

  Niepokonany napisał:  

  zach-pom napisał:  
Z Moskalem do Europy?

Sami Panowie przyznacie , że jeśli Azoty by chciały Pucharów to jest to dziwna decyzja.



Kiedyś wyszedł z grupy w LE;D Mam dziwne przeczucie, że Moskal w Pogoni wypali, kluczem jest to żeby przeprowadzić jeszcze 1-2 dobre transfery z przodu. Jeśli zostanie Aka to z niego i Węgra możemy być zadowoleni w następnym sezonie. Moskal z takich piłkarzy potrafi wycisnąć dużo, przykładem Guerrier w Wiśle za jego kadencji.



Ja proponuję spokojne podejście co tematu. bo widzę, że niektórym upał zaszkodził. Rozumiem, że zestawianie Drumlaka i Moskala w roli trenera to mało mądry żart, inaczej tego nie można traktować.

Pewnie miał być Brosz ale nie mógł się zdecydować w którą stronę iść. Wczorajsze jego rozstanie z Koroną było jak musztarda po obiedzie.

Jeżeli to będzie Moskal, a wszystko wskazuje, że tak, dajmy mu popracować. Różnica między nim a Broszem jest niemal żadna, Brosz miał ostatnio dobre wyniki ale Moskal wydaje się mieć mocniejszy charakter, być może nie da sobie wejść na głowę naszym graczom.
Ma dobrą opinię w Wiśle, umie wycisnąć z grajków coś extra. Nie jest przereklamowany jak Skorża, ma coś jeszcze do udowodnienia i zdobycia w e-klasie. Pewnie dostanie kontrakt nie dłuższy niż na rok z klauzulą jak ostatnio CM, więc jak coś pójdzie nie tak to sprawa będzie prosta. W sumie logiczna decyzja władz klubu.

@M.K 74 skąd ten cytat o aplikacji Runjaića?

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 24 maja 2016, 07:40 [2 raz(y)]


kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4093 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 08:42
myślę, że Kaziu Moskal poczuł większy sukces niż niejeden trener tu wymieniany KLIK

A z Wisły wycisnął ponad stan więc dajmy mu czas :)


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni

****




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 09:06
Kto by to nie był - dajmy mu popracować w spokoju.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4237 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 09:13
ile tu było lamentu gdy Wdowczyk został trenerem , minęło parę miesięcy i nawet doczekał się własnej "sekty" przy ul. Twardowskiego :D ile też było narzekań gdy przychodził CM711 a teraz również da się zauważyć płacz po nim.
Kto by nie był tym trenerem, trzeba dać mu szansę. Fakt jest taki że Moskal trzymał szatnię twarda ręką, nie jest też anonimowy i ma szacunek w środowisku piłkarskim. Wisła za jego czasów grała niezłą piłkę, dopiero gdy został odsunięty od drużyny zaczęła ona przegrywać aż "Wdowiec"musiał ratować tam ekstraklasę.
Poczekajmy zresztą do 13.


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4506 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 09:16
Ale kołowrotek heheh dzisiaj w Głosie wyczytałem, że jednak Brosz a spotkanie i podpisanie kontraktu było w Poznaniu....Oby.


Michu87
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3012 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 09:41
Moskal to będzie masakra grupa spadkowa wita, jal my będziemy oszczędzać na trenerach to nic nie wywalczymy


POGOŃ SZCZECIN
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3687 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 09:43
Taaak spadniemy, jak nic.Prognozy jak rok temu, zaczyna się.

Weteran to może wariant skandynawski t.j. Brosz+Moskal? hehe


Picknick.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2926 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 09:43
Widzę że emocje na forum coraz większe. Prawdę mówiąc ktokolwiek będzie trenerem to i tak będzie wśród kibiców jakiś niedosyt, bo kandydaci na kolana nie rzucają. Czy Brosz czy Moskal, w chwili obecnej to i tak niewielka różnica. Czy będzie to dobry wybór ocenić będzie można najwcześniej na jesień, po kilku kolejkach. Wg mnie gorzej niż wiosną nie będzie.


... "Grajcie tak, żeby na trybunach znowu było 20 tysięcy"...
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6907 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 10:14
Wkurwia takie gadanie - "spadek", "masakra", "czesiu wróć". Dajcie sobie na luz i trzeba pozwolić trenerowi się wykazać. Wyobraźcie sobie, że idziecie do nowej pracy. Chcielibyście kredyt zaufania, nie ?


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5427 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 10:22
Osobiście uważam, że czy z Broszem czy z Moskalem, zespół będzie wyglądał lepiej i miał do zaoferowania więcej niż z kochasiem stanowskiego, który gdyby mógł z napastników zrobiłby obrońców. Z tego co pamiętam Moskal robił niezłe wyniki z Wisłą, tylko przez fanaberie Cupiała leciał z klubu. Fakt jest jednak taki, że poza Wisłą i pierwszą ligą (Katowice, Nieciecza), ma ubogie doświadczenie. Brosz z powodzeniem budował Piasta, a ostatnio poradził sobie ze skazywaną na spadek Koroną.

Moskal i Brosz chyba nie są aż takimi fanami "internetów", przez co już na starcie zaoszczędzą sporo czasu na pracę nad Pogonią, niż pierdoleniem farmazonów w sieci.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3949 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 10:47
Nigdy sie wszystkich nie zadowoli.
Stara zyciowa prawda.


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7208 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 11:22

  Ostry napisał:  
Wkurwia takie gadanie - "spadek", "masakra", "czesiu wróć". Dajcie sobie na luz i trzeba pozwolić trenerowi się wykazać. Wyobraźcie sobie, że idziecie do nowej pracy. Chcielibyście kredyt zaufania, nie ?



Wkurwia to jedynie decyzja klubu, jeśli oczywiście się potwierdzi. Ruch marketingowy - zajebisty, sportowo jeszcze lepszy . Też żywie nadzieję że w przypadku niepowodzenia, Stolarczyk poleci Razem ze swoim funflem. Moskal słaby trener.


No One Like Us....We don't Care...
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6179 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 11:25
Komentarze na "vałce" przebijają już te onetowskie:


  Cytat:  
Podobno nawet Prezes Mroczek jeszcze nie wie kto będzie trenerem.. taka tajemnica! Stolarczyk chce mu zrobić prezent urodzinowy, i trzyma tą informację w tajemnicy do ostatniej chwili. Jedna ze szczecińskich cukierni poinformowała, że nowy trener podczas konferencji prasowej, ma wyskoczyć z tortu!!! :) Jest tylko mały problem, bo trwa kłótnia między Broszem a Moskalem który z nich do tego tortu ma wejść :):):) Może niech wejdą razem? :):):)



PS 1948
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4864 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 11:29

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

@M.K 74 skąd ten cytat o aplikacji Runjaića?



Wkleiłem link pod zdjęciem "żródło"...


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
st0pr0c3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3696 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 11:53
Już bez stresu, za godzinkę będzie wiadomo. Mam nadzieje się zdziwić.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.18 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005