Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Łysy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5497 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 10:14




Mam nadzieję, że trenerem nie zostanie Stolarczyk lub inny Smuda. Wszystko w tym tygodniu się wyjaśni.


Byliśmy tu i zawsze będziemy , stąd jesteśmy i tu umrzemy.
RJP.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5079 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 10:42
Czesiu zmienia taktykę po odejściu z Pogoni :D


Granatowo - Bordowa Emigracja!
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5422 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 10:56
Będzie pewnie się teraz żalił Krzysiowi po upojnych nocach. Paradoksalnie Czesiu zrobił zaskakująco dobry wynik, choć momentami zespół nie grał nic. Jego Pogoń nie zaskarbiła sobie przychylności trybun, wystarczy przypomnieć sobie jak Wdowczyk wychodził na mecz i jak często był witany oraz ile osób mimo też gorszych wyników odwiedzało stadion. Czesiu brylował, ale na Twitterze, czyli mógł zostać idolem młodzieży pochylonej obecnie non stop nad smartfonem.

Stolarczyk miał już szansę kiedyś w I lidze, uważam, że i tym razem się nie sprawdzi. Smuda to dinozaur i jego metody były skuteczne, ale X lat temu. Mimo chujowego wyniku w zeszłym sezonie, kandydatura Skorży z obecnie wolnych polskich trenerów w moim odczuciu wydaje się być najrozsądniejsza. Płatek pewnie tu nie wróci.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7498 dni

*




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 10:57
Wydaje mi sie ze Stolarczyk tez moze duzo mieszac w klubie itp.Jakos mu nigdy nie ufalem..

Oczywiscie to moja prywatna opinia.


,,Vi är överallt,,- POGON
Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4090 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 11:01
Moim zdaniem Stolarczyka powinien Mroczek odsunąć od koryta. A dyrektorem powinien zostać Płatek albo Moskalewicz.


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
Picknick.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2921 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 12:07
tak patrząc na nazwiska które się przewijają, najlepszym kandydatem wydaje się Skorża ... tylko biorąc pod uwagę to co zostało z Lecha po pracy Skorży, gdzie do teraz nie mogą się pozbierać, jego kandydatura nie wygląda już tak dobrze.

Ciekawym rozwiązaniem mógłby być Płatek, tylko czy chciałby tutaj wrócić?


... "Grajcie tak, żeby na trybunach znowu było 20 tysięcy"...
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4859 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 12:28
Nikt tu nie wspomina o Tarasiewiczu ... A odszedł z Pogoni wtedy tylko dlatego że Smolny "pała" wpierdalał mu się do roboty.
Gość ma rozeznanie na rynku francuskim , i jakby nie było wprowadził Pogoń do Ekstraklasy..


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6394 dni

*




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 12:58

  M.K 74 napisał:  
Nikt tu nie wspomina o Tarasiewiczu ... A odszedł z Pogoni wtedy tylko dlatego że Smolny "pała" wpierdalał mu się do roboty.
Gość ma rozeznanie na rynku francuskim , i jakby nie było wprowadził Pogoń do Ekstraklasy..



Prowadzi obecnie Miedź Legnica.


MM95
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4497 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 13:01

  spagetti napisał:  
Wydaje mi sie ze Stolarczyk tez moze duzo mieszac w klubie itp.Jakos mu nigdy nie ufalem..

Oczywiscie to moja prywatna opinia.



Oczywiście masz rację. Zwolnienie najlepszego Trenera kategorii młodzieżowych w Pogoni, a więc Trenera Mateńki to oczywiście jego zasługa. Wyrzucenie Pana Adama Gołubowskiego również. Obaj mieli "Za dużo do powiedzenia". To samo było z Trenerem Michniewiczem. Patrzę na to trzeźwo jako osoba z innego klubu w Szczecinie i niestety Pogoń jest bardzo źle zarządzana.


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4501 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 13:24

  Wierny Pogoni napisał:  
Moim zdaniem Stolarczyka powinien Mroczek odsunąć od koryta. A dyrektorem powinien zostać Płatek albo Moskalewicz.



Co Wy z tym Płatkiem ? Facet pracuje w bundeslidze ,zarabia duży hajs i na pewno przybiegnie sprintem , na stanowisko dyrektora sportowego .Co innego bezrobotny Olo .Ten może się skusić .Płatek po odejściu ze Szczecina nie pracował jako trener i widocznie dobrze mu z tym.


kęsik
*uciszony
IP: zapisany
Na forum od 5420 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 13:52
Ja najbardziej w tym wszystkim żałuje odejścia asystenta Czesława Kamila Potrykusa, jego super analiz na bieżąco w trakcie przerwy przekazywanych zawodnikom i jego drona. Były nowinki techniczne, które teraz znikną bez Czesława.


Picknick.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2921 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 13:59

  weteran58 napisał:  

Co Wy z tym Płatkiem ? ... .Płatek po odejściu ze Szczecina nie pracował jako trener i widocznie dobrze mu z tym.


Może i źle mu nie jest, ale chce jeszcze pracować jako trener, a praca skauta dla Borussi jest tylko tymczasowa, a kibice w Szczecinie mają o nim dobrą opinię.


... "Grajcie tak, żeby na trybunach znowu było 20 tysięcy"...
Michu87
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3007 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 14:40
ale dyskusja się rozpoczęła :) spokojnie, poznamy nowego trenera niech popracuje i wtedy będziemy oceniać


POGOŃ SZCZECIN
bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3551 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 14:55
Coś w kościach czuje, że spróbują coś z zagranicy


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7642 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 14:57
Przeprosić Płatka którego zwolnił przecież były prezes i jedziemy. Przecież kibice byli od początku i dalej są za nim.


Pogoń Szczecin MKS!
st0pr0c3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3691 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 15:03

  Picknick. napisał:  

  weteran58 napisał:  

Co Wy z tym Płatkiem ? ... .Płatek po odejściu ze Szczecina nie pracował jako trener i widocznie dobrze mu z tym.


Może i źle mu nie jest, ale chce jeszcze pracować jako trener, a praca skauta dla Borussi jest tylko tymczasowa, a kibice w Szczecinie mają o nim dobrą opinię.



Warta Poznań


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5014 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 15:04

  ArP napisał:  
Przeprosić Płatka którego zwolnił przecież były prezes i jedziemy. Przecież kibice byli od początku i dalej są za nim.



Na pewno rzuci robote w Borussi Dortmund dla Pogoni :) On w ostatnim czasie miał sporo ofert z Polskiej Ekstraklasy (min. z Lecha) i nie sadze zeby Mroczek go czyms tutaj zwabił. Ale chcialbym sie mylic ;)


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7642 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 15:07
No to ewentualnie ktoś z zagranicy. Z polskich trenerów to tylko Płatek, ewentualnie Skorża z tych wymienionych wcześniej.


Pogoń Szczecin MKS!
st0pr0c3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3691 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 15:08

  Ad napisał:  

  ArP napisał:  
Przeprosić Płatka którego zwolnił przecież były prezes i jedziemy. Przecież kibice byli od początku i dalej są za nim.



Na pewno rzuci robote w Borussi Dortmund dla Pogoni :) On w ostatnim czasie miał sporo ofert z Polskiej Ekstraklasy (min. z Lecha) i nie sadze zeby Mroczek go czyms tutaj zwabił. Ale chcialbym sie mylic ;)



Mroczek nie, ale Azoty swoim 'nawozem' kto wie... ?


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6174 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 23:02
Wyczytane na twitterze:

Negocjacje Pogoni Szczecin (Azotów) ze Skorżą się komplikują. Natomiast R.Murawski zapowiedział ponoć, że nie wyobraża sobie gry u Dźwigały.


PS 1948
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005