Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4068 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 23:19
Brosz? To już lepszy był Czesław.


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4837 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 20/05/2016 04:15

  Cytat:  
Brosz nie zasiadł do rozmów w sprawie nowego kontraktu.


Z ostatniej chwili , za sportowefakty.pl... Czyli dla mnie wszystko jasne.. I gitara..


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
szymonek007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3669 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 20/05/2016 06:30

  M.K 74 napisał:  

  Cytat:  
Brosz nie zasiadł do rozmów w sprawie nowego kontraktu.


Z ostatniej chwili , za sportowefakty.pl... Czyli dla mnie wszystko jasne.. I gitara..



Nic nie jest jasne bo trenerem Pogoni zostanie Skorża. Będzie ciekawie.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7388 dni

*




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 20/05/2016 07:58
Brosz to byłby prawdopodobnie dobry wybór.
Wszak to on zaczął budować renomę Piasta Gliwice, a i zanotował z paroma klubami sukcesy (niektóre drobne, ale awans to awans):

Obrazek jpg wstawiony na forum

Według mnie to obecnie najlepsza kandydatura z polskiego rynku.

Z ciekawostek:

  Cytat:  
Dzięki znajomości z Jerzym Dudkiem, z którym wspólnie występowali w Concordii Knurów, odbył staż w Liverpoolu, gdzie miał pełen dostęp do wszystkich treningów prowadzonych przez Rafaela Beniteza



Prw
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6675 dni

*




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 20/05/2016 08:06

  eF^ napisał:  
Brosz to byłby prawdopodobnie dobry wybór.
Wszak to on zaczął budować renomę Piasta Gliwice, a i zanotował z paroma klubami sukcesy (niektóre drobne, ale awans to awans):

Obrazek jpg wstawiony na forum

Według mnie to obecnie najlepsza kandydatura z polskiego rynku.

Z ciekawostek:

  Cytat:  
Dzięki znajomości z Jerzym Dudkiem, z którym wspólnie występowali w Concordii Knurów, odbył staż w Liverpoolu, gdzie miał pełen dostęp do wszystkich treningów prowadzonych przez Rafaela Beniteza




Czesiek też był u Beniteza w Liverpoolu. W jakimś tam wywiadzie powiedział, że uważa go za najlepszego trenera na świecie. W sumie to by się zgadzało jeśli idzie o styl gry.


To nie są leszcze Stefan...
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3660 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 20/05/2016 08:11
Za dużo tu niewiadomych.Ja myślę, że ani Skorża ani Brosz. Może już dziś się wyjaśni.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7388 dni

*




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 20/05/2016 08:11
Akurat u Brosza widać w każdym klubie, w którym pracuje inklinacje do gry ofensywnej więc o taką taktykę bym go raczej nie podejrzewał :)
Staż zagraniczny w takim klubie, u takiego trenera to zawsze wartość dodana, ale podałem tylko jeśli chodzi o ciekawostkę :)
@Zygmunt, ale jeśli Brosz rozwiązuje kontrakt z Koroną, a informacja o rozmowach z PS pojawia się w paru źródłach to musi być coś na rzeczy.


Picknick.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2899 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 20/05/2016 09:42
Jeśli faktycznie przyjdzie Brosz to nie ma co robić z tego dramatu. Solidny trener, a to że nie miał do tej pory wielkich sukcesów to nie znaczy że jest słabym trenerem.


... "Grajcie tak, żeby na trybunach znowu było 20 tysięcy"...
Pes2009
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4219 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 20/05/2016 09:50

  Picknick. napisał:  
Jeśli faktycznie przyjdzie Brosz to nie ma co robić z tego dramatu. Solidny trener, a to że nie miał do tej pory wielkich sukcesów to nie znaczy że jest słabym trenerem.



malutkie sukcesy miał, ale nie miał wtop , ani nie spóścił żadnego klubu do niższej ligi.


Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6926 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 20/05/2016 11:20

  Pes2009 napisał:  

  Picknick. napisał:  
Jeśli faktycznie przyjdzie Brosz to nie ma co robić z tego dramatu. Solidny trener, a to że nie miał do tej pory wielkich sukcesów to nie znaczy że jest słabym trenerem.



malutkie sukcesy miał, ale nie miał wtop , ani nie spóścił żadnego klubu do niższej ligi.



Potrafił ze słabym Piastem grać w pucharach, Koronę, zbudowaną pięć minut przed ligą, murowanego kandydata do spadku utrzymał. Z dostępnych polskich trenerów, wg mnie jest lepszy niż Skorża. Co z tego, że Skorża ma mistrzostwa, skoro trenował wyłącznie bardzo dobre kluby, a i często z nimi miał zaskakujące wtopy.

Jest ktoś inny?
Smuda - to trener przedpotopowy, ostatnio to tylko passa klęsk, do tego nie grają u niego młodzi.
Ulatowski, Podoliński - raczej same porażki
Kubicki - jw
Tarasiewicz- uszedłby, ale siedzi w Legnicy, gdzie też jakoś szału nie robi,
Płatek - mógłby być, ale czy uda się, po poprzedniej próbie?
Ktoś inny?

trener z zagranicy? To zawsze niewiadoma, można trafić jak z Latalem czy Petrescu, ale można wtopić jak z Malurą, Panikiem czy w Pogoni z Kocianem.
Pytanie co robi Radolsky (ten, od Groclinu). Już pracował w Polsce i raczej się sprawdził


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
st0pr0c3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3669 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 20/05/2016 12:22
Dusan Radolsky? Daj sobie spokój . W Niecieczy coś tam zrobił ale on się już skończył na kill'em all. Solidny trener na 1. ligę. Z takich dziadków to najlepszy Orest Lenczyk.


giepe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4220 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 20/05/2016 12:36
To jak już taka karuzela to może by tak ściągnąć Bogusia Baniaka z Burkina Faso?


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6064 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 20/05/2016 12:43

  Tony Montana napisał:  

  Pes2009 napisał:  

  Picknick. napisał:  
Jeśli faktycznie przyjdzie Brosz to nie ma co robić z tego dramatu. Solidny trener, a to że nie miał do tej pory wielkich sukcesów to nie znaczy że jest słabym trenerem.



malutkie sukcesy miał, ale nie miał wtop , ani nie spóścił żadnego klubu do niższej ligi.



Potrafił ze słabym Piastem grać w pucharach, Koronę, zbudowaną pięć minut przed ligą, murowanego kandydata do spadku utrzymał. Z dostępnych polskich trenerów, wg mnie jest lepszy niż Skorża. Co z tego, że Skorża ma mistrzostwa, skoro trenował wyłącznie bardzo dobre kluby, a i często z nimi miał zaskakujące wtopy.

Jest ktoś inny?
Smuda - to trener przedpotopowy, ostatnio to tylko passa klęsk, do tego nie grają u niego młodzi.
Ulatowski, Podoliński - raczej same porażki
Kubicki - jw
Tarasiewicz- uszedłby, ale siedzi w Legnicy, gdzie też jakoś szału nie robi,
Płatek - mógłby być, ale czy uda się, po poprzedniej próbie?
Ktoś inny?

trener z zagranicy? To zawsze niewiadoma, można trafić jak z Latalem czy Petrescu, ale można wtopić jak z Malurą, Panikiem czy w Pogoni z Kocianem.
Pytanie co robi Radolsky (ten, od Groclinu). Już pracował w Polsce i raczej się sprawdził



Właśnie dlatego Brosz w tym momencie jest najlepszym kandydatem. profil


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4837 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 20/05/2016 13:09
Ale się mętlik robi.. Chyba to jednak nie Brosz będzie trenerem..


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3660 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 20/05/2016 15:14
No to Skorża, jak Azoty posypią PLN. Ale lepszy byłby Brosz, jak już ktoś pisał wyżej. Skorża składa co ma a musi mieć tych co chce.To nie u nas.


Woold
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5388 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 20/05/2016 17:25




Albo na przykład Stolar złożył mu propozycję (a w tle przedstawiciel Azotów). I wtedy z czystym sumieniem może powiedzieć że nie rozmawiał z Prezesem Pogoni.


Seth_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3904 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 20/05/2016 17:34
Napisał wyszczególniając, że nie rozmawiał konkretnie z prezesem Pogoni i to mi się wydaje podejrzane.
Wydaje mi się, że normalnie padłoby określenie, że nie rozmawiał z Pogonią lub z nikim z Pogoni. A tutaj czuję unik.


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7227 dni

*




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 20/05/2016 18:52
Skorża... dajcie spokój. Co prawda zdobywał mistrzostwa, ale miał takie ekipy-samograje, z którymi byle trener by tego mistrza zdobył.

Pamiętam jak dziś jak trenował Legię i na byle ogórów wychodził defensywnym 8-2-0 i męczył bułę. To u nas tym bardziej będzie to samo. A teraz w Lechu też jak minął efekt nowej miotły, to jakoś efektów jego pracy za bardzo nie widać.
On mi się wydaje gościem totalnie nudnym gościem bez charakteru, za którym nikt nie pójdzie.


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4479 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 20/05/2016 20:50




Z prezesem nie rozmawiał ,i to jest prawda .Porozmawia z nim przy podpisywaniu kontraktu .O rozmowę ze Stolarczykiem nikt go nie pytał .W Kielcach ma lipę ,klub na sprzedaż .....gplas Citko chciał za pół darmo, ale radni się nie zgodzili.Teraz jakieś murzyny z Senegalu chcą kupować Koronę .Po co mu taki bajzel ? Portowy klub jest stabilny ,renomowany ,rozwija się .Moim zdaniem przyjdzie Brosz i to jest lepszy wybór niż zmanierowany Skorża za 100 k miesięcznie .


Seba549
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4419 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 21/05/2016 00:57
Nie wiem na ile to dobre info mój były szef ma znajomka ze Stargardu co ma poważną firmę i się z na z jednym z vice prezesów ze rozmowy ze Skorża są bardzo ciężkie Pogoń daje mu 30tys a on obstaje przy 60 tys
Sorka za błędy z telefonu pisze


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005