Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4502 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 16:36
Tak jak pisałem ....igrzyska bez krwi są mało warte .Dwa mecze zagrane, tak to lubi szczecińska publika ,to za mało .Kasa się musi zgadzać a kibic opuszczający stadion musi być zadowolony .Czekamy na nastepcę i mam nadzieję że zarząd jasno mu nakreśli ,czego oczekują kibice Pogoni.


Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5020 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 16:36
Ciekawe jak to odebrać. Ambicje prezesa któremu zależy na wyniku a nie tylko pierwszej 8 ?


kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4089 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 16:38
ja kilka tygodni temu miałem info, że wchodzą azoty. Widać wchodzą ale z większą kasą w sponsoring a nie inwestują i to jest dla Nas dobre. Będzie Skorża ale to tylko moje przypuszczenia


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4860 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 16:45
Obrazek jpg wstawiony na forum

W następnym sezonie będziemy mieli takie medale z tym trenerem ... :)


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7204 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 16:46
Informacja jak dla mnie neutralna. Mam nadzieje, że nie usłysze w najbliższym czasie informacji, ze Czesia zastąpi Stolarczyk czy inny Mandrysz. Jak dla mnie byłby to krok w tył. Pożyjemy zobaczymy.


No One Like Us....We don't Care...
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4228 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 17:10

  BadBoy napisał:  
Informacja jak dla mnie neutralna. Mam nadzieje, że nie usłysze w najbliższym czasie informacji, ze Czesia zastąpi Stolarczyk czy inny Mandrysz. Jak dla mnie byłby to krok w tył. Pożyjemy zobaczymy.



Też tak pomyślałem.Może rzeczywiście dumny Czesław zaśpiewal sobie podwyżke za super wynik i Prezes pokazał mu drzwi.Jedno jest prawie pewne.Jesli nastepce będziemy wybierać w gronie typu :Stolarczyk,Kafarski,Dzwigała czy inny Skowronek to dla mnie nadzór finansowy nad Pogonią jest tylko zwiastunem trudnych chwil a Michniewicz kontynuacja trendu.Jesli zaś słowa Mroczka o zwiększonym budżecie,wiekszym zaangażowaniu sponsorskim ze strony GA to ten ruch będzie początkiem postawienia wyższych celów na przyszły sezon i urealnienia ich konkretnymi nazwiskami.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
st0pr0c3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3692 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 17:12
Mam nadzieje na krótką umowę z następnym trenerem i ewentualne benefity za dobre wyniki.


kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4089 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 17:25
ogarnijcie się. Idziemy do przodu!!!


Frenzy48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3549 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 17:28
Zrozumiała decyzja ,Czesiek już tej drużyny na wyzszy poziom by nie wzniósł , a ostatnio dbał bardziej o swój wizerunek niż o drużyne.Dlatego nalezało się z nim pożegnać .Kontrakt się skończył i dziękujemy.


Głupota jest sprawą prywatną jednak jej skutki są społeczne.
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6175 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 17:47

  Krzysztof Stanowski na twitterze napisał:  
Michniewicz odszedł z Pogoni. Z obu stron nie było woli dalszej współpracy. Tam jest kompletny dom wariatów (tylko się nieźle maskują).



PS 1948
zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4089 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 17:55
Zmiana trenera coś zmieni? Du pucharów iść nie chcemy a ósemka będzie i tak i tak. Znów zajmiemy miejsce 5 - 8 i na tym się skończy. Nie rozumiem więc podniecenia.


Fanatycznie
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6722 dni

**




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 18:02

  zs1945 napisał:  
Zmiana trenera coś zmieni? Du pucharów iść nie chcemy a ósemka będzie i tak i tak. Znów zajmiemy miejsce 5 - 8 i na tym się skończy. Nie rozumiem więc podniecenia.



Zmieni to, że nie będą oczy bolały od patrzenia na grę Pogoni.


Frenzy48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3549 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 18:10

  zach-pom napisał:  

  Krzysztof Stanowski na twitterze napisał:  
Michniewicz odszedł z Pogoni. Z obu stron nie było woli dalszej współpracy. Tam jest kompletny dom wariatów (tylko się nieźle maskują).




Kolesiostwo jak widac ma sie dobrze , na to wygląda ze Czesław mogłby pracować nadal ale skoro kontrakt mu się skonczył i nie przedłużyli to dom wariatów .Niech ten Stanowski to sie idzie leczyć na łeb.


Głupota jest sprawą prywatną jednak jej skutki są społeczne.
pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4502 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 18:17
Fragment felietonu Stanowskiego na weszło:


  Cytat:  
Moja dobra rada (naprawdę dobra, od serca!) dla prezesa Jarosława Mroczka jest następująca: kogokolwiek pan teraz wybierze na trenera, niech pan mu po prostu pozwoli być trenerem. Niech pan nie mówi, kto ma grać w pierwszym składzie i dlaczego, a kto ma nie grać i dlaczego, albo na jakiej pozycji, bo to zachowanie najgłupsze z możliwych. Niech pan się raczej skupi na tym, by piłkarze trenowali na najlepszym boisku, zamiast całować klamkę. By organizowano zgrupowania, gdy trener uważa je za konieczne, bo klub w Ekstraklasie powinien mieć na to środki. Jak chce pan pucharów – to niech pan załatwi przelot samolotem na kluczowy w walce o puchary mecz, zamiast wsadzać piłkarzy do ciasnego autokaru. Bo to – a nie ustalanie składu – jest pańskim obowiązkiem. To, a nie wchodzenie do szatni i rozmowy motywacyjne z piłkarzami. To, a nie dobieranie trenerowi współpracowników. Generalnie – niech się każdy zajmie swoją robotą, w każdej firmie ten prosty zabieg pozwala osiągać lepsze wyniki.



Zaczyna się obrzucanie błotem.


st0pr0c3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3692 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 18:21

  pogol napisał:  
Fragment felietonu Stanowskiego na weszło:


  Cytat:  
Moja dobra rada (naprawdę dobra, od serca!) dla prezesa Jarosława Mroczka jest następująca: kogokolwiek pan teraz wybierze na trenera, niech pan mu po prostu pozwoli być trenerem. Niech pan nie mówi, kto ma grać w pierwszym składzie i dlaczego, a kto ma nie grać i dlaczego, albo na jakiej pozycji, bo to zachowanie najgłupsze z możliwych. Niech pan się raczej skupi na tym, by piłkarze trenowali na najlepszym boisku, zamiast całować klamkę. By organizowano zgrupowania, gdy trener uważa je za konieczne, bo klub w Ekstraklasie powinien mieć na to środki. Jak chce pan pucharów – to niech pan załatwi przelot samolotem na kluczowy w walce o puchary mecz, zamiast wsadzać piłkarzy do ciasnego autokaru. Bo to – a nie ustalanie składu – jest pańskim obowiązkiem. To, a nie wchodzenie do szatni i rozmowy motywacyjne z piłkarzami. To, a nie dobieranie trenerowi współpracowników. Generalnie – niech się każdy zajmie swoją robotą, w każdej firmie ten prosty zabieg pozwala osiągać lepsze wyniki.



Zaczyna się obrzucanie błotem.



Robi PR koledze co by jakąś fuche załapał po Euro :)


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3552 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 18:31
WITAMY TRENERZE NA POKŁADZIE :DObrazek jpg wstawiony na forum


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6913 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 18:38
Stanowski pismak broni kolesia? Jasne, ale fakty są takie, że polityka klubu odnośnie szkoleniowców jest chuja warta. 10 trenerów w 8 lat. Żaden nie przepracował 3 rund. 3 Zwolniono/nie przedłużono po niezłym wyniku sportowym - Płatka po wyciągnięciu drużyny z zapaści po Stolarczyku, Tarasia po awansie, Cześka po 6 miejscu i bardzo solidnym sezonie. Czy Mroczek się wpierdala do składu? Nie wiem, ale nie zdziwiłbym się. Ktokolwiek nie przyjdzie i tak nie zapowiada się to dobrze w dłuższej perspektywie.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6395 dni

*




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 18:40

  Cywil napisał:  
Stanowski pismak broni kolesia? Jasne, ale fakty są takie, że polityka klubu odnośnie szkoleniowców jest chuja warta. 10 trenerów w 8 lat. Żaden nie przepracował 3 rund. 3 Zwolniono/nie przedłużono po niezłym wyniku sportowym - Płatka po wyciągnięciu drużyny z zapaści po Stolarczyku, Tarasia po awansie, Cześka po 6 miejscu i bardzo solidnym sezonie. Czy Mroczek się wpierdala do składu? Nie wiem, ale nie zdziwiłbym się. Ktokolwiek nie przyjdzie i tak nie zapowiada się to dobrze w dłuższej perspektywie.



Dokładnie. Mandrysz, Płatek, Tarasiewicz, Wdowczyk, Michniewicz - czyli połowa z tych 10 wyrzucono ot tak. Cały czas powtarza się ten sam schemat gdzie nagle "wizja przyszłości" się rozmywa. Co raz trudniej w te bajki wierzyć... Do tego Stolarczyk nie ukrywający swoich trenerskich ambicji też pewnie ma sporo do powiedzenia.


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3690 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 18:41

  pogol napisał:  
Fragment felietonu Stanowskiego na weszło:


  Cytat:  
Moja dobra rada (naprawdę dobra, od serca!) dla prezesa Jarosława Mroczka jest następująca: kogokolwiek pan teraz wybierze na trenera, niech pan mu po prostu pozwoli być trenerem. Niech pan nie mówi, kto ma grać w pierwszym składzie i dlaczego, a kto ma nie grać i dlaczego, albo na jakiej pozycji, bo to zachowanie najgłupsze z możliwych. Niech pan się raczej skupi na tym, by piłkarze trenowali na najlepszym boisku, zamiast całować klamkę. By organizowano zgrupowania, gdy trener uważa je za konieczne, bo klub w Ekstraklasie powinien mieć na to środki. Jak chce pan pucharów – to niech pan załatwi przelot samolotem na kluczowy w walce o puchary mecz, zamiast wsadzać piłkarzy do ciasnego autokaru. Bo to – a nie ustalanie składu – jest pańskim obowiązkiem. To, a nie wchodzenie do szatni i rozmowy motywacyjne z piłkarzami. To, a nie dobieranie trenerowi współpracowników. Generalnie – niech się każdy zajmie swoją robotą, w każdej firmie ten prosty zabieg pozwala osiągać lepsze wyniki.



Zaczyna się obrzucanie błotem.



Niech się cieszy, że mu Mroczek skład ustalał, bo najwidoczniej sam tego robić nie umie, o czym świadczą wyniki w innych klubach. Teraz w końcu pokazuje swoją słomę wystającą z butów. CM711 słaby trener!!!!!!


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4502 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 18:46
Stanowski to frajer ,który zawsze robił dobrze Czesiowi .Moim zdaniem dobra decyzja ,bo oczy odpoczną i przestanę się męczyć patrząc na grę Portowców .Azoty zwiększają kasę i wymagają ,bo kto płaci ten wymaga .....jak w knajpie.Ciekawe czy faktycznie Skorżę sobie zafundowali i będą go opłacać .


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005