Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! Śpiewamy kurwa! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8224 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! Śpiewamy kurwa! - 05/05/2010 20:36
http://www.youtube.com/watch?v=jpt928Qqti4


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8323 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! Śpiewamy kurwa! - 05/05/2010 20:45

  ted napisał:  
http://www.youtube.com/watch?v=jpt928Qqti4



wyjebany pomysł strzaleniem rakietnica w murawe gdie jest mnostwo ludzi

PIERDOLNIJ SIĘ W GŁOWE!


Korey97
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5304 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! Śpiewamy kurwa! - 05/05/2010 22:47

  Junior napisał:  

  ted napisał:  
http://www.youtube.com/watch?v=jpt928Qqti4



wyjebany pomysł strzaleniem rakietnica w murawe gdie jest mnostwo ludzi

PIERDOLNIJ SIĘ W GŁOWE!



... niech się najlepiej pierdolnie w ten łeb tą rakietnicą,... Teraz pociągną Ciebie gościu po całości i nawet gdybyś miał ubezpieczenie OC to nie będzie działać za taką bezmyslność. Płacisz i płać za wszystko !


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6094 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! Śpiewamy kurwa! - 05/05/2010 22:50
Ja powiem tak,jeśli mamy dostać karę zamknięcia stadionu to może lepiej na Górnik, może niektórzy wreszcie coś zrozumieją.


HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7023 dni

**




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! Śpiewamy kurwa! - 05/05/2010 23:31
a ja powiem tak...albo niektórym zamknąć mordę (ban) albo zamknąć 90% tematów

BYŁO MINĘŁO - po jaki chuj wracać
przed nami ŁKS...


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6585 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! Śpiewamy kurwa! - 05/05/2010 23:35

  Szydrczy Uśmiech napisał:  
a ja powiem tak...albo niektórym zamknąć mordę (ban) albo zamknąć 90% tematów

BYŁO MINĘŁO - po jaki chuj wracać
przed nami ŁKS...



Po to żeby sie nie powtórzyło bo być możem drugim razem ty dostniesz rakietnica albo twój brat i wtedy ktoś Ci powie było mineło lub stało sie trudno.


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6226 dni

*




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! Śpiewamy kurwa! - 06/05/2010 00:15
klik


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7496 dni

*****




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! Śpiewamy kurwa! - 06/05/2010 15:40

  PL napisał:  

  Szydrczy Uśmiech napisał:  
a ja powiem tak...albo niektórym zamknąć mordę (ban) albo zamknąć 90% tematów

BYŁO MINĘŁO - po jaki chuj wracać
przed nami ŁKS...



Po to żeby sie nie powtórzyło bo być możem drugim razem ty dostniesz rakietnica albo twój brat i wtedy ktoś Ci powie było mineło lub stało sie trudno.



Ale rzygac juz sie tym chce...Beda oficjalne stanowisko, kilka razy wpierdol dla tych co sie nie usluchaja, a tak jest marudzenie, ktorego juz sie czytac nie da...Ja sam bylem blisko zeby ta rakietnica dostac.Jeden z Kolegow zrezygnowal na troche z bycia na gniezdzie, bo musial ochlonac, ale nie przesadzajmy juz.

Nie wiem czy juz jest gdzies info, ale mamy 5 tys biletow na Bydgoszcz.


Sami przeciw wszystkim!!!
R1
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7544 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! Śpiewamy kurwa! - 06/05/2010 18:49
P. moze bedziesz zorientowany.

Bilety dla Nas beda sie czyms roznily od tych dla Jagi i osob postronnych? Dodatkowy nadruk "Pogoń" etc.?

Pytanie nie jest bezcelowe ;)


Poznań, Bydgoszcz..
Sercem zawsze ze Szczecinem!
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7496 dni

*****




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! Śpiewamy kurwa! - 07/05/2010 10:28
Na stadionie Zawiszy ponoc jest system elektroniczny, wiec bilety na nasz sektor beda mialy inny kod niz na bilety Jagi czy sektory neutralne...ale to tylko teoria bo do konca to nikt nie wie.


Sami przeciw wszystkim!!!
R1
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7544 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! Śpiewamy kurwa! - 07/05/2010 10:36
Czyli na dzień dzisiejszy nie ma sensu, bym kupił tu na miejscu (BDG) kilkanaście biletów i wysłał do Szczecina... Wstrzymam się do wyjaśnienia.


Poznań, Bydgoszcz..
Sercem zawsze ze Szczecinem!
dPS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5779 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! Śpiewamy kurwa! - 07/05/2010 15:20

  R1 napisał:  
Czyli na dzień dzisiejszy nie ma sensu, bym kupił tu na miejscu (BDG) kilkanaście biletów i wysłał do Szczecina... Wstrzymam się do wyjaśnienia.



odezwij się do mnie na gadu 12877451


„żyjemy wszyscy w ekstremalnych sytuacjach,
nie w Ciechocinku w sanatorium na wakacjach!”

" Nie pytaj mnie, dlaczego myślę że.. .PS! ..że nie ma dla mnie innych miejsc.. !! "

FC Gryfice
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! Śpiewamy kurwa! - 07/05/2010 15:24
Narazie 5tys biletów, ale na dniach jest szansa na jeszcze wiecej,zalezy jak uda sie wizyta pewnej osoby:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6226 dni

*




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! Śpiewamy kurwa! - 08/05/2010 17:45

  R1 napisał:  
Czyli na dzień dzisiejszy nie ma sensu, bym kupił tu na miejscu (BDG) kilkanaście biletów i wysłał do Szczecina... Wstrzymam się do wyjaśnienia.



R1 a z jakiej częsci Bydgoszczy wybierasz sie na mecz?


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
R1
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7544 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! Śpiewamy kurwa! - 08/05/2010 18:04

  Animal. napisał:  

  R1 napisał:  
Czyli na dzień dzisiejszy nie ma sensu, bym kupił tu na miejscu (BDG) kilkanaście biletów i wysłał do Szczecina... Wstrzymam się do wyjaśnienia.



R1 a z jakiej częsci Bydgoszczy wybierasz sie na mecz?



WzgW Kolego.. Jednak na sam mecz będę próbował podczepić się gdzieś przed Bydgoszczą.


Poznań, Bydgoszcz..
Sercem zawsze ze Szczecinem!
P.1948.S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7040 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! Śpiewamy kurwa! - 09/05/2010 14:28
Proponuje zmienic temat na Pogoń-Górnik..W środe przed nami najważniejszy mecz ligowy,tak jak bylo pisane przed meczem z Ruchem nie mamy wpływu na to czy nasi będą zapierdalac ale jak pokazują ostatnie mecze robią to i zależy im.Nie można się zachwycic jednym meczem z Ruchem dlatego w środe na trybunach musimy się zaprezentowac nie gorzej niż w meczu z Ruchem to jest mecz o nasze BYCIE albo nie w walce o awans dlatego siejmy propagande i wszyscy ŚPIEWAMY KURWA !!! WOOOOOJNA O AWANS !!!!!!!!


Jaronton
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5654 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! Śpiewamy kurwa! - 09/05/2010 17:30
j.w.

Ten mecz poza finałem PP rośnie do rangi najważniejszego meczu sezonu w tym momencie, musi być podobnie jak na Ruchu, tylko bez skakania po płotach i piro w nieodpowiednich rękach!


W Międzyzdrojach tylko Pogoń !!!
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6325 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! Śpiewamy kurwa! - 09/05/2010 21:57
Widzę, że temat o finale PP jest teraz ''na czasie'', ale kurwa panowie nie zapominajmy o meczu z Górnikiem w najbliższą środę. Jeden z ważniejszych, jak nie najważniejszy mecz sezonu w lidze, który mam nadzieję, że przedłuży nam nadzieję o awans, a tu cisza. Tak jak było przed Ruchem, nakręcać wszystkich znajomych i miazga! WOJNA!!!!


Zdrojak
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5136 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! Śpiewamy kurwa! - 09/05/2010 22:16

  Jaronton napisał:  
j.w.

Ten mecz poza finałem PP rośnie do rangi najważniejszego meczu sezonu w tym momencie, musi być podobnie jak na Ruchu, tylko bez skakania po płotach i piro w nieodpowiednich rękach!



PIRO NIE POWINNO BYĆ WCALE. W żadnych rękach. Mam w dupie jakieś światełka, wystarczy mi doping taki jak na Ruchu. I to od tego serce rośnie, to dodaje adrenaliny. Niedługo Dni Morza i tam sobie pooglądać będzie można jakieś tam efekty. ANGLIA. To jest dla mnie wzór. Byłem na kilku meczach i tam pirotechnika popsułaby tylko efekt kibicowania. Zresztą światełka to pójście na łatwiznę. Gardła, gardła i jeszcze raz gardła. Powtórzmy na Zabrzu to co z Ruchem, a będzie dobrze.. :)


L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7403 dni

****




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! Śpiewamy kurwa! - 09/05/2010 23:22

  Zdrojak napisał:  

  Jaronton napisał:  
j.w.

Ten mecz poza finałem PP rośnie do rangi najważniejszego meczu sezonu w tym momencie, musi być podobnie jak na Ruchu, tylko bez skakania po płotach i piro w nieodpowiednich rękach!



PIRO NIE POWINNO BYĆ WCALE. W żadnych rękach. Mam w dupie jakieś światełka, wystarczy mi doping taki jak na Ruchu. I to od tego serce rośnie, to dodaje adrenaliny. Niedługo Dni Morza i tam sobie pooglądać będzie można jakieś tam efekty. ANGLIA. To jest dla mnie wzór. Byłem na kilku meczach i tam pirotechnika popsułaby tylko efekt kibicowania. Zresztą światełka to pójście na łatwiznę. Gardła, gardła i jeszcze raz gardła. Powtórzmy na Zabrzu to co z Ruchem, a będzie dobrze.. :)



Zjebało Ci gar go reszty od tej Anglii. Ja nie wyobrażam sobie opraw bez piro, ale to trzeba umieć używać, a nie napierdalać gdzie popadnie. Nie zapominaj, że to Pogoń zapoczątkowała race na polskich stadionach, więc skończ swoje wywody !

W środę wszyscy na młyn !!! WOJNAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!


MW'03
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005