Autor
Wiadomo¶ć
   Pogoń Szczecin -> Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! << pocz±tek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idĽ na dół   
GBvW
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5283 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 20:35
BYŁO MEEEEEEEEEGAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!1

Dawno nie czułem takiej atmosfery i takiego braterstwa!
Dziękuję bracia za piękne chwile.

TEN FINAŁ JEST NASZ...!


[Junior: pozwoilem sobie usunac ostatni akapit, to nie istotna sprawa]


Prawa Strona Miasta.... Bukowe.
costeges
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5135 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 20:36
MASAKRA! Dawno czego¶ takiego nie przeżyłem, dla takich chwil warto żyć!


Fyfy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6031 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 20:52
TO MY TWORZYMY HISTORIE!!!!!!!!

BRACIA, WSZYSCY DO BYDGOSZCZY!!!!!!!!!!

TEN PUCHAR JEST NASZ!


Jak chcemy to potrafimy! Doping miazga, mi tchu brakowalo! :)


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6726 dni

**




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 21:01
laaaaaaaaa la laaaaaaaaa la laaa la laaaaaaaaaa FIIIINAAAAAAAAAAAAŁ JEEEEEEEST NAAAAAAAAAASZ!

cheerleader


Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7166 dni

***




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 21:02
Ale miazga, doping zajebisty, od kilku ladnych lat nie mialem tak zdartego gardla, powrot na mlyn duzej liczby starszych kibicow udany :). Wszyscy do Bydgoszczy !! To My Tworzymy Historie !!

PS. Pucha Trzymaj sie !!


www.sectorshop.net
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6907 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 21:02
POGOŃŃŃŃŃŃŃŃ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SZCZECIN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie zapomne tego.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6399 dni

*




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 21:02
Pięknieeeeeee!

Ta aura pod koniec meczu, deszczyk, tęcza, słońce - takie chwile zapadaj± w pamięć :)
Brawa dla gniazdowych - ¶wietnie nakręcali atmosferę, a ostatnie 10 minut to już całkowity odlot :)

BRAWO PORTOWCY!!


.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7131 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 21:03
Fajnie, że awansowali, atmosfera kapitalna, na piłce się nie znam więc się nie wypowiadam...

...ale...

EDIT: a z reszt± nieważne...

WYOBRA¬NI życzę co poniektórym, koniec.

Ostatnio edytowany przez: .Krzysiek, 4 maja 2010, 21:08 [1 raz(y)]


AntPS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6145 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 21:11
Kurwa wyobraĽni i rozwagi.Jak kto¶ się nie zna niech takie rzeczy pozostaw tym co s± od tego, a nie race lataj± koło głów( mi osobi¶cie) i rani± innych.
Miejmy nadzieje,że kolega sie jako¶ wyliże i będzie z nami w Bydgoszczy!

race


Fyfy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6031 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 21:12
Rozumu nie da sie niestety kupic - niektorym by sie przydalo.

Powiem wiecej - koniec meczu i ta sama sytuacja ale juz wtedy bylo wiadome kto... Czerwona kartka


Duży
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6359 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 21:17
Brawo Portowcy!!!

Pozdrowienia z Małopo(L)ski i oby do zobaczenia w Bydgoszczy!!!


LEGIA&POGOŃ


...i tylko Legia, Legia Warszawa
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni

**




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 21:18

  .Krzysiek napisał:  
Fajnie, że awansowali, atmosfera kapitalna, na piłce się nie znam więc się nie wypowiadam...

...ale...

EDIT: a z reszt± nieważne...

WYOBRA¬NI życzę co poniektórym, koniec.



wyobraĽnia wyobraĽni±, ale to kurwa trzeba strzelać w tył głowy takim debilom! Dobrze, że tylko tak się skończyło bo obok przecież było małe dziecko, dziewczyny no i wszyscy inni. Równie dobrze mogło to komu¶ w oko strzelić, a wtedy mniej by ciekawie było... Mam nadzieje, że kurwa zostanie przekopana.


EmteS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5306 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 21:20
mecz był zajebisty dużo emocji doping na maxa aż cały stadion się bawił i pozytywnie gratuluje za przybycie wszystkim !!
!!! Radek Janukiewicz !!!


1312
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7208 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 21:23
Był taki moment kiedy było zajebiste synchro całego stadionu aż się kurwa cały trz±słem...i te słońce w doliczonym czasie...jakby Pan Florian się u¶miechał z góry...Mecz Kot dawno przy Twardowskiego nie było takich emocji..Pozdro dla wszystkich!!Do Bydgoszczy!!!!!!!!!!


No One Like Us....We don't Care...
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7020 dni

**




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 21:24

  Juliana Ursyna napisał:  
Rozumu nie da sie niestety kopić - niektórym by sie przydalo.




Ale wpierdol ukształtował by na pewno charakter.
Wrócili starzy, niektórzy z dziećmi (by uczyć rzemiosła) a tu taki cyrk

PS.Powiem co¶ od siebie w tej kwestii. Od Małego wychowywano mnie by na mecz nie chodzić bo butelka dostaniesz... czasy się zmieniły... od lat każdego znajomka, rodzinę i chuj wie kogo zapewniałem, że to nie te czasy, że butelka dostaniesz...no fakt nie te czasy.. teraz napierdala się z rakietnic
Osobi¶cie mnie to nie zraża (choć wiadome, ze strach o dziecko zawsze będzie) ale jak mamy innych namawiać by kultowali nasze tradycje... kurwac jak może być normalnie
TO MOJA OSOBISTA OPINIA koniec kropka


OOOOOOOOOOOO data obecno¶ci na forum.... LEGIA WARSZAWA 1916

Ostatnio edytowany przez: HardcoreCitySzczecin, 4 maja 2010, 21:36 [1 raz(y)]


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
Bamm Bamm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 21:27
Doping piekny!!!! az ciary przechodzily, mam nadzieje ze do konca ligi taki bedzie. Wszyscy co Bydgoszczy!!!!!!!!!!


Nigdy nie przestawaj. Nigdy się nie poddawaj.
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7208 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 21:37

  Szydrczy U¶miech napisał:  
Wrócili starzy, niektórzy z dziećmi (by uczyć rzemiosła) a tu taki cyrk




Kibic raniony rac±

Z tego co tu nasmarowali to ten "strzelaj±cy" małolatem nie był..Aż dziw bierze że można być tak nieodpowiedzialnym..


No One Like Us....We don't Care...
crtz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5304 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 21:38
Doping-wyjebany.o to chodzilo.gniazdowi zajebiscie sie spisali ;) zreszta ogolnie kazdy na mlynie zapierdalal !! marzy mi sie zeby bylo tak na kazdym meczu ;)
sytuacja z rakietnic±-co za kurwa debil jebany...nie umie-nie dotyka takich rzeczy kurwa mogl ktos w glowe dostac wtedy byl by problem ;/ TRZYMAJ SIE !


wild
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8160 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 21:47
Gdy udawało się zsynchronizować młyn z sektorami 5-7 była naprawdę miazga.
W drugiej połowie, gdy zaskoczyła piosenka "Hej Pogoń gol" - BYŁA MASAKRA!!


kto z nas przegrał to pokaże czas...
Luk Luk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7389 dni

**




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 21:51
doping slyszany byl nawet na golecinie.


"Wierzę, że inteligencja i strach s± nieodł±czne. Go¶cie którzy mówi±: ja się nie boję niczego - s± po prostu głupi!" - Rickson Gracie
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 

idĽ do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jeste¶ zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomo¶ć lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzaj±cych, którzy s± w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005