Autor
Wiadomo¶ć
   Pogoń Szczecin -> Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! << pocz±tek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idĽ na dół   
ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8221 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 15:30

  Paweł85 napisał:  
k.. w robocie nie można usiedzieć spokojnie :)... organizm chyba wyczuwa, że będziemy dzisiaj ¶wiadkami nowej, pięknej historii Pogoni :)...
TEN PUCHAR JEST NASZ!!



dzisiaj to chyba o niczym innym my¶leć nie można :) , do zobaczenia na młynie !


byli¶my, jeste¶my, będziemy... PS 1948 !
Mazik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5832 dni

*




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 15:42
Na Piastów widziany był autokar Ruchu w asy¶cie policji. Trzeba ich zagłuszyć !! WOJNA !! Czy staruszek czy małolat każdy ¶piewa Pogoń gola !! Na stadion !!


crtz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5304 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 15:43
od 13 do 15 mila pani w jednej z kas na karłowicza sprzedala 500 biletow :)


Corny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5838 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 15:57

  Mazik napisał:  
Na Piastów widziany był autokar Ruchu w asy¶cie policji. Trzeba ich zagłuszyć !! WOJNA !! Czy staruszek czy małolat każdy ¶piewa Pogoń gola !! Na stadion !!



30 minut temu jechali przez D±bie. Nie zd±żyłem tylko zobaczyć ile ich przyjechało ale policji było dużo.


Tr1do
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5286 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 16:07

  KorusDˇBIE napisał:  

  Mazik napisał:  
Na Piastów widziany był autokar Ruchu w asy¶cie policji. Trzeba ich zagłuszyć !! WOJNA !! Czy staruszek czy małolat każdy ¶piewa Pogoń gola !! Na stadion !!



30 minut temu jechali przez D±bie. Nie zd±żyłem tylko zobaczyć ile ich przyjechało ale policji było dużo.



4 pełne autobusy kibiców w ktorym sie mie¶ci około 120 ludzi! Policji jest od h*ja . Z tego co widziałem 3 armatki wodne xD ;) JAZDA


PPS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5290 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 16:10

  Tr1do napisał:  

  KorusDˇBIE napisał:  

  Mazik napisał:  
Na Piastów widziany był autokar Ruchu w asy¶cie policji. Trzeba ich zagłuszyć !! WOJNA !! Czy staruszek czy małolat każdy ¶piewa Pogoń gola !! Na stadion !!



30 minut temu jechali przez D±bie. Nie zd±żyłem tylko zobaczyć ile ich przyjechało ale policji było dużo.



4 pełne autobusy kibiców w ktorym sie mie¶ci około 120 ludzi! Policji jest od h*ja . Z tego co widziałem 3 armatki wodne xD ;) JAZDA


Jak dzis jechalem autobusem, to gadali ziomki z alkonu, ze dzis ma byc ich 100+ :O


MAAAARSZ, MAAAARSZ, MAAAARSZ!!!!!!!!!!!!


http://www.pucharjestnasz.pl/
AntPS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6145 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 16:14
Bracia,wejdę na zaproszenie?


arik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5816 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 16:18

  Mruwa napisał:  
Bracia,wejdę na zaproszenie?



Podbijam bo też sam nie wiem czy zaproszenia aktualne s±?


Obrazek png wstawiony na forum
xAdamx90
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5650 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 16:20

  arik napisał:  

  Mruwa napisał:  
Bracia,wejdę na zaproszenie?



Podbijam bo też sam nie wiem czy zaproszenia aktualne s±?



Jeżeli jest to zaproszenie na dzisiejszy mecz to ja nie widze problemu^^


To trzeba przeżyc aby to zrozumieć aby w to uwierzyć
kln
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7232 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 16:20
Nie wiem, ale wydaje mi się że zaproszenia s± tylko na ligę.

WSZYSCY ¦PIEWAMY Z CAŁYCH SIŁ!!!!!!


Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6837 dni

****




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 16:52

  PPS napisał:  

  Tr1do napisał:  

  KorusDˇBIE napisał:  

  Mazik napisał:  
Na Piastów widziany był autokar Ruchu w asy¶cie policji. Trzeba ich zagłuszyć !! WOJNA !! Czy staruszek czy małolat każdy ¶piewa Pogoń gola !! Na stadion !!



30 minut temu jechali przez D±bie. Nie zd±żyłem tylko zobaczyć ile ich przyjechało ale policji było dużo.



4 pełne autobusy kibiców w ktorym sie mie¶ci około 120 ludzi! Policji jest od h*ja . Z tego co widziałem 3 armatki wodne xD ;) JAZDA


Jak dzis jechalem autobusem, to gadali ziomki z alkonu, ze dzis ma byc ich 100+ :O


MAAAARSZ, MAAAARSZ, MAAAARSZ!!!!!!!!!!!!



ziomki??


Wasza nienawi¶ć daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
kęsik
*uciszony
IP: zapisany
Na forum od 5425 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 20:05
Miazga była:D



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7316 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 20:11
Ostatnie 5 min. to po prostu co¶ pięknego :D I jeszcze to słońce co wyszło, i tęcza na niebie :D

PUCHAR JEST NASZ !!!


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6544 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 20:18
tego sie nie da opisac co sie dzialo w koncówce......

wychodzi slonce, pada deszczyk, pojawia sie tęcza, wszyscy dra ryja, orgia na mlynie, Pogoń uwierzyła w swoje siły....

cos pieknego...

Szczególnie jedna przy¶piewka ktora przez dlugo czas na caly stadionie byla spiewana.... moc...


Amat victoria curam
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6322 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 20:20
MIAZGA KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8320 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 20:20

  ¶mielaq89 napisał:  
Ostatnie 5 min. to po prostu co¶ pięknego :D



od 60 min jakos gdzie zaczal CALY STADION SPIEWAC NA STOJACO juz bylo pieknie, widac bylo po pilkarzach Ruchu ze kolana sie uginaja.... doping MIAZGA


ksych_mks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5334 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 20:20
kapitalna interwencja Janukiewicza [12']
http://hotfile.com/dl/41248887/cffff21/2010.05.05.Pogon.vs.Ruch.kapitalny.Janukiewicz.avi.html

kontrowersyjna sytuacja w polu karnym Ruchu - faul na Lebedyńskim? [68']
http://hotfile.com/dl/41259026/287cf80/2010.05.05.Pogon.vs.Ruch.akcja.Lebedynski.avi.html

Rado¶ć Portowców po końcowym gwizdku
http://hotfile.com/dl/41262116/97de091/2010.05.05.Pogon.vs.Ruch.radosc.Portowcow.avi.html


AntPS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6145 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 20:24
Kurwa masakra!!!! DLA takich chwil warto życ.Ta rado¶ć po końcowym gwizdku niezapomniana!!


HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7020 dni

**




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 20:29
Co nam pomogło:
- dzień ¶w. Floriana - dzięki Mistrzu Florianie
- słońce, które pojawiło się w końcówce
- tęcza, w końcówce
- zajebisty doping
- młyn stworzony z ludzi w wieku 3-60 lat
Kurwać , nieważne co - dziekujemy

NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE !!!!! Dzień Dobry Bydgoszcz !!!!

A teraz nie pozostaje nam nic innego jak ustosunkować się do Wielkiego Wodza i jego cytatu:
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocz±ć na laurach to klęska.


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
Yanek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6848 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 20:33
Ja jebie, ale moc. Pokazali¶my ze można zrobić co¶ niezapomnianego, nie mam słów żeby to opisać! Chciałbym czuć taka atmosferę już zawsze, na każdym meczu na młynie!! AAAAAAAAAAAAA !!!


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 

idĽ do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jeste¶ zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomo¶ć lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.15 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzaj±cych, którzy s± w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005