Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! Śpiewamy kurwa! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7183 dni

****




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! Śpiewamy kurwa! - 09/05/2010 23:27

  Zdrojak napisał:  

  Jaronton napisał:  
j.w.

Ten mecz poza finałem PP rośnie do rangi najważniejszego meczu sezonu w tym momencie, musi być podobnie jak na Ruchu, tylko bez skakania po płotach i piro w nieodpowiednich rękach!



PIRO NIE POWINNO BYĆ WCALE. W żadnych rękach. Mam w dupie jakieś światełka, wystarczy mi doping taki jak na Ruchu. I to od tego serce rośnie, to dodaje adrenaliny. Niedługo Dni Morza i tam sobie pooglądać będzie można jakieś tam efekty. ANGLIA. To jest dla mnie wzór. Byłem na kilku meczach i tam pirotechnika popsułaby tylko efekt kibicowania. Zresztą światełka to pójście na łatwiznę. Gardła, gardła i jeszcze raz gardła. Powtórzmy na Zabrzu to co z Ruchem, a będzie dobrze.. :)



Chłopie Ty chyba nie jesteś świadom tego co napisałeś.PIRO BYŁO I ZAWSZE BĘDZIE PRZEZ NAS ODPALANE.
Rozumiem,że skoro tak Ci się ta Anglia podoba to flagi,barwy,bębny itd. też nie są potrzebne bo przecież tam tego nie ma.


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
PZ.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5367 dni

*




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! Śpiewamy kurwa! - 10/05/2010 00:11
Jak już rozmowa o piro, to mógłby ktoś napisać co z Puchą ? Trzyma się jakoś, coś mu zagraża, bo w ogóle nie mam informacji na ten temat, a chciałbym bardzo usłyszeć że wszystko w porządku....


Football Without Ultras Is Nothing !
M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7183 dni

****




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! Śpiewamy kurwa! - 10/05/2010 00:40
Jest w porządku.Jest już po operacji,teraz rehabilitacja i oby jak najszybszy powrót do zdrowia.


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
Zdrojak
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5106 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! Śpiewamy kurwa! - 10/05/2010 11:36

  L. napisał:  

  Zdrojak napisał:  

  Jaronton napisał:  
j.w.

Ten mecz poza finałem PP rośnie do rangi najważniejszego meczu sezonu w tym momencie, musi być podobnie jak na Ruchu, tylko bez skakania po płotach i piro w nieodpowiednich rękach!



PIRO NIE POWINNO BYĆ WCALE. W żadnych rękach. Mam w dupie jakieś światełka, wystarczy mi doping taki jak na Ruchu. I to od tego serce rośnie, to dodaje adrenaliny. Niedługo Dni Morza i tam sobie pooglądać będzie można jakieś tam efekty. ANGLIA. To jest dla mnie wzór. Byłem na kilku meczach i tam pirotechnika popsułaby tylko efekt kibicowania. Zresztą światełka to pójście na łatwiznę. Gardła, gardła i jeszcze raz gardła. Powtórzmy na Zabrzu to co z Ruchem, a będzie dobrze.. :)



Zjebało Ci gar go reszty od tej Anglii. Ja nie wyobrażam sobie opraw bez piro, ale to trzeba umieć używać, a nie napierdalać gdzie popadnie. Nie zapominaj, że to Pogoń zapoczątkowała race na polskich stadionach, więc skończ swoje wywody !

W środę wszyscy na młyn !!! WOJNAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!



Po tym co się zdarzyło na meczu z Ruchem, zapomnij o dofinansowaniu opraw przez kibiców. Ludzie nie po to płacą za karnety na cały sezon, zeby przez jakieś zabawy zjebanego gara, nie pójść na mecz z Zabrzem, z powodu zamkniętego stadionu. Mogła taka kara być i przy następnym takim wyskoku pewnie tak będzie. A racę, to temu zjebanemu garowi w poślady wsadźcie i niech Pucha odpali. Na to parę złotych mogę dać.


Zieny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7283 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! Śpiewamy kurwa! - 10/05/2010 11:56

  Zdrojak napisał:  
[cytat=L.][cytat=Zdrojak][cytat=Jaronton]

Po tym co się zdarzyło na meczu z Ruchem, zapomnij o dofinansowaniu opraw przez kibiców. Ludzie nie po to płacą za karnety na cały sezon, zeby przez jakieś zabawy zjebanego gara, nie pójść na mecz z Zabrzem, z powodu zamkniętego stadionu. Mogła taka kara być i przy następnym takim wyskoku pewnie tak będzie. A racę, to temu zjebanemu garowi w poślady wsadźcie i niech Pucha odpali. Na to parę złotych mogę dać.



Może jeszcze tego nie zrozumiałeś, ale to nie MW odpaliło tę rakietnicę, więc nie wiem czemu tak sapiesz do nich. Właśnie jest o to walka, żeby tylko oni to odpalali bo wiedza jak to sie robi i lepiej wracaj do tej Anglii jak ci się tam podoba


Łobez zawsze z Pogonią
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7466 dni

*****




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! Śpiewamy kurwa! - 10/05/2010 13:50

  Zdrojak napisał:  

  L. napisał:  

  Zdrojak napisał:  

  Jaronton napisał:  
j.w.

Ten mecz poza finałem PP rośnie do rangi najważniejszego meczu sezonu w tym momencie, musi być podobnie jak na Ruchu, tylko bez skakania po płotach i piro w nieodpowiednich rękach!



PIRO NIE POWINNO BYĆ WCALE. W żadnych rękach. Mam w dupie jakieś światełka, wystarczy mi doping taki jak na Ruchu. I to od tego serce rośnie, to dodaje adrenaliny. Niedługo Dni Morza i tam sobie pooglądać będzie można jakieś tam efekty. ANGLIA. To jest dla mnie wzór. Byłem na kilku meczach i tam pirotechnika popsułaby tylko efekt kibicowania. Zresztą światełka to pójście na łatwiznę. Gardła, gardła i jeszcze raz gardła. Powtórzmy na Zabrzu to co z Ruchem, a będzie dobrze.. :)



Zjebało Ci gar go reszty od tej Anglii. Ja nie wyobrażam sobie opraw bez piro, ale to trzeba umieć używać, a nie napierdalać gdzie popadnie. Nie zapominaj, że to Pogoń zapoczątkowała race na polskich stadionach, więc skończ swoje wywody !

W środę wszyscy na młyn !!! WOJNAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!



Po tym co się zdarzyło na meczu z Ruchem, zapomnij o dofinansowaniu opraw przez kibiców. Ludzie nie po to płacą za karnety na cały sezon, zeby przez jakieś zabawy zjebanego gara, nie pójść na mecz z Zabrzem, z powodu zamkniętego stadionu. Mogła taka kara być i przy następnym takim wyskoku pewnie tak będzie. A racę, to temu zjebanemu garowi w poślady wsadźcie i niech Pucha odpali. Na to parę złotych mogę dać.



Myslalem ze normalny z Ciebie chlop, ale widze ze juz masz jakies zapedy a'la spoleczniak.
Kurwa, nie chcesz nie plac na oprawy, wyjebane mam w Ciebie, ale nie sprowadzaj wszystkiego do jednego, bo ze strony ULTRAS POGON SZCZECIN, czyli osob powiazanych z przygotowywaniem opraw, dopingu na stadionie nie zostala na Ruchu odpalona zadna raca.Bylo to samowolne, wiec nie pierdol o dokladaniu sie na oprawy.I najlpeiej zamilnij na troche bo duzo sie Ciebie zrobilo i zaczynasz wkurwiac.

A co do Anglii to tez bylem na paru meczach i wierz mi, ze bardzo bym nie chcial , zeby tak bylo u nas....Doping tylko jak druzynie idzie, gwizdy na swoich.Z reszta mialem przyjemnosc pogadac z chlopami ktorzy zaczynali na stadionach przed rokiem 90 i sa zalamani tym co jest teraz.

POLSKA MA SWOJ STYL, ktorego nam zazdroszcza w Europie.
WOOOOJNAAAAAAAAAA!!!!


Sami przeciw wszystkim!!!
PZ.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5367 dni

*




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! Śpiewamy kurwa! - 10/05/2010 15:06
Polska, Holandia, Grecja etc. To nam Angole zazdroszczą kibiców. A Ty jesteś człowiekiem zapatrzonym na idealny angielski świat, w którym wszystko jest idealne. Anglia mogla się pochwalić jeszcze parenaście lat temu, ale tam doszło do tego do czego chce doprowadzić ITI.
Ludzie na mecz przychodza w marynarkach, uwierz że nie chciałbyś zastać tego na polskich stadionach. W Anglii za opuszczenie miejsca, wstanie itp odrazu dopada do Ciebie steward, nie jest co prawda agresywny, ale jest to w mniejszym stopniu ubezwłasnowolnienie. Polska piłka bez sceny Ultras jest niczym, zapamiętaj te słowa chłopaczku.


Football Without Ultras Is Nothing !
verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7886 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! Śpiewamy kurwa! - 10/05/2010 16:40
Co do kibicowania w Anglii zgoda. Ale mi również nie jest potrzebne do przeżywania emocji żadne piro. Mi wystarczy mecz, walka na boisku, doping na trybunach. Doping, który wciaga cały stadion jest związany z walka na boisku i mocjami jakie mecz wywołuje. Race i dymy to rzeczy sztucznie podnoszące atrakcyjność widowiska. Takie jest moje zdanie i jak ktos takie ma to nie ma co się obrażać. Ani tego kto je prezentuje.


21:37
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7466 dni

*****




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! Śpiewamy kurwa! - 10/05/2010 19:28

  verte napisał:  
Co do kibicowania w Anglii zgoda. Ale mi również nie jest potrzebne do przeżywania emocji żadne piro. Mi wystarczy mecz, walka na boisku, doping na trybunach. Doping, który wciaga cały stadion jest związany z walka na boisku i mocjami jakie mecz wywołuje. Race i dymy to rzeczy sztucznie podnoszące atrakcyjność widowiska. Takie jest moje zdanie i jak ktos takie ma to nie ma co się obrażać. Ani tego kto je prezentuje.



Moze i sztucznie, ale to nasz styl.Zobacz jak zachowuje sie publika jak na mlynie jest odpalonych 50 rac...Wszyscy wstaja i sami zaczynaja spiewac.Mlyn wtedy nie ma sznas sie przebic z zadna piesnia.Race to nasza histroria.Odpalane rozsadnie poprawiaja atrakcyjnosc widowiska.


Sami przeciw wszystkim!!!
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6810 dni

****




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! Śpiewamy kurwa! - 10/05/2010 21:05

  verte napisał:  
Co do kibicowania w Anglii zgoda. Ale mi również nie jest potrzebne do przeżywania emocji żadne piro. Mi wystarczy mecz, walka na boisku, doping na trybunach. Doping, który wciaga cały stadion jest związany z walka na boisku i mocjami jakie mecz wywołuje. Race i dymy to rzeczy sztucznie podnoszące atrakcyjność widowiska. Takie jest moje zdanie i jak ktos takie ma to nie ma co się obrażać. Ani tego kto je prezentuje.



nie wiem po co P. z Toba debatuje jak juz od dłuższego czasu masz podobne zapedy jak połowa v.pl

do Ciebie, do Zdrojaka...chuj Wam do Naszego piro!! Piro było, jest i będzie używane ale ty;lko przez osoby potrafiące sie nim posługiwać...jestescie zwyklymi szarymi fanami piłki kopanej nic nie wnoszacymi na stadion, podnoszącymi statystyki dlatego tez Wasze zdanie nie jest brane pod uwage przez normalna czesc społeczności kibicowskiej, a jak nie chcecie dawac na oprawy to jak kolega wyzej wspomnial mamy to głeboko w chuju...


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
Divecki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6408 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! Śpiewamy kurwa! - 10/05/2010 21:14
A ja dodam jeszcze że we Wloszech oprócz rac używają petardy hukowe i wtedy czuje się że to jest wojnaaaaaaaaaaaa a nie jakieś smętne widowisko ludzi w garniturach.


FC-ZDR
forza!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5597 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! Śpiewamy kurwa! - 10/05/2010 21:28

  Mariusz71 napisał:  
A ja dodam jeszcze że we Wloszech oprócz rac używają petardy hukowe i wtedy czuje się że to jest wojnaaaaaaaaaaaa a nie jakieś smętne widowisko ludzi w garniturach.



dokladnie, i nikt nie marudzi ze zle i niedobrze... A jak wala petardy to najgrubszy kaliber co by bylo dobrze slychac..


JLB !
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7208 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! Śpiewamy kurwa! - 10/05/2010 21:33

  Prawa Strona Miasta napisał:  

  verte napisał:  
Co do kibicowania w Anglii zgoda. Ale mi również nie jest potrzebne do przeżywania emocji żadne piro. Mi wystarczy mecz, walka na boisku, doping na trybunach. Doping, który wciaga cały stadion jest związany z walka na boisku i mocjami jakie mecz wywołuje. Race i dymy to rzeczy sztucznie podnoszące atrakcyjność widowiska. Takie jest moje zdanie i jak ktos takie ma to nie ma co się obrażać. Ani tego kto je prezentuje.



nie wiem po co P. z Toba debatuje jak juz od dłuższego czasu masz podobne zapedy jak połowa v.pl

do Ciebie, do Zdrojaka...chuj Wam do Naszego piro!! Piro było, jest i będzie używane ale ty;lko przez osoby potrafiące sie nim posługiwać...jestescie zwyklymi szarymi fanami piłki kopanej nic nie wnoszacymi na stadion, podnoszącymi statystyki dlatego tez Wasze zdanie nie jest brane pod uwage przez normalna czesc społeczności kibicowskiej, a jak nie chcecie dawac na oprawy to jak kolega wyzej wspomnial mamy to głeboko w chuju...



więcej bluzgów na lewo i prawo, ciupania po sobie, a na pewno to wyjdzie nam na dobre. Jednak między sobą powinno się tonować moim zdaniem.
Gdyby nie "połowa v-plki" jak piszesz to by na nas śpiewali "po chuj wy gracie jak wy kibiców nie macie" bo takich jak my co są zawsze i w każdej lidze jest góra 2 tysiące.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005