Autor
Wiadomo¶ć
   Pogoń Szczecin -> Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! << pocz±tek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idĽ na dół   
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7494 dni

**




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 22:51
Kurwa i tak to jest, jak gamonie się bior± za piro, potem takie cyrki.
Powinien być absolutny zakaz odpalania tego prócz zorganizowanych grup które robi± to od lat i maj± pojecie o bezpieczeństwie i kawałek mózgu!

Tak się wła¶nie dzieje, nie do¶ć, że efekt gówniany to same problemy z tego!


Z daleka nie będzie widać.
Bolo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6103 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 22:52

  PSMKS napisał:  
POWIEM JEDNO :
DLA TAKICH CHWIL WARTO ŻYĆ !



My¶lę, że idealnie to opisuje nastrój wielu z nas.

PS. D. trzymaj się.


Wojtas.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7220 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 22:56
Dzieki ,kurwa co¶ wspaniałego zajebisty doping ,jeszcze dwa lata temu gralismy po czwartoligowych pastwiskach ,dzi¶ NASZ klub gra w finale pucharu Polski! Co¶ wspaniałego.



Czerwony Bosman do tego nei zaszkodzi ;)


Tylko Pogoń!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6700 dni

**




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 23:01
Dzisiejsza praca gniazdowych chyba juz całkowicie zamknie usta wszystkim zwolennikom powrotu Sandała na młyn.

Brawo chłopaki , kawal dobrej roboty! :)


Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5912 dni

*




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 23:02
Niesamowite!!! Nie mogę uwierzyć w to czego byłem ¶wiadkiem! :D
FINAŁ JEST NASZ!!!
1 miejsce


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
lukas86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6923 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 23:04

  Dostojny kocur napisał:  
Kurwa i tak to jest, jak gamonie się bior± za piro, potem takie cyrki.
Powinien być absolutny zakaz odpalania tego prócz zorganizowanych grup które robi± to od lat i maj± pojecie o bezpieczeństwie i kawałek mózgu!

Tak się wła¶nie dzieje, nie do¶ć, że efekt gówniany to same problemy z tego!



Może nie tyle zorganizowane grupy, co osoby trzeĽwe i maj±ce ten wspomniany kawałek mózgu.


TYLKO POGOŃ!
M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7184 dni

****




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 23:07
Bracia dzi¶ pokazali¶my,że razem możemy stworzyć prawdziw± wojne dopinu na trybunach!!!

Takiej miazgi jeszcze nie było,nic nie napawa tak dum± jak taki młyn!Dzięki

"Czy staruszek czy małolat..."

Puszka trzymaj się!piona


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

B±dĽ szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7494 dni

**




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 23:09

  lukas86 napisał:  

  Dostojny kocur napisał:  
Kurwa i tak to jest, jak gamonie się bior± za piro, potem takie cyrki.
Powinien być absolutny zakaz odpalania tego prócz zorganizowanych grup które robi± to od lat i maj± pojecie o bezpieczeństwie i kawałek mózgu!

Tak się wła¶nie dzieje, nie do¶ć, że efekt gówniany to same problemy z tego!



Może nie tyle zorganizowane grupy, co osoby trzeĽwe i maj±ce ten wspomniany kawałek mózgu.



Nie kurwa, odpalisz 3 race i co zajebi¶cie będzie?

Co do meczu od 60 min jak patrzyłem na zegar to było chyba najdłuższe pół godziny w moim życiu!

Dawno tak nie przeżywałem meczu...


Z daleka nie będzie widać.
Mejdys
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5351 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 23:10
Powwoli to do mnie napływa!! Doping - aahhh doskonały od 60 min ciary przechodziły po plecach nie jednemu jak cały stadion wstał i zacz±ł ¶więtowac. Tworzymy historię w tym momencie - swoj± historię. Brawo dla piłkarzy za walkę bo tego od nich dzisiaj oczekiwali¶my. Pojawmy się teraz w Bydgoszczy w jak największym składzie i pokażmy Polsce, że potrafimy tak jak dzisiaj byc jedno¶ci±. Co¶ wspaniałego!!! Puchar jest nasz !!

P.S. tego od rakietnic - JEBAĆ!


kln
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7206 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 23:13
Nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem cały stadion ¶piewaj±cy na stoj±co, przez praktycznie cał± drug± połowę! DOPING ZAJEBISTY! Chciałoby się żeby było tak zawsze! Minęły już 4 godziny od meczu a mi dalej chce się ¶piewać! Euforia nie mija! Finał jest Nasz, tworzymy historię!

P.S. Go¶ciowi co odpala rakietnice poziomo/skierowane w ludzi serdeczne CHUJ W DUPĘ! To pierwsze to jestem w stanie uwierzyć, że to był wypadek, ale kiedy na koniec meczu poleciała następna poziomo to jestem pewny że trzeba nie mieć mózgu!


L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7374 dni

****




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 23:14
Dzięki wszystkim za zajebist± atmosferę. Jebać kurwę co odjebała cyrk z pirotechnika !!
Puszka trzymaj się !! Jedziemy po Puchar !! :)


MW'03
Tr1do
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5260 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 23:14

  Dostojny kocur napisał:  

  lukas86 napisał:  

  Dostojny kocur napisał:  
Kurwa i tak to jest, jak gamonie się bior± za piro, potem takie cyrki.
Powinien być absolutny zakaz odpalania tego prócz zorganizowanych grup które robi± to od lat i maj± pojecie o bezpieczeństwie i kawałek mózgu!

Tak się wła¶nie dzieje, nie do¶ć, że efekt gówniany to same problemy z tego!



Może nie tyle zorganizowane grupy, co osoby trzeĽwe i maj±ce ten wspomniany kawałek mózgu.



Nie kurwa, odpalisz 3 race i co zajebi¶cie będzie?

Co do meczu od 60 min jak patrzyłem na zegar to było chyba najdłuższe pół godziny w moim życiu!

Dawno tak nie przeżywałem meczu...


Ja już od 2 połowy ci±gle patrzyłem na zegar ;) Doping to MIAZGA !! Na takim meczu dawno nie byłem a może nie przeżyłem ;) Brawo dla gniazdowych !!


efekt92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5682 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 23:19
Aż się łza w oku zakręciła!!!! Cudowny dzień! :) Jedziemy na Bydgoszcz!!! :)

A temu debilowi z rakietnica doj**** !! To mogło kogo¶ zabic...(poczułem iskry na mordzie)
Puszka jeste¶my z Tob±.


Joint i sport to nie rozł±czna para.
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*****




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 23:20

  P. napisał:  
Bracia,przed nami jeden z najwazniejszych spotkan na naszym stadionie od lat.Historyczna chwila.Czy pilkarze beda zapierdalac, czy dadza z siebie wszystko, w trakcie spotkania juz nie mamy wplywu, ale mamy wplyw na jedno!ATMOSFERA!WOJNA!MLYN!
Rozpisywac sie nie bede.KAZDY komu kiedys zalezalo na dopingu niech stawi sie na mlynie.Olac mecz ze Stala, olac malolatow(argument nie przychodzenia na piekielko).Przyjda starsi zrobi sie roszady, mlodsi pojda na obrzeza sektora.W sumie niewazne.Na pewno przyjdzie sporo starych, bo juz rozmawialem.Przyjda ludzie z Fan Clubow.Przyjda cale dzielnice czyli starszy i mlodzi, zwykli symaptycy jak i chuligani np. Golecin juz sie zapowiedzial.RAZ KURWA NIECH WSZYSCY SIE OGARNA!!!Nie czaic sie ze na poczatku moze byc malo ludzi.Wpadajcie od razu, to nakreca innych.Doping bedzie poprowadzony tak, ze zadowleni beda i starzy i mlodzi.RAZEM DAMY RADE!!!

WSZYSCY NA MLYN...ROZJEBIEMY DECYBELAMI HANYSOW!!!

SPIEWAMY KURWA!!!



Ja tylko powiem tyle - DZIEKUJE.
Spelnilo sie.Widac bylo jednosc.Widac bylo wsparcie.
Wielkie dzaieki dla FC : Stargard,Chojna, Walcz, Goleniow, Police.Stamtad nieprzypadkowe starsze osoby od lat znane w srodowisku.
Dzieki dla Golecina z Goclawiem, dzieki dla chlopakow ze Srodmiescia, dzieki dla wszystkich w mlynie i na innych sektorach...Ogolnie w koncu stalo sie tak, jak powinno byc na codzien.

FINAL JEST NAAAAAAAAAAAASZ LALALALALALALA!!!!!!!!!!


Sami przeciw wszystkim!!!
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5345 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 23:21
mam zdarte gardło, jestem najebany, jestem szczę¶liwy ;) i do końca życia będę wspominał ten mecz, ten doping, te smutne miny hanysów wracaj±cych autobusami...zmiażdżonych tym wynikiem i TYM DOPINGIEM!!!

To epickie przeżycie, takie które opowiada się po latach swoim dzieciom!

do zobaczenia w Bydgoszczy :D


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6994 dni

**




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 23:22

  kln napisał:  
.., ale kiedy na koniec meczu poleciała następna poziomo to jestem pewny że trzeba nie mieć mózgu!



Może mozg mu się naprawi po kilku Goęcińskich klapsach


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
mjnz48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5337 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 23:23
¦miali¶my się z Sosnowca, co za idioci tam byli, żeby poparzyć rac± 12-latka. Co się dzisiaj stało? Tego co to zrobił powinna naprawdę czekać potężna nagroda, a dokładniej czysczenie twarzy podeszw± buta...


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7159 dni

****




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 23:25
Ja odczuwam skrajne emocje, z jednej strony, doping istna miazga, cały stadion ¶piewał z nami i jedziemy na finał PP do Bydgoszczy, a z drugiej strony jakim trzeba byc debilem by walic rakietnic± w ludzi, brak wybraĽni niektórych przeraża... bardzo dobra dezycja MW w sprawie odpalania piro, teraz tylko czekać na potwierdzenie przez SKPS.

D. trzymaj się !!!


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5288 dni




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 23:25
jebac bezmozga od piro, z tym pogotowiem tez kurwa tyle czasu im to zajelo, najpierw dojechanie na murawe potem to przestawianie reklam i jeszcze nie mogli sektora otworzyc... organizacyjnie nie najlepiej

doping byl swietny i marzy mi sie zeby brac w czyms takim udzial jak najczesciej bo jak widac - potrafimy, dzieki dla gniazdowych i dla wszystkich obecnych za zajebista atmosfere!


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoj±" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mo¶ci hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Kluczyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7882 dni

*




Odp: Pogoń - Ruch kibicowsko. Wszyscy na młyn! ¦piewamy kurwa! - 04/05/2010 23:27

  kolo106 napisał:  
Było ostro ważne że finał nasz nie zapomnę tego meczu będę go pamiętał do końca życia

TYLKO POGOŃ!!!!


WOJNA AAAAAAAAAAAAAA



Tylko nie zapomnij !


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 

idĽ do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jeste¶ zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomo¶ć lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzaj±cych, którzy s± w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005