Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Mecze towarzyskie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
hornetq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6788 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 03/03/2008 00:53

  śmielaq89 napisał:  
z tego co było napisane w Głosie to w pon. mają zacząć sprzedawać jakoś koło (czy po) południa :P

nie wiem czy zrywać się ze szkoły czy jak pójdę później to jeszcze będą :D mecz niby taki sobie ale to w końcu Szczecin i tutaj kibice nigdy nie zawodzili :]



Jestes pewien? Ktos widzial takie info w Glosie?

Dziwi mnie, ze jakby Glos mial taka informacje, to zadne inny serwis by tego nie opublikowal, i to ze na stronie internetowej glosu nic o tym nie pisza..


będę pamiętał.
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7479 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 03/03/2008 00:58

  nowa od nowa napisał:  
Nie Bułgaria, a Albania będzie rywalem drużyny Leo Beenhakkera 27 maja podczas przygotowań do finałów Euro 2008 -Pięknie,wpierw miała być Argetyna, pózniej Bługaria teraz Albania, ciekawe co za miesac... Wyspy owcze ? W polityce miała być Japonia, potem Irlandia, a następna to pewnie też będzie Albania...



Cóż, do 27 maja jeszcze prawie trzy miechy i wszystko sie może zdarzyć. Jak Wyspy Owcze odmówią sparingu zostanie nam jeszcze kadra B Liechtensteinu :) Gorzej, że zaraz po tym meczu przyjdzie zmierzyć sie z rzeczywistością na Euro, a tam rywale będą dla nas troszkę bardziej wymagający


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6600 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 03/03/2008 08:18

  Sampaio napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
Nie Bułgaria, a Albania będzie rywalem drużyny Leo Beenhakkera 27 maja podczas przygotowań do finałów Euro 2008 -Pięknie,wpierw miała być Argetyna, pózniej Bługaria teraz Albania, ciekawe co za miesac... Wyspy owcze ? W polityce miała być Japonia, potem Irlandia, a następna to pewnie też będzie Albania...



Cóż, do 27 maja jeszcze prawie trzy miechy i wszystko sie może zdarzyć. Jak Wyspy Owcze odmówią sparingu zostanie nam jeszcze kadra B Liechtensteinu :) Gorzej, że zaraz po tym meczu przyjdzie zmierzyć sie z rzeczywistością na Euro, a tam rywale będą dla nas troszkę bardziej wymagający



To kiedy bilety w sprzedaży będą ??


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6197 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 03/03/2008 12:48
ponoć masz juz 10 na na cholere sie pytasz...?

Ostatnio edytowany przez: Castaway, 5 marca 2008, 23:13 [1 raz(y)]


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7290 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 03/03/2008 14:25

  hornetq napisał:  

  śmielaq89 napisał:  
z tego co było napisane w Głosie to w pon. mają zacząć sprzedawać jakoś koło (czy po) południa :P

nie wiem czy zrywać się ze szkoły czy jak pójdę później to jeszcze będą :D mecz niby taki sobie ale to w końcu Szczecin i tutaj kibice nigdy nie zawodzili :]



Jestes pewien? Ktos widzial takie info w Glosie?

Dziwi mnie, ze jakby Glos mial taka informacje, to zadne inny serwis by tego nie opublikowal, i to ze na stronie internetowej glosu nic o tym nie pisza..



było w piątek albo w sobotę na pierwszej stronie w Głosie.. też dla mnie wydało sie dziwne..
no ale jak widać nie ma jeszcze :P zresztą w sumie po się spieszyć, jak będą to będą.. zwykła przedsprzedaż wystarczy

a lotto może chce więcej bo się pewnie całą klasą wybiera :D


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6600 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 03/03/2008 14:59

  Fidel88 napisał:  
ponoć masz juz 10 na na cholere sie pytasz...? Byłem w Fali po zajęciach ni słychu.



Mam zamówione !!


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 03/03/2008 15:42
bilety beda na dniach. podejrzewam iz sroda to realny termin.


morfeusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5870 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 03/03/2008 18:18
dzisiaj koło 17 byłem w budynku klubu i jakaś pani powiedziała że będą jutro, najpóźniej w środę. :)


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6373 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 03/03/2008 18:51
za v.pl - bilet od środy w budynku klubowym i siedzibie ZZPN.


Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6600 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 03/03/2008 22:20

  kiko napisał:  
za v.pl - bilet od środy w budynku klubowym i siedzibie ZZPN.



a jaka cena ? ;>


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
suchy06
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5870 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 03/03/2008 22:58
Witam wszystkich

Nie jestem ze Szczecina, ale chce wybrac sie na najblizszy mecz Polska vs Gwiazdy OE i mam nastepujace pytania odnosnie biletow.

Czy jedna osoba bedzie mogla kupic kilka biletow? I w jakich godzinach mozna nabyc bilety?


MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5888 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 03/03/2008 23:05

  suchy06 napisał:  
Witam wszystkich

Nie jestem ze Szczecina, ale chce wybrac sie na najblizszy mecz Polska vs Gwiazdy OE i mam nastepujace pytania odnosnie biletow.

Czy jedna osoba bedzie mogla kupic kilka biletow? I w jakich godzinach mozna nabyc bilety?



Ja też (nie jestem ze Szczecina) :) . Raczej nadkompletu nie będzie, więc nie powinno być problemu w dniu meczu.
głosuj na Szczecin w Monopoly, to dostaniesz specjalne info :D


suchy06
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5870 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 03/03/2008 23:39

  Cytat:  
Ja też (nie jestem ze Szczecina) :) . Raczej nadkompletu nie będzie, więc nie powinno być problemu w dniu meczu.
głosuj na Szczecin w Monopoly, to dostaniesz specjalne info :D



Ale wole miec pewnosc ze wejde na mecz, dlatego bilety chce kupic wczesniej. W ten piatek bede w Szczecinie, wiec chcialbym to wykorzystac. We Wronkach tez mialy byc bilety przed meczem, a jak sie skonczylo to chyba wszyscy wiedza.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 04/03/2008 11:13
Za tydzień w Szczecinie ma się odbyć mecz reprezentacji z najlepszymi zagranicznymi piłkarzami ekstraklasy. Powołano na niego ośmiu wiślaków. Krakowski klub nie zamierza ich puścić na to spotkanie.
- Jeśli pojadą na ten mecz, trener w ciągu tygodnia będzie miał cały zespół do dyspozycji tylko na jednym treningu i to przed bardzo ważnym meczem z Lechem. Mecz w Szczecinie nie jest oficjalnym spotkaniem kadry, dlatego brak naszych piłkarzy nie będzie wiązał się z konsekwencjami – informuje Adrian Ochalik, rzecznik Wisły. Krakowski klub wysłał w tej sprawie zawiadomienie do władz piłkarskich.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6890 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 04/03/2008 13:15
zenujaco to wyglada az wstyd brac takie ochlapy(bez pilkarzy z Wisly) nie dosc ze to bedzie zwykly sparing, to jeszcze zerowa reklama i termin jak i godzina do dupy jak przyjdzie 5tys bedzie dobrze..


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7051 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 04/03/2008 14:24
Tu nie tylko Wislakow zabraknie. Po najblizszej kolejce mozna sie spodziewac epidemii kontuzji zwlaszcza wsrod obcokrajowcow. Ukarac i tak nikt ich nie moze , wiec nie ma sensu przemeczac zawodnikow. Do tego dochodzi dluga podroz, ryzyko odniesienia kontuzji itd. Czy Legie stac na to zeby wyslac na taki mecz jednynego prawoskrzydlowego i jedynego napastnika na poziomie w kadrze zespolu?Przyjada same ochlapy .


skotawiacy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5869 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 04/03/2008 15:07
gdzie mozna kupic race w szczecinie??


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6210 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 04/03/2008 15:22
widze że wszystkich powoli jebie ten mecz,szykuje sie 5 sort zgniłych jabłek...więc nie wróży to frekwencji wiekszej niż 2-3 tys. ale PZPN swoje zadość uczyniła-dała Szczecinowi mecz "reprezentacji" ps. nie zdziwie sie jak samego Leo zabraknie


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
hornetq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6788 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 04/03/2008 15:30

  nowa od nowa napisał:  
nie wróży to frekwencji wiekszej niż 2-3 tys.


to sie zdziwisz.


będę pamiętał.
morfeusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5870 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 04/03/2008 16:49

  hornetq napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
nie wróży to frekwencji wiekszej niż 2-3 tys.


to sie zdziwisz.



też tak myślę, według mnie trzeba iść i pokazać ze Szczecin zasługuje na mecze reprezentacji. A najłatwiej zrobić to własnie przez dobry doping itd. nawet bez wiślaków zagrają jedni z najzdolniejszych (niekoniecznie najlepszych) polskich ligowców i przyjedzie leo.
co do meczu przypomniało mi się, że na Polska - Armenia w Kielcach próbowano do skromnego repertuaru przyśpiewek wykonywanych na meczach reprezentcji dodać "Rotę".ciekawe czy by to wyszło w Szczecinie...


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005