Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Mecze towarzyskie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6080 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 02/02/2008 22:59
Bardzo dobry mecz. Zaimponowali mi Polacy w końcówce całkowicie panując na boisku. Szkoda że wyżej nie wygrali.


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7516 dni

**




Odp: Mecze towarzyskie - 02/02/2008 23:40
Czuje, że groszek pojedzie na Euro. :)


Z daleka nie będzie widać.
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6395 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 02/02/2008 23:48
"Ośmiu, a nie sześciu, zawodników z polskiej ligi zostanie do końca zgrupowania piłkarskiej kadry na Cyprze. Trener reprezentacji Leo Beenhakker podjął decyzję, że do sparingu z Czechami przygotowywać się będą także Jakub Wawrzyniak i Kamil Grosicki."

Brawo Kamil !! !! !!
Wielka szansa przed nim. Oby zadomowił się w kadrze na długo.


Wie ktoś czy w jakimś pubie puszczają środowy mecz z Pepikami ??

Ostatnio edytowany przez: kiko, 3 lutego 2008, 00:07 [1 raz(y)]


Prw
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6698 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 03/02/2008 12:53

  kiko napisał:  


Wie ktoś czy w jakimś pubie puszczają środowy mecz z Pepikami ??



Pewnie w większości. Kanclerz, Champion, wydaje mi się, że gdzie byś nie poszedł to będzie. Jak coś to wystarczy przecież odpowiednio zagadać :)


To nie są leszcze Stefan...
no
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6302 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 03/02/2008 15:17
Dobrą grę Grosickiego zauważył także trener Leo Beenhakker, który tak wypowiadał się o Polaku na łamach agencji informacyjnej ASInfo: – Byłem zachwycony tym, jak dobrą zmianę dał Grosicki. To było wspaniałe. Nie twierdzę, że wszyscy są gotowi od razu wskoczyć do "galacticos", ale to wielka przyszłość polskiej piłki.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6080 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 04/02/2008 17:52

  MolestaEwenement napisał:  
Dobrą grę Grosickiego zauważył także trener Leo Beenhakker, który tak wypowiadał się o Polaku na łamach agencji informacyjnej ASInfo: – Byłem zachwycony tym, jak dobrą zmianę dał Grosicki. To było wspaniałe. Nie twierdzę, że wszyscy są gotowi od razu wskoczyć do "galacticos", ale to wielka przyszłość polskiej piłki.



Szkoda że zabrakło mu skuteczności w tych kilku akcjach


Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6622 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 05/02/2008 22:42
Czy ktoś mi może powiedzieć ile będą kosztowały najtańsze bilety na mecz 12 marca w szczecinie czy nie będą aż tak drogie bo to nie termin fifa czy może najtańszy kosztować z 20 zł ? Bo jak grała Polska - Grecja w szczecinie podobno najtańsze kosztowały 150 zł ale nie wiem czy to prawda i to był termin fifa a więc jak myślicie cena ??? :)


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
Prw
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6698 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 06/02/2008 09:21

  lotto napisał:  
Czy ktoś mi może powiedzieć ile będą kosztowały najtańsze bilety na mecz 12 marca w szczecinie czy nie będą aż tak drogie bo to nie termin fifa czy może najtańszy kosztować z 20 zł ? Bo jak grała Polska - Grecja w szczecinie podobno najtańsze kosztowały 150 zł ale nie wiem czy to prawda i to był termin fifa a więc jak myślicie cena ??? :)



Chyba coś Ci się lekko pojebało :D Nie wiadomo jeszcze po ile bilety. Na bank się dowiesz jak decyzja zapadnie :)


To nie są leszcze Stefan...
Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6622 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 06/02/2008 11:54

  Prawy napisał:  

  lotto napisał:  
Czy ktoś mi może powiedzieć ile będą kosztowały najtańsze bilety na mecz 12 marca w szczecinie czy nie będą aż tak drogie bo to nie termin fifa czy może najtańszy kosztować z 20 zł ? Bo jak grała Polska - Grecja w szczecinie podobno najtańsze kosztowały 150 zł ale nie wiem czy to prawda i to był termin fifa a więc jak myślicie cena ??? :)



Chyba coś Ci się lekko pojebało :D Nie wiadomo jeszcze po ile bilety. Na bank się dowiesz jak decyzja zapadnie :)



No wiem ale jak myślisz ile mogą kosztować około :)


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
Gruby
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7254 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 06/02/2008 14:38

  lotto napisał:  

  Prawy napisał:  

  lotto napisał:  
Czy ktoś mi może powiedzieć ile będą kosztowały najtańsze bilety na mecz 12 marca w szczecinie czy nie będą aż tak drogie bo to nie termin fifa czy może najtańszy kosztować z 20 zł ? Bo jak grała Polska - Grecja w szczecinie podobno najtańsze kosztowały 150 zł ale nie wiem czy to prawda i to był termin fifa a więc jak myślicie cena ??? :)



Chyba coś Ci się lekko pojebało :D Nie wiadomo jeszcze po ile bilety. Na bank się dowiesz jak decyzja zapadnie :)



No wiem ale jak myślisz ile mogą kosztować około :)



Nie ma jeszcze informacji co do biletów na 12 marca.
Najtańszy bilet na POLSKA - Grecja kosztował 30zł, a na POLSKA - Albania 10zł.


Aeja oooo --------> MKS POGOŃ SZCZECIN <-------- piwo
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6080 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 06/02/2008 22:49
Wynik z Czechami dobry. Gorzej z gra w drugiej polowie. Ogolnie Polacy potwierdzili ze sa w stanie wygrac z kazdym przeciwnikiem.


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6247 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 06/02/2008 22:52
Sam mecz nie zachwycił czego można się było spodziewać w końcu to tylko(??) spotkanie towarzyskie. Gra szarpana momentami chaotyczna z obu stron jednakże od czasu do czasu zawodnikom obu drużyn tak Polski w pierwszej a Czech w drugiej połowie udało się stworzyć coś ciekawego. W naszej ekipie szczególnie dobre wrażenie zrobił Żewłakow który praktycznie za wyjątkiem dwóch sytuacji nie dał pograć Kollerowi. Boruc jak zwykle na swoim wysokim poziomie, na pewno występ na plus zaliczył Fabian co do reszty to ciężko kogoś specjalnie wyróżnić można powiedzieć przyzwoite zawody czyli niezbędne minimum jeśli chodzi o występy w reprezentacji.



P.S. Poprawcie jeśli jestem w błędzie ale w miejscu gdzie oglądałem mecz było dość głośno - z tego co ja słyszałem Engel wspominał coś o trudnym przeciwniku jakim będzie dla Polski zespół... Czechosłowacji ;P

Ostatnio edytowany przez: D., 7 lutego 2008, 12:39 [1 raz(y)]


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7411 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 06/02/2008 23:56
Dokładnie Engel cały czas mówił Czechosłowacja - może ktoś powinien go uświadomić?

Według mnie na uznanie zasługuje też występ Łobodzińskiego, jak profesor wykończył akcje bramkową pokonując nie byle kogo bo samego bramkarza Chelsea, do tego bardzo ruchliwy na prawej flance i dużo z jego gry dobrego wynikało.
Smolarek strasznie chaotycznie, jakby przygaszony czyżby przemęczony grą w Hiszpanii?
Wichniarek, bardzo ambitnie ale również chaotycznie i wątpię, aby na dłużej został w reprezentacji.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6080 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 07/02/2008 06:09
Zurawski niestety obnizyl loty ale w kilku akcjach czy przynajmniej jednej pokazal ze nie zapomnial calkiem jak sie gra w pilke


gregm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6679 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 07/02/2008 13:30
Wichniarek chyba tym wystepem zamknął sobie drogę do Reprrezentacji...Leo zrobił ukłon dla dziennikarzy i kibiców powołując go..Ciezko o jakiegos dobrego napastnika w tym momencie...
Można było sprawdzic Olisadebe ;) bo przeciez na Cyprze gra i mialby blisko :) :P


WIARA BęDZIE W NAS TRWAć!!!
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6247 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 07/02/2008 16:13
Nie wysuwałbym aż tak daleko idących wniosków co do osoby Wichniarka. Fakt zaangażowanie i chęci to za mało by zagościć na dłużej w kadrze, aczkolwiek trudno na podstawie takiego spotkania w pełni ocenić jego przydatność w drużynie. Wichniar to taki gracz typu Krzysztof Warzycha czyli król pola karnego - ten drugi kariery z orzełkiem na piersi nigdy nie zrobił a przecież w PAO był gwiazdą strzelając bramki na zawołanie tak w rozgrywkach krajowych jak i LM. Kwestia odpowiedniego ustawienia zawodnika. Apostel nie potrafił znaleźć optymalnego miejsca dla Warzychy być może Leo taka sztuka uda się z Wichniarkiem.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6080 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 09/02/2008 16:47

  Dyzio napisał:  
Nie wysuwałbym aż tak daleko idących wniosków co do osoby Wichniarka. Fakt zaangażowanie i chęci to za mało by zagościć na dłużej w kadrze, aczkolwiek trudno na podstawie takiego spotkania w pełni ocenić jego przydatność w drużynie. Wichniar to taki gracz typu Krzysztof Warzycha czyli król pola karnego - ten drugi kariery z orzełkiem na piersi nigdy nie zrobił a przecież w PAO był gwiazdą strzelając bramki na zawołanie tak w rozgrywkach krajowych jak i LM. Kwestia odpowiedniego ustawienia zawodnika. Apostel nie potrafił znaleźć optymalnego miejsca dla Warzychy być może Leo taka sztuka uda się z Wichniarkiem.



Moim zdaniem ustawianie gry kadry pod Wichniarka nie ma wiekszego sensu


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6550 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 10/02/2008 13:32

  Janek80 napisał:  

  Dyzio napisał:  
Nie wysuwałbym aż tak daleko idących wniosków co do osoby Wichniarka. Fakt zaangażowanie i chęci to za mało by zagościć na dłużej w kadrze, aczkolwiek trudno na podstawie takiego spotkania w pełni ocenić jego przydatność w drużynie. Wichniar to taki gracz typu Krzysztof Warzycha czyli król pola karnego - ten drugi kariery z orzełkiem na piersi nigdy nie zrobił a przecież w PAO był gwiazdą strzelając bramki na zawołanie tak w rozgrywkach krajowych jak i LM. Kwestia odpowiedniego ustawienia zawodnika. Apostel nie potrafił znaleźć optymalnego miejsca dla Warzychy być może Leo taka sztuka uda się z Wichniarkiem.



Moim zdaniem ustawianie gry kadry pod Wichniarka nie ma wiekszego sensu



ustawianie kadry pod Wichniarka?? Co ty facet pieprzysz?? Szukamy napastników i tyle. My nie mamy gwiazd by ustawiać sie "pod nich" Kolo weź sie zastanów zanim cos napiszesz


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6080 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 10/02/2008 16:30

  anathema napisał:  

  Janek80 napisał:  

  Dyzio napisał:  
Nie wysuwałbym aż tak daleko idących wniosków co do osoby Wichniarka. Fakt zaangażowanie i chęci to za mało by zagościć na dłużej w kadrze, aczkolwiek trudno na podstawie takiego spotkania w pełni ocenić jego przydatność w drużynie. Wichniar to taki gracz typu Krzysztof Warzycha czyli król pola karnego - ten drugi kariery z orzełkiem na piersi nigdy nie zrobił a przecież w PAO był gwiazdą strzelając bramki na zawołanie tak w rozgrywkach krajowych jak i LM. Kwestia odpowiedniego ustawienia zawodnika. Apostel nie potrafił znaleźć optymalnego miejsca dla Warzychy być może Leo taka sztuka uda się z Wichniarkiem.



Moim zdaniem ustawianie gry kadry pod Wichniarka nie ma wiekszego sensu



ustawianie kadry pod Wichniarka?? Co ty facet pieprzysz?? Szukamy napastników i tyle. My nie mamy gwiazd by ustawiać sie "pod nich" Kolo weź sie zastanów zanim cos napiszesz



Jak nie rozumiesz to ci wyjasnie. Wichniarka nie ma po co powoływać.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6550 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 10/02/2008 19:49

  Janek80 napisał:  

  anathema napisał:  

  Janek80 napisał:  

  Dyzio napisał:  
Nie wysuwałbym aż tak daleko idących wniosków co do osoby Wichniarka. Fakt zaangażowanie i chęci to za mało by zagościć na dłużej w kadrze, aczkolwiek trudno na podstawie takiego spotkania w pełni ocenić jego przydatność w drużynie. Wichniar to taki gracz typu Krzysztof Warzycha czyli król pola karnego - ten drugi kariery z orzełkiem na piersi nigdy nie zrobił a przecież w PAO był gwiazdą strzelając bramki na zawołanie tak w rozgrywkach krajowych jak i LM. Kwestia odpowiedniego ustawienia zawodnika. Apostel nie potrafił znaleźć optymalnego miejsca dla Warzychy być może Leo taka sztuka uda się z Wichniarkiem.



Moim zdaniem ustawianie gry kadry pod Wichniarka nie ma wiekszego sensu



ustawianie kadry pod Wichniarka?? Co ty facet pieprzysz?? Szukamy napastników i tyle. My nie mamy gwiazd by ustawiać sie "pod nich" Kolo weź sie zastanów zanim cos napiszesz



Jak nie rozumiesz to ci wyjasnie. Wichniarka nie ma po co powoływać.



no to żeś mi wyjaśnił w typowo specyficzny dla siebie sposób..te argumenty..Janek a jak tam autoCAD? Powiem krótko-albo jesteś kretynem albo prowokatorem...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005