Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Mecze towarzyskie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6908 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 04/03/2008 17:37

  morfeusz napisał:  

  hornetq napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
nie wróży to frekwencji wiekszej niż 2-3 tys.


to sie zdziwisz.



też tak myślę, według mnie trzeba iść i pokazać ze Szczecin zasługuje na mecze reprezentacji. A najłatwiej zrobić to własnie przez dobry doping itd. nawet bez wiślaków zagrają jedni z najzdolniejszych (niekoniecznie najlepszych) polskich ligowców i przyjedzie leo.
co do meczu przypomniało mi się, że na Polska - Armenia w Kielcach próbowano do skromnego repertuaru przyśpiewek wykonywanych na meczach reprezentcji dodać "Rotę".ciekawe czy by to wyszło w Szczecinie...



nie no jak leo bedzie to trzeba isc...hahaha


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
HST
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5889 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 04/03/2008 18:29
lepiej napiszcie gdzie te bilety mozna kupic



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7308 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 04/03/2008 20:19

  HST napisał:  
lepiej napiszcie gdzie te bilety mozna kupic



eh... wystarczy na główną spojrzeć...


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 04/03/2008 20:58

  HST napisał:  
lepiej napiszcie gdzie te bilety mozna kupic



...w warzywniaku róg Fioletowej a Kolorowych Domów crazy


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7497 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 04/03/2008 21:17

  morfeusz napisał:  

według mnie trzeba iść i pokazać ze Szczecin zasługuje na mecze reprezentacji. A najłatwiej zrobić to własnie przez dobry doping itd.



Polska-Belgia (2002), Polska-Grecja (2004), a nawet mecz z jakąś jebaną Albanią (2005) powinny dawno przekonać PZPN ale problem jest troszkę bardziej złożony
primo: nasz obiekt nie spełnia dzisiejszych standardów (nawet jak była pierwsza liga to były pewne braki i niedociągnięcia wynikające z przestarzałej infrastruktury obiektu)
secundo: związek ma nasze miasto (tutejszych kibiców) głęboko w dupie i nie zanosi się na poprawę tych relacji

może jeszcze laskę zaczniemy robić Michasiowi? w podziękowaniu pewnie dostaniemy towarzyski mecz U-21 z Maltą. ja już nie mam zamiaru bawić się w przekonywanie. kto chce niech idzie, może będzie fajnie, może nie. po newsach z biletami na euro postanowiłem że złotówki tym złodziejom nie dam. ale piłkarzom dalej kibicuję bo to nie ich wina ;)


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6546 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 04/03/2008 21:25

  Sampaio napisał:  
[cytat=morfeusz]
według mnie trzeba iść i pokazać ze Szczecin zasługuje na mecze reprezentacji. A najłatwiej zrobić to własnie przez dobry doping itd.



Polska-Belgia (2002), Polska-Grecja (2004), a nawet mecz z jakąś jebaną Albanią (2005) powinny dawno przekonać PZPN ale problem jest troszkę bardziej złożony
primo: nasz obiekt nie spełnia dzisiejszych standardów (nawet jak była pierwsza liga to były pewne braki i niedociągnięcia wynikające z przestarzałej infrastruktury obiektu)
secundo: związek ma nasze miasto (tutejszych kibiców) głęboko w dupie i nie zanosi się na poprawę tych relacji

może jeszcze laskę zaczniemy robić Michasiowi? w podziękowaniu pewnie dostaniemy towarzyski mecz U-21 z Maltą. ja już nie mam zamiaru bawić się w przekonywanie. kto chce niech idzie, może będzie fajnie, może nie. po newsach z biletami na euro postanowiłem że złotówki tym złodziejom nie dam. ale piłkarzom dalej kibicuję bo to nie ich wina ;)

Podzielam Twój pogląd w 100%. ile to razy Szczecin udowadniał? A prawda jest taka że przyniosło to odwrotny skutek PZPN wolał przyznać mecz z Estonią jakimś Wronkom i to za darmo i tym gestam pokazał gdzie ma kibiców Pogoni. A rekompensate za Kolumbie zobaczymy jak świnia niebo. A swoją drogą strasznie Listkiewicz i spólka musi sie cieszyć żę Pogoń skazana jest na lata na banicje a my czyt miasto) jeszcze dajemy PZPN-owi patronata 60-lecia..Zgroza...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6911 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 04/03/2008 22:33

  Pogoniarz73 napisał:  

  HST napisał:  
lepiej napiszcie gdzie te bilety mozna kupic



...w warzywniaku róg Fioletowej a Kolorowych Domów crazy




miła Pani w tym warzywniaku powiedziała, że nie miała nigdy biletów na mecze ;)

ps. oj Maruś, Maruś - humorek dopisuje :)


Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6618 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 04/03/2008 23:09
Będzie koło 15 tysięcy !!!!!!!! Nawet Ja Będę Trzeba Przyjść :))))))


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7087 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 04/03/2008 23:22

  lotto napisał:  
Będzie koło 15 tysięcy !!!!!!!! Nawet Ja Będę Trzeba Przyjść :))))))



Fiufiu, będzie Leo, Ty - nie ma co, wpadamy!


;)


MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5906 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 04/03/2008 23:44

  jankos napisał:  

  lotto napisał:  
Będzie koło 15 tysięcy !!!!!!!! Nawet Ja Będę Trzeba Przyjść :))))))



Fiufiu, będzie Leo, Ty - nie ma co, wpadamy!


;)



chicago
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7177 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 05/03/2008 09:41
Biletów o 9.00 nie było! Ciekawe czy dziś będą jeszcze ;/



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7308 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 05/03/2008 11:35
byłem o 7:40 na Pocztowej.. tylko powiedzieli, że nie ma.. byłem po 10 to napisali kartkę że 12-13 i nie wiedzieli czy są Pogoni.. pojechałem a tam że kartka od 13 :P problemu się zdarzają ale informacja mogłaby być troszkę lepsza :P

ale na szczęście mieszkam dość blisko stadionu więc większego problemu nie ma :]


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7407 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 05/03/2008 11:43
Ja na szczęście mam blisko do ZZPN ale też mnie krew zalała jak ok. 11 tam poszedłem i zastałem kartkę na drzwiach.

Ostatnio edytowany przez: eF^, 5 marca 2008, 13:53 [2 raz(y)]


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7407 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 05/03/2008 13:53
Sektor 7 rząd 2 - to się liczy od dołu czy od góry?


Bosman
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7317 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 05/03/2008 14:13
Od góry :)


Nasza Pogoń najlepsza w Polsce jest !!!

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7308 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 05/03/2008 14:19
od góry więc masz wysoko ;] tylko jak masz miejsce niską liczbę to masz blisko bocznych barierek..

a ja ma sprawę jeśli ktoś jest zainteresowany:
- mogę wymienić bilety:

sektor 9 rząd 2 miejsce 37 (wysoko nic nie zasłania, zaraz przy schodach)
sektor 9 rząd 3 miejsce 1 (też wysoko tylko trochę barierki boczne przeszkadzają..)
sektor 9 rząd 3 miejsce 2 (j.w)

na 3 miejsca koło siebie (w górnych częściach sektorów - tak max. do połowy..), wiem że mało się opłaca i nie jest równomierne no ale może ktoś ma 3 bilety a akurat nie idzie z kimś razem w trójkę..i chciałby inne miejsca :P

P.S: Oczywiście chodzi o te bilety po 10 zł.


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7407 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 05/03/2008 14:23
Nie no spoko nie jest źle :)

A co do meczu, to na początku też wydziwiałem, że jakaś reprezentacja nie przyjedzie ale z perspektywy czasu uważam, że może to być całkiem ciekawy mecz, tym bardziej, że jednak piłkarze Wisły przyjadą. Wiadomo, że każdy by wolał reprezentację Niemiec czy chociażby Irlandii ale taki mecz jak ten 11 marca na pewno nie zdarzy się u nas ponownie za szybko, a kopaniną na 4 ligowym poziomie na pewno już większość jest nieco znużona.
Do tego całkiem konkretna godzina meczu (nie jakaś chora 16 czy 17) - więc wszyscy na stadion ;) !


Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7635 dni

**




Odp: Mecze towarzyskie - 05/03/2008 14:34

  eF^ napisał:  
Nie no spoko nie jest źle :)

A co do meczu, to na początku też wydziwiałem, że jakaś reprezentacja nie przyjedzie ale z perspektywy czasu uważam, że może to być całkiem ciekawy mecz, tym bardziej, że jednak piłkarze Wisły przyjadą. Wiadomo, że każdy by wolał reprezentację Niemiec czy chociażby Irlandii ale taki mecz jak ten 11 marca na pewno nie zdarzy się u nas ponownie za szybko, a kopaniną na 4 ligowym poziomie na pewno już większość jest nieco znużona.
Do tego całkiem konkretna godzina meczu (nie jakaś chora 16 czy 17) - więc wszyscy na stadion ;) !



Wole sobie spokojnie posiedziec w domu zajac sie swoimi sprawami niz ogladac za 15 zl mecz Polaków z ligi Polskiej i obcokrajowcow co EURO2008 zobacza co najwyzej z trybun, jesli nie z telewizora. Jeszcze zeby ta kasa szla na jakis cel charytatywny... a nie do kieszeni dziadkow z PZPN, ktorzy spluwaja w strone Szczecina a co niektorzy udaja, ze deszcz pada...


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6618 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 05/03/2008 15:47
To są dzielone na sektory rzędy i miejsca ??:)


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5906 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 05/03/2008 16:17

  lotto napisał:  
To są dzielone na sektory rzędy i miejsca ??:)



a jak kultura musi być!!! :D


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005