Autor
Wiadomość
   Pogoń On-Line -> Opinie, pytania odnosnie serwisu << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 16/05/2009 15:57

  Animal. napisał:  
Apeluję serdecznie o bana dla niejakiego Bossa/Zegarmistrza czy jak mu tam.. Swoimi durnymi wpisami dobrowadza mnie juz do nerwicy.. Przysłuży się to wszystkim użytkownikom forum..



Apel i marzenie spełnione :)


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7500 dni

*




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 16/05/2009 19:07

  Junior napisał:  

  Animal. napisał:  
Apeluję serdecznie o bana dla niejakiego Bossa/Zegarmistrza czy jak mu tam.. Swoimi durnymi wpisami dobrowadza mnie juz do nerwicy.. Przysłuży się to wszystkim użytkownikom forum..



Apel i marzenie spełnione :)



wychwalajmy Admina, bo jego bany trwają na wieki hehe banned


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
MKS 78
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7045 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 01/06/2009 22:41
Mam jedno zasadnicze b wazne pytanie? Czy macie jakis problem ze sprzetem komputerowym lub trudnosci w jego obsludze?
Strasznie dlug trwa umieszczanie relacji z ostatniego meczu i fotorelacji tak sie dzieje nawet po spotkaniach w Szczecinie. Ostatni mecz Pogon grala ponad 24 h a w tym serwisie nadal czekamy. Nadmienie tylko ze zdazylem obleciec inne strony www, ktorym teoretycznie nie powinno zalezec na tak szybkim przekazywaniu info o Pogoni, a jednak sa szybsi.
Czy nie uwazacie ze cos mozna bylo by tu zmienic? Po co jest ten serwis jak ja wszystko w gazecie zdazylem przeczytac!!:)

nie zebym sie czepial no ale z zalozenia internet ma byc pierwszym zrodlem info.


pzdr


Fanatycy ze stolicy
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7400 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 02/06/2009 14:27

  MKS 78 napisał:  
Mam jedno zasadnicze b wazne pytanie? Czy macie jakis problem ze sprzetem komputerowym lub trudnosci w jego obsludze?
Strasznie dlug trwa umieszczanie relacji z ostatniego meczu i fotorelacji tak sie dzieje nawet po spotkaniach w Szczecinie. Ostatni mecz Pogon grala ponad 24 h a w tym serwisie nadal czekamy. Nadmienie tylko ze zdazylem obleciec inne strony www, ktorym teoretycznie nie powinno zalezec na tak szybkim przekazywaniu info o Pogoni, a jednak sa szybsi.
Czy nie uwazacie ze cos mozna bylo by tu zmienic? Po co jest ten serwis jak ja wszystko w gazecie zdazylem przeczytac!!:)

nie zebym sie czepial no ale z zalozenia internet ma byc pierwszym zrodlem info.


pzdr



witam

każdy z nas ma swoje obowiązki, pracę, szkołę, rodzinę i inne zajęcia
nie siedzimy na bezrobociu w domu przed monitorem 24 na dobe
a co do fotek są zawsze na bieżąco, albo kilka godzin po meczu, lub na nastepny dzien rano - przynajmnie za ta dzialke odpowiedam ja, fotek z Zielonej nie bedzie, bo ich nikt nie robil
a co do opoznien w relacjach - to fakt, sa opoznienia ostatnio i wkrotce ma sie to poprawić

Pozdrawiam


MKS 78
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7045 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 02/06/2009 18:27

  Cobra_S napisał:  

  MKS 78 napisał:  
Mam jedno zasadnicze b wazne pytanie? Czy macie jakis problem ze sprzetem komputerowym lub trudnosci w jego obsludze?
Strasznie dlug trwa umieszczanie relacji z ostatniego meczu i fotorelacji tak sie dzieje nawet po spotkaniach w Szczecinie. Ostatni mecz Pogon grala ponad 24 h a w tym serwisie nadal czekamy. Nadmienie tylko ze zdazylem obleciec inne strony www, ktorym teoretycznie nie powinno zalezec na tak szybkim przekazywaniu info o Pogoni, a jednak sa szybsi.
Czy nie uwazacie ze cos mozna bylo by tu zmienic? Po co jest ten serwis jak ja wszystko w gazecie zdazylem przeczytac!!:)

nie zebym sie czepial no ale z zalozenia internet ma byc pierwszym zrodlem info.


pzdr



witam

każdy z nas ma swoje obowiązki, pracę, szkołę, rodzinę i inne zajęcia
nie siedzimy na bezrobociu w domu przed monitorem 24 na dobe
a co do fotek są zawsze na bieżąco, albo kilka godzin po meczu, lub na nastepny dzien rano - przynajmnie za ta dzialke odpowiedam ja, fotek z Zielonej nie bedzie, bo ich nikt nie robil
a co do opoznien w relacjach - to fakt, sa opoznienia ostatnio i wkrotce ma sie to poprawić

Pozdrawiam



dzieki za info. rozumiem ze obowiazki itd no ale albo sie cos robi dobrze i chce byc sie wiodacym serwisem o klubie albo nie.fotki sa na biezaco ale szczerze po kilku lub kilkunastu godzinach.

Czy nie glupim pomyslem bylo by zdawanie relacji,, z trybun,, sa to napewno atrakcyjne wiadomosci poza suchym raportem dla osob, ktore np; nie byly na meczu,nie mieszkaja w Szczecinie itd

pzdr z wawy

Ostatnio edytowany przez: MKS 78, 2 czerwca 2009, 23:51 [1 raz(y)]


Fanatycy ze stolicy
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6914 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 28/06/2009 16:09
Cobra mała uwaga na temat materiałów (artykułów) na stronie głównej....Daty ukazania się owych materiałów są w języku angielskim.


Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 28/06/2009 16:42

  oczko82 napisał:  
Cobra mała uwaga na temat materiałów (artykułów) na stronie głównej....Daty ukazania się owych materiałów są w języku angielskim.



Dzięki za zwrócenie uwagi, poprawione.


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6759 dni

****




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 23/07/2009 21:34
taka mała sprawa mnie od jakiegoś już czasu nureuję, mianowicie nie myśleliście, ażeby włączyć opcję prywatnych wiadomości pomiędzy użytkownikami?

pzdr!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 23/07/2009 21:42

  TeHaCe napisał:  
taka mała sprawa mnie od jakiegoś już czasu nureuję, mianowicie nie myśleliście, ażeby włączyć opcję prywatnych wiadomości pomiędzy użytkownikami?

pzdr!



myslimy... kiedy ? nie wiadomo, na pewno bedzie :)

patrzac na ilosc postow dziennie, ilosc userow, oraz wzajemne stosunki - chyba bedziemy potrzebowali takiej serwerowni co ma Onet


Greg_Haas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6552 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 25/07/2009 23:06

  Cytat:  
Szczecin, 1 sierpień 2009, godz: 20:30


sierpnia a nie sierpień
pzdr


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7439 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 25/07/2009 23:11
sobota, 25 lipiec 2009 r., godz: 17:21

całość jest tak ;)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
MKS 78
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7045 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 02/08/2009 10:23
Cobra nie znecaj sie juz dawaj te zdjecia z meczu:)


Fanatycy ze stolicy
christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7944 dni

**




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 08/08/2009 12:22
Na całej stronie błędnie zapisywane są daty. Przy każdym newsie widniej np. 8 sierpień zamiast sierpnia itd.
Prośba o poprawienie i stosowanie poprawnych form.

Widzę, że już ktoś zwrócił na to uwagę parę postów wyżej...


Dziękuję :)
Wisniowiecki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7016 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 14/08/2009 02:16
do moderatorów mam małą sugestię , że dobry patent na zwiastuny meczowe zachęcające do wyjazdu czy meczu u siebie które mogą znajdować się nad forum jak na http://www.kotwicakolobrzeg.info/index.php pzdr



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7311 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 26/08/2009 15:24
Na głównej, wywiad z Przytułą, ostanie pytanie i odpowiedź - powinno być Sandecja zamiast Sandencja :]


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7311 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 31/08/2009 17:24
Mógłby mi ktoś wyjaśnić w jaki sposób była ustalana klasyfikacja za wrzesień (konkurs Betssona) w Typowaniu ? Bo w niektórych przypadkach chyba alfabetycznie..


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 31/08/2009 17:57
Klasyfikacja jest zaliczana, w momencie takiej samej ilosci punktów - brany jest czas oddania typu


Muzzy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7642 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 10/09/2009 00:44
Czy nie byłoby dobrym pomysłem, wzorem chyba wielu klubowych forów w Polsce, założenie działu dla fanclubów? Myślę, że mogłoby to zintegrować parę osób, a może nawet przyczyni się do stworzenia nowych fanclubów. Taki luźny pomysł... :)


PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6577 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 10/09/2009 19:17

  Muzzy napisał:  
Czy nie byłoby dobrym pomysłem, wzorem chyba wielu klubowych forów w Polsce, założenie działu dla fanclubów? Myślę, że mogłoby to zintegrować parę osób, a może nawet przyczyni się do stworzenia nowych fanclubów. Taki luźny pomysł... :)



Proponuje na poczatek zalozyc temat odpowieni w dziale Pogon Szczecin.


SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5788 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 15/10/2009 23:36

  PL napisał:  

  Muzzy napisał:  
Czy nie byłoby dobrym pomysłem, wzorem chyba wielu klubowych forów w Polsce, założenie działu dla fanclubów? Myślę, że mogłoby to zintegrować parę osób, a może nawet przyczyni się do stworzenia nowych fanclubów. Taki luźny pomysł... :)



Proponuje na poczatek zalozyc temat odpowieni w dziale Pogon Szczecin.



Był taki temat gdzieś kiedyś był, moze nie FC ale o miastachskąd jeżdżą kibice ale zakopany jest strasznie bo trochę tych różnych tematów powstało przez lata


zch
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.38 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005