Autor
Wiadomość
   Pogoń On-Line -> Opinie, pytania odnosnie serwisu << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
mem
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7159 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 19/09/2004 22:19
Mi się wydaje, że jeżeli chodzi o strzelców akurat to oficjalka nie powinna kłamać i tam powinno pisać...


"Zdziwiłbym się gdybym tylko potrafił się jeszcze zdziwić..."

"Jakie blaski, jakie cienie, o czym jest ta mowa? - CHCWD za nieprzemyślane słowa..."
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 19/09/2004 22:31
> Na oficjalce i na Pogoń.v.pl podaja ze obie bramki zdobył Kowal a wy podajecie że 1 bramke strzelił Celeban, nie wiem kto ma rację bo nie byłem na meczu ale po meczach sporządzane są chyba jakieś raporty i tam powinno być kto strzela gole, podobna sytuacja jest z niejakim samobójem Magdonia w meczu z polonią.

błąd z rezerw poprawiłem, no cóż nie zauważyłem strzelca tej bramki, skąd mi się wziąl Piotr Celeban - info spikera zawodów, może ktoś z obecnych na meczu to potwierdzi?
oficjalka podała Kowal, czekałem na potwierdzenie z innego źródła i je mam i na pewno nie była to v.pl (domyśl się dlaczego jak już tak wnikasz?)

co do Magdonia i Polonii są dwa różne źródła - słuchając mecz w radiu i śledząc na necie nie doszukałem się info o samobóju Magdonia, jednak PAP tak twierdzi w relacji z tego spotkania i na dodatek w klasyfikacji strzelców przy pozycji samobój widnieje jego nazwisko - więc ktoś się myli?
przywykłem do poprawiania własnych wiadomości inne pozostawiam edytowana 20.09. godz.18.30 karygodny błąd autora relacji PAP, nie ma mowy o udziale Pawła przy tej bramce
za pomyłkę przepraszam - sprawa wyjaśniona!!



P.S.
zdecydowanie wpis nie do tego tematu


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8294 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 23/09/2004 15:18
do typowania meczow w tym tygodniu dodalismy mecz Cracovia - Groclin, ktory odbędzie się w niedziele o 17,
poniewaz mecz Legia-Gornik zostal przelozony, z powodu modernicacji murawy.
Podjelismy decyzje dodania nowego typowania, jednake typy na mecz Legii sa przyjmowane do soboty, (tak jak planowalo mial sie odbyc mecz) i zostanie typowanie zamkaniete i ponowione tydzien przed terminem rozegrania meczu (jak informuje PAP jest to srodek pazdziernika).


christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7923 dni

**




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 24/09/2004 15:45
Oj panowie bałagan się robi znowu na forum.....trzeba by troszkę poprzenosić !!!


Dziękuję :)
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7159 dni

****




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 24/09/2004 16:34
Czy na tej stronie nie moze byc takiego czegos jak a np. www.legia.net albo www.legialive.pl, filmikow z meczow jak spiewaj kibice czy jakies takie????????Prosze o odpowiedz na tym temacie.Pozdro dla wszystkich kibicow Pogoni.Na Mazowszubylo fajne i niowa piosenka Poogoonnnn Szczecinskaaaaaaa, kto byl to wie


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
mem
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7159 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 24/09/2004 20:01
> Oj panowie bałagan się robi znowu na forum.....trzeba by troszkę poprzenosić !!!

No właśnie nowe bezsensowne tematy ostatnio przeważają...


"Zdziwiłbym się gdybym tylko potrafił się jeszcze zdziwić..."

"Jakie blaski, jakie cienie, o czym jest ta mowa? - CHCWD za nieprzemyślane słowa..."
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni

*




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 25/09/2004 23:49
A ja mam takie zapytanie połączone z prośbą czy na tej stronce można by zrobić jakis plebiscyt na najlepszego piłkarza i po zakończeniu rundy czy sezonu ufundować mu jakąś nagrodę - skromną ale zawsze jest to wyróżnienie np. jakiś puchar czy cóś
PS
Jeśli chodzi o nagrodę to ja np. bym się z chęcia dołożył w końcu sam bym wybierał swojego najlepszego piłkarza a jak wspomniałem nagroda ma być symboliczna.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8294 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 25/09/2004 23:50
> Oj panowie bałagan się robi znowu na forum.....trzeba by troszkę poprzenosić !!!

powoli ogarniamy forum... staramy sie to robic na biezaco, jednkaze nie mamy mozliwosci siedziec na forum 24h / dobe
pozdrawiam


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8294 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 25/09/2004 23:51
> Czy na tej stronie nie moze byc takiego czegos jak a np. www.legia.net albo www.legialive.pl, filmikow z meczow jak spiewaj kibice czy jakies takie????????Prosze o odpowiedz na tym temacie.Pozdro dla wszystkich kibicow Pogoni.Na Mazowszubylo fajne i niowa piosenka Poogoonnnn Szczecinskaaaaaaa, kto byl to wie

Zastanawialismy sie wiele razy na ten temat, mysle ze wkrotce powstanie sonda na stronie czy takie pilki z dzwiekiem sa potrzebne, i Wy zadecydujecie...


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8294 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 25/09/2004 23:52
> A ja mam takie zapytanie połączone z prośbą czy na tej stronce można by zrobić jakis plebiscyt na najlepszego piłkarza i po zakończeniu rundy czy sezonu ufundować mu jakąś nagrodę - skromną ale zawsze jest to wyróżnienie np. jakiś puchar czy cóś
> PS
> Jeśli chodzi o nagrodę to ja np. bym się z chęcia dołożył w końcu sam bym wybierał swojego najlepszego piłkarza a jak wspomniałem nagroda ma być symboliczna.

Prosze o przypomnienie sprawy za jakis czas np za 2 m-c, wtedy mozna cos konkretnie pomyslec, i taka nagrode dac na koniec sezonu.


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni

*




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 26/09/2004 01:57
Dlaczego kasujecie temat(dotyczący czapli i masełka) bez żadnych pretekstów przecież większość ludzi na tym forum ma coś ciekawego do powiedzenia na ten temat i wszyscy by w nim uczestniczyli a to forum jest ponoć dla NAS a nie dla adminów !! !! !!
PS
Nie szukam głupich tematów ale tym tematem żyło całe forum
PS 2
Jak chcecie to tego posta też możecie wykasować a najlepiej od razu cytować cukierkowate komentarze z oficjalki


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
ZIOMEK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7252 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 26/09/2004 11:38
> Dlaczego kasujecie temat(dotyczący czapli i masełka) bez żadnych pretekstów przecież większość ludzi na tym forum ma coś ciekawego do powiedzenia na ten temat i wszyscy by w nim uczestniczyli a to forum jest ponoć dla NAS a nie dla adminów !! !! !!
> PS
> Nie szukam głupich tematów ale tym tematem żyło całe forum
> PS 2
> Jak chcecie to tego posta też możecie wykasować a najlepiej od razu cytować cukierkowate komentarze z oficjalki

ej no wlasnie co jest z tamty mtematem<czemu jest zablokowany>??


ja kocham POGON la la la ,pierdole LECHA la la la!Obrazek gif wstawiony na forum
dr Pavlo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7604 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 28/09/2004 18:03
kiedy wkońcu nowe forum zacznie działać? z tego co pamietam to miało byc gotowe na tydzień temu


Na zawsze Pogoń
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8294 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 29/09/2004 15:09
> kiedy wkońcu nowe forum zacznie działać? z tego co pamietam to miało byc gotowe na tydzień temu

do niedzieli nowe forum pojawi sie na pewno.


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8294 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 29/09/2004 15:31
dodane 4 nowe flagi to dzialu "FLAGI" :)


dr Pavlo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7604 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 29/09/2004 16:02
> > kiedy wkońcu nowe forum zacznie działać? z tego co pamietam to miało byc gotowe na tydzień temu

> do niedzieli nowe forum pojawi sie na pewno.

no wkońcu :) jak najszybciej niedziela!!!


Na zawsze Pogoń
christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7923 dni

**




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 29/09/2004 16:25
Mi się podoba forum takie jakie jest....mam nadzieję, że to nowe nie będzie gorsze...poczekamy zobaczymy


Dziękuję :)
dr Pavlo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7604 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 29/09/2004 19:11
no forum nie jest złe ale nowsze bedzie lepsze, a zobacz jakie są forum na innych stronach, aż miło posta napisać a nasze jakieś takie przestarzałe:)


Na zawsze Pogoń
mem
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7159 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 29/09/2004 19:49
Mi się nasze bardzo podoba :P:D


"Zdziwiłbym się gdybym tylko potrafił się jeszcze zdziwić..."

"Jakie blaski, jakie cienie, o czym jest ta mowa? - CHCWD za nieprzemyślane słowa..."
RosSi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7493 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 29/09/2004 20:06
bardzo sie przywiązałem do tego forum , ale poczekamy zobaczymy , moze nowe bedzie lepsze


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005