Autor
Wiadomość
   Pogoń On-Line -> Opinie, pytania odnosnie serwisu << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8316 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 20/03/2005 12:27

  christoph napisał:  
Mam pytanko co do typowania ? czy mecz Wisła - Gks, który jest w ofercie przypadkiem już się nie odbył ?



racja, juz poprawiamy, dzieki za uwage


Qcu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7770 dni

**




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 22/03/2005 22:16
Powie mi ktos moze jaki byl w koncu wynik meczu Podbeskidzia z Kujawiakiem? Bo na glownej napisaliscie w jednym newsie ze 3:1 a w drugim ze 2:0....:| Co jest z Wami?


Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7401 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 22/03/2005 22:23

  Qcu napisał:  
Powie mi ktos moze jaki byl w koncu wynik meczu Podbeskidzia z Kujawiakiem? Bo na glownej napisaliscie w jednym newsie ze 3:1 a w drugim ze 2:0....:| Co jest z Wami?




poprawione, bład wkradł się w GW, a ja go na szybko przepuściłem


MKSfazi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7128 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 23/03/2005 16:41
Mam pytanie jak zrobic w poscie to jak chcem przedstawic kogos wypowiedz tak zeby byla ramka i wypowiedz danej osoby.Z gory dzieki.
Ps. mialem sie o to dawno zapytac ale jakos to caly czas przekladalem :)


A mnie jarają na meczu Pogoni race...racaracaracaracaraca
MKSfazi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7128 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 23/03/2005 17:55

  MKSfaza napisał:  
Mam pytanie jak zrobic w poscie to jak chcem przedstawic kogos wypowiedz tak zeby byla ramka i wypowiedz danej osoby.Z gory dzieki.
Ps. mialem sie o to dawno zapytac ale jakos to caly czas przekladalem :)



OK juz doszlem do tego trzebylo troche wyslic szare komorki :)


A mnie jarają na meczu Pogoni race...racaracaracaracaraca
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7091 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 23/03/2005 18:18

  MKSfaza napisał:  

  MKSfaza napisał:  
Mam pytanie jak zrobic w poscie to jak chcem przedstawic kogos wypowiedz tak zeby byla ramka i wypowiedz danej osoby.Z gory dzieki.
Ps. mialem sie o to dawno zapytac ale jakos to caly czas przekladalem :)



OK juz doszlem do tego trzebylo troche wyslic szare komorki :)




Tak na przyszlosc -doszedlem;)


Maroon 55
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7044 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 09/04/2005 00:19
Juz ktoś kiedys pytał, czy nie mozna zrobic, zeby nie przewijać całej strony tylko pyknąć idz do góry i po kłopocie i jeszcze jedna sprawa .Tapety sa takie stare czy nie mozna byłoby cos odswieżyc spójrzcie na Legialive tam są takie bajery aż głowa boli a jakie laski sa na tapetacch. Przecież u nas też sa ładne laseczki


[...] i przyszedł Pan i spojrzał
na prace naszą,
i był zadowolony,
a gdy spytał o zarobki nasze,
usiadł i zapłakał [...]

z Listu św.Pawła Apostoła do Pracowników
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7001 dni

***




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 09/04/2005 19:16
Kurde wnerwia mnie wasza wyszukiwarka. Wpisalem temat ktory widzialem na wlasne oczy ze taki jest co do litery a tam wyswietlilo mi sie ze nic nie znaleziono. o co tu biega?
pzdr

Ostatnio edytowany przez: Lrd, 12 kwietnia 2005, 18:02 [1 raz(y)]


Against modern wszystko!
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8316 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 12/04/2005 21:03

  Marcello napisał:  
Juz ktoś kiedys pytał, czy nie mozna zrobic, zeby nie przewijać całej strony tylko pyknąć idz do góry i po kłopocie i jeszcze jedna sprawa .Tapety sa takie stare czy nie mozna byłoby cos odswieżyc spójrzcie na Legialive tam są takie bajery aż głowa boli a jakie laski sa na tapetacch. Przecież u nas też sa ładne laseczki



pierwsze pytanie:
jest idz na dol, i postaram sie aby bylo idz do gory. porozmawiam z osoba od spraw technicznych
drugie pytanie
niestety nie mamy u siebie grafika, ktory zajalby sie robieniem tapet.... szukalismy.. nikt za darmo niechce wykonac.. jezeli znacie kogos to dajcie znac.. chetnie umiescimy prace


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8316 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 12/04/2005 21:04

  Prawy napisał:  
Kurde wnerwia mnie wasza wyszukiwarka. Wpisalem temat ktory widzialem na wlasne oczy ze taki jest co do litery a tam wyswietlilo mi sie ze nic nie znaleziono. o co tu biega?
pzdr



wszystkim wyszukiwarka dziala poprawnie, nie spotkalismy sie z opinia jescze aby bylo cos zle, jestes pierwszy, jednakze sprawdzimy to....


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8316 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 15/04/2005 17:32
Nowy sposob przegladania zdjec w Galerii,
czekamy na opinie jak sie Wam podoba...

Autor: Macieq, duuzee tnnxx:)


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni

****




Odp: temat ogórkowy - 16/04/2005 13:24
Do Adminow:

Jesli mozecie zmiencie pomylke w newsie gdzie MAjdan sie wypowiada :Na kogo musi uważać bramkarz "Białej Gwiazdy"? - Na Milara i nowego Czecha Diveckiego, choć dużo do gry Pogoni wnosi też Rysiek Matlak i Przemysław Kaźmierczak

Widze ze wywiad pochodzi z gazeta.pl ale jesli mozecie poprawcie:D:D:D A moze Grzesiu MAtlak ma brata???:D:D:D

Pozdro all


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7401 dni




Odp: temat ogórkowy - 16/04/2005 13:38

  pogonfan napisał:  
Do Adminow:

Jesli mozecie zmiencie pomylke w newsie gdzie MAjdan sie wypowiada :Na kogo musi uważać bramkarz "Białej Gwiazdy"? - Na Milara i nowego Czecha Diveckiego, choć dużo do gry Pogoni wnosi też Rysiek Matlak i Przemysław Kaźmierczak

Widze ze wywiad pochodzi z gazeta.pl ale jesli mozecie poprawcie:D:D:D A moze Grzesiu MAtlak ma brata???:D:D:D

Pozdro all



zrobione Rysiu hi hi edytor zmienił moze na Rysiek - Grzesiek :]


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni

****




Odp: temat ogórkowy - 16/04/2005 13:47

  Cobra_S napisał:  

  pogonfan napisał:  
Do Adminow:

Jesli mozecie zmiencie pomylke w newsie gdzie MAjdan sie wypowiada :Na kogo musi uważać bramkarz "Białej Gwiazdy"? - Na Milara i nowego Czecha Diveckiego, choć dużo do gry Pogoni wnosi też Rysiek Matlak i Przemysław Kaźmierczak

Widze ze wywiad pochodzi z gazeta.pl ale jesli mozecie poprawcie:D:D:D A moze Grzesiu MAtlak ma brata???:D:D:D

Pozdro all



zrobione Rysiu hi hi edytor zmienił moze na Rysiek - Grzesiek :]



:):) Tak jakoś dziwnie się czytało z RysiemMatlakiem:D:D:D:D:D Ci z gazety.pl myślą tylko o dowcipach:D:D:D


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8316 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 19/04/2005 14:27
uaktywnione zostalo typowanie meczu Lech-GKS z pierwszej kolejki ktore zostalo przelozone, rozegrane bedzie jutro o 18 00


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7001 dni

***




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 23/04/2005 18:22
Czemu widnieje u was wyraznie podstrona pt. "Relacja live" a relacji ani widu, ani slychu


Against modern wszystko!
Helmut
Moderator*
IP: zapisany
Na forum od 7641 dni

****




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 29/04/2005 10:31

  JuN napisał:  
Nowy sposob przegladania zdjec w Galerii,
czekamy na opinie jak sie Wam podoba...

Autor: Macieq, duuzee tnnxx:)



szczerze mówiac to sie nie podoba.... za dlugi (jeszcze dluzszy niz p[oprzednio heh) czas oczekiwania na fotke...

Co do tapet to sami moglibyscie wpasc na to zeby wpuscic na glowna kilka newsow na ten temat


Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywające wyzwanie...
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8316 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 29/04/2005 11:53

  Helmut napisał:  


szczerze mówiac to sie nie podoba.... za dlugi (jeszcze dluzszy niz p[oprzednio heh) czas oczekiwania na fotke...

Co do tapet to sami moglibyscie wpasc na to zeby wpuscic na glowna kilka newsow na ten temat



coz..... wszystkim nie da sie naraz dogodzic...


AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7036 dni




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 30/04/2005 18:04
Mam pytanie ,czemu w temacie nastepny mecz nadal jest Pogon -Polonia
Niema nikt czasu tego zmienic?


A ja i tak wierzyc nie przestane...
christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7945 dni

**




Odp: Opinie, pytania odnosnie serwisu - 14/05/2005 23:53
Mam prośbę, chodzi mi o konkurs typowania, jeśli można prosiłbym sprawdzić czy oddałem głosy w ostatniej turze, bo już sam się zakręciłem, a nie wydaje mi się abym nie obstawił zwycięstwa Wisły...już drugi raz tak mam...
z góry dzięki


Dziękuję :)
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005