Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7255 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 12/07/2014 15:52
Jak się ogląda ten filmik, to od razu człowiek chce początku sezonu, sektora gości i takiej zabawy :)


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6568 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 12/07/2014 18:24
Mistrzostwa i tak wygra Korea.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6098 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 12/07/2014 19:04

  YAKIN napisał:  

  Janek80 napisał:  

  anathema napisał:  

  Janek80 napisał:  

  Bartas napisał:  
Niemcy demolują. Wszystko im wychodziło



Chociaż w końcówce Ozil powinien strzelić w stuprocentowej sytuacji na 8:0 na podsumowanie meczu, ale zmarnował i skończyło się 7:1. Może to i lepiej ;)
Wczoraj do finału awansowała Arga. Zastanawiające, że na karne nie wszedł Krul jak z Kostaryką. Tak jakby Holendrzy nie chcieli wygrać. :) Jak w finale Niemcy nie wygrają i do tego z Argentyną byłbym bardzo zawiedziony ;)



A jak niby Krul miał wejść, skoro Van Gaal dokonał zawczasu trzech zmian?



Powinien zostawić sobie jedną zmianę na koniec, a nie trzech dokonywać wcześniej. Jako doświadczony trener reprezentacji do trzech zmian powinien dać radę doliczyć. :) Dojście do karnych było bardzo prawdopodobne.



Indi i de Jong zostali zdjęci z powodu kontuzji, a Van Persi zdjęty w dogrywce i tak długo grał biorąc pod uwagę fakt, że od dłuższego juz czasu oddychał rękawami. Van Gaal mówił o tym po meczu, ale ty chyba wiesz lepiej;)



Ja prawie cały ten mecz przespałem aż do karnych, ale wiem że jakby zostawił na zmianę Krula na karne, to szansa na wygraną by wzrosła. No ale tego co by było już się nie dowiemy :)


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3708 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 12/07/2014 22:59
Dzisiaj to chyba grają Brazylijczycy z "ptakowego kontenera", przebrani w koszulki reprezentacji..


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5921 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 13/07/2014 09:14
Jak ogladam ta Holandie to na wymioty mnie zbiera, calosc uzupelnia nurkowanie Robbena i chujowe sedziowanie.


ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8235 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 13/07/2014 11:22

  Przema napisał:  
Jak ogladam ta Holandie to na wymioty mnie zbiera, calosc uzupelnia nurkowanie Robbena i chujowe sedziowanie.



Jak Ciebie zbiera przy Holandii to co się dzieje przy Brazylii ? ;)


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6828 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 13/07/2014 12:55

  Przema napisał:  
Jak ogladam ta Holandie to na wymioty mnie zbiera, calosc uzupelnia nurkowanie Robbena i chujowe sedziowanie.



Ja mam takie same odczucia ogladajac Argentyne i zblizenia czlapiacego Messiego. Mam nadzieje ze juz dzis sie nie slizgna.

Jak dla mnie to ten mundial ciekawiej ogladalo sie w fazie grupowej no i moze 1/8. Szkoda ze np. taki Meksyk, Belgia( choc bardziej mi sie Szwajcaria podobala) Kolumbia, czy ambitna Algieria nie dala rady cos zamieszac w tych mistrzostwach.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6098 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 13/07/2014 13:23

  anathema napisał:  



U nas z okazji 25 lat "wolnej Polski" też powinni tworzyć takie filmiki, żeby uzmysłowić społeczeństwu, że te 3. miejsca z lat PRL to była słabizna :)


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6568 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 13/07/2014 20:54
ten Engels to zdrowo kopnięty w czerep jest, mamy kibicowac niemcom bo gra tam klose. mam kibicować miro ktory najglosniej drze morde podczas spiewania hymnu niemieckiego. tak Jureczku "trenerze"


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7011 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 13/07/2014 23:45
Niemcy jednak zasłużenie mistrzami.


POGOŃ 100% SZCZECIN
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6828 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 14/07/2014 02:24
Niemcy wygrali i chyba nikt nie podwazy ze byli najlepiej grajaca druzyna w tych mistrzostwach.

Splynely mi tatuaze jak przeczytalem ze Messi zostal uznany za najlepszego pilkarza turnieju. Gosc ktory wiekszosc czasu przeszedl po boisku, w trzech ostatnich meczach (a razem bylo ich az 7) byl jednym z najslabszych dostaje nagrode hm... slaby zart. Do tego zalecenie dla sedziow zeby nie dawac zoltych kartek w wielu sytuacjach ocieralo sie o tragikomedie. Fifa sama sie wykancza powoli, jeszcze kilka lat bez powtorek dla sedziow i czara goryczy sie przeleje...


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6413 dni

*




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 14/07/2014 11:30
Messi - 4 gole, 1 asysta + udział przy większości bramek dla ARG to mało? Zgodzę się, że nagroda przyznana nie słusznie, ale bez przesady z pisaniem, że był jednym z najsłabszych. To co grał Aguero, Palacio czy Higuain to jest dopiero śmiech. Zobacz jakich mizernych grajków miał obok (prócz Di Marii i Mascherano) a jak byli blisko zdobycia Pucharu (sytuacje Higuaina i Palacio).
Na nagrodę MVP zasłużyli bardziej Muller, Robben, James czy Neuer. Niemcy niestety wygrali zasłużenie. Jako jedyni byli drużyną, a nie jedną gwiazdą z przeciętnymi kolegami jak w przypadku pozostałych reprezentacji.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6828 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 14/07/2014 12:21
@kiko Mesii zagral bardzo slabo zarowno w finale, jak i polfinale oraz nie zbyt ciekawie w 1/4, w fazie grupowej pociagnal Argentyne. ale jesli gra 3 z 7 meczy slabo to raczej bohaterem turnieju zostal z urzedu. Nikt nie jest maszyna i widac to na jego przykladzie, dlugi sezon i wieczna presja robi swoje. Gosc ma talent i tylko glupiec to neguje, ale na tym turnieju nie gral swojej najlepszej pilki, a bylo kilku ktorzy prezentowali sie lepiej, chocby w samej Argentynie wspomniany Mascherano.


lukas86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6963 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 14/07/2014 13:47

  cfan napisał:  
@kiko Mesii zagral bardzo slabo zarowno w finale, jak i polfinale oraz nie zbyt ciekawie w 1/4, w fazie grupowej pociagnal Argentyne. ale jesli gra 3 z 7 meczy slabo to raczej bohaterem turnieju zostal z urzedu. Nikt nie jest maszyna i widac to na jego przykladzie, dlugi sezon i wieczna presja robi swoje. Gosc ma talent i tylko glupiec to neguje, ale na tym turnieju nie gral swojej najlepszej pilki, a bylo kilku ktorzy prezentowali sie lepiej, chocby w samej Argentynie wspomniany Mascherano.



Nie jestem fanem Messiego. Ale wiem, że takie gadki, że zagrał ileś tam meczy słabo, są wzięte z dupy. Każdy patrzy na jego mecze przez pryzmat jego boiskowej "boskości". Czyli, jeżeli zagrał jakiś mecz w skali 1-10, na przykład na 8, to większość powie, że zagrał tragicznie, na 9, zagrał średnio, a na 10, pociągnął zespół do zwycięstwa. Według mnie, kilku piłkarzy zasłużyło sobie bardziej na tą nagrodę. Ale nie mówmy, że zagrał słabo. Co najwyżej, poniżej swoich możliwości. A to różnica. ;)


TYLKO POGOŃ!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6568 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 14/07/2014 14:41
Problem Messiego jest to ze poprzeczkę jaka sobie zawiesil w latach poprzednich do ktorej nikt sie nie zblizyl z Ronaldo włącznie od dwoch lat systematycznie obniza. Nie wiem co jest tego powodem, moze kwestie fizyczne ( to na pewno) psychika a koze cos jeszcze o czym nie wiemy. Prawda jest taka ze MS które były jego priorytetem wyszly mu dosc srednio, ale trzeba na ten kontekst spojrzec nieco szerzej, koledzy szczegolnie z ataku nie bardzo mu w tym pomagali i generalnie Argentyna te vice zdobyla o ironio poprzez gre w defensywie. A nagroda dla Leo to faktycznie niesmaczny zart nawet dla niego samego.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6460 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 14/07/2014 16:44
Mnie tam najbardziej zastanawia Aguero. Ten niby zajebisty grajek we wczorajszym meczu nie miał chyba udanego zagrania. Palacio to słabiak, a Higuain za tą zmarnowaną sytuację pewnie przeprasza w tv właśnie Argentyńczyków.

Poza tym. 60 minuta, Messi wychodzi na uderzenie sam na sam z Neurem wczoraj. Pomylił się o ile? 40 cm? Jakby strzelił i Argentyna dowiozła to właśnie dzisiaj byłby nazywany piłkarzem wszechczasów. Football, bloody hell.


Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6661 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 14/07/2014 21:10

  anathema napisał:  
Problem Messiego jest to ze poprzeczkę jaka sobie zawiesil w latach poprzednich do ktorej nikt sie nie zblizyl z Ronaldo włącznie od dwoch lat systematycznie obniza. Nie wiem co jest tego powodem, moze kwestie fizyczne ( to na pewno) psychika a koze cos jeszcze o czym nie wiemy. Prawda jest taka ze MS które były jego priorytetem wyszly mu dosc srednio, ale trzeba na ten kontekst spojrzec nieco szerzej, koledzy szczegolnie z ataku nie bardzo mu w tym pomagali i generalnie Argentyna te vice zdobyla o ironio poprzez gre w defensywie. A nagroda dla Leo to faktycznie niesmaczny zart nawet dla niego samego.



Zastanawiam się czy on nie ukrywa jakiejś choroby, chodzi mi o to, że bardzo często wymiotuje podczas meczów. Na MŚ też mu się to zdażyło, w Barcy kilkukrotnie w tym sezonie. Spadek wydolności widać u niego od dawna, techniki się szybko nie zapomina dlatego nadal potrafi jedną, dwoma akcjami zrobić różnicę.

Nagroda dla "najlepszego" tych MŚ powinna iść jednak do kogoś z trójki Robben, Muller, James.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5921 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 14/07/2014 22:41
Robben to moze dostac nagrode dla najlepszego nurka co najwyzej.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5328 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 20/07/2014 13:01
Korea mistrzem świata :D


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005