Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7248 dni

***




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 29/06/2014 15:00

  Kuba L. napisał:  
Kojarzy ktoś, co krzyczą kibice meksykańscy przy wybiciu piłki z piątki przez bramkarza przeciwnej drużyny? I co to znaczy?



Las machinas de la Muerte, czyli skuś baba na dziada ;p


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6413 dni

*




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 29/06/2014 18:12

  Kuba L. napisał:  
Kojarzy ktoś, co krzyczą kibice meksykańscy przy wybiciu piłki z piątki przez bramkarza przeciwnej drużyny (robili to w meczu z Chorwacją)? I co to znaczy?

@ Plum- dzięki, zakładam że piszesz serio (hiszpańskiego nie znam ale od czasu płyty Kazika myślałem, że to oznacza "maszyny śmierci" czy coś podobnego)



Krzyczą 'puto' kierowane do bramkarza rywali.
wedle słownika hiszpańskie puta=suka/kurwa, puto=pierdolony.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6098 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 29/06/2014 21:06
Holandia miała ciężką przeprawę z Meksykiem, ale w końcówce okazało się że nie potrzeba nawet dogrywki. Ciekawe czy w drugim dzisiejszym meczu Kostaryka da radę ograć Greków?


Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6907 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 29/06/2014 22:33

  kiko napisał:  

  Kuba L. napisał:  
Kojarzy ktoś, co krzyczą kibice meksykańscy przy wybiciu piłki z piątki przez bramkarza przeciwnej drużyny (robili to w meczu z Chorwacją)? I co to znaczy?

@ Plum- dzięki, zakładam że piszesz serio (hiszpańskiego nie znam ale od czasu płyty Kazika myślałem, że to oznacza "maszyny śmierci" czy coś podobnego)



Krzyczą 'puto' kierowane do bramkarza rywali.
wedle słownika hiszpańskie puta=suka/kurwa, puto=pierdolony.



No to dosyć grubo, zważywszy że ci których widziałem w tv w większości wyglądają na pikiników-zarobasów.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6568 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 30/06/2014 00:49
Grecja-Kostaryka. Wyniszczający mecz dla widzów, w negatywnym sensie tego znaczenia. Grecy mistrzowie destrukcji. Niszczą przeciwników, widzów, futbol, gospodarkę, wszystko jak leci.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6098 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 30/06/2014 10:14
Greków po karnych udało się Kostaryce pokonać. Z Holandią prawie pewne, że odpadną.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7248 dni

***




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 30/06/2014 23:11

  Kuba L. napisał:  
Kojarzy ktoś, co krzyczą kibice meksykańscy przy wybiciu piłki z piątki przez bramkarza przeciwnej drużyny (robili to w meczu z Chorwacją)? I co to znaczy?

@ Plum- dzięki, zakładam że piszesz serio (hiszpańskiego nie znam ale od czasu płyty Kazika myślałem, że to oznacza "maszyny śmierci" czy coś podobnego)



Pozwoliłem sobie na mały żart. Moja znajomość hiszpańskiego również nie wykracza poza KNŻ... no może jeszcze te quiero puta Rammsteina ;)


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6098 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 01/07/2014 11:33
Wczoraj "zgodnie z planem" awansowały do ćwierćfinału Francja i Niemcy. Dziś trudniej wytypować kto wygra szczególnie w meczu Belgia - USA. Ciekawe czy Belgia będzie szła na "czarnego konia" czy Amerykanie potwierdzą, że coraz lepiej grają w piłkę nożną ;)


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6568 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 01/07/2014 21:17
Argentyna na MŚ w Brazylii


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5928 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 02/07/2014 00:29
yyy te mistrzostwa są takie dobre, czy ja dawno oglądałem i odnoszę tylko takie wrażenie?


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6828 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 02/07/2014 11:31

  MTS. napisał:  
yyy te mistrzostwa są takie dobre, czy ja dawno oglądałem i odnoszę tylko takie wrażenie?



zgadzam sie ze sa naprawde dobre. dawno tylu ciekawych meczy nie widzialem. Ciekawe jest to ze na dzisiaj ciezko o faworyta, tzn. nikt nie prezentuje sie na poziomie zdecydowanie wyzszym od innych, czego dowodem sa takie smakolyki jak mecz Niemcy - Algieria, wczorajsza dogrywka Argentyny ze Szwajcaria. 1/8 ostatecznie bez niespodzianek, ale napewno nie bez emocji. oby tak dalej:)


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6098 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 02/07/2014 15:11
Mi szczególnie podobał się mecz Belgia-USA. Przewaga "czerowych diabłów" wyraźna i mnóstwo dobrych sytuacji, także interwencji bramkarza. Dopiero od 2:0 Belgowie odpuścili i dali trochę pograć Amerykanom. Myślę, że powinni dać radę Argentynie i będą 3 drużyny z Europy w półfinałach.
Warto zwrócić uwagę, że do ćwierćfinałów awansowali tylko zwycięzcy grup, a zespoły z drugich miejsc wszystkie przegrały ;)

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 2 lipca 2014, 18:23 [1 raz(y)]


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6568 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 08/07/2014 23:02
Tu analiza półfinału Brazylia - Niemcy rozrysowana przez Gmocha




Takie bramki jakie strzelaja dojcze i nie maja prawa padac na tym poziomie.

Klepke i wycofanie do tylu kiedy obroncy w 3 wpadaja do bramki to sie widuje na orlikach a nie mundialu.

Po takim widowisku jedyny Niemiec, który jest w stanie poprawić humor Brazylijczykom to Alzheimer.

Ostatnio edytowany przez: anathema, 8 lipca 2014, 23:40 [1 raz(y)]


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7429 dni

*




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 08/07/2014 23:48
Wreszcie jakaś drużyna pokazuje jak cienka jest reprezentacja Brazylii i jak bardzo zależna od Neymara - dochodząc do 1/2 finału więcej szczęścia niż wybitnej gry/taktyki i są skutki jakie są - Niemcy bezblędni i do bólu skuteczni.


Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7524 dni

****




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 09/07/2014 00:13
Niemcy demolują. Wszystko im wychodziło


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6098 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 10/07/2014 09:23

  Bartas napisał:  
Niemcy demolują. Wszystko im wychodziło



Chociaż w końcówce Ozil powinien strzelić w stuprocentowej sytuacji na 8:0 na podsumowanie meczu, ale zmarnował i skończyło się 7:1. Może to i lepiej ;)
Wczoraj do finału awansowała Arga. Zastanawiające, że na karne nie wszedł Krul jak z Kostaryką. Tak jakby Holendrzy nie chcieli wygrać. :) Jak w finale Niemcy nie wygrają i do tego z Argentyną byłbym bardzo zawiedziony ;)


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6568 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 10/07/2014 22:13

  Janek80 napisał:  

  Bartas napisał:  
Niemcy demolują. Wszystko im wychodziło



Chociaż w końcówce Ozil powinien strzelić w stuprocentowej sytuacji na 8:0 na podsumowanie meczu, ale zmarnował i skończyło się 7:1. Może to i lepiej ;)
Wczoraj do finału awansowała Arga. Zastanawiające, że na karne nie wszedł Krul jak z Kostaryką. Tak jakby Holendrzy nie chcieli wygrać. :) Jak w finale Niemcy nie wygrają i do tego z Argentyną byłbym bardzo zawiedziony ;)



A jak niby Krul miał wejść, skoro Van Gaal dokonał zawczasu trzech zmian?


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6098 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 11/07/2014 08:51

  anathema napisał:  

  Janek80 napisał:  

  Bartas napisał:  
Niemcy demolują. Wszystko im wychodziło



Chociaż w końcówce Ozil powinien strzelić w stuprocentowej sytuacji na 8:0 na podsumowanie meczu, ale zmarnował i skończyło się 7:1. Może to i lepiej ;)
Wczoraj do finału awansowała Arga. Zastanawiające, że na karne nie wszedł Krul jak z Kostaryką. Tak jakby Holendrzy nie chcieli wygrać. :) Jak w finale Niemcy nie wygrają i do tego z Argentyną byłbym bardzo zawiedziony ;)



A jak niby Krul miał wejść, skoro Van Gaal dokonał zawczasu trzech zmian?



Powinien zostawić sobie jedną zmianę na koniec, a nie trzech dokonywać wcześniej. Jako doświadczony trener reprezentacji do trzech zmian powinien dać radę doliczyć. :) Dojście do karnych było bardzo prawdopodobne.


YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7011 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 11/07/2014 18:13

  Janek80 napisał:  

  anathema napisał:  

  Janek80 napisał:  

  Bartas napisał:  
Niemcy demolują. Wszystko im wychodziło



Chociaż w końcówce Ozil powinien strzelić w stuprocentowej sytuacji na 8:0 na podsumowanie meczu, ale zmarnował i skończyło się 7:1. Może to i lepiej ;)
Wczoraj do finału awansowała Arga. Zastanawiające, że na karne nie wszedł Krul jak z Kostaryką. Tak jakby Holendrzy nie chcieli wygrać. :) Jak w finale Niemcy nie wygrają i do tego z Argentyną byłbym bardzo zawiedziony ;)



A jak niby Krul miał wejść, skoro Van Gaal dokonał zawczasu trzech zmian?



Powinien zostawić sobie jedną zmianę na koniec, a nie trzech dokonywać wcześniej. Jako doświadczony trener reprezentacji do trzech zmian powinien dać radę doliczyć. :) Dojście do karnych było bardzo prawdopodobne.



Indi i de Jong zostali zdjęci z powodu kontuzji, a Van Persi zdjęty w dogrywce i tak długo grał biorąc pod uwagę fakt, że od dłuższego juz czasu oddychał rękawami. Van Gaal mówił o tym po meczu, ale ty chyba wiesz lepiej;)


POGOŃ 100% SZCZECIN
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6413 dni

*




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 12/07/2014 14:59
Argentina Fans
Brazylio, powiedz jakie to uczucie - mieć w domu swojego pana!
Przysięgam, że mimo upływu lat, nigdy nie zapomnimy....
jak Diego cię wkręcił, jak Cani cię ukłuł. Płaczecie od mistrzostw we Włoszech aż do teraz.
Zobaczysz teraz Messiego. Przyniesie nam puchar. Maradona jest większy od Pelego!


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005