Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7330 dni




Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 04/12/2009 19:29
Za kilka miesięcy zaczynają się kolejne mistrzostwa :) Tym razem niestety bez naszej wspaniałej reprezentacji.. z drugiej strony może i dobrze.. :P I tak trudno byłoby pojechać :D

Zakładam temat żeby pisać tutaj o wszystkim tym co dot. mundialu jak i nim samym kiedy się już rozpocznie.

Dziś odbyło się losowanie grup:
A: RPA, Meksyk, Urugwaj, Francja - żabojady jak zwykle farciarze ;P
B: Argentyna, Nigeria, Korea Płd., Grecja, - ciekawie, Nigeria może namieszać :]
C: Anglia, USA, Algieria, Słowenia
D: Niemcy, Australia, Serbia, Ghana - dość silna grupa
E: Holandia, Dania, Japonia, Kamerun - też nie najłatwiejsza
F: Włochy, Paragwaj, Nowa Zelandia, Słowacja
G: Brazylia, Korea Płn., WKS, Portugalia - oj ciekawie :D jak dla mnie grupa śmierci
H: Hiszpania, Szwajcaria, Honduras, Chile

Ogólnie grupy dość wyrównane ;] Czyli kilka ciekawych meczów już na początek ;)

Ostatnio edytowany przez: AŚ, 12 czerwca 2014, 08:10 [1 raz(y)]


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7657 dni

**




Odp: Mistrzostwa Świata 2010 - RPA - 04/12/2009 19:39
Teoretycznie najsilniejsze powinny byc grupy D ,E,G ale podczas mistrzostw pewnie sie okaze ze inne grupy byc moze przysporza wiecej emocji niz te teoretycznie najsilniejsze .

Wydaje sie ze grupa Hiszpanow i Włochow to spacerek .

Czy znana jest juz drabinka turnieju po wyjsciu z grup :>?


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7330 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2010 - RPA - 04/12/2009 19:39
http://www.90minut.pl/liga/0/liga4975.html


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6105 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2010 - RPA - 04/12/2009 19:44
Ja czekam najbardziej na mecz Portugalia-WKS....szkoda tylko,że żabojady nie trafiły tam zamiast Portugalii :]


Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7693 dni

*




Odp: Mistrzostwa Świata 2010 - RPA - 04/12/2009 20:32
Już czuje emocje :D


Babilon Team
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni

****




Odp: Mistrzostwa Świata 2010 - RPA - 04/12/2009 20:43

  śmielaq89 napisał:  

G: Brazylia, Korea Płn., WKS, Portugalia - oj ciekawie :D jak dla mnie grupa śmierci



Hmmm... :P
Tak de facto jest to dupa śmierci dla mnie :) Coś czuję, że to będą najbardziej "Wkurzające" mistrzostwa ze względu na tę ich murzyńskie trąbki :D


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
....
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5496 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2010 - RPA - 04/12/2009 21:05
Ciekawy jestem gry Wybrzeża Kości Słoniowej, na ostatnim mundialu oraz ostatnim Pucharze Narodów Afryki byłem pod wrażeniem ich gry. Jeśli znów tak się zaprezentują to mam nadzieję, że namieszają faworytom ;)


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7851 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2010 - RPA - 04/12/2009 21:14

  PogońFaN napisał:  

  śmielaq89 napisał:  

G: Brazylia, Korea Płn., WKS, Portugalia - oj ciekawie :D jak dla mnie grupa śmierci



Hmmm... :P
Tak de facto jest to dupa śmierci dla mnie :) Coś czuję, że to będą najbardziej "Wkurzające" mistrzostwa ze względu na tę ich murzyńskie trąbki :D


w 66 doszli do ćwiercfinału przegrywając z portugalia 5-3 chociaż wygrywali juz 3-0 :), wiec moze teraz tez jakas niespodzianke sprawia? o ich pilce tak i teraz , jak i wtedy nie wiele wiadmo.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7330 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2010 - RPA - 04/12/2009 21:21
Znaczy chodziło mi o pozostałe drużyny w tej grupie. Korea to tam bardziej jako ciekawostka :P

Fajną byśmy mieli grupę ;P


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7249 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2010 - RPA - 04/12/2009 21:23

  avelyn napisał:  

  PogońFaN napisał:  

  śmielaq89 napisał:  

G: Brazylia, Korea Płn., WKS, Portugalia - oj ciekawie :D jak dla mnie grupa śmierci



Hmmm... :P
Tak de facto jest to dupa śmierci dla mnie :) Coś czuję, że to będą najbardziej "Wkurzające" mistrzostwa ze względu na tę ich murzyńskie trąbki :D


w 66 doszli do ćwiercfinału przegrywając z portugalia 5-3 chociaż wygrywali juz 3-0 :), wiec moze teraz tez jakas niespodzianke sprawia? o ich pilce tak i teraz , jak i wtedy nie wiele wiadmo.



Maja w kadrze jednego zawodnika z I ligi rosyjskiej i dwóch z II ligi Rosji. Reszta gra w rodzimej lidze więc są kompletnie nieznani i ich rozpracowanie będzie trudne ;)


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni

****




Odp: Mistrzostwa Świata 2010 - RPA - 04/12/2009 21:46

  kijevo napisał:  

  avelyn napisał:  

  PogońFaN napisał:  

  śmielaq89 napisał:  

G: Brazylia, Korea Płn., WKS, Portugalia - oj ciekawie :D jak dla mnie grupa śmierci



Hmmm... :P
Tak de facto jest to dupa śmierci dla mnie :) Coś czuję, że to będą najbardziej "Wkurzające" mistrzostwa ze względu na tę ich murzyńskie trąbki :D


w 66 doszli do ćwiercfinału przegrywając z portugalia 5-3 chociaż wygrywali juz 3-0 :), wiec moze teraz tez jakas niespodzianke sprawia? o ich pilce tak i teraz , jak i wtedy nie wiele wiadmo.



Maja w kadrze jednego zawodnika z I ligi rosyjskiej i dwóch z II ligi Rosji. Reszta gra w rodzimej lidze więc są kompletnie nieznani i ich rozpracowanie będzie trudne ;)



qrde chciałem napisać, że dla mnie też to grupa śmierci ale ta dupa jakoś dziwnie nawet podpasowała :D
A tak w ogóle to myślałem, że chciałeś napisać Korea Płd :D i się pomyliłeś a tu faktycznie Północna będzie grała...


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
xAdamx90
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5664 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2010 - RPA - 04/12/2009 23:02
Moim faworytem do awansu i zdobycie pucharu jest oczywiście Anglia:D


To trzeba przeżyc aby to zrozumieć aby w to uwierzyć
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7778 dni

**




Odp: Mistrzostwa Świata 2010 - RPA - 05/12/2009 10:22
Moim zdaniem grupy śmierci nie ma.

Są 4 ciekawe grupy,3 słabe grupy i grupa G gdzie zapewne Brazylia wszystko posprząta, Korea się nie będzie liczyła a WKS może powalczy z Portugalią.

Jak dla mnie najbardziej wyrównana i najciekawsza jest grupa D. Niemcy na turniejach zawsze mocni, Serbia odkąd przejął ich Radomir Antic gra kapitalnie, Ghana w ostatnich latach też mocna i Australia, która 4 lata temu wyszła z grupy eliminując właśnie Ghanę więc będzie okazja do rewanżu.


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5779 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2010 - RPA - 05/12/2009 11:04
Tytuly berlinskiej prasy dzisiaj:

Jogi, wyszlismy z grupy,
W losowaniu mamy znowu szczescie

i temu podobne...

Mam taka cicha nadzieje ze bedzie kompletnie inaczej, i niech ta ich euforia zostanie zatrzymana.
Ale Niemcy to zawsze jednak turniejowa druzyna, dalej to sami wiecie


abstrakcja!
....
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5496 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2010 - RPA - 05/12/2009 11:28

  qbajag napisał:  
Ghana w ostatnich latach też mocna i Australia, która 4 lata temu wyszła z grupy eliminując właśnie Ghanę więc będzie okazja do rewanżu.



Właśnie, i to wyeliminowana w 1/8 finału po niesłusznym karnych dla makaroniarzy. Australia ma potencjał, ich problem jest taki jak Celticu Glasgow. W swoim regionie nie mają równorzędnych rywali, i jak przychodzi turniej z najlepszymi pojawiają się ogromne problemy.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni

****




Odp: Mistrzostwa Świata 2010 - RPA - 05/12/2009 11:48

  RC napisał:  

  qbajag napisał:  
Ghana w ostatnich latach też mocna i Australia, która 4 lata temu wyszła z grupy eliminując właśnie Ghanę więc będzie okazja do rewanżu.



Właśnie, i to wyeliminowana w 1/8 finału po niesłusznym karnych dla makaroniarzy. Australia ma potencjał, ich problem jest taki jak Celticu Glasgow. W swoim regionie nie mają równorzędnych rywali, i jak przychodzi turniej z najlepszymi pojawiają się ogromne problemy.



a ja myślę, że ich głównym problemem jest brak Hiddinka :)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7249 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2010 - RPA - 05/12/2009 11:53

  RC napisał:  

  qbajag napisał:  
Ghana w ostatnich latach też mocna i Australia, która 4 lata temu wyszła z grupy eliminując właśnie Ghanę więc będzie okazja do rewanżu.



Właśnie, i to wyeliminowana w 1/8 finału po niesłusznym karnych dla makaroniarzy. Australia ma potencjał, ich problem jest taki jak Celticu Glasgow. W swoim regionie nie mają równorzędnych rywali, i jak przychodzi turniej z najlepszymi pojawiają się ogromne problemy.



Myślę, że dawno nie zaglądałeś w tabele bo Australia nie gra już w strefie Oceanii. Gra w azjatyckiej i ma tam paru dobry przeciwników.
Ze strefy Oceanii awansowała Nowa Zelandia i bardzo słusznie ;) w eliminacjach ulegli tylko w ostatnim meczu o "pietruszkę" z Fidżi. Powinno to pomóc w popularyzacji soccera w tamtym regionie.


....
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5496 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2010 - RPA - 05/12/2009 13:39

  kijevo napisał:  

  RC napisał:  

  qbajag napisał:  
Ghana w ostatnich latach też mocna i Australia, która 4 lata temu wyszła z grupy eliminując właśnie Ghanę więc będzie okazja do rewanżu.



Właśnie, i to wyeliminowana w 1/8 finału po niesłusznym karnych dla makaroniarzy. Australia ma potencjał, ich problem jest taki jak Celticu Glasgow. W swoim regionie nie mają równorzędnych rywali, i jak przychodzi turniej z najlepszymi pojawiają się ogromne problemy.



Myślę, że dawno nie zaglądałeś w tabele bo Australia nie gra już w strefie Oceanii. Gra w azjatyckiej i ma tam paru dobry przeciwników.
Ze strefy Oceanii awansowała Nowa Zelandia i bardzo słusznie ;) w eliminacjach ulegli tylko w ostatnim meczu o "pietruszkę" z Fidżi. Powinno to pomóc w popularyzacji soccera w tamtym regionie.



Zaglądałem, wiem, że gra w strefie azjatyckiej, ale podtrzymuję to co napisałem ;) Moim zdaniem Australia ma potencjał na tyle duży, że mogliby powalczyć (piłkarsko) o ćwierćfinał mistrzostw świata jako jedyny zespół z tej strefy.

Co do Nowej Zelandii - to było pewne, że po odejściu ze strefy Australii awansują. Od x lat zajmowali drugie miejsce w eliminacjach za kangurami :)


Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6817 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2010 - RPA - 05/12/2009 15:48
Na dzień dzisiejszy stawiam tak:
Grupa A:
1. Meksyk
2. Urugwaj

Gr. B:
1. Argentyna
2. Nigeria

Gr. C:
1. Anglia
2. USA

Gr. D:
1. Niemcy
2. Ghana

Gr. E:
1. Holandia
2. Dania

Gr. F:
1. Paragwaj
2. Włochy

Gr. G:
1. Brazylia
2. WKS

Gr. H:
1. Hiszpania
2. Chile


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7314 dni

*




Odp: Mistrzostwa Świata 2010 - RPA - 05/12/2009 16:35
trzeba wziac pod uwage ze w czerwcu w RPA jest "przedzimie" i moze niektorym ekipom za zimno byc;) moze byc duzo niespodzianek i oby tak bylo. kto to bedzie pokazywac?? polsat, tvp czy jeszcze jakis inny wynalazek?


100% PD
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005